Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
9. kvě 2009

Inni, jéje jsem je tam chtěla dát a zapomněla sem 😅 Bože mě už fakt hraboší...už tam jsou 😉

inna12
9. kvě 2009

Evi, Elenka je fakt krásná! čim dál hezčí, ta poslední fotka, jak si teď dala nemá chybu, i ta s kotátkama 😵 se šátkem vám to sluší..jé já už se těším 🙂

petreva
9. kvě 2009

INNÍKU, téda až se červenáme všichni tři 😵 moc děkuju za tolik pochval 😵 je to milý. Těšit se máš jistě na co..je to zvláštní pocit, vlastně na hodně emocí přicházím až teď...asi je to divný, což? Ale je to fakt krása mít děťátko...i když to naše o sobě téééda dááává vědět. No, beran 😅
Tak já už padám na ústa, posbírám co mi přijde pod ruku cestou do postele a prdim na všechno. Dobrou

inna12
9. kvě 2009

Evi, nemáš zač, kdyby to nebyla pravda, tak to nepíšu 😉 fakt se krásně vyloupla,zlobivka jedna 😀 ale je to fešanda velká! 😵 to teprv bude krásný, až bude žvatlat, víc vnímat, reagovat, uvidíš...já jsem hotová z malýho bráchy, už je bezvadnej, furt se žulí, natahuje se po všem, už to není jen to ležící mimi 😵
tady je pitvořící se půlročák 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

taky dobrou všem! já jsem mrtvá přes den a v noci čučim na telku, fakt na palici 😠

cipisek007
10. kvě 2009

Čao holky!

Evi, hihi, z Elenky je reklamní hvězda? 😀

cipisek007
10. kvě 2009

Jo a hlásím, že holky už zase spí normálně. Snad jen nehrajou hodný před tatínkem a nedaj o sobě vědět v týdnu 😀
Dokonce se před pátou hod vzbudily a chvíli se vrtěly a pakještě vytuhly, aniž bysme jim dali dudlajze. Super 😵

petreva
10. kvě 2009

Ahoj Míšo!! Normálně víc lidí říkalo, že tenhle týden byl na zlobení dětí děsnej...taky bych tomu ráda věřila a od pondělí měla doma zlatíčko 😅 ale to u nás nehrozí... 😒 Elča doma prostě nespí nebo max 1/2hod a je zase čilá,ale bohužel ubrečeně...Tak třeba si to holky už vybraly, oni hodný být umí, to byla "jen" zatěžkávacízkouška, mamko 😉

achalteke
10. kvě 2009

Dobrý ráno,
Evi uf, normálně sem musela zamáčknout slzu, ty foto dílka nemaj chybu, fakt nádhera, moc hezký 😵 !!!

Inuš prcek má kukadla jak zrcadla 😀

...a Míša si taky užila klidnější noc, to je fajn

a my jedeme po o dělat k našim dřevo, Honza má jízdy teď dopoledne a pak hurá na to - no mě se to týká do tý míry, že si sednu pěkně do stínku, otevřu si birela a pudu je pěkně kibicovat 😀 😀 😀 😀

cipisek007
10. kvě 2009

Evi, mě to včera říkala i teta, že jindy v posledních měsících hodnej její vnouček byl poslední 3 dny totálně na zabití. Proivnej, vymejšlel si hovadiny a když nebylo po jeho, tak začal ječet a kopat (budou mu 3 roky). Takže asi fakt něco ve vzduchu bylo. Od pondělka byly holky nevrlý, uřvaný, vzteklý. Snad to už bude dobrý.
Jj, oni umí bejt hodný, to já vím, ale prostě ten týden duo vteku byl hroznej. Pokud nespaly,tak jsem jen lítala mezi postýlkama a strakala dudlíky.
Neboj, dočkáš se, třeba se to pak totálně otočí a ani nebudeš vědět, že Elenku máš 😉

Jáji, správně, a kibicuj pořádně 😀 😀

cipisek007
10. kvě 2009

Ty jo, holky nějak dlouho spí, bych si potřebovala nastrouhat rohlíky na strouhanku a oni noumálně chrní a chrní. Jdu pověsit prádlo 🙂

achalteke
10. kvě 2009

Ty jo tak, že by byli nějaký erupce na slunci?

Včera jsem za úplně směšnou cenu vyhrála tento kapsář, né teda, že bychom ho potřebovali, ale strašně se nám líbil, hlavně mýmu chlapovi - on už pak na konci přihazoval, protože já na to neměla nerv 😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3218394 ty zvířadla maj takový dobrý výrazy 😀 😀 😀

cipisek007
10. kvě 2009

Jako Jáji, oni ty kapsáře jsou neuvěřitelně praktická věc. Já mám 2 a furt jsou plný. V jednom mám zásobu vlhčených ubrousků a v druhým drobný oblečení holek, ponožky, čepičky apod. Nemám moc místa v ložnici, takže využívám každý místo.
Tenhle vypadá dobře 🙂
Jako ta včera vítězí 😀 😀

achalteke
10. kvě 2009

Ta včela je, viď? Taky sem z ní byla hin... 😀 koupila jsem i dvoje povlečení v podobným duchu.
Jde o to, že jeden kapsář nám šije tchýně, tak budeme mít dva i když tenhle včelí vypadá spíš na okrasu

achalteke
10. kvě 2009

Míšo a co teď čteš? Hledám nějakou inspiraci...

cipisek007
10. kvě 2009

Já to prádlo nepověsím 😀

Jáji, čtu Zničená : v dubajském vězení za to, že byla znásilněná. Nic moc ale, ona tam míchá pátý přes devátý, historii islámu, jak se dostala do Dubaje, jak to vypadá v Emirátech apod. Hodně přeskakuju.

Jo v albíku mám fotku Kristý od Jany 😉

achalteke
10. kvě 2009

Jo tuhle literaturu můžu, kouknu po to tom, dík za typ, já snad už dolouskám tu Válku s mloky, kterou už čtu zhruba od doby co měla Barča před porodem 😀 a né, že by mě to nebavilo, ale nějak prostě nestíhám..., ale teď mě zaujalo, že v telce sem zaslechla, že z toho někdo udělal divadelní hru, na což bych teda byla zvědavá...jako udělat divadelní hru z fejetonů - no musíme zjistit v jakým to bylo divadle a vyrazíme 😉

a konec compování jdu taky něco dělat

menny
10. kvě 2009

Tramtadadááá dnes je Matouškovi 1/4 roku 😵
Za okamih budou fotečky v albíku...

V ČB jsem pořídila nejvíc oblečení na Davídka v Reserved.
Tak do školy půjde v září jako fešák
H&M mě tentokrát dosti zklamalo.
A na svatbu mám koupeny jen luxusní elegantní 3/4 z orsay za 379,- 😀
Měli i pěkný topy, jen mi to bylo velký všude a nebo malý přes prsa
No ale zajeli jsme do Artu, tam jsem se dojala se sestřičkou. Taková
ta blondýnka na krátko
Všichni se přišli podívat na malýho a Špička mi moc blahopřál.
Byla jsem ráda, že tam byl on...Matýsek je jeho práce 😀
Rozdala jsem bombošky a flášu
Slzu jsem měla nakrajíčku.

Inuš to je fakt škoda ☹
Ale stejně jsme lítali po krámech a domu jsme dorazili až v půl sedmý.
Jsem toho měla plný kecky, ale zas jsem se v klidu porozhlídla, vyzkoušela.
Mamka radila, taťka vozil.
Snad se spolu brzo uvidíme. Budu mooooc ráda, když přijedeš

Jájo kapsář je bomba 🙂

Zkoukla jsem nějaký albíka.
Míšo holky užjsou fakt slečny.
Evi Elenka se fakt vyloupla, bude klukum motat hlavu už v kočárku.
Co ty a Strašpy, přijeli by jste do Tábora???

cipisek007
10. kvě 2009

Já taky tohle čtu ráda, ale nějak mě tenhle styl psaní moc nezaujal. Fakt šíleně skáče. 😒 Tak prádlo pověšený, Terka vzhůru a hraje si, ale Barča chrní. Holky úplně otočily.

achalteke
10. kvě 2009

Čau Peťo, tak koukám ART bylo hotový slzavý údolí 😵 to je hezký... Taky asi vyrazím co nejdřív na nákup nějakých ještě mimi hadříků, protože v 56ce nemám skoro nic s dlouhým rukávem a žádný fakt parádní dupačky...takže zkusím tady u nás za hranicema KIK hodně si ho maminky chválí, že tam mají nádherný miminkovský oblečky a za pár švestek...

A gratuluju malému velkému oslavenci Matouškovi (že zdraví kolega Šimon) 😀 😀 😀 😀

menny
10. kvě 2009

Děkujem

Šimonkovi posíláme pozdravy do bříška 😀 😀
Když jsem volala manžovi z Budějek tak první co se mě ptal
bylo... tak co vořvala si to?
Bylo to fakt dojemný. Sestřička si mě dobře pamatovala, byla u mých 2iui
No Jáji už se těšim, až budem spolu šátkovat. Umim zatim 3 úvazy, ale v kolíbce
se nám nelíbí. Kříž s kapsou je nelepší 😉

achalteke
10. kvě 2009

jo jo kříž s kapsou je i můj favoritní úvaz, protože se mi zdá takovej fakt nejbezpečnější a nejmaminkovatější 😀 😀 😀 😀

peda
10. kvě 2009

Ahooj holky 😉
Já teď vůbec nebyla pa pc 😒
tak se Petruš omlouvám,ale stejně já teda o víkendu vůbec nehrozím.Včera jsme konečně natírali postýlku a malovali pokojík.Jen nám barva udělala nějaký fleky 😠 ,asi jak je sytá,tak to budu muset ještě jednou přemalovat.Myslela jsem si,že je to flrkatý,jak to schne,a ono ne 😠 .Objednala jsem si i hezkou borduru,už i dorazila,tak se těším,až to doděláme.Pořád je co dělat.

Petruš,tak malýmu je čtvrt roku,to není ani možný 😵 už se těším na ty fotky,malej je takovej ten klasicky krásnej sameťák 😵 😵 .Davídek je dobrej?co u tý psycholožky?A už začíná baštit i masíko?
Já už se holky na srazíka takhle daleko moc necítím 😒

Inuš,kočko,ty už 30 týden?a jméno pořád nic?Martínek,Filípek,nebo je ještě jiné aktuální?co škola?

peda
10. kvě 2009

Inníku,já taky hrozně natejkám a praskají mi žilky na nohou.Beru na to léky,ale je to na podporu tý žilní stěny a na hemeroidy.Je to detralex,berou se 2 denně,když tak se na to zeptej 😉 a nohy mi oplasknou jen v noci,ráno už je to zase.Nejde mi sundat prstýnek,jsem yvědavá,jak ho sundám 😠

peda
10. kvě 2009

Jájíku,kapsář je moc hezkej,takovej veselej,barevnej 😅 Já žádnej nemám,tak se možná po něčem ještě podívám.Mě už to čtení nějak nebaví,i když v noci nespím.Dneska jsem usla až v půl 5 😠 je to fakt děs.A Šimon je fakt krásný jméno pro klučíka.A šátek už jsi pořídila?

peda
10. kvě 2009

Evi,ta tvoje ďáblice se na na fotkách vydává za andílka,je fakt krásná,při tom koupání 😵 je nejkrásnější.Pořád takhle zlobí?zlobidlo jedno?ona ti to pak všechno vynahradí,uvidíš.

peda
10. kvě 2009

Míšo,ty jsi superžena a supermatka 😉 jak můžeš s dvojčata prosím tě dělat bramborovej salát?to fakt nechápu a ještě si číst a péct buchtu.Klobouk dolů,opravdu.
Holčičky jsou krásný,jak pasou spolu ty hříbátka 😵 😵 a komu jsou podobný?už se to dá na nich nějak poznat?

menny
10. kvě 2009

Pedí ahojky
Já si myslela, že ty o víkendu asi nee.
Teď jsem prohlídla co máte za nickem.
Ty brďo. Pedíku vždyť ty už jsi narozpadnutí !!!!
Pane jo.
Jé a Iníka si pamatuju, příde mi to tak nedávno, když jsme se spolu viděli v Budějkách. Akorát čekala na výsledky hcg...a za pár týdnů už je mamina
Pedí malování ti nezávidim ☹

peda
10. kvě 2009

Indi,tak jak bylo v kině?užila sis to alespoň drobet?byla to sranda,viď?a co Táda,jak to zvládl u babičky?určitě líp,než ty v kině,co?A on má chudák ty noční děsi?to se nám nějak vyhlo,ale má to spousta dětí

ááá,mě se vyklubali kluci z postele 😀 😀 ,tak jdem snídat,vyšlo mi to akorát.
Po jedeme na oběd k babičce do Kaplice,jak je den matek,musím ještě pro kytičku.Mějte krásnou neděli 😵 😉

menny
10. kvě 2009

Já myslim, že Barča s Terkou jsou od začátku po mamince.
Jsou to fakty princezny.

peda
10. kvě 2009

Petruš,pokojík je malinkej,jen to přejedu válečkem,ale nikdy mi to neflekatělo,nechávám si vždy namíchat v obi dulux,je sice drahej jak prase,ale právě se mi s ním dobře dělá.A teď jsem zklamaná 😠
Letí to jak blázen,zítra jdu k dr na ultrazvuk a rozhodne se,jak budu rodit,tak jsem taky sama zvědavá.Já se ještě moc rozpadnout nechci 😀 😀 mám ještě spoustu práce 😀 😀