Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
24. bře 2009

Jáji, viď, byla jsem tak potěšená, že jsem vám to sem musela hnedka napsat 🙂
No ono vůbec dvojčátka po IUI jsou rarita. Myslím ale, že dvouvaječňáci by byla větší. Mě šlo spíš ale o to, že v ARTu měli poznámku, že čekám jedno mimi a já na ní vybafla, že se mi narodily dvojčátka 😀 Michálek se tenkrát dost seknul 😀

achalteke
24. bře 2009

aha takhle to bylo, hele a tys byla v ARTu v jakým tt, že to Michálek nepoznal?

kroupinda
24. bře 2009

Ahoj tak vás tady zdravím...chodila jsem vedle do snažilek do tématu sanatorium art a dostala jsem tip kouknout sem 😉 🙂 ....ted na to nemám ani moc času ani pomyšlení při tom že účtuju se přítelovi během měsíce vrátil průjem,horečky a zvracení tak spíš běháme po doktorech...no hrozí že půjde od pátku ležet do nemocnice že má v sobě bud nákej virus ketrýho se nemůže zbavit nebo zánět ve střevech není to sranda říkala dneska doktorka a to má jít za měsíc na operaci s tím kolenem takže se to pěkně se....!!!tak já už toho ted v noci moc nenaspím a ted tohle tak jsem zvědavá co bude no infekční to není měli jsme strach abych to nechytla já...takže vás všechny zdravím některý si pamatuju od vedle jako menny,dadunku,alchate...no a cipí,pedík,iníka,indi znám dobře...

kroupinda
24. bře 2009

Cipí to je krásný že ti volali z toho Artu no mě říkali když nás propouštěli aby jsme je pak přivezli ukázat a přivezli fotku 🙂 ,ale potěší to... 😉

achalteke
24. bře 2009

Čau Kroupi, to jsou teda věci...je to na prd máte z toho asi pěkný nervy, viď? ☹

Hele třeba se ti taky z ARTu ozvou... 😉

menny
24. bře 2009

Ahojky,
máme 4300g a 54 cm...rostem jako z vody.
Byli jsme pochválení.
To samé na ortopedii, nožičky čupr. Kontrola za rok 😉
Na rehábku dobrý. Jde nám to fajne. Sem sklidila velkou pochvalu.
To zahřeje u srdíčka. Mám radost, že to Máťovi jde.
Jinak rehabilitační pěkně počural 😀
Co mi ale zkazilo ty dobrý zprávy bylo když se koukla na Davídka.
Jednu lopatku výš než druhou, kyčle to samý a celkově pěknej náběh
na skoliózu páteře ☹ Ještě že jsem tam Dádu vzala.
Prý je co do stavby těla, tak je jako Matýsek. Prý je to vrozený a hlavně dědičný.
Maj to po manželovi, toho zkoukla totiž taky. No tak Dáda bude cvičit taky.
Ještě že jsme to podchytili včas.

Za chvilku vás dočtu jdem papkat

kroupinda
24. bře 2009

No to víš je to naprd,hlavně jak už je vysílenej tak včera tu málem omdlel jak se mu podlamujou nohy když jde na záchod,není to sranda doktorka říkala že jestli má zánět ve střevech tak se ten zánět může roznést do celýho těla a to není pak léčení na týden...a pak ta operace pod narkozou,já jdu na konci května už ležet do nemocnice tak je toho dost najednou no uvidíme v pátek...

kroupinda
24. bře 2009

Ahoj Menny tak to rostete pěkně,tak na čůrání jsou tam asi zvyklí 😀 ...a Davídkovi cvičení určitě pomůže,jojo ty nejlepší věci se vždycky dědí ☹

achalteke
24. bře 2009

Menny tak Matoušek už je pěknej chlapák, krása...a je dobrý, že jste to u Dády chytli tak brzo, to je moc dobře... 😉

a pro zvědavé zvědavky - kočík v albu 😉 ovšem příšerné foto kvality ☹

dadunka
24. bře 2009

Ahoj Kroupi, jsi vítaná, koukám, že máme k sobě blízko jak termínem (i když ty mně určo s holkama předeženeš), tak městem. 🙂
Držím palce, ať se ten tvůj chlapík dá rychle do kupy, brzo jeho pomoc budeš hodně potřebovat! A kde k tomu přišel proboha? 😕

Menny, tak gratuluji k dobrým zprávám. Kluci teď spolu můžou nacvičovat sestavu, ještě zapoj manžela a budou komplet!

Jájo, pěěěěknej kočík! Koukám už i serepetičky tam máš navázaný 😉 Jen ten sporťák by to možná chtělo vyfotit znovu a víc z dálky. Moc není vidět. A máte ho doma nebo ho budete kvůli pověrám někam přemísťovat?

Míšo, ještě by ti měli z Artu zaplatit, takhle si odškrtnou rovnou dvě čárky ve statistice najednou 😉

jana.cb
24. bře 2009

kroupí ahojky kocko uz jsme si rikaĺy co je s tebou 😉

achalteke
24. bře 2009

Dadu akorát se teda omlouvám, že sem se u něj nevyfotila, ale technicky to není možné (jsem sama doma a Seth jaksi nemůže 😀)...ještě ho vyfotim až ho vezmeme ven. No budeme ho v neděli přemisťovat k našim, páč né že bych byla pověrčivá, ale jak předěláváme byt, byl by chudák hned zasviněnej 😅 ... jo koupila jsem si blbůstku na autosedajdu, aby ta černá pěkně vynikla 😀 😀 😀 /když mi teda nevyšel černej kočík tak aspoň sedajda/ 😀 😀 😀

Jo a Pedík se ptala kde mám mužika - Pedí v Praze - jel na koncert a navštívit kámoše (mají novorozeňátko tak se jel pokochat).... 😉

dadunka
24. bře 2009

Teda to nechápu, že Seth neumí fotit 😀

My budeme mít korbu skoro celou černou, tak tam taky chci naflákat něco barevnýho. Co doma předěláváte? Už děláte děcák? 😕

cipisek007
24. bře 2009

Jáji, byla jsem v 7tt, moje dr mi to oznámila v 10 nebo 11tt 🙂

Kroupi, nazdárek 🙂 To mi taky říkali, když jsem odcházela .-)

Peťul a jak budete s Dádou cvičit? Taky Vojtu? Jo přišla mi ta knížka o Vojtovce, jak jsem ti psala. Myslím,že nemá cenu, aby sis jí pořizovala. Jsou tam fajn rady, tak vždycky když na nějakou dobrou narazím, tak jí sem vložím, ale jinak je to docela dost odborný na to, že to má být zpracováno spíš pro rodiče cvičící se svýma dětma Vojtu. 😒

Dadí, vidíš, to mě nenapadlo nechat si to zaplatit 😀 Jsem tam asi velká výjimka 😀

jana.cb
24. bře 2009

Miso Michalek se seknul?Ja myslela ze Spicka to byl 😉 😀

jana.cb
24. bře 2009

Vlastne jo pac si pak do nej i nekdo rypl tady odtud 😉 protoze kdyz jsem si rypla ja tam se usmal a rekl ze uz jsem asi 3tí kdo mu to rika 😀

menny
24. bře 2009

Jé Míšo neke, že volali z artu? No to je bomba

Kroupi no ahoj kočko. Ještě jsi se nepřeúčtovala?
Ty bláho chudák manža!!
Hlavně, že tě nemůže nakazit! Hlavně ať je brzo v pořádku.
A vítám tě tu 😉

Holky dík moc. Jsem fakt pyšná, že Matýsek je šikulka.
Po tom všem je to krása.
Davídek by měl bejt taky dobrej. Ještě že jsem ho vzala s sebou.
No a taťku asi nezapojim, se nenechá

Leni na zítra držim moooooc palečky!!!!

Jájo kočík je bombastickej

achalteke
24. bře 2009

Dadu, viď? je to trubka pes... 😀 😀 😀 ne ne ne dcák ne, to budeme dělat až bude prcek na světě, protože ještě nemáme představu vůbec...zatim bude mazlík s náma v ložnici. Strháváme tapety v celém bytě (jde to strašně pomalu - zatim máme jednu místnost ze čtyř) a pak budeme rozmýšlet zda malovat či tapetovat 😉 a budeme bourat jednu příčku a zvětšovat předsíň 😉

Míšo tak to měl asi michálek špatnej den... 😀

Holky já už chci vidět Elenku!!!!!!!!!!!!!!!!!

menny
24. bře 2009

Míšo za rady budu ráda, tak mi do IP a nebo sem
hoď dycky nějaký moudro.
Vojtovku s Dádou cvičit nebudem, je už velkej,
ale má to formou hry, a je to super, bude ho to určo bavit.
Jsme se u toho nasmáli.
Jinak Matýsek má další cvik na bříško.Kyčle a kolena do pravýho úhle
a lehce nožky od sebe a plosky k sobě. No nevim jestli se to z toho dá pochopit
co tim chtěl básník říct 🙂

Jo Dáduš úplně bych zapoměla. Když jsme dnes byli u dětský, tak tam pani měla
naprosto stejnej kočík co budeš mít ty. Byl krásnej takhle na živo 😉

menny
24. bře 2009

Ty jo Jájo jste se pustili do rekonstrukce.
Snad je Evča s Elenkou v pořádku, moc na ně myslim!!
Už by je měli pustit dom

kroupinda
24. bře 2009

No Dadu to máme to je sranda,s porodem tě asi předběhnu doktorka říkala že si myslí že to bude tak na konci června no uvidíme,hlavně z toho ležení v porodnici mi asi hrábne 🙂 ...zase známá ted taky rodila dvojčata ve 29 týdnu šla ležet a ve 30 týdnu porodila no tak uvidíme...Menny nepřeúčtovala ale už to jde blbě vydržím maximálně 2 hodiny v kuse pak začnou holky kopat a tlačit mě do žeber 😠 ...takže vždycky tak po chvilkách 🙂 ...Jájo kočík pěknej má ho moje kamarádka ten quinny a je s ním spokojená 😉 ...já ted vařím gulášek na zítra 🙂

achalteke
24. bře 2009

.....a opět jsem se dnes ujistila, že existuje těhotenská demence - snažila jsem se nastartovat auto tak, že jsem strkala klíč místo do zapalování tak do rádia jak je ta zdířka na mptrojkovač 😀 😀 😀 😀 kámoška na mě koukala fakt jak na dementa...navíc jsem zjistila, že jsem docela začla používat slovo ju s otazníkem za tim a mě to vždycky hrozně vadilo 😅 😅 😅

jana.cb
24. bře 2009

Indi kde te maaaaam ☹ potrebuju poradit jak vzdy technicky dotaz jak pretahnout z DVD fotky do JPG .-((( me to nejde to jak jsi mi tenkrat radila 😒 se tu s tim peru a zatim bezvysledne 😀 😠

menny
24. bře 2009

No Kroupi ty budeš mít holčičky ?? To nevim.
Musela jsem se ti teď mrknout do profilu. Téda 😵 😵

menny
24. bře 2009

Jájo no jo těhu demence to je věc 😀 😀
Si tě představuju v tom autě 😀

achalteke
24. bře 2009

Kroupi holčičky 😀 no tak tady bude fakt přeholčičkováno, zatim to z těhulek zachraňují s klukama jen Innka a Dadunka 😀 😀 😀

Menny no trapas to byl 😅 😕 ....

menny
24. bře 2009

Jájo no jsem zvědavá co ty máš v bříšku 😵

menny
24. bře 2009

Jsem Jájo napnutá jak kšandy 🙂
Jdu vařit kočky pa

achalteke
24. bře 2009

Menny já jsem taky zvědavá... 😀 😉 a loučím se pro dnešek jdu žehliti a pak ordinejšn 😀 😝

kroupinda
24. bře 2009

Menny jojo 2 holčičky 🙂 ...já dovařila guláš,ted dožehlila a jdu se umýt a natáhnout 😉 ...je toho dneska nák dost..ještě jsem pak juknu 😀