Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
28. dub 2009

Jáji, hlavně nepřijeď na tom koni, nevím, kde bys ho tady ustájila 😀 😀
No právě, ona prostě nechápe, že jí tu nechci a už vůbec nechci pomoc od ní. Proto jsem si ráno kuchyň uklidila, aby věděla, že to jde s dvojkama zvládat domácnost. Přišla a hned, že něco bude dělat, já na ní, že nic nepotřebuju. Ona, já tě obdivuju, jak ty to zvládáš holka, to je prostě nádhera. Jako a co mi jinýho zbejvá?? To mám od rána do večera brečet? Že je to náročný? Brečím vám tu sice, ale o tom přeci tchýni říkat nebudu 😀 Navíc je to vždycky až tak koncem týdne, kdy už fakt nemůžu a holky si ze mě ještě dělají dobrejden. Navíc tenhle a příští týden má jen 4 pracovní dny, tak je to pohodka 🙂 a příští týden už tu bude mamina, kdyby něco.

cipisek007
28. dub 2009

A co tvoje tchýně, Kdy sedá na vlak? 🙂 A co jahodový knedlíky?

cipisek007
28. dub 2009

Jo a co včerejší návštěva u mamky? Dopadlo to podle tvýho očekávání? 😀

achalteke
28. dub 2009

Míšo tak tyhle kecy její bych asi nerozdejchala 😠 asi bychom si pěkně vjely do vlasů.... 😀 😠 jako já teda i tady občas vyjedu na tchýni, když si vymejšlí blbiny. Koukáme na film a ona začne do toho mlít a mlít a mlít. Tak demonstrativně vypnu zvuk, hodim fuc a čekám až se vykecá..... 😀 nebo mě začne ráno v sedm budit jestli chci uvařit čaj, jí řeknu že fakt ne, že jsem zvyklá spát do osmi, protože jdu v noci tak 6x na hajzl a ráno si prostě musim pospat dokud můžu...stačí jen když vylezu kolem sedmý na hajzl tak už stojí ve dveřích jestli vstávám 😀 ☹ ....

achalteke
28. dub 2009

Míšo naprosto podle očekávání - zalezly na balkon, hulily jednu za druhou a rozebíraly zuby a prasečí chřipku a my s Honzou a tátou jsme si dali pivo a měli jsme z nich prdel 😀 😀 😀 😀
Zítra s ní budu celý den sama doma a program je následující: dopoledne umeje panelákovou halu (máme službu), v poledne mě za tu práci co vykoná pozve na oběd a odpoledne vyžehlí, zašije něco a umeje všechny dveře 😀 😀 😀 😀
A ve čtvrtek ráno v pět mizí směr Ostrava...další návštěva přislíbená v červnu... 😀 😀
Né ale nechci se zas nějak moc rouhat - ona je v podtstě zlatá ženská, má toho hodně za sebou, je štědrá (narozdíl od mý matky) a hodná, akorát to prostě máme každá v hlavě jinak srovnaný a máme jiný priority 😉

achalteke
28. dub 2009

Míšo a jahodový knedlíky byly luxusní..... 😵

cipisek007
28. dub 2009

Jájo, no jako ono to od někoho potěší, když tě obdivuje, ale od ní mi to fakt vadí. Nabízí mi pomoc a ani mi není schopná se podívat do očí. TO nesnáším.

Ty vado, tak ta tvoje je taky masakr, akorát, že ty jí vídáš párkrát do roka. Mě to v sobotu nejspíš čeká znova ☹
Právě jsem totiž mluvila s Davidem a ten k nim chce v sobotu jet. Už teď mám depku. Nechcu tam. ☹ ☹

cipisek007
28. dub 2009

Jájo, mňááááám 🙂

achalteke
28. dub 2009

No právě je mi jasný, že od ní je to jenmazání medu kolem huby...he he he což mi připomíná, že jak jsem tchýni o tobě vyprávěla, tak jsem ji říkala, že jsi takový můj vzor - že máš dvojky, kolikrát si na ně sama, óbčas padáš na hubu, ale zvládáš to (samozřejmě je jasný že musíš) a ještě je s tebou prdel - prostě že mi tak nějak na dálku dáváš sílu, když mám pocit že to možná nezvládnu atd. (ale dnes vim že zvládnu) 😉

Hele Míšo kápni božskou - kde tchýně bydlí a její adresu - si na ní počíhám s pejsekm 😀

cipisek007
28. dub 2009

Jájo, to je milý 😵 😵 moc děkuju. Vidíš TOHLE potěší a ne ty její hemzy furt dokola, jak jsem skvělá.
Hihi, jsem jí jednou řekla, že asi budu adeptkou na Supermatku roku 2009 (když mě zase "chválila") 😀 😀 Koukala na mě jak tele na nový vrata 😀 😀 No nepochopila.
Jo a to mi ještě při odchodu říkala - to je tak krásný, jak se pořád usmíváš, jak to dobře bereš, že jsi pozitivně naladěná. Ty voe, já na ní dneska byla protivná jak snad ještě nikdy a ona mi řekne tohle. Jsem jí i zakázala Barču vyndat z postýlky, takže do postýlek jen čuměla jak kráva 😀

achalteke
28. dub 2009

no nic, jdu si udělat toust a zasednu k telce (těším se až mě tchýně přestane týrat zprávama na primě a nově 😀 )...pa pa

achalteke
28. dub 2009

Ta je hodná viď? Ona tě prostě umí potěšit..... 😀 😀 😀

cipisek007
28. dub 2009

Jájo a neboj, zlvádneš to. Ono ti opravdu nic jinýho nezbyde 😉 Tůhle jsme to s Indi řešily. Že mamina i když padá na hubu a je s nervama v kýblu, tak prostě musí. Prvních 6 týdnů bude záhul. Hormony jsou sviňská věc, ale pak se to ustálí a už to bude pohodička 😉 Pak už si na sebe zvyknete a pojedete ve vyjetých kolejích 🙂

cipisek007
28. dub 2009

Jájo, je to moje zlatíčko 😀 😀

Já jdu stejně do hajan a číst si, hezký večer a dobrou noc všem!

zuzka84
28. dub 2009

ahoj holky 🙂

Dadu - ty jo , to je neco 😀 . ja bych to docela brala , ze by treba ve 30tt rekli ze to je holka , ale uz to mame dvakrat potvrzeny 😀
kosmetika - ja uz pouzivam bio kosmetiku na Dadu, tak nevim jestli o to mas nejaky zajem nebo to uplne zavrhujes 😉 . Ale na opruzeniny jsem treba mela weledu nebo i alverde co prodavaji i v dmku. na telicko bych mazala nejaky olejicek, ty kupuju vetsinou od nobilisu 🙂 . a to snad staci ... nebo alespon nam 😉

mejte se vsichni fajn. zatim pa

dadunka
28. dub 2009

Ahoj Zuzko, bio kosmetika mě zajímá hodně, jakou používáš? A kde kupuješ ty olejíčky od Nobilisu? Chtěla bych si u nich koupit i nějaký k porodu.
Kluka ti taky řekl Čutka ve 20tt?

zuzka84
28. dub 2009

Dadunko , nobilis mi vetsinou vozi kamaradka z plavackovskych pobytu, ale prodavaji i na internetu http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&id_k...
jinak pouzivame jeste tu weledu, myci penu pro dadu od cannaderm a sampon pro nej od Lavery. to je asi vsechno - sampon i myci pena je u nas na strasne dlouho 😀 😉 . Kde vlastne bude rodis ??
Jo a kluka mi rekl Cutka ve 20tt a jeste tyden predtim moje doktorka

dadunka
28. dub 2009

Díky za info! Na olejíčky kouknu.
Mě kluka řekl Čutka ve 13 a 20tt a holku můj dr. v 17. a 27.tt...chjo. 🙂 Rodit chci v Krumlově a ty?

zuzka84
28. dub 2009

Dadu - tvuj doktor je jineho nazoru nez Cutka ... ty jo, tak to jsem opravdu zvedava jak to dopadne 😉
Ja taky v Krumlove. Ona vlastne Jaja asi rikala neco o tom ze chces taky do Krumlova 🙂 .

zuzka84
28. dub 2009

Dadu a koho jsi mela na utz u toho Cutky ve 20tt ??

dadunka
28. dub 2009

Měla jse ve 13 i 20tt starýho Čutku i se mi zdá, že na tom videu je vidět pytlík a pindík. A tys měla koho?
Dádu jsi taky rodila v ČK?

zuzka84
28. dub 2009

ja mela poprve staryho Cutku a v tom 20tt vsechny tri doktory 😕 , ale na pohlavi koukal asi jen mladej Cutka
Dada je narozenej tady v Budejicich a uz sem nechci , neni to uz podle mych predstav a i tady na to mam takove spatne vzpominky 😒

dadunka
28. dub 2009

Já jsem taky neslyšela o ČB porodnici nic dobrýho - krom dobrých přístrojů, povalíme pěkně do Krumlova 😉
Já jdu pomalu do hajan, tak dobrou noc! 🙂

zuzka84
28. dub 2009

taky pujdu , rano bude zitra urcite brzky 😒
dobrou noc

petreva
29. dub 2009
petreva
29. dub 2009
zuzka84
29. dub 2009

Dadu - ty chces i pouzivat latkove plenky 🙂 ?

Evi - a jak vy valcite s latkovkama 😉 ?

jinak vsem krasne rano 🙂

dadunka
29. dub 2009

Ahoj! Evi, díky! Zuzko, no my to chcem střídat, když někam půjdem ven nebo k doktorce tak papírovky a doma látkovky, ale zjistila jsem, že je hrozně moc druhů a vůbec se v tom nevyznám a nevím co koupit. 😔

cipisek007
29. dub 2009

Ahojky holky!

Teda, já dneska nějak nestíhám. Holky mi odmítají jíst Nutrilon, jdeme dneska koupit Sunar a pomalu na něj najedeme. Dneska jsem je dopoledne i se cvičením krmila 1,5 hodiny, to je zatím úctyhodný rekord ☹

Dadí, v papírovkách poradím, ale s látkovýma zkušenost nemám. Ty používáme jenom pod hlavičky a na krkání 😉

cipisek007
29. dub 2009

Dadí, papírový nekupuj rozhodně Huggies Classic (mají modro-červený obal). Ty nám několikrát po stehýnkách protekly a to se holky ještě moc nehejbou.
Dobrou zkušenost máme s BabyDream od Rossmanna, s fialovýma z Tesca a pamperskama, těch je několik druhů, my měli dva druhy a s obouma jsme byli spokojený. Taky nám vyhovovali Happy, ale ty vyjdou docela draho pokud nejsou v akci, tak už je nekupujeme. Máme velkou spotřebu, tak si nakoupíme většinou v akci větší zásobu 🙂