Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

monterka
1. únor 2010

To čučím že to v Brně nekontrolují. Gábi,přesně jak si napsala..jestli tam nic nezůstalo a jestli se děloha zavinuje. Už to máte s Luckou fakt za pár 🙂

lucka.adis
1. únor 2010

Holky, když jsem rodila Adíska, tak taky nic nekontrolovali UTZ, jenom pohmatem tak jak psala Ywushka.

Jinak se teď budu ptát asi jako deb***, ale nepoznám tu hlenovou zátku a ani že mi odtekla plodová voda.
A to jenom proto, že jsem to u Adisa nezažila, páč jsem o tom ani nevěděla... jenom vím, že mě chytli po půlnoci bolesti a jela jsem do porodky.
Teď se cítím pořád nějak divně, pobolívá mě břicho a pořád si připadnu mokrá, jenomže nevím, jestli to není náhodou výtok 😖 jsem fakt tele, ale v tomto jsem opravdu mimo ☹

irminka
1. únor 2010

tak mně primář kontroloval myslím 5.den po porodu vaginálně a v propouštěcí den doktorka taképlus UZV dělohy, jesli tam není moc krve nebo tak či co 😉 ................velmi příjemná záležitost, ale já jsem byla císařem, když někdo rodí normál, tak to musí být masakr 🙂 au,au,au

monterka
1. únor 2010

Luci,zátka je narůžovělé barvy a může v ní být příměs krve. Plodovka šla ze mě postupně...máš danou intimku? Když tak si ji dej a uvidíš jestli a za jak dlouho bude nasáklá.

lucka.adis
1. únor 2010

Montérko, intimky si měním přes den docela často a až teď to kolikrát i cítm jak kdyby ze mě něco teklo.. ještě že jdu zítra do té porodky na kontrolu.

monterka
1. únor 2010

Luci,kdyby si měla pocit že je to silnější tak radši jeť...i kdyby zbytečně. Bolesti nemáš?

lucka.adis
1. únor 2010

Bolesti jsem měla přes noc, hlavně na levé straně, ale přešlo to. Dneska mě břicho také pobolívalo, ale zase to po nějaké době přešlo.
Fakt si připadnu jako vůl, už jedno dítě mám a teď si nevím rady ☹
Každopádně moc děkuju za informace, uvidím co se bude dít přes noc..

pilotkaanetka
2. únor 2010

Dobré ránko,tak jsme malé pořídili usínáčka a funguje koupili jsme ho v drogerii DM za 129 kč 😉

ywushka
2. únor 2010

luci: jejda...huraaa bude se rodit!! Se uz tesim na fotecky!🙂

Ja pomalu ale jiste zjistuju,ze ty deti jsou od plenek velice chytre🙂

gabina79
2. únor 2010

Ahojte holky 🙂
Luci, se ti teda nedivím, že nevíš, já jsem taky myslela, že už to byla hlenová zátka a ono nic 😀 ....teď to bylo po tom vyšetření zase stejné - akorát to přišlo až v neděli...tak to už jsem byla trochu klidnější....ale intimku mám taky, taky si pořád připadnu "vlhká" 😀 ...ale to bude asi spíš jen nějaký výtok (tím už dýl trpím a teď je to prostě v trochu větší míře)...já doufám, že když to přijde, tak to bude nezaměnitelné...plodová voda hrk, bolesti velké 😀 ....ale máš pravdu, že bych nejraději do poradny chodila aspoň dvakrát týdně, aby si mě zkontrolovali tam 😀
Irmi, tak to musí být fakt masakr - ten vaginální utz po porodu 😖
Jinak v Kyjově se za víkend narodilo 17 dětí, což nepamatují...maminy prý leží i na gynekologii a čekají až se uvolní místo na šestinedělí 😉

lucka.adis
2. únor 2010

Ahoj holky

jsem zpět z Brna a nejsem z toho moc moudrá, spíš naopak ☹ byla jsem na monitoru a nezdálo se jim srdíčko, bylo moc rychlé, takže mě poslali za dvě hodiny na ten monitor znovu a dopadlo to stejně, takže si nás ještě dneska pozvali na pátou hodinu, s tím, že se zase udělá a uvidí se co bude dál.
Kontrola pohmatem i UTZ dopadla dobře, malá má odhad váhy 3300g, je hlavičkou dolů, průtok pupečníkem v pořádku a plodové vody přiměřeně. Čípek měkký a s ostatním je to všechno nachystané.
.... až teda na ten monitor jsem s toho docela zdrblá, páč nevím co se děje a co to teda znamená ☹

gabina79
2. únor 2010

Luci, to bude dobré, uvidíš...a nemrvila se malá moc? Když je v pohybu, tak má srdeční frekvenci rychlejší...a nebo už se jí chce ven, takže buď raději připravená, že si tě tam nechají 😉 ....ten váhový odhad je teda něco, jsem zvědavá, kolik pak bude mít ve skutečnosti, takto to vypadá, že bude dost velká 😉 ...a kolik máš CS?....budu na tebe myslet, pak dej vědět, jak jste dopadli 🙂

lucka.adis
2. únor 2010

Gabčo, hýbala se tak přiměřeně a kolik mám CS jsem se ani nestihla zeptat, ale zeptám se dr. jak tam budu na tu pátou. Věřím tomu, že to bude jenom planý poplach, ale i tak dvakrát po sobě... ☹ dr.mě poprvé říkala, že se stává, že ten první monitor zazlobí a proto, že mě pošle ještě jednou a po druhé to bylo zase a to jsem seděla už na jiném. Ostatní těhule tam měli menší čísla než já a já se pořád pohybovala mezi 150-160 a druhé čísla byli nad desítkou. Se v tom nevyznám co k čemu patřilo.. 😖

pilotkaanetka
2. únor 2010

lucko neboj když to dopadne stejně jakoo ráno tak to vypadá že ti vyvolají porod a budeš mít už prdolku u sebe 🙂

gabina79
2. únor 2010

Luci, teď ta porodní asistentka říkala, že srdeční frekvence je kolem 140, takže to mi nepřijde zase o tolik větší - no každopádně uvidíš odpoledne...ale neboj, oni si to pohlídají 😉 ...ty druhé čísla by měly být děložní kontrakce...já jsem si teda čísel nevšímala, dívala jsem se na ten záznam, jak skáče křivka, takže nevím, kolik jsem měla, jen vím, že křivka vždycky vyskočila, když se malý pohnul...no a tu druhou křicku jsem měla taky takovou "hrbatou", jak mi tvrdlo břicho 😀 ....a CS ti nenapsali do průkajdy?

lucka.adis
2. únor 2010

Gabčo, jenomže já se ani na těch 140nedostala..měla jsem pořád nad 150 a potom k 160. Těch křivek jsem měla plno, jak na jedné tak i na druhé a na ty čísla jsem se dívala, páč jsem chtěla vidět ten rozdíl a ten tam teda rozhodně byl ☹ nic mi nepsala do průkazky, jsem už v porodnici a tam si to píšou k sobě do počítače, páč průkajdu mám nedotknutelnou.
Manže chce vzít do auta i pro případ, že si mě tam nechají tašku... a já doufám, že to bude v pohodě a na kontrolu půjdu až ten příští týden v Úterý.

monterka
2. únor 2010

Luci,já ty ozvičky měla stejně jako ty...ono to není dobré pro prcka. Radši si vem kabelu kdyby si tě chtěli v porodce nechat.

monterka
2. únor 2010

Luci,já ty ozvičky měla stejné jako ty...není to dobré pro prcka a kdyby něco tak ti porod vyvolají. Radši si vem kabelu kdyby si te tam nechali.

monterka
2. únor 2010

Luci,já měla stejné ozvičky jako ty...není to dobré pro prcka. Kdyby se jim cokoliv nezdálo,tak ti porod vyvolají. Vem si radši kabelu kdyby si tě tam nechali.

monterka
2. únor 2010

Nějak mi blbne net...první žádný příspěvek a teď tři!

gabina79
2. únor 2010

Luci, každopádně na tebe budu myslet 😉 ....a dej vědět, jak jste dopadli 😉

gabina79
2. únor 2010

Mně pořád zapisují do těhu průkajdy..to se divím, že tobě ne....

lucka.adis
2. únor 2010

Tak jsem s toho na chvilku vytuhla, pořád nad tím přemýšlím a doufám, že to teď bude v pohodě.

Montérko a co tobě dělali?

Gabčo, já bych musela dát vědět přes sms akorát Ywushce(kdyby si mě tam náhodou nechali), takže ta by vám napsala co a jak, na nikoho jiného číslo nemám.

lucka.adis
2. únor 2010

Montérko, ono se to potom vyvolává-myslím ten porod?

ywushka
2. únor 2010

lucka: ja jsem mivala zase opacny problem,maly mel zase pomalejsi frekvenci,protoze pokazde na monitoru spal,takze ho budili takovym "trubitkem"🙂 a pak mel frekvenci i 185. No a ta druha hodnota jsou kontrakce-ja jsem pri porodu (pri kontrakcich) mela i 127🙂 .

Maly me nejdriv porad ne a ne zaspat,tak po kojeni jsme se vyvalili na postel a ted spi jak medved a ja cekam az se vzbudi a pujdeme na prochazku....uz mel byt vzbuzeny,ale nejak mu to zase pro zmenu nejse se probrat🙂

ywushka
2. únor 2010

Dneska uz mi prisla ta "nosicky" na maleho,je krasna,az si ho do toho dam,tak se odfotime🙂

lucka.adis
2. únor 2010

Holky, já to už nějak neřeším... uvidím jak dopadnem v těch pět a potom se určitě ozvu 😉

Ywush, venku je nádherně..takže na prochajdu běžte určitě 🙂

Kdyby nebyl venku ten pitomý sníh, tak je tam Jaro jak vyšité, ale to bych už chtěla asi moc, že..

pilotkaanetka
2. únor 2010

lucko myslím na vás a at všechno dobře dopadne 😉

lucka.adis
2. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem s manželem doma z porodnice. Dopadlo to tak, že monitor lepší nebyl..bohužel to bylo opět v rozmezí 150 až 160-170, takže mě znovu prohlíželi a dr.se potom radila ještě s jedním doktorem, jestli si mě tam nechají nebo pustí domů. Moc se jim nechtělo, abych šla domů, ale jelikož mě tam znovu chtějí na monitor ve Čtvrtek, tak mě domů pustili s tím, že se teda uvidí jak v ten den dopadnu.

Jinak Vám moc děkuju, že na mě myslíte. Jste hodné 🙂

monterka
2. únor 2010

Luci,já kvůli tomu srdíčku jezdila do porodky obden a po týdnu si mě tam nechali,ale měla sem do toho ještě vysoký tlak,takže mi porod vyvolali.