Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
15. dub 2009

Peťul, ani nevíš jak jsem ráda, že můžu už jíst normálně 🙂 Holt si budeš muset dát den starej chlebík 😉
Nekojila jsem najednou. Odmítla jsem to. Chtěli mě to ve špitále učit, ale na to potřebuješ celkem štvery ruce a ty nebyly vždycky k dispozici. Tak jsem kojila furt dokola, jednu, druhou, za hoďku jednu, druhou a taihle to šlo pořád 😀

Jé já se chci taky srážet, ale Tábor je pro mě z ruky ☹

cipisek007
15. dub 2009

Peťul, jako matka na mateřský máš nárok 😀 já jsem sice už umytá, ale nejsem učesaná a lítám tu jen v tričku, podprdě, ponožkách a kalhotkách 😀 Ty máš aspoň ty kalhoty 😀 😀
Na lenoru máš nárok taky, měla jsi toho v poslední době dost a ještě zítra tě čekají nervy!

cipisek007
15. dub 2009

Budete mít výsledky hned a nebo až časem?

menny
15. dub 2009

Míšo pro mě zas ty ČB 😀
Ale jsou tu holky z okolí Tábora a JH, Písek
a hodně z ČB no
Já logicky lobuju za Tábor 😀

cipisek007
15. dub 2009

Peťo, je mi to jasný. ČB nás tu moc není 😉

menny
15. dub 2009

Já doufám, že výsledky budou hned.
Vypije tu látku (doufám), udělaj RTG a se snímkama pak
půjdem za primářem na ORL.
No klepu se, ale před Davídkem to nesmim dát znát.
Poplaču si až když usne

cipisek007
15. dub 2009

Peťo, oni ho budou uspávat? Nebo msylíš až večer?
Jak mu dneska je? Pořád ho ten krček bolí?

menny
15. dub 2009

Ta lenora mě fakt dnes pohltila 😀
Je mi jasný, že s holkama se tak daleko nepotáhneš,
je to krapet z ruky.

menny
15. dub 2009

Podle rtg se domluvíme.
Já moc doufám, že si ho tam hned nenechaj.
Ani nevim jestli chci aby ho operovali tady. Asi podle
toho jak náročný by to bylo

cipisek007
15. dub 2009

no budu na vás zítra moc myslet, až budeš něco vědět písni sem a nebo SMS, ať vím na čem jste 😉

menny
15. dub 2009

Díky moc Míšo
Určitě se nějak ozvu 😉

inna12
15. dub 2009

čao 😉

pro sraz jsem též 🙂 jak v čb tak v táboře, to bych spojila s jinýma věcma 😀 chtěla bych hlavně vidět náký mimoušky 😵 😵

tak máte kozoušový chlapy jo?? tak koukejte tomu mýmu od každýho poslat 10 kilo a bude mít kozoušovýho též 😀 😀 😀 normálně kdybyste viděli, jak denně šíleně žere!!! až třeba do jedný do rána! 😝 je schopnej sníst 3 večeře, ted tady byl táta na návštěvě tak uplně zíral co se do něj vejde a nepřibere ani kilo... 😀 😝
a já mu to tak závidim 😠

tak ve městě bych asi nenakojila, ale v parku s nějakou kamufláží už asi jo...stačil by nákej odlehlej kout, ale jinak nee...

Peťul, na vyšetření moc držím!!! a neplač! bude to dobrý...zvládne to, ale uplně tě chápu 😒 ať to máte co nejdřív za sebou 😉

inna12
15. dub 2009

Indi, státnici z matiky jo?? 😲 fuuuuuuj nenávidim matiku... 😀 to jsi dobrá!!! a prej jen na pedáku...bych tě trefila 😀 já to obdivuju komu jde a koho baví...já s ní bojovala už od základky 😅 a je to jak píšeš...naopak mě bavily jazyky, čeština... 😉

achalteke
15. dub 2009

inuš kozouškový chlapy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hele já se budu srážet třeba v budějkách, v táboře nebo třeba v hradci nebo třeba s každou zvlášť - sem srážecí typ a možná by bylo dobrý vidět live někoho s kým už přes rok kecám téměř každej den - znám jen Pedíka a Míšu 😀 😀 😀 😀 😀 a moc ráda bych poznala i ostatní....už proto že třeba Inku nebo Peťu si představuj u nějak a ona je třeba úplněj opak (taky jsem si představovala Pedíka úplně opačně než vypadá) 😀 😀 😀 😀 😀

jsme přijeli z města, byla jsem v bance, něco pokoupit a koupit si oběd u větviček a teď si ho s chutí dám...

menny
15. dub 2009

Zdravim 🙂
Inuš tak na hlavní třídě v Táboře bych teda taky nekojila,
ale jinak mi to problém nedělá, prso bych ale nahý nevyvalila,
hezky decentně zakrytý neni problém.
Já znám Míšu, Helču, Barču, Iníka, Zuzku
Se hrozně těšim na Jáju, panž s tou jsem se měla setkat už 2x.
Jenže jednou jí ujel vlak...trubka manža 😀 Po druhý
když byl srazík v ČB a já jela k Čutkům, ale pak to nedopadlo a na
srazík nedorazila. Takže Jájo snad do třetice!!!!
Jinak se těšim na všechny !!!!! Na Evičku, Strašpy, Pedíka....

achalteke
15. dub 2009

jo Peťo taky jsem vzpomněla na to jak mi dvě si pořád unikáme, tak snad už to jednou vyjde 😀 😀 😀 a kdyžtak šátkovej kurz u tebe to jistí 😀 koneckonců v Táboře jsem nebyla sto let

straspytelka
15. dub 2009

Koukám, že ti chlapci naši jsou kusíci 😀 a že jsme všechny s nima táááááák spokojené 😖 😀
Ty jo, já měla z matiky 4ku snad od 7 třídy až do vyučení, zato jazyky teda němčina mě baví a bavila mluvení, ne psaní... 😉 jinak mě nejde čeština, prostě nevidím hrubky a tak 😅 no každej máme něco, zase můžu říct, že jsem manuelně vzručná a dříč, páč mě práce rukama baví a nutí mě myslet jen na práci a ne na problemky 😉
Srazík taky taky bych chtěla, musíme se domluvit s Evčou, jak by jsme to vykoumali 😉 mimochodem, kde tě máme holka? Napíšu jí sms 😉
Menny, neboj bude to ok, šak jako s malím, oni rádi strašej a pak je to prdlajs nemoc... 😉 držím pěštičky moc moc moc 😉

kacena00
15. dub 2009

ahá tak mě se neodeslal příspěvek celej!!!!
pche, a ted mužu psát jen ,levačkou páč na pryvý je cyrda a bumbá, takže pardon za chyby

inna12
15. dub 2009

tak jsem zvědavá, jestli náký ten srázek někdo splánuje 😉 já taky přijedu kamkoliv 😉

dneska jsem vyvařovala, mám i na zítra, tak jsem ráda, zejtra se budu flákošit u kámošky 😀 v pět jsme jeli do hakláku s psounkem a tam mě tak chytly zase ty záda, to je fakt peklo, jak dýl stojim, chodim, tak pak je to fakt výživný..takže už budu jen ležet..to mě tak nebaví, když se musim takhle venku omezovat, tak bych se pořádně prošla v podvečer a nejde to 😢 tak jsme to v půlce zabalili...ach jo..
Dadu, co ty?? jak s tím bojuješ?

Evi, jak je?? je to aspoň trošinku lepší??

inna12
15. dub 2009

a já znám jen Peťulku...ale ostatní mají fotky, tak si aspoň dovedu představit 🙂

Jájo, radši je lepší si nepředstavovat 😀 😀

straspytelka
15. dub 2009

Psala jsem Evičce, čistil jí dr ten zub, tak jí to určo bolí do toho malá Elenka bulela, manžel byl v práci tou dobou, no snad to zvládá kočička, ale je šikovná, takže se o ně nebojím 😵
Holky já bych srazík vyděla spíš někdy o víkendu co vy na to? 😉

cipisek007
15. dub 2009

Dobrý večer holky!
Teda my máme zase veselo. Holky měly k obědu už třetí den brambor+mrkev+kedluben a až dneska mají problém. Terka ječí jako by jí na nože brali. Už odpoledne nám hodinu prořvala ☹ Ach jo.

Strašpy, díky za zprávy o Evičce a Elence, myslím na ní jak to zvládá 🙂

inna12
15. dub 2009

Cipi, chudák malá ☹ ale kedluben bych rozhodně nedávala, tak všeobecně je drobet těžká do žaludku i pro dospělýho a hodně nadýmá! Třeba králící, morčata jí vubec nemají jíst, promiň je to blbý přirovnání, vím, ale radši jí nedávej ...nevím, to poradil pediatr? Snad jí to brzy přejde 😉

cipisek007
15. dub 2009

inni, no mě ho právě poradila doktorka 😒 Už jim ho nedám. Zajímavý ale je, že je to chytlo až třetí den. Dávám jim ho od pondělka.
Zítra dostanou jen brambor a špenát a nebo brambor s brokolicí. Odpoledne jim pak koupím třeba celer nebo petržel. S tím snad už problém nebude.

inna12
15. dub 2009

Cipi, fakt jo? 😠
ono asi trošku nevadí, ale asi bych to neriskovala a dávala až se budou víc pohybovat a líp to zpracují...pozor celkově na ty brukvovitý zeleniny - květák, brokolice...tý brokolky asi taky radši míň 😉 ať nemaj myšky boleníčko...ono to chce asi pořád zkoušet co jim teď sedne 😖

cipisek007
15. dub 2009

Brokolku bych dala stejně jen málo, hodně brambor a do toho zamíchat Hami První lžička brokolice a trochu bych to naředila vodou, aby mi to vypily z flašky, protože obzvlášť Terka se lžičkou zápasí a máme všééécko oranžový 😀

cipisek007
15. dub 2009

Inni, ona i brokolice nadýmá? To jsem nevěděla. O květáku to vím. Hm, člověk se pořád učí. Koupím zítra radši petržel a celer a budu jim zatím dávat tohle.

inna12
15. dub 2009

jojo, a docela dost! taky jsem to dřív netušila a neřekla bych to 😖 až když jsem zkoumala stravu morčat 😅 tak aspon se to teď hodí 😀
číhni třeba tady 😒 http://www.femina.cz/skola-vareni/brokolice/122/9
kolikrát jsem četla někde, že jí zařadit do příkrmů radši až dýl, až se budou víc sami hýbat 😉 a snad, že nejhorší jsou ty koštály, ty růžičky míň, tak zkus dát ze začátku trošku 😉
je to těžký co vybrat viď?
celer taky myslím bude v pohodě 😉

inna12
15. dub 2009

zkus cuketu! ta by měla být neškodná 🙂

menny
15. dub 2009

Tak jsme přivítaný
Byly tam samý známý tváře, to jsem koukala
bylo tam asi 10 miminek a z toho 4 Aničky 😀 😀

Jájo Inuš se podceňuje, je to kus 🙂
Hele srazík naplánujem jo !!!
A jestli to bude víkend mi je jedno

Co se týče příkrmů, tak já za Dády dostala od dr. brožuru o příkrmech
s recepty. Ještě bych jí někde měla mít, tak se juknu

Ráno na 8h máme být v nemocnici na tom vyšetření, tak prosím držte co jde !!!
Jdu hají. Papa