Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
21. dub 2009

Zuzi a proč mě nechápeš?? 😕

Barčo, nemáš zač 🙂

cipisek007
21. dub 2009

HOlky, já jsem dneska totálně vyřízená. Odpadla mi i další pomoc na večerní koupání, krmení a uspávání. Segra má vysoký horečky a hrozí jí nemocnicí, tak jsem jí musela nechat babičku doma, aby nebyla sama doma. Takže jsem s ječící Barčou jela od našich ke mě domů (samozřejmě i s Terkou, ale ta chrněla). Hrozný. Rychle jsem dělala kaši, ani jsem s nima necvičila a nekoupala a obě vypily 200ml a teď jsou tuhý.
Na dnešek jsem toho moc nenaspala a dneska taky budu nervní - držte palce, jsem s nima poprvé přes noc sama doma. Sice mám "tetu na telefonu", ale i tak...
Holky byly dneska totálně rozhozený. Když jedna spala, druhá byla vzhůru a naopak, takže jsem si ani drobátko neodpočinula. Plazim se po čtyřech, na oči nevidím, hlava mě bolí a celej den jsem skoro nic nejedla ☹ Jdu něco malýho sníst, vyspršit se a spát. Ani flašky nebudu vyvařovat. Na ráno ještě jedny mám, tak si je vyvařím až ráno.
Všem krásný večer a dobrou noc!

indigo
21. dub 2009

Míšo!!! 😨 😨 😨 Tý jo to je panečku otáčení, kolem dvou cácorek... 😖 Zvládni to nějak, holky potřebujou vyspanou mámu plnou energie. 😎

cipisek007
21. dub 2009

no ještě se tu s vámi navečeřím a pak odpadnu
¨
Indi, dneska je fakt den blbec. V kuchyni je bordel jak po výbuchu. Je mi to jedno. Ještěže mi holky spí. rychle jsem to zaťukala. Já už ani nevím jak se jmenuju. No a úplně jsem zapoměla na Davida, jdu mu zavoat. Vždycky čeká až když máme s holkama hotovo.

achalteke
21. dub 2009

Míšo klobouk dolů před tebou...jsi vzorová mamina 😉 😵 😵 😵

cipisek007
21. dub 2009

Jáji, děkuju 😵 . Jsem totálně vyřízená, že snad ani do tý sprchy nevlezu. Jenže já tak nesnáším chodit spát špinavá 😀

achalteke
21. dub 2009

bordel v bytě = spokojený dítě 😀 odpočiň si a kašli na to, hlavně že holky pěkně usnuly 😉

indigo
21. dub 2009

Míšo hlavní jsou holky a ty, na bordel se vykašli. Já vždycky říkám, že byt je od toho, aby sloužil nám a né abysme my sloužili jemu. 😉 JStejně jsi holka šikovná.....
A jestli nevíš, jak se jmenuješ, tak já to o tobě vím zcela přesně!!! 😀 😎 Tak ti to kdyžtak připomenu... 😀 😎

kroupinda
21. dub 2009

Ahoj Míšo,zatím tě obdivuju a mám se na co těšit 😉 ....já jsem se dneska byla rozloučit v práci...a přestěhovali jsme ložnici a složili postýlky,vyzvedla jsem rychlozavinovačky a deky tak už máme všechno hotový...dneska je mi nák divně...přítel byl dneska ráno na přeoperačním vyšetření a jak byl před 3 týdnama v nemocnici stím břichem tak mu říkali výsledky budou do 10 dní tak jsme pořád čekali a dneska mu řekla obvodačka že v budějovicích tam v laboratoři něco našli tak to museli poslat do prahy na podrobnější sledování tak jsme zvědavý co tam bude za nález...ještě volala primáři jestli vůbec může v neděli nastoupit na tu operaci pod narkozu tak to jo ale zase budu na nervy...jeho tatka zemřel před rokem na rakovinu sice plic ale přišli mu na to pozdě a pak mu zbývaly už jen 2 měsíce tak mám docela strach snad to nebude noc vážnýho a bude se to léčit práškama nebo dietou...opravdu se to ted pěkně se...!!!já s pupkem on před operací s kolenem a ještě blbý výsledky.... ☹

kroupinda
21. dub 2009

tak se půjdu umýt a ležet mě je dneska nák divně a ještě do toho tohle nebudu vás zatěžovat svýma problémama...Miško zvládni noc s holčičkama a na bordel kašli ten ti neuteče 😉 🙂

indigo
21. dub 2009

Kroupi a jéje, když už se něco se*e tak pořádně, co? 😖 No snad to dobře dopadne... 😉

cipisek007
21. dub 2009

Holky, moc moc vám všem děkuju, já vím kam si vlézt pro podporu a hezký slova 😵

Kroupi, to jsou hrozný nervy ☹ Kam se já na vaše problémy hrabu ☹ Držím pěsti, ať to s budou cím taťuldou dopadne jen a jen dobře! A ty se drž! Týdny i kilča ti krásně naskakujou 😵

Indi, dobrá 😀 Jeslti ti v noci přijde SMS s textem - kdo jsem? Tak mi to prosím napiš 😀 😀

Tak jsem zvrzla dva rohlíky ani nevím s čím a pro tentokrát se s vámi už opravdu loučím.
takže dobrou noc a myslete na nás, ať je všecko OK 🙂

kroupinda
21. dub 2009

Dobrou \míšo já se jdu taky umýt a natáhnout...hezký večer 🙂 😉

indigo
21. dub 2009

Dobrou noc! 🙂

zuzka84
21. dub 2009

miso - nejak jsem asi nepochopila jak jsi to predtim myslela - podle tech dalsich prispevku. asi uz mi sili tehudemence 😀 😀

kroupi - to je mi lito ze mas takove nervy a vubec ze mate starosti s manzelovou operaci ☹

gabinaf
21. dub 2009

zdravím při večeru,

Evi, my jsme očkovali s dvoutýdenním odstupem (hexa, 14 dní na to prevenar). Náš prcek je nějaký držák, ani jednou jsme neměli žádnou reakci (teplotu, mrzutost, prostě nic). Ale vím, že v tom mám štěstí.
S tím očkováním je to fakt na každé mámě a jak to ona cítí, že to bude nejlepší. Myslím si, že je dobré mít povinné aspon nějaké očkování, protože to pomáhá udržet nehezký nemoci pod kontrolou, ale třeba moje kamarádka má 2 měsíční holčičku a podepsala papír, kde zakázala očkování TBC po porodu. Bylo to její rozhodnutí a ona to tak vnímala jako nejlepší pro svoje dítě. Já nejsem typ, který by tohle soudil, takže opravdu, jak to cítíš, čeho se bojíš, to si myslím, že se pro klid tvojí duše asi vyplatí 😅

Míšo, tak to jo 😀 já moc nedočítám. po celým dni s živým prckem toho mám tak akorát (věřím, že ty to znáš taky 🙂 ), tak jsem myslela, že jsi to oční potřebovala 🙂

cipisek007
22. dub 2009

Dobré ránko holky!

Hlásím, že jsme noc přežily všechny v pořádku 🙂 Mě sice ještě bolí hlava, ale brala jsem si Brufen a teď piju kafe, tak snad brzo přestane.
Holčičky byly vzorný. Já jsem vytula v půl 9 a do jedný nevím o světě. V jednu se zavrtěla Terka a kňourla, že chce dudlíka a pak spaly do tří, to jsem jim strčila dudlíka znova a pak každou hodinu, až jsem si před pátou vzala Barču do postele, má hroznou rýmu a pořád fluše dudlíka, tak ještě na půl hoďky vytuhla. Barča tedy jedla v půl šestý a Terka v šest. Teď zase obě chrní. Tak snad dneska budou mít spánek společný a ne že budou spát na střídačku jako včera 🙂
A já už peru, mám uklizenou kuchyň, vyvyřený všechny flašky (a že jich bylo, jsem je vyvařovala na 3x 😀) a mám chvíli pauzu, než to za hoďku vypukne znova. 🙂

Zuzi, stejně pořád nechápu, co jsi na mých předchozích příspěvkách nepochopila 😕

Gabi, jasně, mě se to taky dost často stává, že zareaguju a dost často odpovím hovadinu, která nemá s daným tématem nic společnýho 😀 😀

indigo
22. dub 2009

Hezké ránko!

Míšo zvládlas to parádně! Taky zrovna piju kafe, abych se doprobrala, sice jsem vzhůru cca od 6ti, ale nějak se pořád nemůžu probudit... 😀 aspoň že dítko je v klidu, včera měl zase den... 😝

Hele, Míšo a Zuzko, nechcete si to vyříkat někde u kafe a u zákusku (nejlépe ze sluníčka)? 😀 Bych vám dělala rozhodčí... 😀 😎

indigo
22. dub 2009

Tadeáš s Davídkem by zatím pohlídali Barču s Terkou... 😀

indigo
22. dub 2009

Ještě k očkování - Evi - žádnej pediatr by nedal miminku i jen 2 injekce najednou, natož 3. Pěkně popořadě, jednu (většinou hexu nebo jiný co je povinný), pak počká až jak se s tím dítko popere a za nějakou dobu pak další. Čím větší rozestup mezi očkováním, tím líp, u živých vakcín se doporučuje aspoň měsíc, jinak stačí cca 2 tejdny, ale lepší je fakt dýl.
A jak se jinak máte, co Elenka? Pořád zlobí u kojení?

cipisek007
22. dub 2009

Indi, ahojky!
Terka je asi marod ☹ Jak obě rýmujou, tak Terka začala pokašlávat, tak jim během dne občas změřím teplotu. V zadečku měla 37,5, takže má 37 rovných. Jestli to vyleze, tak s ní musím zítra k doktorce ☹

Jdeme k babče na lívance s merendou, budu až večer, všem hezký den! 🙂

straspytelka
22. dub 2009

Krásné ráno děvčata 😉
Tak koukám téma očkování je pořád, no Simonka má zarudlí to z porodnice, dělá se jí boule a vypadá to na hnis 😕 takže by fakt to další nepovinné očkování asi snášela hůř 😒 no uvidíme, jaké bude to ve 3 měsících 😉
Teď jsem jí oblekla, ještě si v rychlosti oholím hnáty a mastím ven, je nádherně, všechno mám hotové, vytřeno, utřenej prach, navařeno, gulášek a kolínka ze včera a dneska udělám k večeři čínu s rejžou 😉 v půl 6 ráno jsem kojila, protože mi včera usnula v půl 10 večer a pak v půl 6 se vzbudila-teda asi, ona totiž nebrečí, žužlá si ruku a já pak slyšim jen to mlaskání 😀 včera si jí chuděra asi žužlala dlouho, měla mokrej celej rukáv 😅 spíš mi bulí po koupání jak je hladová a ospalá a tak všechno dohromady 😉 Mám nové fotečky 😉 Hned je sem šooopnu 😀
Evi kdy půjdeš ven?

petreva
22. dub 2009
petreva
22. dub 2009

Straspy, ahoj, Elenak jedla ve čtvrt na devět (začala), ale až teď zabírá a vypadá konečně!!!! na spánek, takže vůbec netuším, kdy se slečna míní zbudit, když baští po dvou až dvou a půl hodinách...to mě taky pořád štve, nemůžem si najít režim, nic není ani dorbet pravidelně...nebo je BRZO?? Možná jsem až moc netrpělivá, což? Takže ti můžu napsat až půjdem nebo třeba odpol a uvidíte, kde se nacházíte 😉

indigo
22. dub 2009

Ahoj Evi!
No to mi neříkej, že by váš doktor dal nějaký očkování najednou?!? 😲 Co když pak Elence něco bude, jak bude vědět z čeho to má a jak to třeba léčit? Určitě to nenech, jestli ty očkování chceš, tak postupně. Nebo to ještě promysli a nějaký nech třeba až po půl roe nebo po roce...

Jinak na režim si ještě asi počkáš 😖 , myslím na takovej ten klasickej, že cca ve stejnou hodinu bude vstávat, cca ve stejnou dobu bude usínat atd. Někomu se to zaběhne hned, někomu to trvá i půl roku... 😖

indigo
22. dub 2009

Strašpy - buď ráda za bouličku po očkování, popř. za hnis! To tak má bejt, i doktor určitě v poradně bude zkoumat, jestli tam nějaká reakce je, na to očkování. Nejdýl do cca 3 měsíců by tam nějaká reakce bejt měla, jinak by museli mrně znovu přeočkovat (tuším ve 2 letech), takhle je to dobrý, v tělíčku se dělají protilátky. 😉

straspytelka
22. dub 2009

Evi jasan budu na drátě 😉 pohlaď Elenku i za mě 😵 😵
Indi, jo v pondělí jsem tam byla na Ko a říct, že nechci to očkování hlavně a koukal jí na to a říkal, že je to v normě 😉 jen víš, že člověk ty svoje bobíšky chání někdy až přehnaně- to je můj případ 😀 Super a díky za vysvětlení, hele jak to? Že toho tolik holky víte?Já jsem fakt trdlo, měla jsem nastudovanýtěhotenství a vůbec mě nenapadlo studovat už miminko 😀 😅 no sem prostě po zkušenostech v prvním těhu měla spíš starost donosti a porodit živé a zdravé miminko no ☹ 😵
Jud na ty hnáty 😀 Jsem jako pralesní žena 😀

indigo
22. dub 2009

Strašpy - já proseděla celý první těhotenství (a vlastně i před tím) na BC 😀 (předtím na emimi), však jsme se tam párkrát i potkaly, tak jsem čerpala info odtud. Nastudováno jsme měla milion věcí, jak o těhotenství, tak pak o miminkách. A pořád lovím info, člověk se pořád učí..... 😎

petreva
22. dub 2009

INDI, ty voďo, teď si probírám, že jsem ti asi ani nepoděkovala za odkaz na ty stránky ohledně úpravy fotek 😨 moc dík...P. se už jukal, ale nějak není čas...už plně chodí do práce a když přijde, je taaak zlatej, že si vezme Elenku. On je takový kliďas a Elča to určitě cítí...ne že by přestala hulákat, ale já si můžu oddechnout, nebo teda moje ruce 😅
Tak my jdem kojit a ven...i když nevím, Elča vždycky začne brečet nebo spíš vyjekne a pak brečí, což bych si myslela, že je spíš bříško...no měla bych taky něco nastudovat...jsem si bláhově myslela, že aspoň něco vím, ale každým dnem zjišťuju, že nevím lautr nic...P. mi povídal, že ze všeho dělám hroznou vědu...možná taky ☹

kacena00
22. dub 2009