Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

irminka
9. lis 2009

holky, ted jsem si měřila obvod břicha ....normálně vorvan hadra 120 cm 😀

gabina79
9. lis 2009

Ywuš, vždyť já jím (ty už si jak můj manža 😀 )...akorát nějak nemám chuť, tak se hlídám, abych každé tři hodiny něco snědla...ale jinak se mi zdá, že jím normální porce 😉

cincolina
9. lis 2009

Gabi ahoj, no tchýně, tak nějak jsem čekala reakci, skoro žádná nebyla 🙂, ale bylo vidět, že má radost. Pak už se mně jenom ptala na praktické věci (jestli jsem doma, kdy na mateřskou a tak).
Bříško slibuju a slibuju a manžel slibuje a slibuje, že mně vyfotí... tento týden už to musíme zvládnout. Na to, že je to 14 týden už ta velikost myslím jde ;). Tak já se fakt polepším.

ywushka
9. lis 2009

irm: nemam tady metr🙂 jak se k nejakemu dostanu,tak se taky vyfotim!🙂

A co rikate na vcerejsi SUPERSTAR???

cincolina
9. lis 2009

Jo a na Zabi ani Sim telefon nemám, taky se o ně bojím...

irminka
9. lis 2009

ted jsem to chtěla hodit do albíčka a kiksl mně foták, baterie v čoudu, musím je nabíýt 😕
Superstar: Chodůr zpíval dobře, ale já tam slyšela pořád Toma Johnese 🙂 , jinak to včera sedlo Bendíkovi a toho vcelku nemusím..i Ben byl fajn, i když jeho zpěv není z nejlepších. Nelíbila se mně Monika , ale porota ji chválila

gabina79
9. lis 2009

Cin, jen aby to byla pravda a mi se nedočkaly až fotečky malé morušky naživo 😀......a tchýně věděla, že se snažíte nebo ne?
Ywuš, včerejší superstar nic moc...žádné extra výkony, nikdo nepřekvapil....akorát mi bylo líto Konve, jak tam pak zpívala tu společnou píseň...té je škoda, tam tam ještě mohla být 🙂
No nevím, nevím, holky, koukla jsem na to svoje dnešní bříško a možná tam od minule nějaký malý rozdíl je....hodím vám ho do alba, tak zkoukněte a řekně te mi, co si myslíte 😉

gabina79
9. lis 2009

fuj jakou hrubnku jsme napsala...my a ne mi 🤐

gabina79
9. lis 2009

Akorát se mi zdá, že mám to břicho nějak pořád dole, že nejde přes pupík nahoru ☹ ....tak se na to pak musím zeptat Dr, jestli je to v pořádku....

ywushka
9. lis 2009

gabi: muzu te ujistit ze brisko roste!!!🙂

Ja nemuzu porad pochopit za co tak zkritizovali Smajdu,pritom se mi to libilo!!!

irminka
9. lis 2009

gabi: každý nemusí být jak valach 😉 Kámoška do 6. měsíce neměla vůbec bříško a do konce porodu přibrala 17 kg a byla jak matrona 😀

gabina79
9. lis 2009

Irmi, to jsi mě teda moc neuklidnila 😅 ..já mám teda teď plus 5,5 kg
Ale jinak teda super, že znalecké oko posoudilo, že pupík roste 😀
Já toho Šmajdu teda vůbec nemusím....když ho vidím, s tím jeho chemlonovým hárem, tak nemůžu 😀

irminka
9. lis 2009

gabi: uklidni se, každé těhulkování je jiné, prostě někdo přibere, někdo ne...já mám 11kg a určo to do 20 kg zvládnu, teda doufám 😠

miradka
autor
9. lis 2009

Ahoj holky, Gabi, máš krásnučké bruško a je vidieť rozdiel, pekne rastie, nemusíš sa obávať 🙂
Včerajšia superstar ma vobec nenadchla, nikto ma tam moc nezaujal. Asi to bude tým, že väčšinu pesničiek som nepoznala a naviac sme mali špatný signál na nove. Furt to zrnilo, pískalo, myslela som, že hodím papuču po tej telke 😀 a dnes ten signál nie je o moc lepší.
Šmajda spieval dosť drsnú pesničku a to nie je moj šálok...a aj Leona mala divokú pesničku. Monika a Denis ma teda vobec nezaujali, Ben jakž takž, Bendig bol celkom fajn a mal najlepšiu pesničku (teda tú mám rada), ale s Jacksonon sa to nedá porovnávať, chýbalo mi tam to Jacksonovo viazanie...Honza to moc sekal, ale ušlo to. No a Dominika a Chodur nesklamali.

miradka
autor
9. lis 2009

Irmi, nepísala si náhodou, že si objednala nejaké pleny AIO? Mne sa páčia tieto ale to by som poriadila keď tak len na parádu a až budú decká staršie... http://www.spokojenykojenec.cz/Pleny_vse_v_jedn.... Svrchňáčky budem kupovať obyč na začiatok a potom možno tieto http://www.spokojenykojenec.cz/Svrchnacky.html

Čo si kúpila ty?

gabina79
9. lis 2009

Mir, díky 🙂 .....ještě k těm plenám - Kikko má dvě různé kvality plenek, plus ještě nějaké spešl bio a bambus či co...takže od Kikko vezmu tu Lux, je sice dražší ale má větší gramáž 😉
Irmi, já se spíš lekla toho, že budu mít nakonec plus 17 kg 😀
No nic, jdu se napapkat, mám bramborovou polévku a šunkofleky 🙂

miradka
autor
9. lis 2009

Gabi, na diskusii o látkových plenkách práve všetky hovorili, že tie ostatné sú nič moc a niektoré dievčatá boli vyslovene nespokojné s Libštatom, ale boli tam aj pozitívne ohlasy, aj keď minimum...ale čo doporučovali, tak tie Lux Eco. Ti spešl bio a bambus nebudem kupovať..to mi príde zbytočné, resp. neviem v čom sú lepšie a ani t už nebudem skúmať, lebo sú drahé.

irminka
9. lis 2009

miradko: já jsem si objednala tyto http://www.spokojenykojenec.cz/Pleny_vse_v_jedn...., ale v USA, tam to vyjde laciněji- teda celou sadu a ta vyjde o 2,5 tisíce laciněji než tady u nás

emers
9. lis 2009

ahoj holky,
díky za vaše zkušenosti, já se taky furt snažím cosi zobat a jde to no... musím to nějak přetrpět, už se těším jak se budu zase moct cpát co hrdlo ráčí neb jinak bývám hodně při chuti 😉
jinak se těším až to oznámím mamce (celkově rodině až na vánoce, to budu končit 1. trimestr), zatím to ví jen pár kamošek, kterým bylo divné, že na párty nechlastám 😀 jaksi to odhalily...
no a jinak bych nejradši posunula v kalendáři měsíce, aby už bylo léto 😀 😉

ty jo, koukám co už máte vše nastudováno, vždyť jen ty plínky - na to aby člověk studoval minimálně bakalářskej program na vejšce ne? 😀

lucka.adis
9. lis 2009

Ahoj kočky,
tak jsem konečně doma.. byla jsem v Rosicích u Brna za příbuznými a dovezla si spoustu oblečení pro malou, hrací deku, kolotoč nad postýlku (takovej ten svítící od Fisher prince a polohovací lehátko jak má Gabča v Albu, akorát jiné a v Lednu mi dovezou koš pro mimi 😵 😵 všechno mě to přišlo na úžasné penízky, kdyby jsme to kupovali nové v obchodě, tak nám vylezou oči z důlku 😝
Každopádně návštěva super, člověk přijde aspoň trochu mezi lidi a odreaguje se.

Tak a teď Vás jdu dočíst a samozřejmě všechny zdravím 🙂

ywushka
9. lis 2009

lucka: tak to mas suuuper!!!

Ja mam dneska porad nejake krece v brise a pokazde me to dozene na zachod na velkou.....uz jsem byla asi 3x...ale prujem nemam,asi ma moje telo se dneska nejak vyprazdnovat!!! Jejda se to zpovidam z takovych veci,ale kdyz to jsou moje dnesni zazitkY 😀 😀 😀

irminka
9. lis 2009

já mám také dnes běhavou, myslím, že jsem byla také 3x a už mám napinky utíkat zase 😝
V albíčku mám břušisko

lucka.adis
9. lis 2009

Tak jsem přišla na to, že mám nateklé trochu kotníky 😝 dává se na to něco?
Po čem to tak bývá, holky? Manža mi říkal, že to mám z dneška, jak jsme poletovali...

Jo a bacha, prý teď řádí virózy 😝

irminka
9. lis 2009

luci: já bych ti ty svoje haksny vyfotila, ale normálně se stydím..vypadají fakt hnusně...otoky jsou normální v těhu, pokud máš normální tlak, tj do 140

Viroza snad ne....spíš samé jablíčka dneska

ywushka
9. lis 2009

irm: teeeeda na to ze tam mas dva kluky,tak mas milene brisko!!!

Je to mozne,ze je nejaka viroza!! Mam trosicku rymu,tak snad z toho nebude nic horsiho!!!

irminka
9. lis 2009

ywus: děkuji moc, ale jsem už fakt neohrabaná..nechci se ani vidět, jak budu vypadat na vánoce 😠

Stydím, nestydím, vyfotila jsem si teda ty moje antierotické nožky....ten pásek kolem kotníku není strangulační rýha, ale otlačení od ponožečky 😉

ywushka
9. lis 2009

irm: teeeda ty nozky teda mas!!! Taky je mivam nekdy natekle kdyz neco delam!! Vyhod si je na nejake vyvisene misto at ti trosku odtecou

irminka
9. lis 2009

ale já ani nic nemusím dělat, ráno se probudím a už je mám nateklé..beru na to nějaký lék Cykloforte či jak, volala jsem i své dr. a ta mně řekla, že si mám dát 2 ks ráno, tak uvidím, jestli to pomůže 😠

ywushka
9. lis 2009

chtela bych s necim poradi! tento tyden se chceme uz stehovat vedle!! Mame to k nasim jen pres dvur a mamina je naucena,ze ji temer denne fenuju vlasy-proste uz mi to jen oznamuje,ze at ji jdu vyfoukat vlasy a dneska se me zeptala,kam jim budu ty vlasy ted chodit fenovat,jestli ona bude chodit k nam a nebo ja sem....manzel me za to straaasne nadava,ze si nepreje,abych ji to porad delala,pry uz jen kvuli tomu malemu a ja jsem si myslela ze kdyz se odstehujeme tak se to nauci-ne ze by to neumela,ale je to pro ni pohodlne-si foukat vlasy sama....ale to jsem se asi tezce mylila!! takze ted nevim jak ji to mam vysvetlit,aby se neurazila!! Ja vim ze je to blbost,ale zase nechci ji cely zivot denne fenovat vlasy jen proto,ze je to pro ni pohodne,ze si to nemusi delat sama!! Ona mi taky hodne pomaha a spoustu veci dela-sice nevim jestli to tak bude i po odstehovani,ale i tak....

irminka
9. lis 2009

tak to ti drahá nezávidím...mám kolegyni v práci a dělá přesně to samé, teda své mamince natáčí každý den hlavu a to má maminka 70 let...tak si to představ, co tě čeká....... 😠

Jak se narodí malý, tak jí hezky řekneš, že nestíháš, že budeš chodit obden a potom interval prodlužuj 😀 Ywus, fakt nevím, co poradit, je to těžké....