Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kroupinda
27. bře 2009

Jájo u mě ani injekce není utěšující proto baych tam šla 🙂 😉 ...já se jdu na chvíli natáhnout břicho po obědě 😉

inna12
27. bře 2009

Jájo, tak to máš dobrý, ty mezero 😀 já mám právě zuby fakt nasekaný těsně u sebe a dolní se mi skoro nevejdou do huby 😀 😀 tak musím těma mezitesákovýma čistit 😠

hele, když sem tomuhle zubákovi (on je dost striktní ale fakt profík, dělá ty boiimplantáty a estetiku, ale už budu chodit k týhle nový) řekla, že si čistím občas i elektrickým kartošem, tak mě seřval, at se nedivim, že mám kaz, že elektrický kartáče byly vyvinutý pro handicapovaný lidi (!) a ne pro zdravý 😝 😝 a že NIKDY si zuby nevyčístíš jako když čistíš mechanicky, krouživě 😀 😀 sem dostala takovou přednášku, ale fakt je, že zabrala a na elektrikáče sem pak vyprděla...nevím, co je na tom pravdy, ale v tomhle mu věřím, taky, že naprosto nezáleží na pastě, na kartáčku už drobet jo, já používám ten Curaprox soft (jestli neznáte, zkuste, je fakt supr, mám fakt pocit čistejch zubů, je hustoučkej, jéé to je jak reklama 😀 )http://www.profimed.cz/cs/z-naseho-sortimentu/p..., stojí kolem 60 kč, ale nejvíc záleží na samotný technice čistění...stejně si myslim, že taky čistim pořád blbě...ono je to docela umění 😀 😀 😝

Kroupi, tak doufám, že přítelovi zjistí co ho trápí a konečně začnou léčit! ☹ 😖 to to věřím, že ti bude smutno, ale to vydržíš a bude dobře! 😉 držím palce!
ježiš....uštípli čelistní kost??????? to zní šíleně 😢 🤐 ty sis taky už zažila chudíku 😖 ale k zubákovi se nebuj, jenže on není zubák jako zubák 😖 😝

dadunka
27. bře 2009

Ahoj holky, takže dnes téma zubař jo? 🙂 Já už jednu prohlídku v těhu mám za sebou, na druhou jdu v květnu. Zatím jsme bez kompliakcí a kazů jako předchozí roky (ťuk, ťuk). Jinak já mám zase malý mezerky mezi zubama, takže spíš využiju niť.

My byli v cukrárně s MM včera - dala jsem si kávičku bez kofeinu a větrník, mňam! No a dnes jsem vlezla na váhu a myslela, že omdlím, mě to strašně leze rychle nahoru, bůůůůůůůů a to nejím jinak než před těhu, tak jak to je možný??? Já nechci bejt na konci obrovská valící se koule ☹ , na začátku 6. měsíce mám téměř 6 kilo nahoře, přijde mi to strašný, hlavně to, jak rychle to leze. Mám z toho trochu depku. 😖

No teď mi máma přinesla 2 krásný krabičky čerstvých voňavých jahod - prý jednu pro mě a druhou pro Tadýse. 🙂

inna12
27. bře 2009

Dadu, já mám nahoře už 8 kg!!!! a taky jim stejně, ale zdravejc trochu, a stejnak 😠 😠 no budu to řešit až pak, ted se s tim stresovat fakt nebudu 😖 doufám, že jak psala Zuzka, že to bude taky hodně zadržená voda 😝 myslím, že psala, že nabrala 25 a z porodnice odcházela snad jen s pěti navíc...tak se tím utěšuju 😝

jahůdky závidííííííím 😀 udělala bych si je s mlíčkem a cukříkem 😉 napiš, jeslti už jsou sladký 😉 já kupovala asi před 2 týdny a ještě moc nebyly

inna12
27. bře 2009

tak mi to přichází k sobě a docela mě to i bolí 😖 byl už to jednou plombovanej zub a ten kaz pod tou starou letitou plombou a to fakt nevim, jak tomuhle zabránit, když se tam nedá nijak dostat 😠 😠
jdu si lehnout a doufat, že to bolet přestane....

papa

dadunka
27. bře 2009

Já vim, že to je v podstatě normální přírůstek, když já celý život s váhou bojuju (ne moc úspěšně) a bojim bojim, aby mi to pak nezůstalo - blééééé. Ano, to bude ta voda! 😀

Jahůdky - no ještě by mohly být sladší, ale úplně nesladký nejsou, jsou i úplně dozrálý a přenádherně voní. Zítra jako překvápko udělám k snídani vafle s čerstvě ušlehanou šlehačkou a jahodama a druhý s banánem a rozpustím čokoládky z adventního kalendáře a šlehačkou. Doufám, že to MM ocení! A pak tady něco kecám o přibírání co.

Holky, jak se vám líbí tahle autosedajda?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21657914&tab=2

menny
27. bře 2009

Ahojky
Teda o zubaři mi nemluvte. Děsný trable v těhu
a čeká mě trhání 😢
Dáduš co se týče značky, tak autosedajda super!!
Barevně: červená pěkná, ale nemusela bych to mít nakombinovaný
se žlutou.
Jinak sterilizátory se dělaj i elektrický 😉

Dnes jsem tu měla kamarádku. Tak jsme krafaly.
Počasí děs běs. Se toho jara nemůžu dočkat

Kačko budeš chodit s Cyrdou pak do Tábora do bazénu na plavání pro kojence??

dadunka
27. bře 2009

Peťo, mě se ta kombinace právě moc líbí, i pasuje k tomu našemu kočárku a korbě, ten chci taky oživit nějakou žlutou hračkou. No zatím to vypadá, že ta autosedajda bude naše( ťuk, ťuk).

Teda trhání zubu jsem zažila naposledy na ZŠ ☹ Jinak mi loni do dásně jako náhradu chybějícího zubu dali titanový imlantát do čelisti a na to nasadili korunku. Hrozně jsem se toho bála, ale vůbec to nebolelo a teď jsem jak Marfuša. Jdu s psíky do lesa. 😉

peda
27. bře 2009

Ahojky 😉

já zubaře pořád odkládám,přitom je to moje spolužačka a hrozně milej člověk,ale nějak se mi pořád nechce,pořád si říkám,že mám ještě mooooře času 😀 😀.Ale musím tam už jenom kluli klukovi,abych tam pak nemusela ještě s kočárem.Mají mu chudákovi řezat tu uzdičku,tak je mi ho taky líto.Taky tam vždycky nechám takovejch peněz 😠

Dadí,jak jsem psala,mě se ta sedačka líbí,pro kluka je supr....

Dneska jsem byla v IGY,koukala jsem na taky na nějakou hračku na kočár,ale jsou všechny moc barevný a já budu mít barevnou vložku v kočáru 😒 tak mrknu ještě do babycentra.
Dostala jsem v DM tu slevovou knížku,co jste z toho holky využily?co mám z toho koupit?

peda
27. bře 2009

Korupinko,to je přítel ještě pořád nemocnej??a pořád je mu pořád tak špatně??A kdy jde s tím kolenem?

indigo
27. bře 2009

Ahoj Pedí!
Kup co uznáš za vhodný! 😀 Já z týhle těhotenský toho moc asi nevyužiju, určitě přebalovací podložky, těch není nikdy dost, možná ten prací prášek, vložky do podprdy a tím asi skončím.... ale pak co jsou ty knížečky další, tam už toho je podstatně víc využitelnýho. 😎

peda
27. bře 2009

Indi,taky jsem myslela ty podložky a prášek.A ty prsní vložky jste psaly,že Chico,nee??.A jsou tam taky ty gaťátka 😒 tak možná ještě ty.A mám si koupit do nemocnice vložky??a jak je to po císaři,nestačí vložky normální,nějaký s křídlama,nebo taky ty vatový v síťce?

straspytelka
27. bře 2009

tak zubařka moje, zase říká, že je jedno jakej kartáček, jen že má bejt rovnej bez těch ukousanech štětin a pak mám mezizubní http://www.lekarnain.cz/katalog/detail/2502-zub... a pak takovej s nástavcem, kam se strkaj jen ty štětinky 😉 mám taky zuby hrozný, citliví a kazivost děsná, půlku huby mám umělou a bez nervů 😒 zajímaví je, že nahoře je to katastrofa a dole skoro ok 😕 😒
RAČI BUDU RODIT NEŽ ZUBAŘ 😀 😀
byli jsme s J ve městě, teda já zase utrácela 😅 😅 😅 😀 no on valil jen oči, ale mlčí, páč jsem si ještě nekoupila krom pár kousků oblečení nic za porod- teda on ☹ 🙄

straspytelka
27. bře 2009

Pedo, mojí Simonce uzdičku dole pod jazykem stříhali nebo co v porodnici, prej maminko, nebojte to ani neucítí, haha slyšela jsem jí přes 4 zavřený dveře jak brečí a přivezli mi jí od krve a pak mi řekne, teď jí za odměnu nakojte, no paráda 😠 prso od krve, no děsný, prdelka moje malinká...proto váhám i s náušnicema, nechci jí dělat bolest jen proto, že jí babička koupila úžasný náušničky ☹

peda
27. bře 2009

Jéé,Strašpitelko,to už si kupuješ věci na sebe?? 😵 😵 a jak jsi na tom s váhou?rodila jsi před měsícem,ne?

peda
27. bře 2009

Straš,to je dobře,že jí to udělali hned,lepší,že si to nepamatuje.A naušničky bych taky nechala píchnout,dokud je malinká.Moje kamarádka je nemá píchnutý a nemá odvahu si ne nechat píchnout a hrozně jí to mrzí.

straspytelka
27. bře 2009

Holky nevím jak jsem na tom teď, ale po příjezdu z porodnice jsem se vážila u tchánovců a měla jsem o 3 kg míň jak před těhu 😀 ale teď žeru snad více než v těhu, tak si myslím, že mám tak 75kg a rodit jsem šla s 81kg na vejšku 159cm, začínala jsem na 75kg a šla rodit s 81kg protože jsem do 6 měsíce nejdříve prozvracela 7kg a pak to nabrala na těch 81kg 😖 😅 ale chci až mi vypadaj ty stehy fakt cvičit, teď mě to jak to dole pne bolí, ale zvládám těch 30 sedlehů za den tak snad to pomůže, ale nezdá se mi teda ☹ No a náušnice, moje mamča taky neměla do 26 let...a pak prej masooooo 😒 a to právě tou klasikou 😒 takže se rozhoduju, jestli teda počkáme třeba do půl roka...a nebo po tom prvním očkování, holky jak se vlastně chodí na to očkování? 😕

indigo
27. bře 2009

Já dám náušničky co nejdřív, ono to není tak hrozný, teda aspoň u nás, doktor to ouško potře nějakým znecitlivujícím gelem či co to je a pak ještě čeká a pak až píchne. Miminka to prořvou stejně, ale prý spíš kvůli tomu, že jim sestra drží hlavu aby s ní ani trošku nehnuli, než že by je to bolelo. No, budu doktorovi věřit..... 😎

Strašpy, očkování probíhá v poradně a pokaždý vám daj zavčasu předem vědět. První je kolem 3 měsíců, když nepočítám to co dostali už v porodnici. 😉

dadunka
27. bře 2009

Pedí, tak to jsem ráda, že se ti líbí, mně se líbí i pro holku, na kočár, korbu i autosedajdu jsme sháněli nějaký objetný barvy - v tomhle triptichu pak chceme odvozit všechny děti a i my dva sami jsme ulítlý na černo červenou kombinaci.
Uzdičky v pusince jsou 2, jedna nahoře pod rtem a druhá dole. Většinou tu horní řežou zubaři myslím a na některý uříznutá posílá i logoped kvůli špatný výslovnosti.

straspytelka
27. bře 2009

jj to měla pod jazykem hodně přirostlou a púroto se mi nechtěla tak dobře i přisát 😒 teď to jde krásně a jazyk má dlouhej až na skoro konec brady 😀

inna12
27. bře 2009

Straspy, tak to je dobrý, že vážíš mín než před těhu 😉

Pedí, co třeba něco takového, já objednala modrýho, je to pěkný, jednoduchý a vibruje 😀 😝
na obrázku nic moc, ale mně se celkově ty Nattou hračky hrozně líbí 🙂
http://www.babypartner.cz/plysove-hracky/noa-ba...

Dadun, sedačka se mi taky líbí, ale ta žlutá už je na mě taky trošínku divočejší 😉 Ukázala jsem jí přítelovi a tomu se líbí moc! Prej taková sportovní... ber jí 😉 ke kočárku pěkně půjde 😉 mně teda zase nepůjde,chci tu výrazně modrou, ale to je fuk 😀 😀 stejně to nebudu prodávat potom jako komplet...

inna12
27. bře 2009

a nastřelit ty naušničky ne??? Já už malýho zaregistrovala k Lakomý a ta to prý dělá mimintům..ale to nám bude naprd že 😀

Pedí, prosim tě, dej tip na dobrýho praktickýho dr., kde se třeba nečeká 35 hodin 😖 😀 nevíš o někom ????
nebo někdo jiný budějický? díky 😉

kroupinda
27. bře 2009

Ahoj Pedíku,no přítel má pořád průjem a bolí ho břicho pod hrudníkem,tak půjde od středy na 3 dny do nemocncie aby mu udělali všechny možný i nemožný vyšetření břicha atd...doktorka chce aby mu to udělali hned protože jinak všude čekáš na objednací termín 3 týdny a právě chce aby to měl co nejdřív protože na tu operaci kolene jde 26 dubna...jojo ted těch těhu kuponu tam moc neni...já taky ty podložky,lovel a oupím ty vložky do podprdy ty se neztratí...taky nevím jak je to po císaři ale 6 nedělí je asi stejně ne???tak se asi používají ty jejich nemocniční vložky 🙂

kroupinda
27. bře 2009

Kilča tady radši neřešte já se svýma 10 kg nahoře ted už možná víc 😎 😀 ,ale kila opravdu neřeším i když to bude těch 20 jak říká doktorka pak nemám strach že to s dvojčatama u nás do 3 patra pěšmo neshodím 😀 ...jinak Dadu autosedačka pěkná 😉 ...já je sem pak taky vyfotím ale mám je ve sklepě...pak až za 14 dní začnu prát věcičky tak je sem taky nafotím 🙂

menny
27. bře 2009

ty jo, tak Simonce řezali uzdičku v pusině...chudinka malá
Takovej uzlíček a už takový bebí.
Pedí sem to přečetla tady trochu rychleji, tak nevim, jestli jsem pochopila
správně, že to Máju čeká taky??
Holky a o zubaři už ani muk...se celá klepu.
Mě šmejkne až tam budu muset. Taky bych snad porod, než trhání.

Je mi nějak smutno. Nepohodla jsem se s manžou 😢
Asi si půjdu lehnout, nic mě neba. Chtěla jsem zapejkat
kuřecí prsa, ale prdim na to. Davídkovi máznu rohlík s oblíbenou
pažitkovou a bude. Kuřecí bude v neděli.
Zítra jdem na oběd k našim. A pak se půjdu juknout do nově otevřenýho obchoďáku
a třeba si udělam něčim malym radost.
Tak zatim papa kočky

achalteke
27. bře 2009

Ahoj holky já byla do teď na drbech...kámoška mi udělala radost - před měsícem vysadila HA a snaží se o druhého prcka, tak jsem měla velkou radost, ale říkám ať se nesnaží zas tak moc rychle, páč od ní budu mít půjčeno hodně věcí 😀

K tomu zubákovi dodám, jen že co doktor to názor - mě zas řekl, že elektrickým proč ne, ale střídat, protože právě ruční práce je nejlepší, ale zase třeba elektrickej se může dostat kam obyč ne...takže střídám 😉

Dadu sedajda je pěkná - ta kombinace je veselá a mě se líbí (my máme MCCF v černé) 😉

Menny taky mě to vždycky hrozně mrzí když se s mužikem chytnem a vždycky kvůli naprostý kravině, navíc já zarputilej beran...víc asi nemusím dodávat ☹

inna12
27. bře 2009

Jájo, mně to právě elektrickým taky bavilo 😀 ale už je to takovej dědík starej, už by toho asi moc nenačistil 😀

Peto, nesmutníkuj, my se včera pohandrkovali v autě, ale za chvíli to bude zase dobrý 😉 ale u nás jsem ta protivná já a vím to o sobě, pěkně to se mnou ted cloumá, tak se musim někdy hlídat 😀 tohle vubec neznám 🙄

to jsem neslyšela, s těma uzdičkama 😲 jeje, to musí být nepříjemný, šudíkové malý ☹ Pedí, oni to určitě umrtví, že nic malej neucítí, ale ten pocit, co dělají je hroznej...to by bylo pro mě snad pro mě horší než trhání zoubku 😔 dyt když vám to dnes dobře uspí, fakt to trhání není vubec cítit...a já to vím 😀 protože mám vytrhané 3 moudráky z toho dva dolní a ty držely fakt festovně, byly v dásni jako kotva zasekaný 😖 😠 kdyby to nebyla slabá ženská tak ho mám venku hned, jenže mi ho rozdrtila, tahala ho hodinu po kouskách, sice to neboleleo, jenže ten pocit, tak jsem byla už zpocená, že zavolala od vedle doktora a ten přišel, sáhnul tam a bylo hotovo...já myslela, že mě fakt trefí!!!! to mě pěkně nasrali, fakt záleží jak je doktor šikovnej, on je ten nás vyhlášenej, jenže když něco dělá spešl tak zaskočí jiná dr. a pak to takhle dopadlo 😠 ale ta dneska byla dobrá....fuj, fakt už dost o zubech! 🤐

inna12
27. bře 2009

Peťul, co otvírají v TA nového????

achalteke
27. bře 2009

o těch uzdičkách jsem to vůbec netušila... 😔

menny
27. bře 2009

Tak jsem se zavřela v kuchyni a dala se do žehlení
Aby to ze mě trochu vyprchalo. Manža teď dělá jako že nic.
Tak se s nim bavim, ale pěkně to pos... a má to u mě rozlitý...mrzí mě to.
Ale nechci to rozvádět.

Inuš jestli víš kde je kaufland nebo mac donald, tak naproti postavili takovej
komlex obchodů, hervis sport, c&a, new yorker, reno, deichmann....(asi to neni vše gramaticky dobře 🙂 )
je tam toho dost.
No neni to igy, ale bude to fajn.
Teď to otevřeli, tak tam jsou slevy