Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
19. zář 2008

Koukám, nikde nikdo, tak já se loučim, jdu do práce. Ahóój 😉

cipisek007
22. zář 2008

Ahojky holky!

Mončo, jojo holčičky to budou 🙂 Jen doufám, že David nebude zklamanej. Od začátku mu tvrdím, že to budou kluci... 😅

cipisek007
22. zář 2008

Barčo, tak s pejskama ti moc neporadím. Jde o to, odkud ta paní je. Zkus se zeptat Jani, ta má pejska.

zuzan
22. zář 2008

Ahoj holky, opět jen v rychlosti a omlouvám se, že reaguju s takovým zpožděním 🙂)) Takže jména máme pro chlapečka Matýsek (Matěj) a pro holčičku Vendulku - na Matýskovi jsme se shodli, s Vendulkou jsem musela ustoupit manželovi, protože mým favoritem byla Michalka - tak se ale jmenovala manželova expřítelkyně, tak to jsem nechtěla a Lenka (můj druhý favorit) se mu nelíbila 🙂)) Už máme v našem domečku i připravené pokojíčky pro obě varianty (jeden růžový a druhý modrý)...mám je vyfocený v albíku-zatím ještě chybí podlaha a vypadá to, že se do porodu nestihneme nastěhovat, ale to vůbec nevadí, pokojíčky na nás počkají 🙂))
S těma bolestma to poslíčci určitě nejsou, mám je od 5. měsíce a jsou dost hodně intenzivní - několikrát denně se bolestí svíjím, nemůžu se vůbec pohnout a skučím, trvá tak 1-3 minuty a zase odezní, je to jen v levém podbřišku - 3 gynekologové nezávisle na sobě mi řekli, že to může být natahováním vazů dělohy a některé těhotné to mívají takhle strašně bolestivý, ale prý se s tím nedá nic dělat...na miminko to vliv nemá, tak já zatnu zuby a vydržím, ale bývá to hodně náročný...ještě že jsem doma... Pro jistotu mě dr. poslal ještě k obvoďákovi kvůli vyloučení jiné možné příčiny (prý možná nějaký hodně citlivý nervový uzel, nebo křečová žíla uvnitř břicha), ten mi ale řekl, že i když mě pošle někam na vyšetření, tak je to břicho tak nafouklý, že tam nikdo nic neuvidí a pokud ano, tak do porodu se mnou stejně nemůžou nic dělat, takže stejně nezbývá, než vydržet, ale jsem ráda, že jsem doma, nedovedu si představit absolvovat takovou koliku v autobuse ☹(( Každopádně vám všem přeju, ať se vám to vyhne a užíváte si šťastného, radostného a bezbolestného těhulkování 🙂))
Hezký den všem 🙂))

menny
22. zář 2008

ahojky
Koukám Zuzko, že už to máš pomalu za pár 🙂
To mě mrzí, že tě pronásledujou takovýhle křeče.
Tak ať tě to moc nezlobí.
Taky jsme chtěli Matýska, ale má v únoru svátek
a to mám termín, tak jsme tohle jméno vyloučili.

Dnes jsem byla v poradně, vše vypadá dobře.
Mimčo bylo špatně natočený, tak nevíme, jestli
to mezi noškama byla pupeční šňůra nebo pindík.
Tak se dr. zatim přiklání k tomu, že to bude kluk.
Příští týden jedem k Čutkovi na utz, tak budem moudřejší,
ale hlavně ať je prďousek zdravej. Co se týče pohlaví,
berem všechno 🙂

Mončo zdravim, tak jsem na toho Čutku zvědavá.
U mě to je s pohyby docela na opak. Mele se hlavně k večeru a i v noci.
Přes den to s pohybem fláká

cipisek007
22. zář 2008

Jé tak to my se meleme pořád. Nejlépe na přeskáčku 😀 Na dost hlasitou hudbu reagujou a když se natáhnu, tak je krásně cítím. Melou se jak klacky pod jezem, takže kopaj pokaždý jinde a když si chce David sáhnout, tak začnou kopat úúplně někde jinde 🙂 Když chodím nebo se hejbu, tak málokdy se ozvou, ale jakmile jsem v klidu, tak se můžou zbláznit. Tůdle jsem si kejchla a mohly mě prokopnout 😀

cipisek007
22. zář 2008

Holky, jdu si lehnout, všem krásný zbytek dne a já se tu zítra zase objevím 🙂

cipisek007
23. zář 2008

Tédy, tady je mrtvo 🙂

Holky, koukněte mi do alba, mám tam stáhnutý fotky holčiček z UTZ 🙂

mon73
23. zář 2008

Ahoj Míšo, fotky pěkný 😉 Tak už to nejsou pulečci s ocáskama, viď? Už sou to pěkný miminečka.
A fotky z hokeje taky pěkný 🙂
Taky koukám, že tu nikdo neni, kam se stratila Helča ? 😨

cipisek007
24. zář 2008

Moni, už jsou to krásný miminka, těším se na ně, až je uvidím, až se narodí. Jsem zvědavá, jak vypadají 🙂

Helča tu dlouho nebyla, asi mají zase plno práce.

petreva
24. zář 2008

Ahoj holky, vůbec teď nestíhám sem chodit...likvidujeme zahradu se vším všudy a večer vždycky usnu po večeři...
Míšo, fotky jsou krásný. Obě holky jsou stejně velký, což je úplně super 😵 a fotky z hokeje jsou bomba, koukali jsme na ně s Péťou...musela ta celá akce být bezva, sranda a odpočinek kpro mozek...
Moni, neboj, s kilama to vyhrála Míša...já na tom budu podobně...už teď mám nějaký divný břicho. Nepřipadá mi jako těhotenský ☹ nejvíc vyčnívá oblast kolem pupíku...ani vlastně nevím, co je normální, ale nemyslela jsem si, že to takhle bude vypadat ☹ ještě se přidá moje špatný zažívání a je z toho pupík jak brno...

cipisek007
25. zář 2008

Evi, pořád máš problémy se zažíváním? To je mi moc líto. Mě to s ukončením 5. měsíce přestalo, tak držím pěsti, ať se ti to taky upraví!
Heleď, já jsem silnější postavy a tak břuch mi byl vidět až někdy v pátém měsíci, do tý doby jsem vypadala jen tlustě. A taky mám největší břicho v oblasti pupíku, tak nesmutni, asi je to normální, obzvlášť, jestli nejsi nějaká vyžlovatá 😉

cipisek007
25. zář 2008

Holky, dlouho se tu neukázala Barča. Písnu jí SMS, jestli je všecko OK 🙂

cipisek007
25. zář 2008

Mám zprávu od Barči:

"Od úterý jsem v nemocnici, protože mě dost intenzivně bolelo vpravu v břichu, tak aby si mě pohlídali, jestli to není slepák. Zítra jdu domů. Slepák to naštěstí asi není, ale nikdo není schopen říct, o co jde. Asi vaz, ale jak na potvoru jen vpravo. Nechtěla jsem riskovat. ALe viděla jsem mimi 🙂"

dadunka
25. zář 2008

Ahoj holky, nevíte, co je s Helčou? Není někde pryč?

cipisek007
25. zář 2008

A pokračování:

"Miminko velikosti odpovídá, hýbe se, ke konci už bylo naštvaný 🙂 kopalo a boxovalo 🙂 "

menny
25. zář 2008

Barče a Helče jsem psala včera, tak o Báře vim.
a Helča má dovolenou

dadunka
25. zář 2008

Ok, díky Petí! 😉

helik3
autor
28. zář 2008

Zdravím kočky, koukám že to tu moc nežilo 😕 😅 Byli jsme s manžou místo našeho krásnýho Egypt na těhotenstkých procházkách v Kašperských horách 😉 Ale bylo to super,m nožky trošku bolely, ale na fyzičku to ¨šlapání kopců nemá chybu 😉 a ta krásná příroda, skoro žádný turisti-protože jenom pár magorů jede na hory když je hnusně, že?? 😀 😀 😀

Míšo nááádhera, holčičky jsou kásné už teď 😉 🙂

Dadu promiň, nestihla jsem to před dovčou, hned to napravím🙂

Zuzan ty už to m áš opravdu za pár, to snad není ani pravda jak¨to uteklo, co?? A jsi tedy už doma, jo?? A jak jsi na tom váhově?? Kolik máš nahoře?? 🙂 😉

Nevíte jesli není už Barča doma nebo jak tam dlouho bude?,,??mENNY A CO TY UŽ JSI DOBRÁ?? uŽ JSI BEZ ŠPINĚNÍ?? 😉

mon73
29. zář 2008

dobré ránko 🙂
Tak helča už je mezi námi. 😉 Odpočinutá, hurá do práce.

cipisek007
29. zář 2008

Ahojky holky!

Helčo!! No nazdárek, konečně jsi dorazila 🙂

Barča ve čtvrtek psala, že v pátek jí pouštějí, ale jestli jí opravdu pustili, to už nevím.

helik3
autor
29. zář 2008

hehe, odpočinutá jo, ale samo že tady toho mám kopici, takže nstíhám 😀 😀 normální podovolenkový stav, no 😀 😀 teď obědvám u PC? tak jsem nakoukla 😉

JJ, Barču opravdu pusili v pátek, všechno vim 😀 😀 😀

cipisek007
29. zář 2008

tak to je super, že nemusela trávit víkend v nemocnici. Doufám, že se tu brzy ukáže 🙂

helik3
autor
1. říj 2008

Ahojky,

hele proč sem všechny tolik píšete?? 😀 😀 Nestíhám pak dočítat 😀 😀 😀

Jsem se prohrabala tím nejhorším, tak snad bude klidněji a udělám si i chvilku sem tam na Vás 😉 Tak koukejte přijít někdo a taky si se mnou poklábosit 😉 🙂 😵

mon73
1. říj 2008

dobré ránko 🙂
Ahoj Heli, tak už si se po dovče v práci aklimatizovala, a probrala všema dodělávkama? 😉

helik3
autor
1. říj 2008

nazdárek Moni 😉

no aklimatizovala to jo, už i vidím na konec té hromady, ale tak do pátku to vidím, že to snad srovnám 😉

Jak se vede?? Ty už za chvilku budeš rodit, pane jo 😉 Hele už je mimís otočený?? Teď koukám že vybrané jméno je Tobiáš, nádherné, moc se mi taky líbí 😉

helik3
autor
1. říj 2008

A co ty Moni, jak se pracuje?? Chodíš vůbec ještě makat nebo se už jenom ulejváš?? 😀 😀 😀 😀

Hele tys psala, že už máš 8 kg nahoře, ale to není tak strašný ne?? Nebo je?? Vždyť za chvilku končíš, já vím že na konci se přibírá víc, ale máš ještě 12 týdnů, každý kdyby 0,5kg, tak to je ještě 6 kg, tedy celkem 14kg. To je v poho ne??? Za to bch byla já docela vděčná kdybych se vešla 😀 😀 Mám z toho obavy, moje sklony k tloustnutí.......zatím se tedy držím mám 1-2kg navíc, ale taky ještě jsem hoodně na začátku 😅 😕

Hele kolik jsi přibrala u prvního??

mon73
1. říj 2008

No, Heli, trochu delší chvilka ještě přede mnou. UTZ mi dělali naposled v Budějcích, to bylo ještě brzo. Teď du v úterý na kontrolu, tak snad na mně jukne. Pohyby cítim všude, tak snad je vše ok. Asi ví, že se o něm bavim, protože se začal ozývat. 😀
Jinak je vše ok, až na nohy. Večer mně bolí, to je děs. Celý od kyčlí ař po kotníky. Beru magnesium, jinak bych se nevyspala. 😠
A co ty? Bříško roste? Já už mám pořádnej pupek. Ještě cenťák a nezapnu bundu 😅

helik3
autor
1. říj 2008

a chodíš tedy do práce?? TAk to víš, tam celý den stojíš, to Ti na nožky nepřidá! Magnesium je na tvrdnutí břicha ne?? A ne na nohy,ne?? 😀 😀 😀 To víš jsem ještě začátečník 😀 😀

Já mám pořád jen ten špek mám pocit-možná nepatrně větší, ale to je vše! 😀 😀 Ještě si na bříško budu muset počkat ☹ ale už bych ho ráda "vystrkovala" 😀 😵 už se těším 😉

Na kontrolu jdu 9.10. po měsíci, tak snad tedy bude vše ok......doufám 😅

mon73
1. říj 2008

Pořád pracuju, kolem druhý mně střídá neteř, tak je to v pohodě. Akorát když dýl stojim, tak mně uvniř tahá. Je to jako kdyby mi tam štíply kolík na prádlo 😀
Teď mám 12 kg. Snažim se trochu omezovat v jídle, taky rzchle naberu, a hůř to de dolu. S Lukynou sem měla navíc 29 kg 😀 😖 😅