Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
22. únor 2009

jako mě ta knížka baví, aleněkdy sem z toho trochu vedle jako jestli si autor dělá ze čtenáře prču nebo jestli to mám brát jako že jak ?🙂 alečte se mi dobře to zas jo

tyjo, tak já sem taky budu lítat, páč bych řekla, že bude další mimi

kacena00
22. únor 2009

jo a to jak mě občas cyrda přidusí, někdy mu řeknu, že je to smrádě, ale jindy mě zase zalije taková záplava lásky a řikám si, ty můj chudáčku, dyk ty to neděláš schválně, ty tam nemáš moc místa a zulíbala bych ho 🙂naopak si řikám, že je potřeba si užít ty poslední dny 🙂

achalteke
22. únor 2009

ja si taky myslim že je mimi naspadnutí. Jo ta knížka - no ona je to hodně divočina, mě se tam vždycky pletou všelijaký ty jmén (José Armando, atd.) a kolikrát se musim vracet zpátky. Teď třeba čtu Válku s mloky a to je kupodivu docela dobře čitelný.

Takže držme Strašpy všechno co máme. Motýlek se vylíhne!!!!! 😵

kacena00
22. únor 2009

jé válka s mloky, tak na to mám vzpomínku dost silnou, to sme jeli 4denní vejlet transibiřskou magistrálou a strašně smrděla nafta či benzin nebo na co to jezdí, protože sme byly v nějakým druhým vagonku

no o těch jménech mi povídej, já mám ještě uplně debilní paměť na jména,. takže se mi dost častom stane, že u toho usnu 🙂

juuuuuuuuu a já dávám tipovačku, motýlek bude buď během noci, ale spíš zítra bějhem první půli dne a bude to kluk🙂

achalteke
22. únor 2009

a já tipuju, že to bude fofr jako blázen a motýlek se ukáže ještě dnes 😀 sázim buchtu, ale nevim kdo jí vyhraje - asi motýlkovo mamka 😀

Kačí vy jste byli na Sibiři a v Rusku? ty jo musíš udělat tiskovku soukromou pro mě jednou - to bych měla milion otázek je to můj velký sen. V květnu jedeme na třítýdení výlet vlakem napříč Ruskem do Vladivostoku, strašně moc se těšíme - je to naše vysněná cesta. Ale mužik chce teď z toho couvnout kvůli mýmu těhu a já se taky bojím. Máme do půlky března čas ještě to potvrdit. Pokud by to nevyšlo pojedeme aspoň na pár dní na Mazury 😉

straspytelka
22. únor 2009

Holky, ještě dotaz, myslíte, že teda to jsou fakt stahy jo 😒 ty jo, abych tu neplašila a nakonec to nebyli třeba zaražený prdy 😀 moc bych si přála dnešní datum, ale taky si myslím, že když se to teda rozjede, tak to bude spíš 23 😉 ale to je fuuuuuuk 😵 jé už zase, musím jít psát, nejde mi ležet, to se nedá, musim chodit a kroutit pánvičkou 😀

achalteke
22. únor 2009

Strašpy já bych řekla, že jo, podle toho co popisuješ a když to máš takhle pravidelně, zkusíš tu vanu? Buď to přejde nebo ne a intervaly se začnou zkracovat 😉

petreva
22. únor 2009

Jéje jéje, straspy 😵 ty jo, myslim na tebe!! Třeba má dnes službu ta fajn Dr. tak ať se Motýlek snaží 😅

petreva
22. únor 2009

JO a Straspy, jak přesně jsi dnes týden?

achalteke
22. únor 2009

jsem koukala ještě na tu porodku u vás v Hradci a ta je fakt parádní 😵 a působí moc sympaticky. To mi připomíná, že se musím co nejdřív objednat na předporodní kurz, páč bývaj prý dost plný a přes léto nejsou 😖

straspytelka
22. únor 2009

Jo jdu do vany teď, doufám, že z ní vylezu 😀 no doufám, že tam bude někdo z ženských, doufám že ne doktoři 😒 jsem přesně 38+3 zbejvá mi 11 dní 😉

straspytelka
22. únor 2009

vylezla jsem z vany a tam skoro nic... 😒 a tak uvidím, budu měřit nadále 😉 ááááá muž se vrátil 😵

kacena00
22. únor 2009

tyjo.... tak teda že by se to tou vanou zastavilo??????nebo jenn že by tělo nabíralo sil na další silnější stahy???? tyvado...

jáji, jestli chceš tak mi písni do IP mailovku a já ti pošlu fotky, co sme tam pořídily, to já se zasejc děsně ráda chlubim

cipisek007
22. únor 2009

strašpy, čoveče, mazejte do nemocnice, ty budeš během noci nebo zítřka rodit! Mě stahy bolely jako na MS. Vystřelovalo to ze zad do podbřišku.
Ke kočárku. My si ho vybrali z jediného důvodu - jedinej se nám vešel do výtahu. Jinak bych nmusela tahat děti v autosedačkách do sklepa a přendavat je do kočáru a pak opačně. Je blbej v tom, že má málo úložnýho prostoru, ale jde složit na hodně malej balík. Navíc v korbičkách je mnohem víc místa než kdyby jsme měli kočár vedle sebe. Taky jde z toho udělat potom i kárka. Navíc se s ním lehce jezdí i ve sněhu, je lehkej a to kočáry vedle sebe nejsou.
No ale jako "zkušená" matka - už bych ho nechtěla. Stříšky moc nedrží, málo úložnýho prostoru a rukojeť nejde polohovat. 😒

cipisek007
22. únor 2009

No my půjdeme krmit, Barča tahá dudlíka jak kdyby ho chtěla zežrat. Začne se vztekat a ještě ho má v puse a jakmile otevře pusu, tak jí vypadne a ječí jak siréna.

všem krásný večer a Strašny - držím palce!!! Doufám, že máš na někoho z nás kontakt, aby jsme věděly co a jak 😉

kacena00
22. únor 2009

strašpy myslim na tebe...tfujky tfujky tfujky ať to probíhá dobře jestli se to rozjede, jinak dobrou noc a sladký sny

mon73
22. únor 2009

Straspy, myslíme na tebe 😉

mon73
22. únor 2009

Zuzi, další rámečky http://www.frameshow.com/

achalteke
23. únor 2009

Tak co, tak co, tak co????????????????? Strašpy nenapínej a piš 😕 ......

menny
23. únor 2009

Ahojky
V rychlosti jsem vás dočetla a koukám,
že jsem tu akorát v čas 😵
Strašpy, kočko tak co?????? Jsem zvědavá jako
Jája. Teda to je vzrůšo, bude tu další mimi!!!!!!

menny
23. únor 2009

Holky tedáááá
Barča psala!!!!!!!
Cyrilek je na světě!!!!!!!!!!!!!!!
Má 2550g a je prý báječnej!!!!!!!!
Teda musim Barče napsat ať písne víc info

achalteke
23. únor 2009

Cože!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????,
Jsem v šoku, Menny víc info nebo zvědavostí umřu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Božínku já mám radost, jupíííííííííííííííí!!!!!!!!!!!

mon73
23. únor 2009

Téda, tak to je překvápko 🙂 🙂 🙂 Du juknout jak to vypadá se Straspy, a ona zatim Barča.
Menny, jestli si s ní v kontaktu, tak ji moc a moc pozdravuj a že přejem všechno nej a nej. 🙂 🙂 🙂

menny
23. únor 2009

Holky se úplně třesu. Zrovna koukám jestli
nepsala strašpy a do toho mi příde sms od Barči.
Pěknej šok!!!! Ale v tom nejlepšim smyslu slova
Taky umírám zvědavostí!!!!!!
Bulim dojetím....to je krásný!!!!!!!!

petreva
23. únor 2009

Co????? To jsem z toho téda jelen, jéžiš mám husí kůži, vždyť včera nic, vůbec loutr nic a večer sem ještě píše...ty jo ve 21.40 a teď má chlapečka u sebe??? A já musím odejít pryč od PC!!!Safra to budu celá šedivá než se vrátím domů!!! Strašně moc moc moc moc ji pozdravuju!!!

achalteke
23. únor 2009

No to je fakt sranda, zrovna říkám mužikovi jak jsme tu večer řešili i s Barčou Strašpy porod a ona porodila....no to je akt osud nebo co 😀
Nádhera, že jí taky moc a moc gratuluju a jsem moc dojatá 😵 😵 😵 😵 !!!!!!

menny
23. únor 2009

Přeposlala jsem pozdravy a gratulace. Čekám
nalepená na telefonu, jestli písne další info.
Má toho teď ale určitě moc.
Jsem z toho ale pěkně vykulená.
Evi písnu ti dyžtak sms abys do večera nezešedivěla 😀

achalteke
23. únor 2009

😀 😀 Evča bude koukat 😀 😀 😀

cipisek007
23. únor 2009

COŽEEEEEEEEE??

cipisek007
23. únor 2009

Tak my čekáme strašpytýlka a ona Barča!! No to je masakr! Jupíííííííí, máme další miminko!!!