Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
19. říj 2009

Ywush, počkám na ty další až dojdou a potom to vyfotím zároveň, protože mi to jinak zabere plno místa v Albu, nemám program, abych ty fotečky dala do jedné a nezabíralo mě to zbytečně místo 😠

ywushka
19. říj 2009

lucka: aha🙂 a ja uz jsem se tesila!! Ja taky cekam na balicky,tak jsem zvedava jetsli mi dneska neco prijde

lucka.adis
19. říj 2009

Ywush, neboj... ukážu vám je 😉 jak tak koukám, tak každé by mělo něco dojít na miminko 😀
Copak ti má dojít, něco z Aukra?

ywushka
19. říj 2009

lucka: jsem nakupovala na mimibazaru!!🙂 Barevne plenecky cele baleni,pak jsem koupila deku cernou s bilyma puntikama,tu nosni odsavacku na vysavac a dneska sel manzel zaplatit jeste malicke tenisecky adidasky se me pdoarily koupit jen za 350Kc😀!! Na aukru jsem nenakupovala hodne dlouho😀!!

lucka.adis
19. říj 2009

Ywushko, tak ty plenky máme určo stejné 🙂 já jich mám v balíku 6 a jsou na nich růžový medvědi..
Ještě by to potom chtělo nějakou deku do kočárku, protože jsem ji taky koupila na mimibazaru s motivem Hello Kitty v růžovobílé barvě, ale uvažuju i o nějaké bílé 🙂 přece jenom když máme ten modrý kočárek 😀

ywushka
19. říj 2009

lucka: Moje mamina nam nakoupila jen bile plenky,tech mam asi 40😀,ale jak jsi jednou rikala ty,ze trebas na navstevy,k mudrovi a ta jsou pekne ty barevne,tak jsem si koupila ty😀!!! No my mame taky porad problem s tou dekou,uz jsem jednu musela i vracet,protoze tak neco maleho a tenkeho jsem jeste nikdy za 730Kc v ruce ani nedrzela! To bylo tak nepouzitelne,ze jsem myslela ze me trefi kdyz jsem to uvidela! No a ta co jsme koupili nas vysla i s postovnym na 800Kc a byla nam doporucena jako tepla zimni deka,tak jsem opravdu zvedava!!!

irminka
19. říj 2009

holky, já už mám tolik hadříků, že už do porodu nebudu nic kupovat.....jen postýlku,2xpovlečení,asi tu odsávačku, pokud ji nebudu mít od kamošky,nějaké dudlíky a ty plenky All in one nebo jak se to píše..nechám si je dovést z USA - celý komplet vyjde na 5,5 tisíce, tady by to vyšlo skoro na 9-10 tisíc...budu to stídat s jednorázovkami, protože, když jsem to počítala, tak hoši pročůrají za měsíc 1800-2000,- kč a za rok je to dobrá pálka, takže budeme střídat a ty plenky co jsem vybrala vypadají moc dobře 😉

gabina79
19. říj 2009

Ahojte děvčata 🙂 ...Tak jsem tu..i s Oníkem 😀 ...i když se mu teď nechce moc kopat..ale Dr říkal, že do 24tt můžou být ty pohyby sporadické
Vyfotila jsem si pupík, tak ho jdu dát do alba 😉

irminka
19. říj 2009

http://www.spokojenykojenec.websnadno.cz/Pleny_...

to jsou ty plenečky

Gabi: teda, to je milounké...já už jsem jak tank 😉

ywushka
19. říj 2009

gabi: taky jsem ty pohyby nekdy mela takove nijake ze kolikrat jsem se i bala,ale za to ted to umi delat pekny bugr,vcera se i manzel strasne smal co tam vyvadel!!🙂

ywushka
19. říj 2009

irm: urcite nejsi jak tank🙂 to mam pravo jen ja na to byt jak tank😀!! Jejda uz se mi z toho i oci vali ven,jak ty kila leti a leti a leti nahoru😀 vzdycky rikam sestricce v poradne,ze ji na tu vahu nevlezu😀!!!

gabina79
19. říj 2009

My jsme byli včera u tchýně - vytáhla krabici s plenkama (no tak 18 let staré), tak je musím projít a ty lepší zkusím vyprat a uvidím, jestli budou použitelné...ale určo pořídím i pár těch barevných...na kolik vás vyšly na tom mimibazaru?.....a ty plenky musím prát taky v dětském prášku, že? A můžu tam něco přidat, aby se trochu vybělily?
Jinak hadříků moc nemám, jen to co mám v ablíčku, ale byla jsem se juknout v práci, tak jedna kolegyně říkala, že ruší hadříky po synátorovi, kterému jsou 4, tak že než to zaveze do bazaru, tak se mám dojít kuknout, tak asi něco koupím i od ní 🙂
Jo, ještě jsem byla překvapená - včera jsem mluvila se ségrou, budu si od ní půjčovat masivní přebalovací pult na komodu a podložku na přebalování a ona prý, jestli chci i nějaké hadříky, tak jsem čučela, protože ona si všechno po neteři schovala a já myslela, že to všechno zrušila 😅 ...Nicméně, pak jsme se dohodli s manžou, že půjčovat hadříky si asi nebudeme, protože stejně budeme nechávat na další mimčo, takže z hadříků od ségry asi nebudu brát nic...je to i na starost, myslet na to, že to budu vracet....

gabina79
19. říj 2009

Irmi, bříško pomalu začíná růst 🙂 ...akorát se mi zdá, že ho mám moc dole...jak jsem byla v práci, tak je tam kolegyňka, co je o dva týdny míň než já a ona má bříško asi tak jako já, ale pořád nosí svoje rifle - protože to bříško má tak nějak nahoře 😕
a díky za tu výšku kočárku...my jsme se dívali v jedné prodejně na kočárek Tako Jumper X, který se nám celkem líbil, ale zdál se mi taky nižší, akorát je měli vedle sebe ve více barvách, tak jsem to nemohla porovnat s jiným kočárkem...ale vzala jsem si míru a je stejně vysoký jak ten DorJan, takže škoda ☹ ....fakt to začíná vypadat, že kočárek bude problém...v sobotu jedeme do Hodonína, tak jsem zvědavá
Irmi, ty učo musíš mít větší bříško 😀 ...vždyť si dál než já a navíc se dvěma cipískama 😀 ...počkej, já teprve teď začínám nabírat (+5kg), tak možná nakonec budu malá velrybka 😀

lucka.adis
19. říj 2009

ywush, no já je mám už doma a jsou fakt super 😵 😵 takové miminkovské..ale je fakt, že ty klasické ještě za nás se už asi nevyrábí, protože přes tyto plenky se dá i koukat 😀 takže je to opravdu jen na parádu 🙂
Kažopádně koupím ještě tu klasiku-bílé, ale na přebalování budu používat jen jednorázovky.

Gabčo, mě to přišlo na 199,-kč+poštovné a je jich tam šest... když se vrátíš o pár stránek zpět nebo na předchozí diskuzi, tak jsem tam na ně dávala odkaz 😉
Jinak já většinou nějaké oblečky koupím na tom mimibazaru, je to za super cenu když mimiaukcuješ 🙂

ywushka
19. říj 2009

gabi: ja jsem zatim nic neprala,aleprasek jsem si koupila persil sensitive (takovy ten tekuty bily). Jinak pouzivaji Lovelu,ale ta pry spis oblecky navoni nez vypere! Jinak na mimibazaru jsou levne plenecky takove ty s tema obrazkama (kacenkama,autickama a tak🙂) tady mas trebas tyto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23094242&tab=0 a nebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7287588&tab=7

ywushka
19. říj 2009
miradka
autor
19. říj 2009

Gabi, máš krásnučké bruško, ja som mala také asi v 4. mesiaci a tiež som si hovorila, že vypadám ako tank, bolo to predčasné, pretože to čo som teraz je ešte len malý tank, ten veľký ešte len príde 😀
Inak plenky strč do sava, to mi radila kamoška a potom ich normálne vyper, ja by som použila určite ten detský prášok lovela alebo to čo píše ywushka. Po save by mohli fakt pekne vypadať 😉

Irmi, ako si prišla na to, že si tie plenky objednáš z USA? 😕 To poštovné bude mazec, nie?

irminka
19. říj 2009

miradko: mám tam švagra, takže on to bude posílat i s nějakýma jinýma věcma, takže to nebude tak hrozné 😉
Chlapi si tam totož objednávají i hokejky a potřeby pro hokej, tak si to tam přifařím.....

A ty plenky, co jsem si vybrala se mně strašně líbí, vypadají kouzelně...hodíš to bud celé nebo jen ty vnitřní pleny do pračky a hotovo.....no uvidíme, jaké budou v reálu, ale ty naše dvojky, to bude prostě záhul.
Už jsem z toho na nervy ted, prostě jsme byli zvyklí, že jsme se nemuseli uskromnovat, ale ted zajisté budeme..manža mně říká: co furt plašíš, ale , když je člověk doma, tak má čas nad tím přemýšlet, tak se snažím něco vymyslet, aby jsme nějak ušetřili.
Kamarádka má 8/měsíční kluky, nekojí je a oni s prominutím prožerou 7.000 za um. výživu a to fakt nekecám, ted už říkala, že je to lepší, protože jim začla normálně vařit, ale do půl roku to byl děs 😠

irminka
19. říj 2009

valím z práce domů, nakoupím, trošku uklidím po víkendu, nožky nahoru a nebudu už dnes nic dělat, zatím se mějte a jak přijedu, tak se opět ozvu, pappapapapa

ywushka
19. říj 2009

irm: taky jsme uz slysela ze to neni zrovna levna zalezitost mit miminko,ale nejak to zvladnout musime,i kdyz je obrovsky rozdil,kdyz vy uz jedno dite mate a ted dalsi dve,ale i tak!! Moje cela vyplata (neschopenka a nasledne materska) plati hypoteku to je 10tis mesicne a manzelova vyplata plati to ostatni!!! Ted jeste zijeme u rodicu,takze o jidlo se me zatim stara mamina,ale to za chvilku zkonci!!!

gabina79
19. říj 2009

Holky, jinak u nového Dr dobré, byla jsem tam snad hodinu, než se na všechno vyptal, založil kartu, pořádně mě prohlídl - utz teda nedělal, ale poslechli jsme si srdíčko...je to něco úplně jiného, je vidět, že má zájem o pacientku, prohlídl si fotečky z utz a pochválil Oníka. Příští týden jdu na dětskou kardiologii kvůli srdeční vadě, kterou máme v rodině, pak mám ještě žádanku na hematologii kvůli genetice, kdy mi vyšla nějaká mutace na krevním genu a žádanku na cukrovku, to se teda hrozně těším, ale ještě mám čas, prý se chodí mezi 24 a 28tt, takže tam příští týden zavolám a uvidím, na kdy si mě objednají....jediný s čím jsem nepochodila jsou vycházky ☹ ...takže to vypadá, že až do konce těhu budu zavřená doma nebo se budu třepat, aby mi nedošla kontrola ☹ ...jak půjdu k obvoďačce, tak ještě jednou zkusím prodloužení aspoň o dvě hoďky odpoledne, ale víc nezmůžu

ywushka
19. říj 2009

gabi: co se tyce tech vychazek bych se tak nebala!! Kdyby neco zabehnes rychle na pohotovost,oni ti tam daji razitko kdyz jim trebas reknes,ze se ti zda ze te neco boli nebo tak!! Ja jsem v dobe neschopenky byla i 5 dnu na dovolene!! No sice se nema nic podcenovat,ale prece nemuzeme lezet jen doma a cekat!

gabina79
19. říj 2009

Ywuš, je to taková otrava..on sám říkal, že když budu potřebovat někam jít, tak si to mám zařídit a kdyby něco, tak mám dojít, že mi dá razítko (protože vlastně dělá na špitále), ale tomu bych se ráda vyhla, protože je to pak takové trapné....jde mi o to, že jsme se předběžně domlouvali se známýma, že první týden v lednu pojedeme do Beskyd, aby si manža zalyžoval a teď nevím, co mám dělat...jestli to mám úplně zrušit...na mateřskou vlastně nastupuji až těsně potom...teď mě tak napadlo - mateřská je vlastně taky nemocenská, ale tam už se snad nějaké vycházky neřeší, ne?

ywushka
19. říj 2009

gabi: nic neni trapne!! Pokud je ochotny on sam ti dat razitko tak to je uplne nejlepsi!!!! Myslim ze na materske ty vychazky nejsou nijak omezovane!!!

gabina79
19. říj 2009

tak jsem probrala ty pleny a z velké hromady jsem vybrala jen 15 bez jakýchkoli flíčků, bez dírek a bez třepení okrajů...jsem zvědavá, jestli je vyperu a budou pak použitelné...takže ještě asi doobjednám cca 10 barevných a asi 10 nových bílých a to bude habakuk 🙂

miradka
autor
19. říj 2009

Gabi, na materskej už nie sú vychádzky obmedzené, to budeš slobodná 😉 Koľko hodín máš celkovo vychádzky? Ja mám od 10-12 a potom od 14-18. Viac už ani ja nedostanem. Fajn, že sa ti tak venoval, to ani mne sa tak dlho nevenoval keď som otehotnela... 🙂 Ja sa na cukor objednám budúci týždeň. Tiež už mám žiadanku.

ywushka
19. říj 2009

mam dotaz,od kolikati let se chodi na tu glykemku (na cukr)?? Me to nedelali!!!

ywushka
19. říj 2009

ja nastupuju na materskou 16.11 (to uz je pristi mesic😀)

gabina79
19. říj 2009

Mir, díky za pochválení bříška 🙂 ...vycházky mám od 9-11 a od 16-18, takže jsme na tom plus minus stejně 😉 přes týden se je snažím dodržovat, ale o víkendu jedem třeba k našim nebo k tchýni na oběd, tak to naprosto nehrozí 😒 ...aspoň, že na té mateřské už to bude OK. Akorát je blbé, že mi ta mateřská nevyjde na ty hory, protože to fakt nevím ☹

gabina79
19. říj 2009

Ywuš, myslím, že od 30, protože mi říkal, že mám smůlu, že už jsem po limitu 😀 ...ale já bych šla asi stejně, protože máme v rodině dost cukrovkářů 😉
Já mám myslím mateřskou napsanou od 10.1., teď si nejsem jistá...