Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
24. bře 2009

No možná by stačily i víčka od okurek... 😀

achalteke
24. bře 2009

holky ještě nakousnu jedno téma dnes večer - vpáčené bradavky, jak je poznám?

mon73
24. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀

indigo
24. bře 2009

Jájo ale řadila bych je mezi né nejnutnější výbavu, nevíš, jak na tom s mlíkem budeš, třeba se hned v porodnici vyrovná poptávka nabídce a vystačíš s těma jednorázovejma vložkama do podprdy. 🙂 Ale je fakt, že je to dobrý i na bradavky, když jsou ze začátku pomalu do krve, tak v tomhle jsou volně, někomu na bradavkách vadí i obyčejný volný bavlněný triko...

peda
24. bře 2009

Holky,normálně tu brečím smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 ty skleničky a zvon 😀 😀

Jájo,pamatuješ,jak jsme už jednou zvon kdysi řešily??? 😀

indigo
24. bře 2009

Vpáčený bradavky - pokud je nemáš normálně vystouplý ale jakoby plochý, tak se zkus štípnout v oklí bradavky nebo polechtat nebo tak něco 😀 a jestli bradavka vyleze, tak je to ok, jestli je plochá i když jsi vzrušená, tak máš problém..... 😖 😎

mon73
24. bře 2009

Jájo, ten smích byl k těm zvonům na vanu.
Když nemáš bradavky ven, tak sou vpáčený. Mimčo se nemá čeho chytit. Někdo to tu popisoval vyval se z okna (do zimy) a uvidíš, jestli je máš nebo nemáš. 😀

indigo
24. bře 2009

jsou jakoby zapadlý dovnitř, netrčí čudlik ven ale je propadlej dovnitř, to je pak problém, jinak pokud je čudlik aspoň při vzrušení, tak je to ok, mimi si podtlakem bradavku "vycucne". 😎
Hernajs to je téma.... 😀

achalteke
24. bře 2009

mě už by se právě hodily možná už teď, mě ty bradavky občas bolej fakt ukrutně. A jako správná ekonomka věřím, že poptávka se vyrovná nabídce, ale raději ať nabídka převyšuje poptávka 😀 majn got to je definice 😀

peda
24. bře 2009

Jájo,s tím oknem opatrně,at nevypadneš 😀 😀 😀

Holky,tady děsně sněžííí 😠

peda
24. bře 2009

Jájo,se nebojí,.že s tvou výbavou nebude co nabídnout 😉 😅

mon73
24. bře 2009

Tý vole tam je bílo.

achalteke
24. bře 2009

chápu holky - stran bradavek jsem v klidu myslím, že opět bude nabídka převyšovat poptávku a přeji miminku velké rtíky

ty Pedí a já zrovna přemýšlela s kým jsem zvon řešila - též jako trenažér šaltpáky dobře funguje - jak jsem v neděli vtipně řekla manželovi, kterýžto jako čerstvý žák autoškoly se dožadoval samostatné jízdy v MÉM vozidle 😉

peda
24. bře 2009

Kočky,já jdu hají,jsem mrtvolka a v noci hodně blbě spím a běhám pořád čurat

Tak všem přeju hezký sny a Moni tobě co nejhodnějšího mimíska,aby ses taky drobet vyspala 😉

achalteke
24. bře 2009

hm tak včera v noci bouřka a dnes vánice? nerozumim tomu počasí....

achalteke
24. bře 2009

já jdu taky do peří (kojopolštář je geniální záležitost)...tak dobrou noc a zítra navi 😉

peda
24. bře 2009

Jájo,jak to mám pochopit?že vyžadoval se zvonem v ruce jízdu v tvém...???? 😀 😀 😀 😀

indigo
24. bře 2009

Taky balím, dobrou! 😎

mon73
24. bře 2009

Pedí, mně spinká celou noc. To Kačce nespí 😉

peda
24. bře 2009

Mluví ze mě čistá závist Jájo,mám zákaz úplně všeho 😠 😠

mon73
24. bře 2009

Taky du, dobrou 😵

achalteke
24. bře 2009

ne ne Pedí 😀 on vyždadoval to že bude řídit moje auto ačkoliv neumí řadit protože ještě neměl jízdy tak sem ho odkázala do vany ať trénuje řazení a houby na mytí nechť jsou mu plynem, spojkou a brzdou 😉

mon73
24. bře 2009

😀 😀 😀

achalteke
24. bře 2009

mon chápu - směješ se trenažéru

achalteke
24. bře 2009

brou noc kočky a miminkové 😵

peda
24. bře 2009

Tak to joooo,tak to jsi taťku mohla s takovou výstrojí vyfotit 😀 😀 😀

Už tu nejsem,papa 😀 😵

menny
25. bře 2009

Nějak nemůžu usnout po kójo, tak jukám.
Teď už jen tak nezaberu, panž tu jsem smíchy v křeči...Indi jsi mě dostala
nacúcnout skleničku od přesnídávky místo sběrače 😀 😀 😀 😀
No ty fakt perlíš
Sběrače jsem používala s Davídkem, teď ne.
Prsní vložky používám taky chicco. Kdysi jsi o nich Moni psala, tak jsem je zkusila koupit
a jsou naprosto super, lepší neznám. Jen u nás je má jen jeden krám a jsou za 239,- 😖
tak se asi kouknu na netu a objednám jich víc.
Jájo jsi mě pobavila s manžou a čerstvým řidičákem. U nás to bylo na chlup stejný.
Když vidim, jak manža řídí teď - to má řidičák asi 1,5 -2 roky, tak svoje autíko lituju.
Si manža dělá srandu, že mám nejradši děti, pak auto a pak až jeho 😀

No já jdu zas spinkat. Všichni tu chrní, jen já vopruzuju do tmy 😀
Tak ráno pa

achalteke
25. bře 2009

Dobré ráno...
Menny já dnes vstávala v 5 a byla jsem tak čilá, tak jsem sedla do auta a jela se pomazlit s koňma, každýmu jsem vzala jablíčko a chlebík, s každým jsem si popovídala a vypustila je ven a pak jsem jela zase domů...
Menny s těma chlapama to máme úplně nastejno a to můj chlap ještě ty papíry nemá, ba co víc neměl ještě ani první jízdy a už se mi cpe za volant 😠 😀 ....a taky mi říká: nejdřív bude prcek, pak pes, pak auto a pak až já 😀 😀 😀

Měla jsem jet dnes do toho Lince a chtěla jsem si půjčit vtipně tátovo auto, páč má rak. dálniční známku a já do toho obchodu jinak než po dálnici netrefim....ale prej mu dneska zrovna budou měnit tlumiče či co, tak mám smůlu no 😖

menny
25. bře 2009

Ahoj Jájo.
Teda tys takhle po ránu výletila. Ale musela to bejt nádhera. 🙂
Hotová romantika jak to čtu.
S tim Lincem je to pech.
Můj manža to po pár měsících nabořil. Neviděl sloupek a buchho,
on ok, autíko to odneslo na přední blinkr a trochu plechy. On jezdí jen po městě
má naučený asi 4 trasy a když jedem za někym, tak řiká, že je to mimo trasu a už
se mu řídit nechce. U nás jsem ten driver já. Auto je sice 11 let starej opel, ale je to
moje kára 😉

Nevíte někdo co Evča? Psát se mi jí nechce, nechci otravovat. Neozvala se někomu? Dělám si starosti

achalteke
25. bře 2009

Menny fakt - dokonalá romantika, zrovna vycházelo slunko, koním šla pára z hub a všude bílo a nádherný ticho
....no musim říct, že jsem si tam pobrečela....byla jsem zvyklá právě okolo šesté ráno dojet ke koním, osedlat a na hoďku si vyjet, právě pro ten božský klid 😵 😵 😵 😵 a mě to tak strašně moooooooccccc chybí, věděla jsem, že se bez koní budu muset obejít a připravovala jsem se na to...ale občas mě to pěkně sejme 😅 no jo to ty hormony....

Menny já mám 8 let starý auto škodku a taky je to moje kára, hodně špatně zvládám, když mi s ní chce jezdit někdo jiný 😠 😠 😠

Na Evču od rána myslím.....