Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

lenkacar
23. bře 2009

dobré ránko holky tak jsem vás dočetla a za chvíli mizim na píchanec,dneska č.6,večer jsem nemohla usnout už mě tlačily vaječníky ,ale ráno zase dobrý,náladu mi zkazilo leda počasí ,psa by nevyhnal,vítr jak blázen a tma jak v pytli,tak se mějte hezky zatim ,jdu si vyfénovat vlasy..

menny
23. bře 2009

JÁJO já mám přesně tenhle sterilizátor
Je na tři flašky + dudlíky...max spokojenost
http://www.gigainzerce.cz/inzerat/vse-pro-deti/...

lenkacar
23. bře 2009

jinak zdravim všechny a omlouvám se všem ,že jsem se sem nakýblovala aniž bych ještě byla těhu..ale už se na tom pracuje 😉 ,strejda se mě o víkendu ptal ,,tak co Lenko už seš těhotná?,, a naše mamka ,,už skoro jo,, to mě přišlo děsně k smíchu to slovo ,,skoro,, 😀

lenkacar
23. bře 2009

ty jo já jsem tu větu teda napsala ,,ještě byla těhu ,mělo tam být ,,už,, ,ale to jste snad pochopily že? je ráno ,nějak mi mozek ještě nepracuje

menny
23. bře 2009

Dáduš 5,5 kg je krása.
nejvíc jsem přibírala od 30tt...celkem 12kg nahoře
Bydlíme ve druhym, ještě to jde, ale fakt mě štve tahat se
s autosedačkou a s kočárem nahoru dolu. (nemáme kočárkárnu 😖 )

Leni je to fuška což. Ale zvládneš to 😉
Za chvíli bude po píchání...hlavně, aby výsledek stál za to 😵

menny
23. bře 2009

skoro těhotná je fakt dobrý 😀

achalteke
23. bře 2009

Menny jo jo dnešek je ve znamení Quinny 😀 ...Peťo a vejde se ti do mikrošky?

Ahoj lenko tak příjemný píchání a ať už je tentokrát vše ok 😉

Dadu kočík parádní - moc a moc chválím 😵 😵 😵 😉

Holky jsem nasratá - teď mi baba z PSSZ napsala, že do dnešního dne nedostali moji PN a nemůžou mi vyplatit dávku a účetní se dušuje, že jim to tam nesla osobně.....já tam do tý Prahy asi pojedu a někomu zakroutim krkem 😠 😠 😠 😠 😠 sem fakt vytočená jak nikdy 😠 😠 😠

menny
23. bře 2009

Jájo do mikrovlnky naprosto v pohodě 😉
teda to jsou ku... Kterej pitomec to tam zkonil? Chudáku kačáky nikde

dadunka
23. bře 2009

Peťo,12 kg je tak max co bych chtěla, když já ne že bych měla chutě a mlsala, ale mám furt regulérní hlad! 😀
Tak to má kočárek pro Evku ještě nějakých pár dnů čas, aby rychle dojel, pokud vím, tak autosedajdu mají a než vyrazí na první procházku, tak to taky chvíli potrvá.

Jájo, ahoj, tebe jsem dlouho neviděla. 🙂 Díky za pochvalu kočárku, je to první a poslední kočár co pro děti kupujeme za ty prachy v něm chci odvozit alespoň 3! 😝
Jájo, to se jedná o první dávku PN a ty už marodíš od půlky ledna co? Bože a to je konec března, kdyby někdo měl být živ jen z toho, tak nevím, nevím, jak by to dopadlo. 😠 Já čekám, jestli mi OSSZ lí ten dorovnávací příspěvek.

Lenko, ahoj, my se asi neznáme, tak moc držím palce, ať to klapne! 🙂

menny
23. bře 2009

Taky jsem si myslela, že ve svém kočáru, co jsem kupovala na Dádu
odvozim všechny děti co budu mít 😀 😀

menny
23. bře 2009

Dáduš jen papkej, přeci se nebudeš trápit hlady.
To pak zas schodíš.

menny
23. bře 2009

Holky
prosím dnes na nás myslete. jdem na kyčle
mám z toho trochu strach.
Sice naše vada nožiček je mini minimální, ale je u toho
časteji problém s kyčlema, tak moooooc doufám, že u Matýska
bude vše v pořádku.
Jdu snídat tak zatim papa

achalteke
23. bře 2009

Holky s tou PN je to komedie - paní ze socky mi teď psala omluvný mail, že peníze už mi byli odeslány ke konci týdne 😀 😀 no myslim, že naše účetní tam ztropila pěknej vyrvál jak jí znám 😉

Dadu dobrá věc s tím dorovnávacím příspěvkem viď? já teď zjistila, že mám dokonce pojištěný úvěr proti dlouhodobé nemocenské, takže už to vyřizuju. Jako fakt - sláva internetu 😀 !!!!

Hele a v tom kočárku odvozíte ještě vnoučata.... 😀 😀 😀 😀 😀 jo a Menny má pravdu - pěkně bašti - vždyť si jak za groš kudla a bříškem 😀

indigo
23. bře 2009

Meníku držíme vám všechno co máme! 😎

dadunka
23. bře 2009

Menny, neboj, budem na tebe myslet! Bude to dobré, hlavně kdyby něco, dá se dělat spousta věcí. U mě to zanedbali, když jsem byla malá, mám teď oboustrannou dysplazii kyč. kloubu a byla jsem ve 20 na orto operaci v Motole a relativně brzo mě čeká totální endoprotéza 😠

Jájo,hlavně, aby mi ho schválili, každá stovka dobrá že...
Ty jsi vtipná, za groš kudla s bříškem 😀 - to mám obří a mám 66kg a jsem prťavá. Kolik ty máš nahoře?

achalteke
23. bře 2009

Menny taky držím palce, ale Matoušek je bojovník a věřím, že jako už tolikrát i tuhle bitvu vyhraje.
Dej pak vědět 😉

achalteke
23. bře 2009

Dadu já mám teď asi tak 1,5 kg nahoře, ale jsem statná žena (mírně řečeno 😀 ), takže počítám, že dítko má u mě dostatečné tukové zásoby 😀 😀 😀 a asi možná jo, páč nějakou extremní žravostí jako některé jiné těhulky zatím netrpím 😀 😀 a docela se bojim i moc přibírat páč mě pak strašně budou bolet kolena z té váhy (vždycky když jsem přibrala byla to v kolenou šílená bolest) 😒 a i doktor mě před tím varuje....jinak teď mám asi 86 kg při 172 cm 😀

inna12
23. bře 2009

ahoj 😉

Mon, díky za přivítání 😉

Péťo, taky držím, určitě to bude dobroš!! 😉 jste šikulové! 😵

čao Jájo 😀 😀

Dadu, už se ti líp spí, když je kočík vyřešen, což? 😀 mně jo...ted počítám týdny než přijde a už je to 1 týden 😀

cipisek007
23. bře 2009

Táááák, máme hotovo a spíme, to jsem zvědavá jak dléouho, vzheldem k tomu, že jsem opět na PC. Stihla jsem ještě pověsit prádlo, dát prát další pračku, vyvařit lahve, ustlat, najíst se, uklidit v kuchyni, přebalit dokonale ze.sranou Barču (teklo jí to už z plínky ven 😅) a za půl hoďky jdu věšet druhou pračku. Uf. Jsem dneska nějaká akční 🙂

Jako dneska fakt bude hnusně, jdeme ven,t akže se teple oblečte a vemte si pláštěnky a deštníky!! 😀

No budu krásná heč, ale nebojte, že mě nepoznáte. Já se ven bez kočáru nedostanu, takže poznávací znamení: hnědo-modrej minibus 😀 a ta krásná paní, co ho bude tlačit budu jáááá 😀

Peťo, čoveče to nevím, ale zeptám se kadeřnice na to barvení. Já na barvení kašlu. Barvený vlasy mi odrostly, popř. se barva vymyla a teď mám svojí přírodní.No a až vysvitne slunce blunce, tak ono mi ty vlasy vyšisuje, takže budu mít přírodní odstín 😀

Jáji, mě se taky pecky zdají o hodně šetrnější. Já vím, že rekt. rourka funguje a že neublíží, ale já nevím, mám proti tomu výhrady. Zkoušela jsem jednou Terce do zadečku při bolení bříška strkat teploměr. Nezabralo.

achalteke
23. bře 2009

Ïnuš čau seš nějaká vysmáta, ne? 😀 😉

Míšo seš můj vzor, líbí se mi jak ti jde práce od ruky...asi se na tebe pojedu do Budějk kouknout jaká si fešná mamka 😀 😀 😀 ...Holky já teď taky nebarvim, odrosty jak prase i šediny už vylezly, ale nějak je mi to teď proti srsti 😀 😀

cipisek007
23. bře 2009

Jáji, to jsem ráda 🙂 A klidně zajeď, vezmi si poznámkový blok a dělej si poznámky 😀 Mě se chce nejvíc pracovat dopoledne. Odpoledne jsem už mrtvoň, takže toho využívám 😉 A večer neudělám už vůbec nic, to sbírám síly na dvoje noční krmení 😀

cipisek007
23. bře 2009

Včera jste se divily teploměru s ohebným hrotem: http://www.e-certik.cz/detail.php?zbozi=624988
Přesně tenhle máme, ta tenká část až k tý rozšiřující je ohebná, klidně o 90°C to ohnete a nic se tomu nestane 😉

dadunka
23. bře 2009

Jájo, ty máš 1+5 kg hore??????? ÚUUUUUUUUU, čistá závist 😝 🙂

Inno, jojo spí se mi krásně, když je kočík vybranej, jdeme do dalšího levelu, jupí! 😀

Míšoa, aho! Díky za poznávací znamení, budu tě hledat, když se dostanu do ČB! 😀

Jinak já si hlavu barvila asi před 3 týdny a chytlo to jako normálně. 😉

cipisek007
23. bře 2009

dadí, mě kadeřnice říkala, že by radši hlavu v těhu barvou nebarvila,prej jenom přeliv. Že sice barvy jsou už šetrný, ale přeci jenom je to chemie. Tak jsem nebarvila, no a jsem na svojí přírovní barvě 🙂
Jojo, koukej po nás. I když my s tím kočárem jezdíme jenom op Máji, Čtyráku nebo Šumavě 🙂

cipisek007
23. bře 2009

jako kdybych to neříkala. Jsme vzůhru. Jdu pověsit prádlo a pak si je vezmu k PC, stejně po 11tý jdeme krmit.

inna12
23. bře 2009

Dadu a jakou barvičku sedačky, koukala jsi už? májí pěknej výběr! My se rozhodovali mezi formula black (opět chlapovy barvičky 😀) a pak teda jsme vybrali picnic ocean...mají fakt hezký!

Cipi,já si první 4 měsíce taky neodbarvovala, pak jsem četla článek od Šuly (ted dělá tu show na prime 😀), že by nebarvil (přelivem jo) jen v prvním trimu, ale jen z hlediska působení hormonů- barva nechytá, pak prý už obavy vubec nemusí být, miminku fakt neublíží! Jen si vemte kolik na sebe denně patláme chemických sráčů 🤐 at už v podobě krémů atd... 😉 tak už ted mám melírek...já mám svojí přírodní barvu fakt ošklivou 😀 to bych vypadala 😖 kdybych měla nějakou kloudnou, tak bych si jí taky nechala hned 😉

inna12
23. bře 2009

Jájo 😀 co jinýho zbejvá 😅 🙄

achalteke
23. bře 2009

Holky já zpracovávám ten seznam pro mimíka, abychom tak nějak věděli.... 😀 😀

Venku je to dneska teda maso 😢 😢 😢

inna12
23. bře 2009

tadyk k těm vláskům 😉 fakt nebojte! je to hodně častej dotaz na porodnici..
http://www.porodnice.cz/node/5199
ale je pravda, že já se taky napřed bála 😒 😝

cipisek007
23. bře 2009

inni, vidíš, zase je člověk chytřejší .-)

Venku je fakt humáč. Teď jsem na lodžii věšela prádlo a asi jí budu muset zavřít až půjdem ven (máme jí zasklenou, zavírací-otvírací), aby mi něco naulítlo.