Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
25. dub 2009

Jájo a holčička bude Mariana 😀 to je taky ale fakt hezký 😵 Márinka

cipisek007
25. dub 2009

pedí, i když nevím na co. Děláme pořád to samý a včera k papu měly obě mrkev+brambor. NEdávala jsem novou zeleninu včera. no ale zajedu tam 🙂
Matěj je náááádherný jméno. My ho měli vybranýho pro chlapečka 🙂

cipisek007
25. dub 2009

Pedí, to je taky krásný 🙂 Dá se to různě skloňovat.

Jáji a jaký vy že máte jméno pro holčičku kdyby náhodou?

cipisek007
25. dub 2009

Jdu popohnat tu mrkev, dneska se mi vaří nějak dlouho. 🙂

peda
25. dub 2009

Holky,já fakt nevím co dřív,pak s malou už nic neudělám.Tak se teď snažím.Ještě jsem ani nenatřela teakovej nábytek na terase olejem,to mě neba,ale P na to nemá čas a já se k tomu musím dokopat.Jak na to celou zimu sněžilo,tak to má takovou šedivou škaredou barvu,budu to muset snad i drobet ošmirglovat,či co.

peda
25. dub 2009

Já musí taky letět,i když jsem se nějak rozpovídala a kecala bych pořád dál,ještě musím zabalit ty dárky a dovařit,tak papa

achalteke
25. dub 2009

No Pedík uhodila hřebíček na hlavičku - kdyby to byla holka tak Mariana nebo Karla, ale spíš ta Karla 😀 ....
Matěj je asi nejhezčí klučičí jméno co znám, ale má už ho kamarádka, tak je mi to takový blbý...a navíc se tak jmenuje můj brácha a i proto by se mi to líbilo 😀 .....jdeme ven s pesarem, za chvíli přifrčí ta tchýňa 😉

cipisek007
25. dub 2009

Pedí a co ta kočka/kocour? Už jste se ho nějak zbavili?

Jáji, no mít tchýni v Ostravě... 😀 😀

cipisek007
25. dub 2009

Nový fotky holek 😉

petreva
25. dub 2009

Ahoj holky!!!
Moooc vás všechny zdravím!!
JAJO,nějak mi uniká to jméno?? Ondra nabo Max? Je to tak? O.je můj synovec 🙂 a Jakub můj brácha 🙂 to jsem zvědavá, co vyberete 😉
PEDI, téda Ella? To je krásný 😉 Je to podobné naší Elence 😉 tedy moc ti přeju, aby to bylo jen jméno a byla hodná holka 😅 já totiž fakt padám na hubu...no co bude tvoje, ne?? To si říkám pořád a kolikrát i nahlas, když už fakt nemůžu...ale jak píšete, snad se to zlepší..
MÍŠO, tudle jak ti bylo tak bídně...unaveně...mluvíš mi z duše, a to mám holku jednu ☹ neumím si to představit.E. hodně nosíme, pořád se chce chovat a v postýlce se jí moc nelíbí...jak to děláte vy? Usínajíholky rovnou v posteli? Nebo je uspáváte? A co je šestá nemoc? To fakt slyším prvně??Snad se brzy berušky uzdraví a bude lépe 😉 Je to tale úleva, když jste doma dva, viď!! Tak hooodně odpočívej a naber sil 😉
INNÍKU, jak je?
INDI, jak se vede vám?
MENNY, myslím na tebe a na vás, jak jste dopadli u neurologa?? Když budeš mít chvíli, napiš. Moc to tu nedočítám, jen tak letem světem s E v náruči...ale budu čekat na zprávy.
KACKO, jak se máte s Cyrilkem? Co jeho rýma? A mlíčko? Tak jste neměli problém se střídáním lahve a prsa? Já se jí pořád bojím a když je třeba dokrmit používáme sondičku+stříkačku. Jsem z toho pořád nějak vedle...pořádně nepoznám ani jestli má už Elča dost v jídle...ona se tak kroutí, odcucává, kolikrát i začne brečet a vztekat se, ale když ji dám na rameno, zase by snědla mámu tátu...někdy, když chvíli počkáme, přestane a si ji nějak dojde že má hlad. Fakt mi někdy přijde, že jí spíš chybí ta blízkst a cosi v puse než že by měla hlad. Ale jak to odhadnout...
DADU, písnu ti IP ohledně těch plínek 😉

petreva
26. dub 2009

Dobré ráno...jsme tu první 🙂 Elenka zrovna usnula v lehátku...
Míšo, fotky jsou krásný!! Včera jsem se dívali s P. na albíčka a holky krásně rostou. Už si umí hrát...to se mi líbilo. A ty ve vaši posteli! No mooc hezkký.
Tak já se pokusím něco vyžehlit 😅 , uvidíme jak mi to mladá paní dovolí 🙂
Taky máme tři nové foto 😅 jéžiš, já jsem chlubidlo 😅
Hezkou neděli všem,miminkům pusinku a bříškám pohlazení 😵

cipisek007
26. dub 2009
cipisek007
26. dub 2009

Tak tchýně dorazí zachvíli. Volali, že jedou. David na ně, že jedu s T. na pohotovost, že bude doma jen B. A oni, že to nevadí. No chápete to??? ☹ ☹

achalteke
26. dub 2009

dobrý ráno...tak od včerejška tu mám tchýni, teď jsem ji vyslala do krámu tak mám chvilku čas...od včera už mi stihla dát do kupy špajz a vytřídit odpad a dnes se chystá na okna.....a mám si prej objednat nějaký povlečení do postýlyk a prostěradla, že to zacvaká tak ji za odměnu vezmu dnes na zahradu ať se může opalovat (samozřejmě v rámci plení záhonků)

Jinak všechno v richtiku a hlásim dnešní rekord - 8x za noc čůrat

Míšo pošli mi tchýni na převýchovu, hele a klidně vyměnim - tvoji pošlěm zpátky do Ostravy a moji někam sem poblíž. Sem čučela včera - chce se jít zítra zeptat jak by to tu bylo s místem v pečovateláku 😅

Holky fotky jsou moc hezký ty vaše děvenky pěkně rostou 😵 dejte jim pusíka od tety Jáji 😉 .
Evi tak že by se blýskao na lepší časy? Bylo by to fajn.....no a se jménama to teda ještě bude boj 😀 ....

tak hezký den tchýně je zpět 😀

indigo
26. dub 2009

Hezké ránko!
Fotečky nemaj chybu, je paráda, jak máte holky stejný lehátka 😀 že bych si ho pořídila taky? Má ho kamarádka, je i pro větší děti a Táda se v něm uvelebí před televizí a kouká. Asi bude tv závislák.... 😠 😀
Máte nějaký období tchýní, ne? Jája klidný, Míša nejspíš depkoidní, no snad se nezdržej dlouho... 😝

achalteke
26. dub 2009

holky mám dotaz stran těch lehátek - furt přemejšlim jaký pořídit a vzhledem k tomu že slyším samé pozitiva na ty vibrační a vy máte myslím od FP....tak asi půjeme do něj a chci zeptat, jdou do úplného lehu?

indigo
26. dub 2009

Jájo mylsím, že nejde úplně do lehu, mrně leží víc než třeba ve vajíčku, ale úplnej leh to není. Ale jistá si úplně nejsem, lehátko nevlastním, holky to buď potvrdí nebo vyvrátí... 😀 😎

achalteke
26. dub 2009

Indi díky počkám ještě co holky na to a pak bych začla pátrat po nějakým vibračním lehátku co jde do lehu 😉 tak dem ven... 😀

kroupinda
26. dub 2009

Ahoj holky tak vás zdravím....Pedíku to se mi taky moc líbilo jméno Ella,ale bohužel jediný na čem jsme se shodli a jediný jméno pro holčičku měli Adélku tak jsme museli vybrat náký víc český mě se třeba líbí i Rozárka,ale to bohužel neprošlo tak jsem si vybrala Zuzanku...no my už to máme potvrzený z matriky aby byli příjmením po tatínkovi 🙂 ....Evi tak snad už se Elenka umoudří😉 ....Míšo tak to tě zase lituju 2 hodiny se dají vydržet tak snad tchýně odfrčí brzo a nebude tě štvát!!!!moje tchýně včera odletěli na 1 dní na dovolenou do dominikánský republiky,jo to se tak někdo má a když na to mají prachy!!!...lehátka taky pořád přemýšlím jaký to je jediný co nemáme,dostaneme peníze z práce od kolegů a kolegyn,vždycky se vybírá při svatbě nebo při narození dítěte kdo dá tak uvidíme 🙂 ....dneska hlásili krásně ale tady počasí nic moc hodně mraků!!!dneska jedeme na oběd k mojí mamce a ve 2 vezu přítele do nemocnice a zítra jde pod kudlu ☹ 😔 ....

cipisek007
26. dub 2009

Ahojky holky, jen v rychlosti, jdeme obědvat a pak krmit, pak odpovím 🙂

Terka má opravdu šestou nemoc. Má to už i na čele. Nesmíme ven, na sluníčko, mezi děti a hlavně těhotný. Takže jsem dalších pár dní s nima uvězněná doma. Barča to chytnout může a nemusí. Prý to do čtyř dnů zmizí.

Tak zatím papa a dobrou chuť!

indigo
26. dub 2009

Míšo to je na prdlačku, že nesmíte ven, ale na druhou stranu - jsem ráda, že je to JEN ta šestá nemoc. 😎 Táda už je vcelku dobrej, rychle mu zabrala smecta, ale stejně se pořád bojím jít s ním dál než 20 metrů od baráku 😀 ale držet ho doma dneska už nebudu, je pak akorát protivnej, pořád chodí na balkon a chce ven....

Kroupi - teda ty máš taky zvláštní tcháňata. A jména máte fakt krásný, Adélka je i u nás v užším výběru (ale ne v nejužším 😀)
Snad to přítelovi dobře dopadne!!!!!!! 😎

cipisek007
26. dub 2009
cipisek007
26. dub 2009

Jo a tchýně nezapoměla ani na nás s dárkem. Mě přivezla 2 trička. Jedno mi bylo tak v 18ti a to druhý v těhotenství. Tak nevím, jesli mám radši zhubnout a nebo ztloustnout 😀 😀

kroupinda
26. dub 2009

tak jsem tu nachvíli...tak Míšo halvně že to není nic horšího....tak si vyber jestlu chceš zhubnout nebo ztloustnout 🙂 ...já jsem dneska náká přejetá je blbej tlak tak mě bolí hlava,k tomu jsme obrečela že budu doma sama ☹ ....navíc jsem přítele ve 3 odvezla a při vstupní prohlídce mu zjistili šelesti na srdci tak musí ještě zítra ráno na rentgen srdce v jakým stádiu ty šelesti má jestli mu vůbec udělají operaci takže budu zase do rána čekat co a jak já už se z toho fakt POS...U,opravdu se to ted na něj navalilo a to ještě až přijdou ve čtvrtek ty výsledky z prahy s tím břichem,fakt chudák...do toho má on strach že jsem doma sama kdyby něco,tak jsem ho musela uklidnit že bych volala mamce není to fakt sranda,už se těším až budeme všichni doma chovat holčičky a zdraví... 🙂 ...Vy ještě taky Indi nemáte jméno????ono je to fakt těžký se shodnout 😀 ...my už to naštěstí máme černý na bílým ověřený 🙂 😉 ....Já jsem Míšo na ty lehátka koukala v babycentrum a stojí okolo těch 1300 což není moc asi taky pořídím ty samý uvidíme...No a Indi tchýni neřeším ta zase zaperlila než jeli na dovču jestli jim budeme hlídat psa 10 dní tak jí řekl Berta jestli se nezbláznila a přemýšlí oni letětli včera,že on jde dneska do nemocnice že neví jak dlouho tam bude pak bude chodit o berlích a že já ted budu sama doma a nebudu s ní chodit 4x denně po schodech do 3 patra tak koukala a řekla hm to je asi pravda...jinak jsme jim půjčili na dovolenou kamerua dneska psali jak se obsluhuje přitom jsme jim dali brožuru s návodem a po nás něco chtějí na dálku tak natočí asi kulový 😀

indigo
26. dub 2009

Kroupi tchýně teda perlí... 😀 tak ať vám zavolaj, ne? Když maj na takovou dovolenou, tak nějakejch pár tisíc za telefon už je brnkačka! 😀
My jméno ještě nemáme, líbí se nám kadýmu úplně jiný, stejně to ale nakonec bude podle mě... 😀 Ale přijde mi, že se mi každých 14 dní líbí něco jinýho... 😲 😝 😀

straspytelka
26. dub 2009

Ahojky zdravím jsme v pořádku, balím a odjíždíme k mojim rodičům na pár dní, tak se tu asi ukážu, ale nevím jistě kdy 😉 Moc se opatrujte jo, papa 😵 😵 😵

cipisek007
26. dub 2009

Kroupi, tchýně taky dobrá 😀 😀
Asi spíš ztloustnu, protože to hubenější tričko má na prsou flitry a to fakt není můj styl 😀 Navíc je zelený.
Ty lehátka jsou fakt nejlepší. Opravdu mě na nich zaujalo především to, že vydrží dlouho, na hodně kil.

Strašpy, užijte si to tam 🙂

Nu a já jdu opět provést hygienu a hají s knížkou 🙂 Dobrou noc všem! 🙂

cipisek007
26. dub 2009

Jo a zítra mi bude volat tchýně, kdy se může přijít podívat na holky...

dobrou!

cipisek007
27. dub 2009

Dobré ránko!

Jsem se rozhodla, že cca za 1-2 hodiny písnu Menníkovi, že se dlouho neukázala, jestli je všecko v pořádku. Celý víkend na ní myslím, ani nevím proč. Tak to chcu zjistit 🙂

achalteke
27. dub 2009

jééé no jo kde je Menník? ☹ Menníku halooooooooooooooo!!!!!!