Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
19. pro 2009

saj: no jasně Irma Veselá

sajmona
19. pro 2009

tak ok Lucku pak nějak vyhledám přes vás🙂))

irminka
19. pro 2009

teda holky, vy jste takové kočky.......já jsem podle vás, jak mana na druhou 😠

irminka
19. pro 2009

já se momentálně loučím, jedu se podívat na synátora a manžílka na hokej. stadion, je tam velký turnaj, tak se mějte hezky, navečer nakouknu, papík

ywushka
19. pro 2009

irm: ty jsi trubka!!! Tak vyoadam jen kdyz nejsem zrovna tehotna,nevim co to se mnou udela az porodim! Kdyby jsi me videla ted,tak jsem jak valici se tulen🙂

Venku taaaaaak krasne sneziiiii

miradka
autor
19. pro 2009

Ahoj holky, dnes som sa vobec nedostala k počítaču, až teraz. To viete, keď je doma chlap... 🙂 Inak včera mi došiel balíček od sesternice a nemýlila som sa, 9,5 kg ružových vecí a 0,5 modré príp. biele 😀 Ale sú to fakt krásne veci, dokonca niektoré aj z nextu. Zajtra budem prať a potom aj niečo pofotím 🙂
Holky, aj ja mám FB ale nechcem to tu zverejňovať. Iniciály mám A. M. tak si vás pridám a keď tak si ma pridajte 😉

ywushka
19. pro 2009

ja hlasiiim pekne hnuuuusne silne "poslicky" uz jsem ani nevedela,jestli se tomu poslicci da rikat!!! Preslo me to asi az po hodine a pul (bylo to cca po 5-7 minutovych pauzach) a to co jsem mela pred tim se s timto neda vubec srovnavat a musela jsem lezet i v teple vane. Od odpoledne me bolely zada,pak me to prislo do beder a odtud do bricha kde to bolelo jak na peeeeeekne bolestivou MS. No a po vane to ustalo,ale zada me zacaly bolet zase,takze nevim co z toho jeste bude....poprecitala jsem si instrukce v knizce,tam pisou ze po jakemkoliv predporodnim priznaku mame dorazit do porodnice,ale jeste nechci jet,rikam si ze jeste pockame,co to jeste udela!! Tak kdyby neco napisu vam SMSku!!!!! Mejte se krasne!!!

miradka
autor
19. pro 2009

jeje Ywush, tak to možno porodíš ešte pred vianocami 🙂 Drž sa a keď tak budeme držať všetky prsty nech to dobre dopadne 😵 Ywush, napísala som ti na FB a aj Irminke 😉

irminka
19. pro 2009

ywus: aha, že by začínal porod? tak držím palůšky 😉

lucka.adis
19. pro 2009

ywush, jejda.. tak držím palečky!!!!

ywushka
19. pro 2009

jste zlate,pisu vam zrovna v pauze mezi bolestma,zase me to zacalo,mam asi 3 desitiminutove kontrakce za sebou,ale ty pauzy mezi tim jsou jeste dost dlouhe (ted to bylo 15 minut),tak uvidime co bude ted!!! Dekuju vam,urcite vam napisu,kdybych nakonec zkoncila v porodnici

cincolina
19. pro 2009

Ywushko, taky držím palce!

ywushka
19. pro 2009

Uz jedeme do brna!!! Kontrakce mam po peti minutach,treba to po ceste odezni,ale uz to trva dost dlouho na to abych cucala doma!!! Pak napisu!!!

miradka
autor
19. pro 2009

Ywush, myslím na teba..drž sa 😉

lucka.adis
19. pro 2009

Ywushko, drž se kočko a dej nám určitě vědět!!!!!!

miradka
autor
19. pro 2009

Holky, chcela som sa opýtať ako ste na tom s bradavkami - taká intímna otázka 😅 Mne stále zasychá tá tekutinka a potom si to nechtom musím čistiť, vodou sa mi to občas nepodarí no a dosť do bolí...ošetrujete si ich nejako? Myslíte, že ten bepanthen by trochu skludnil?

lucka.adis
19. pro 2009

Mir, já s tím nic nedělám... jenom to otírám vodou. 😉

lucka.adis
20. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem se nemohla připojit dřív, páč mi to prostě nešlo... psala mi před půlnocí ywushka, že je pustili domů. Jakmile ji posadili na monitor, tak se kontrakce zmírnili a malý usnul. Dostala nějaké čípky na uvolnění těch stahů....

Takže jenom aby jste byli v obraze, než se sama ozve 🙂

lucka.adis
20. pro 2009

...jinak já měla noc také šílenou, nejenom že jsem byla každou hodinu vzhůru, ale zase mě chytnul ten zub a bolí mě do teď. Zítra musím zavolat zubařce a vyrazit, jinak už s toho zcvoknu.
O spaní není ani řeč, páč jak píšu, moc jsem toho nenaspala 😖

Jediné pozitivum je to, že celou noc krásně sněžilo a aspoň u nás je plno sněhu 😉

ywushka
20. pro 2009

Ahojky holky,preju dobre rano!! Ja tu ted brecim jak mala holka,pripadam si jako naprosty debil s prominutim!!! Ze jsem tam vubec jezdila,ale proste jsem prvorodicka a bolesti trvajici vic jak sest hodin zkracujici se az po 4 minutach a ty posledni byly uplne nejhorsi,kdo by vedel,ze to neni jeste na porod!!! Dokonce i mamka me nadala,ze jsem ji pry mela zavolat aby sem prisla,ze by me rekla,jestli jsou a nebo nejsou porodni bolesti. Ja jsem rekla,ze ted nepojedu driv dokod me to nebudu snad trvat 24 hodin a nebudu se svijet tady po podlaze!!! Ja si proste pripadam jak nejaky simulant nebo co..... Uplne me to sere!!!

miradka
autor
20. pro 2009

Ywush, tak to ti verím...ja by som tie nevedela čo robiť. Ale aspoň máš čípky. Nechápem prečo nemajú doktori pochopenie pre prvorodičky, podľa mňa to nevie odhadnúť skoro žiadna žena. Buď jej vynadajú že ide neskoro, že to len tak tak stihla alebo potom toto. Nič si z toho nerob, nie si jediná ktorú takto odbili... 😉 Hlavne že si v poriadku 🙂

miradka
autor
20. pro 2009

Inak ja som mala tiež blbú noc, ja mám zase problémy s tým, že sa v noci neskutočne potím. Je to pomaly horšie ako pri prechode. V posteli mám ručník, ktorým sa utieram, ale túto noc mi nestačil, bol celý mokrý, tak som si vzala druhý a musela som sa hodiť do županu, lebo v izbe bola kosa a postel mokrá, to by ste neverili, ale ešte aj nohy som mala mokré, proste akoby som vyliezla zo sprchy. Takto asi 3x za noc ☹

irminka
20. pro 2009

dobré ránko,
Ywusko: vyprdni se na všechny.........když tě to zase chytne jed znovu a divím se, že si tě tam nenechali třeba na 2 dny na pozorování...potom se velice diví, když se něco stane a přisuzují chybu rodičce..at jdou do prd... 😠

Miradka: já jsem zaše špatná z toho, že mně z těch prsou nic nevytéká, jenom , když si to pořádně zmáčku a to bolí jak potvora, samovolně nic ☹

ywushka
20. pro 2009

irm: prave taky jsem to rikala,ze pak se neco stane a daji to za vinu te rodicce!!!

lucka.adis
20. pro 2009

Ahoj ywush, vůbec si s toho nic nedělej..nemá to cenu, akorát jsi nervózní a pláčeš a to malému neprospěje.
Co ti tam vůbec kočko řekli?

lucka.adis
20. pro 2009

Irmi, mě to také zatím samovolně nevytéká, ale na bradavkách to zaschnuté mám. Jsou to takové bílé flíčky.

ywushka
20. pro 2009

doktorka me rekla,ze se oteviram,ale cipek ma jeste asi 1cm,takze se od toho patku asi zkratil a hlavne zmekl. Porodni stahy jsem mela jeste na monitoru,ale jen slabe a maleho museli budit nejakym "troubenim",ta dalnice ho proste ukonejsila a on usnul. Jeste po ceste jsem mela bolesti po 4 minutach a to pak preslo,jakmile me posadili na ten monitor,ha ha ha ha,pripadala jsem si jak pako.Rikala,ze dneska to na porod jeste neni,ze mam jet domu a ze kdyby se to zase rozjelo,tak mam prijet hned. Pry to muze byt jeste do te stredy nez mam jet na tu kontrolu,tak uvidime. Jinak co jsem cetla na netu,je to idividualni vsechno...kazdy to ma proste jinak

miradka
autor
20. pro 2009

Irmi, samovolne mi vytečie len málinko, práve keď si to biele očistím...a len z jedného prsníku. Na druhom mám tiež zaschnuté, ale nie tak moc, aj tá bradavka má trošku iný tvar, menej vystúpla - inak to som si všimla až teraz nedávno 😕 Pri Riškovi si mala mliečko? Možno aj podľa toho možeš odhadnúť či budeš mať dosť mlieka. Ale aj ja počítam s tým, že u dvojčat bude treba minimálne dokrmovať...

Ywush, radšej nič nepodceňuj, nech má každý reči aké chce, hlavne aby si bola kľudná a mala istotu, že je Teo v poriadku 😉

lucka.adis
20. pro 2009

Ywush, příště tam zase jeď... vůbec si nemusíš připadat jako debil (pardon) a na mamku nedej, páč se to během minuty může naplno rozjet a potom s tebou doma nic neudělají. Každý to má jinak a docela by mě zajímalo, jak by to tvá mamka poznala, jestli máš jet do porodnice nebo ne. (nic ve zlém)
.... od toho v porodnici jsou, aby jsi tam dojela a oni tě zkontrolovali. I za cenu, že tě pošlou domů 😉

lucka.adis
20. pro 2009

Já sama jsem zvědavá, kolikrát pojedem do porodnice my... a můžu si připadat jako debil (opět se za to slovo omlouvám), ale hlavně že budu vědět na čem jsem a že je malá v pořádku, než se doma trápit v bolestích a dojet tam na poslední chvíli. Nikdy totiž nevíš.