Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
28. dub 2009

Hezké ránko! 😎
Míša už má vygruntováno, no tak to je lepší než já....... 😀 😝

cipisek007
28. dub 2009

Jo Indi, mám nablejskáno, kdybych nebyla líná, tak umeju i okna, ale ty mi meje mamina, páč mám strach z výšek a 9. patro je 9. patro 😀 😀
A jako Indi, kdybych nečekala tchýňu, tak se na nějakej ten úklid taky vykašlu 😀
Jo a už mám řetízek na dveřích, aby mi sem nevlezla jak do krámu 😀

indigo
28. dub 2009

Tak to já skončila umytím nádobí. Blahořečím tomu, kdo vynalezl myčku a ruce do smrti budu líbat tomu, kdo mi jí koupí... 😠 😠 😠 😀

cipisek007
28. dub 2009

Indi, my máme stáááárou. Když jsme kupovali tenhle byt, koupili jsme jí i s myčkou. Ovšem majitelé nám jaksi zapoměli oznámit, že tu krásnou drahou novou myčku si berou sebou a nechají nám tu starou,špinavou. Naštěstí funguje naprosto dokonale, jen má na dveřích různý fleky, který prostě nejdou vydrhnout. Ale důležitý je, že funguje. Ale já teď pro změnu vymejvám flašky jarem, takže ruce zničený mám taky.

Ty jo, já dneska lítám jen mezi postýlkama a strkám holkám dudlajze do pusiny. Oni se rozhodly mě zničit.
Taky mi došlo, že tchýně přijde akorát, když holky budou mít svůj poobědovej spánek, kterej jim míním dodržovat a dodržuju. Takže si je zase neužije 😀 😀

indigo
28. dub 2009

To je dobře, ne? 😀 Teda jako že si je neužije..... 😎
Hele posteskni si před ní jen tak "náhodou", že se moc těšíš, až jim bude tak rok - rok a půl, že jí je dáš klidně na celej den, aby je vzala třeba do ZOO, jak se na to bude tvářit..... 😀 😀 😀

cipisek007
28. dub 2009

Indi, ona bude nadšená, řekne to víš že jo! Aspoň si odpočineš. To odpověď na všechno. Aspoň si odpočineš. jenže nevím, jak by se do ZOO dostala, musela by jet busem ánžto nemá šoférák. A takovýhle akce chci s holkama absolvovat jako první já. PRvní výlet do ZOO, první výlet autobusem, první výlet vlakem... Jenže já se bojím je svěřit jí je. Vůbec je nezná. Kočárkovat byla 1x, sem zajde jen občas a my k nim taky moc nejezdíme, takže nemá šanci je vůbec poznat. A asi ani snahu.

indigo
28. dub 2009

No jo, to je těžký s ní.... 😖
Já jsem člověk akční, já bych se snažila jí nějak "dostat", třeba uložit holky k poobědovému spánku do kočáru a poslat jí ven, aby sis teda "aspoň odpočinula" 😀 Šla by? No ale na odpočinek bych to neviděla, šla bych nenápadně za nima a šmírovala, páč bych se o ty princezny bála..... 😖
No ale mě se to vymejšlí, když nejsem v tvý situaci.... 😒

cipisek007
28. dub 2009

Indi, jenže ona přijde mezi 1-2 a to už holky budou spát. Navíc dneska ještě s nima radši ven jít nechci, kvůli tej vyrážce. V poledne jimpak svítí slunce blunce přímo do kočáru, takže jdeme ven až zítra a na to se vysloveně těším, jsem od čtvrtka zavřená doma.
Já normálně po obědě s nima razím ven a vracíme se až před koupáním, takže holky jsou zvyklý po o usínat v kočáře, ale naštěstí mi vytuhnou dobře i v postýlce.
Jednou tady po baráku rozhlašovala, že s kočárem ještě neumí, že jsme jí to půjčili poprvý. 2x mě takhle zastavili nedávno lidi a povídaj, že viděli babičku s tím kočírovat a že tohle říkala. Tak jsem byla naštvaná, protože může přijít kdykoli a jít s nima ven a ještě tohle rozhlašovat po baráku, kde bydlíme ☹

cipisek007
28. dub 2009

Táááák je jedna hodina. Začínám bejt nervní. Držte palce, pak vám večer písnu 🙂 Papa

indigo
28. dub 2009

Držíme, papa 😎

Holky nám konečně dorazily daně, už na ně čekáme jak na smilování, nějak na nás sedla finanční krize. Tak se jedem s chlapem do Deichmanna obout..... 😀 😎

cipisek007
28. dub 2009

Ty voe ono bude půl druhý a ona nikde. Má docela smůlu, po třetí hodině přijde ta moje kolegyně. Jsem zvědavá, jak zareaguje a jak dlouho se zdrží, až Helča přijde 😀
Holky spí jak dudci a dřív jak v půl 4 je budit nemíním. Takže má co? Má smůlu 😀

Jéé u Indigů budou mít všici nový obutí 😵
Indi, jakej ten kočárek jste vybrali princezně?

cipisek007
28. dub 2009

Jako FURT nic.

achalteke
28. dub 2009

Míšo takže tchýně nikde, jo? Hm jak nečekané, viď? 😠 😠 😠

Jo jinak geront je jinej výraz pro seniora - třeba gerontolog je doktor který se zabývá nemocema starých lidí a gerontofil - doplň sama.... 😨 🤐 🙂

cipisek007
28. dub 2009

Jájo, já jí asi zabiju.
Navíc mi Barča nespí a povídá si s plyšákem. Ach joooooooooooo.
Aháááááááááááá 😀 Zkusím to na Davida někdy 😀
Co ty tchyňa?

cipisek007
28. dub 2009

Jdu Báře vysvětlit, že musí spát 😀 😀

achalteke
28. dub 2009

Tchýně dělá kynutý jahodový knedle 😀 a na zítra jí musim připravit nějakou práci, protože mužik bude od rána do večera v práci a já sama se z ní asi zjevim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 přišla nám dnes deka od FP 😵 můj chlap ji hned musel ozkoušet 😀 😀 😀

cipisek007
28. dub 2009

Uf, usnula těsně před jejím příchodem. A tchyňa? Už je fuč 😀 Řekla jsem jí o kolegyni a ona se okamžitě zvedla a odešla. Já to říkám furt,že nemá ráda cizí lidi.

A neuvěříte, ale opět si odemykala ☹ Naštěstí jsem měla klíče v zámku a na dveřích řetízek. Tak jsem po chvilce jejího lámání dovnitř přišla, odemkla a ona se hned talčila dovnitř jak pro levný maso. Já na ní, počkej, já mám na dveřích řetízek. Pak jí říkám - promiň, já zapoměla vyndat klíče a sundat řetízek. Co jsem s holkama sama doma i v noci, tak používám i ten 😀

dadunka
28. dub 2009

Ahoj holky, jsem zpět od doktora, všechno je v pořádku-čípek, moč, branka. Jen se mu to napodruhé už zdá na holku a pytlíka a pindíka tam opravdu nevidí 😀 , tak jsem z toho jelen, za 4 týdny se dělá nějaký větší podrobný utz, tak snad tam to už bude jasné, to je sranda, my už mu říkáme jménem a nakupujem do modra, se picnu. Toho kluka nám řekli u Čutky ve 20tt, prý holčička mohla mít trochu oteklou pipku a vypadalo to na kluka nebo si to mohl splést s přitaženou patičkou, takže nevíme zase nic! Změnilo se to taky u někoho z vás?

Ještě jsem se chtěla zeptat, jakou značku kosmetiky budete pro miminka kupovat nebo už používáte - myslím na mytí, mazání atd.?
Nechci kupovat nějakou extra zbytečně drahou a ne zas nějaký šunt, váhám mezi Hipp, Niveou, Johnsonem...

cipisek007
28. dub 2009

Ahojky Dadí, my používáme Hipp a vyhovuje 🙂
Jéé tak vy zase nevíte co to bude? To je dobrý, pořád vás mimi napíná 😀

dadunka
28. dub 2009

Ahoj Míšo, no je to fakt vtipný! Počkám do toho 31tt a uvidíme...mně to je úplně buřt co to bude, ale chci ho nějak oslovovat a tak..

Takže Hipp...ok a co všechno budu potřebovat? Šampón, sprcháč, krém po koupeli...ještě něco?
Já mám od Hippu olej na strie a jsem spokojená.

indigo
28. dub 2009

Ahoj Dadu, co to čtu, Tadeášek není jistej? To jsou mi teda věci, no doufám, že mý princezně mezi nožkama nic nenarostlo.... 😝
Kosmetika - šampon mám Johnson, ale nic jinýho mi od něj nesedlo, všechno to maj parfémovaný a předražený... používám kosmetiku babylove a nemůžu si jí vynachválit, hlavně to že je za pár kaček 😀
Jinak toho není moc potřeba - nějakou koupel do vody, šampon (nám ten první vydržel přesně rok a to měl Táda pořádný háro už od narození, plešatým miminkům musí vydržet snad 2-3 roky 😀), olejíček nebo krém po koupeli, něco na zadeček proti opruzeninám a to myslím stačí. 😎 Na zimu pak krém na obličej, proti větru a mrazu, ten mám od nivey a dobrý, myslím, že to bude všechno stejný... 😉

achalteke
28. dub 2009

Dadu tak to je prdka, tak to jsem zvědavá co to nakonec bude 😀 😀 😀

Jinak podle mě dobrá mimi kosmetika je třeba Bübchen 😉

Míšo tomu říkám, jak se elegantně zbavit tchýně 😀 😀 😀

indigo
28. dub 2009

Jo Míšo, až zas bude mět přijet, dej vědět, my taky zajdem a hned bude tchýně pryč... 😀 😎

achalteke
28. dub 2009

Indi dobrej nápad - já zajedu taky a můžu jí Míšo nenápadně schodit ze schodů? 😀 😀 😀 😀

indigo
28. dub 2009

Heslo - hlavně nenápadně..... 😀

achalteke
28. dub 2009

v klidu - sádlo na madle, či banánová slupka to jistí 😉

dadunka
28. dub 2009

Indigo, no vypadá to tak s Tadeášem 🙂 doufám, že nebudu napnutá až do porodu!
Díky za reference na kosmetiku.
Zatím z těch mých průzkumů vypadají 3 favoriti - Sebamed, Hipp a Bübchen.
Jdu baštit a vítat mužíka. Zatím pa!

cipisek007
28. dub 2009

Ahooooooooooj holkýýý 😀

Teda vyste mě pobavily 😀 😀 Jajko Jájo, sádlo na madle to je fakt masakr 😀 😀 Nechcete mi vymyslet ale něco na výtah?? 😀

Dadí, no potřebuješ hlavně tělový mlíko a já mám ještě šampon na hlavičku. Pěna by se používat neměla, stejně tak mýdla. Takže já holky koupu sice denně (v poslední době nestíhám), ale jen 2x týdně jim meju hlavičky a myju tělíčko mýdlem. To mám od Johnsona a teď jsem koupila Niveu) Jinak dávám do vany trochu koupelovýho oleje. 🙂
Dostali jsme pěnu do koupele od Sebamedu a ta je fajn, neobsahuje mýdlo, ale i tak to tak nějak střídám olej/pěna od seba.

Indi, dobře a já budu hrát překvapenou, že ses tu octla i s Tádou a že mám návštěvu a ona se urychleně zdekuje.

Holky, to vám byl úprk až jsem tomu nevěřila. A ještě mě hladila po rameni, protože jsem dělala fakt smutou, že mě to hrooozně mrzí. Že prej je toho na mě moc atd. atd. A já se až bála, že tu bude chrnět, protože přišla s dvěma velkýma taškama, tak jsem se bála, že v nich má peřinu a polštář 😀

cipisek007
28. dub 2009

Jinak holky celkem vzroně spaly po dobu návštěvy tchýně a vzbudily se až když odešla 😀 Takže jsem s kolegyní Helčou nakrmila, vzala holky do lehátek do kuchyně a krafaly jsme a krafaly. Před šestou jsme vykoupaly a nakrmily a v 18:15 už byly tuhý 🙂

achalteke
28. dub 2009

Míšo to neřeš, až se bude zase chystat dej echo a Jája je u Míši jak na koni s příručkou Jak účelně a bezbolestně zlikvidovat tchýni 😀 😀 😀 😀

Né ale tak nějak víš jak na ni, ale celý je to prostě smutný, že se nechytne za rypák jaká je to bába.... 😢