Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

barag
16. zář 2008

Helčo já v tom mám sama bordel a až teď kdy je to za námi, tak přicházím na to, co vlastně a jak to je, tak třeba do dnešního dne sem byla přesvědčená že ta krev na prvotrimestrální screening ještě není standart a ona asi jok, a to je moc dobře, protože samotný ty tripliky sou trochu nepřesný, tak to mám radost, teď ještě k tomu ten NT screening kdyby byl nějak přístupnější... 😵

no já sem Helčo právě teď na stránkách o papírovkách, asi jako vlhčené ubrousky jo, ale za 7 tisíc jich asi neutratím 😀 sunar, no ten se vroucně modlim asi jako každá máma že potřebovat nebudu, moc ráda bych kojila, tak nevim, radši bych to prošustriovala za ty mouky 😀 , např. schar b a schar c stojej tak ke 120 korunám 😝 😝 😝 a k tomu raději budu zkoušet látkovky a eko prášek 😎

barag
16. zář 2008

a teda s těma látkovkama je to věda kolik toho je, ale to mě asi bude bavit, už teď mě to ba, a měla bych radši šmejdit po jiných věcech na netu, po něčem co momentálně víc hoří, ale mi to nedá, tohle je takový ťuťu, už se do toho ztělesňuje to bábetko 😵 😵

cipisek007
16. zář 2008

Ahojky holky!!

Evi, je mi moc líto, jakej starej Čutka byl ☹ Mladej toho taky moc nenapovídal, ale říkal kde co je a jediný, na co se dlouho soustředil bylo srdíčko jedný z holčiček, na to koukal asi 10 minut, až jsem chtěla začít plašit, ale ještě než jsem se zeptala, co se děje, tak mi řekl, že to srdíčko špatně vidí, protože pro něj má mimčo blbou polohu, ale že je vše OK.
Jinak být tebou, tak radši volám gyndařce, aby ti to vysvětlila, ať se do čtvrtka netrápíš.

K tomu DMku. Já jsem se zaregistrovala přímo v prodejně. Dostala jsem jednu slevovou knížečku pro těhule, zbytek prý dostanu až se miminka narodí. Máme tam pak přinést rodný listy a oni nám na jejich základě a zkontrolování odevzdají další a další slevový knížečky. Už jsem něco z tý jedný slev. kn. nakoupila a ušetřila jsem 100,-. Myslela jsem si, že dostanu knížečky ještě během těhu, ale prdlajs.

cipisek007
16. zář 2008

Zuzko, já jsem chtěla radši páreček, ale u jednovaječňáků těžko. Tak jsem byla napjatá co to tedy bude. Od začátku jsem měla tucha na kluky a moje tušení teda bylo moooc špatný. 😀

cipisek007
16. zář 2008

Helčo, přáníčka jsou překrásný. Zvlášť to pro babičky a dědečky mě dojalo 😵 😵 😵

barag
16. zář 2008

míšo a zkusíš nám dát dvojčátka do albumika???

cipisek007
16. zář 2008

Barčo, já nemám jak. Leda bych vyfotila fotky z UTZ do foťáku a pak to sem nějak hodila. Ale nemám je společně na jedný fotce. To ani nešlo, nebylo by tam nic vidět. Mám 2 fotky s 2 miminkama 🙂 Jedna je taková strašidelná, kdy je vyfocený tělíčko s obličejíčkem. Takový 2 černý tečky místo očí, fakt strašidelný to je. Ta druhá fotka už je lepší, ale jak říkám, nemám doma skenr ☹

cipisek007
16. zář 2008

Holky, já se loučím. Holkám se nelíbí, že je tu zase mačkám, tak mi to dávaj náležitě zežrat 😀 Zítra ráno jdu do poradny, tak kdo budete v půl osmý vzhůru, tak na nás myslete, já se pak dopoledne připojím.
Všem krásný zbytek dne 😵

helik3
autor
16. zář 2008

Jé Barčo když ona je to slevová knížečka ve který je spoustu slevových kuponu na různé věci, těžko říci jeslti je tam ta mouka apod. A na každou tu věc je např. sleva 10Kč, 20Kč apod. Jakože si nemůžeš vybrat sama co a kolik toho chce koupit 🙂

Ale výživy, ubrousky, pleny, i ten sunar(nikdy nevíš) si nakoupíme když tam zajdeme, ne?? Ono korunka ke korunce 😀 😀 😀

Zdravím cipíska a jeho dvě princezny 😉 😉 😉 hele, tak to pořád musíš ležet, abys ty cácorky nema¨čkala, ne?? 😀 😀

barag
16. zář 2008

http://www.mamaja.cz/jednorazove-pleny/

asi budu prosit příbuzné o příspěvek na toto, takže ani ty pleny z DM se mi nebudou hodit 😀
chtěla bych především látkovat a papírovky mít jako jsitotu, ale ne gumákovky, ale raději tyhlety, když ta možnost je

barag
16. zář 2008

kolik tak normálně stojí balení? abych to porovnala s těmahle...nevíte?

barag
16. zář 2008

no probírám se netem a asi to bude dražší, ale zase to bude dobrej tip pro bábušky a tetičky 😉

barag
16. zář 2008

holky já dnes valim po letní pauze na tanečky!!!hurá! já se těším, ale taky mám trochu trému, protože tam budu jediná těhule, a tak na mě bude trochu soustředěná pozornost, protože to bude muset ta lektorka trochu pžizpůsobit, výsledek zkoušky garderoby mám v albu 😀

petreva
17. zář 2008

Dobré ráno holky,
my to měli asi tak...10+3 mi brali krev a ta se posílala do ČB (myslela jsem, že jsou to ty papp), volala jsem si tam na výsledky...jinak mi nebylo řečeno na co všechno to je, ale byla to jen jedna ampulka + jsem dostala průkajdu a byl mi provedenej utz...v pondělí 12+3 jsme jeli na NT...a včera 12+4 jsem byla na glykem. křivce, teda na cukru...další krev na gyn bude 1. 10. to budou prý tripply + utz
Psala mi holčina xx a říkala, že by se tou naší disociací moc nevzrušovala, že kdyby se to Dr. nelíbilo, doporučil by mi změnit režim nebo by si nás pozval dřív...prý by ale uvažovala vzhledem k naší rodinné gen. zátěží o vyšetření plod. vody...tak mě trochu uklidnila. Normál to není ale snad to mimi neohrožuje. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a jestli se to srovná...hlavně aby byl dobře vyživovanej, když mu nenalíhají ty obaly...no asi to nechám na doktorech.
Cukr dopadl výborně, takže se sladkého nevzdám 😉

Baru, tak bezva. Taky od řína začnu chodit cvičit. Na břišní tance si netroufám, jsem hrozný dřevo...lákalo mě to, protože to posiluje vše důležité pro ženu, ale z jednoho tanečního kroužku jsem musela dokonce odejít, jak jsem se neuměla hýbat...tak aspoň to cvičení.

Dneska máme s dětma vernisáž...už jsem teď nervozní, ale pak bude trochu volněji. Na chvíli...

barag
17. zář 2008

ty Evi to vůbec není o tom, jak budeš ladná při pohybech, já mám extra super potíž při koordinaci a nejsem ani schopná si zapamatovat od který ruky sem začínala, takže včera sem začínala dvakrát protahování od tý samý, což sem si uvědopmila až když sem se koukala zase na tu samou holčinu - a to samý, když nám předloží nějakou sestavu 😀 ale to je minimum z toho, asi měsíc sme si tam jedna vedle druhý přišly jak střeva, ale pak už se do těch pohybů vžiješ, tělo to vstřebá, mozek s tím nemá nic společnýho, hlavně ti to dovolí i jednotlivý partuie těla

nejdřív sem měla problém i vydržet v zá¨kladním postoji, stehna byla trochu lenošná, neměla sem dostatečně povolenej kříž a pak to přešlo s tím, jak postupně přecházely bolesti zad. jiná holka mi zase říkala, jak měla před tanečkama brutální bolesti s každou mrchou a po půl roce tančení pomalu ani neví, jak to vypadalo.

fakt nejde o to, abys dokonale prováděla pohyby, každá si do toho nakonec promítne něco ze sebe, teřba u vás něco je, kde bys mohla zkusit jednu lekci a vidělo by se. ale jelikož bys byla začátečni¨ce, tak by bylo lepší¨až po porodu. a to je zase skvělý na posílení všeho, co se těhotenstvím vygajdá a povolí 😉

já sem děsnej propagátor tanečků, ale fakt mě to ba...a to nejsem kdovíjak dobrá, ale to mi je u zadku 😀

menny
17. zář 2008

ahojky
Baruš taky miluju tanec. Skoro 7 let jsem i tančila závodně. Dnes mi to
moc chybí, ale neni už čas.

Evi, jsem ráda, že máš uspokojové informace. Tu plodovku bych,
ale taky asi zvážila, měla bys jistotu. Uvidíš co ti dr. řekne

Helčo včera jsem jukla do tvýho alba, to oznámení je nádherný 🙂

barag
17. zář 2008

jů Péťo, já sem jako malá toužila tančit altinu..jenže naši se na to vybodli, že je to daleko a teď neumi ani ň, protože sem nebyla v tanečních, to přišlo pro mě v dost blbým věku...chjo, tak to ti závidí¨m, že tohle ovládáš, i když zase když se tomupak nemůžeš věnovat...ano ale aspoň doma si něco můžeš pustit a trsnout si čaču a tak...teď ne třeba ale kdoví třeba po porodu budeš dělat kondičku 😉

už je ti líp?

barag
17. zář 2008

teda já píšu jak čuně...pardon...

cipisek007
17. zář 2008

Ahojky holky!

Tak máme za sebou poradnu. Příště už mám přijít za 3 týdny. UTZ mi nedělala, když jsem měla poslední v pátek a já s tim ani nepočítala, že by ho dělala. Jen mě vyšetřila a čípek je prý v pořádku, tak jsem zase na pár dní klidná.
Byla jsem holkám koupit něco hezkýho růžovýho a v Tescu jsem narazila na úúúúúúúúžasný tričko. Je bílý, vzadu na knoflíček, a vepředu je blýskavým růžovým písmem napsáno anglicky "Moje srdíčko patří tatínkovi". Tak jsem ho koupila 2x a mám z něj slzy v očích 😵
No a příště taky dostanu žádanku na cukr, bléééé tam se fakt těším 😠 🙂
Jo a byla jsem moooc pochválena za váhu. V 21+0tt jenom +2kg nahoře 😵

barag
17. zář 2008

ty si šikulka! to jako fakt!

cipisek007
17. zář 2008

Barčo, však jsem taky na sebe pyšná 😀 😀

menny
17. zář 2008

No ráno mi bylo dobře a teď se nějak necítim. I Dáda leží, takže mu
taky neni zrovna nejlíp. ☹
Asi tu dnes moc nebudu

barag
17. zář 2008

to budeš hubenější po porodu než před těhu, pak ty dvě vysavačky a když k tomu občas posílíš svalstvo, tak z teeb bude fakt kóča narozd¨íl od většiny z nás, které budeme po porodu sešlý 😀 😀

cipisek007
17. zář 2008

Peťul, něco na vás leze? Tak ležte, teď toho bude všude plno. I David mi volal, že mu není nejlíp, tak se bojím, s čím zítra přijede. Snad to od něj nechytnem.

Barčo, no taky si říkám. Sice teď už nabírat začnu, ale pořád mám velikou rezervu a navíc 2 mimča uvnitř 🙂 Jo já si snad budu muset po porodu pořídit nový šatník 😀 😀
Kolik jsi zatím přibrala ty?

cipisek007
17. zář 2008

Tak já se jdu natáhnout, už mě zase bolí zadek z vysedávání u PC 🙂
Všem krásný zbytek dne a kdybych se sem už zítra nedostala, tak krásný víkend!

barag
17. zář 2008

Míšo 2 nebo 3 kila, podle prvního vážení v poradně 3 kila, ale mám podezření, že zpočátku sem kilo zhubla, ale nevim jistě, takže 3 kila nahoře

barag
17. zář 2008

Péťa právě psala, že bysme si mohly dát v táboře scuk, ale že jí není nejlíp

já padám s čubičkama ven a pak na nákup, tak pa

barag
17. zář 2008

holky můžu se vás zeptat? jak je to v budějovicích s místečkama pro pejskaře? sou tam ¨nějaký možnosti?

mě se ozvala nějaká paní a já z toho mám docela rozporuplnej pocit, bojím se, že ten pejsek bude vězněnej v bytě, paní má dvě malinký děti, jedno hyperaktivní, manžel má šestnáctky směny... do toho mají už druhýho psa... jako nejsem v situaci, kdybych si mohla vybírat... ale zase že ybch chtěla pejska jen tak pustit do světa...a pak se trápit tím, že se třeba pejsek trápí, že mu není uplně hej...nedovedu si představit, když by naši hafíci neměli možnost se vyvětrat venku...

nezlobte se je to mimo téma, ale já musím vědět aspoň tohle a třeba mi to pomůže se rozmyslet...

petreva
18. zář 2008

Barčo, tak to nevím...nejsem odtamtud...holky napíšou, neboj

mon73
19. zář 2008

dobré ránko 🙂
Mám trochu času, tak vás du pozdravit. 😉
Evi, taky mám za sebou tu dobrotu na cukr. 😝 Ale četla sem, že tě to čeká ječtě jednou, no fuj, ale dá se to přežít, viď?
Tak kila vám závidim, já už mám osm nahoře a přes pupík deset cm. Jestli to takhle pude dál, tak nevim, nevim.. 😅
Na kontrole taky všechno ok, jen mi napsal magnesium, berou mně křeče do nohou. 😠 Ale prďola je hodnej, pohyby mám jen přes den, sice pořádný rány, ale v noci spinká. Tak by to mohlo zůstat i po.
Ještě ke st. Čutkovi - u mně byl v pohodě, sice si něco mumlal, jak nemohli prozkoumat ten obličej, ale pak mně uklidňoval, že se nemám bát, že to určitě je všechno v pořádku. Podal mi i ruku, aby se mi líp slezlo z lehátka 😉 Ale ta doktorka, na kontrole byla teda lepší, co se vysvětlení týče. Všechno nám ukázala, řekla co to je, spočítala prstíky, vždycky chvilku počkala, abysme se mohli zorientovat.

Míšo, tak holčičky? To je radosti viď? To abyste zvětšili koupelnu a otevřeli si krám s drogerií a parfumerií 😀 Tři ženský doma... No já se ti nemám co smát, já zas budu zase pořád lítat s hadrem, sklápět prkýnko na záchodě..., holt, na mně čekaj zas tři chlapi 😀