Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
10. kvě 2009

No a péct se chystám už 2 měsíce, ale se 2 dětma mi to zatim moc nejde. Když je čas, tak
jsem líná péct 🙂 radši se natáhnu. Jsem lenivka
Míšo fakt klobouk dolu.

peda
10. kvě 2009

Taky si myslím,že jsou holky po Míše,taťku ale neznám,tak nemůžu posoudit.Tak vylezl je Mareček,taťka má ještě půlnoc 😀 😀
Jdem se nasnídat,papa

indigo
10. kvě 2009

Ahoj kočky! 😎

indigo
10. kvě 2009

Jo jo, kino jsem si užila, bylo to moc hezký, ale vzhledem k tomu, že jsme nikde nebyli hrozně dlouho, líbilo by se mi i kdyby promítali přímej přenos závodů formule 1... 😀 Ale úplně vypnout jsem stejně nedokázala, pořád jsem tak nějak myslela na to jak to babí s Tádou zvládaj. Ale i takovej relax jednou za čas je parádní.

Pedi - no spí celkem dobře, ale občas má období, třeba tjden v kuse, že se budí a brečí a brečí a nejde utišit. I když ho mám na sobě a muchlám. Trvá to i půl hodiny než přestane brečet, a pak i 2 hodinky, než jdem zase hezky spát. Snad to brzy přejde.....

menny
10. kvě 2009

Já Míši Davida taky neznám 😀
Tys jak Monča 😀 taky neměla čas rodit 😀 😀
Odpočívej, za chvilku nebude kdy
Jdu mýt nádobí a pak se chystat k našim na obídek
Papapa

menny
10. kvě 2009

Ahoj Indi.
Tak jste si to včera užili 🙂
Si člověk příde jak kdyby nikde 100let nebyl co

Ještě jsem zapoměla odepsat, že u psycholožky jsme zatim
nebyli. Masíko pomalu začíná jíst. Neni to žádná sláva, ale nenutim
ho musí sám. Snad už se mu to nestane. Má strach aby nemusel zas
do nemocnice, pod narkózu a hlavně ze sondy.
Nedivim se mu, ale snažim se ho povzbuzovat. Snad to bude ok

cipisek007
10. kvě 2009

Peťo no a jakej byl koncert Ewičky? 😀
Jo a méééééééééégra gratulace Matouškovi 😵

Pedí a Peťul, holky, já se starat jen o mimina, tak zešedivím. Potřebuju dělat i něco jinýho než jen lítat okolo nich, takže občas něco udělám navíc a bramb. salát přeci není taková fuška a buchta, kterou jen smícháte a nalejete na pekáč to taky je rychlý 😀 A navíc - co bych neudělala pro svoje chutě 😀 😀
A komu jsou holky podobný? V 75% procentech říkají lidi, že jsou moje, v poslední době už ale říkají, že jsou půl napůl. Davidovo, že mají oči. Ale jejich pusa je moje 😀 Tenký rtíky, ty jsem měla úplně stejný když jsem byla malinká a mám je doteď 🙂

Víte co je blbý? Že nevím, jak je mám do tohohle horka oblíkat. JEště to není jen na body s krátkým a ponožky, ale na dlouhý rukáv i dlouhý nohavice to taky není. Jak Peťo, třeba ty oblíkáš teď Matýska?

cipisek007
10. kvě 2009

Jo aholky, mám tam jednu fotku davida 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Indi a co Táda v noci u bábrlinky? Dobrý?

Peťo, to je dobře, že se Dáda rozjedl. Hodně ho chval za každý sousto v celku 😉

cipisek007
10. kvě 2009

A taky všem děkuju za hezký slova 🙂 Potěší 😵

Musím nahlásit, že jsou holky dneska zlatíčka. Leží si v postýlkách, nepřikrytý a hrajou si. Občas slyším, jak tam někdo kecá. Miláčkové moji 😵 😵

menny
10. kvě 2009

Míšo díky 🙂
Hele Matouškovi dávám lehký pláťáčky, body s dlouhym, ponožky a pirátka
Krátkej rukáv ještě neměl. Leda když ho mám v šátku
Koncert zkončil vcelku brzo. Ona tu byla nějaká dětká olympiáda a Farna zpívala
na závěr. Bylo to sice hlučný ale vcelku krátký.
Tak jsem zkoukla taťku, ale stejně mi příde, že holky jsou celá ty.
A zhubla jsi. Řekla bych, žes hubenější než před těhu 😉
Davídka právě chválim pomalu za každej snědenej kousek masa.
Musim přiznat, že i já jsem plná strachu, aby mu zas něco neuvízlo v krku,
ale před nim to nedam znát.

Musim letět. Máťa se vzbudil, tak jdu nakojit a razíme na oběd.
Pa

cipisek007
10. kvě 2009

Peťo, já si taky ještě na krátej bodyrukáv netroufnu. Snad doam, ale ani tady ho ještě neměly. V týdnu má být ale větší teplo, tak už jim ho možná zkusím dát až půjdeme ven.
No tak vida, procenta stoupají, komu jsou holky podobný 😀
Podle fotek z mýho dětství jsou opravdu celý já 🙂
NO zhubla, ale zůstalo mi břicho od těhu ☹ A nejde dolů a nemám čas a především CHUŤ cvičit, na to už fakt nemám sílu.
NO nedivím se ti, že se bojíš, aby se mu tam zase kousek nesekl. Ale pokud se bude snažit to hodně rozkousat a dávat si jen malý porce do pusinky, tak to zvládnete 😵

cipisek007
10. kvě 2009

Jájo, jsem dostala na mejl několik vtipů a když jsem si přečetla tenhle, tak jsem si na tebe vzpomněla 😀

Muž leží na smrtelné posteli, už si v duchu odpočítává zbývající čas, když tu ucítí lákavou vůni koblih. Sesbírá poslední síly, doplazí se do kuchyně a natáhne se po jedné koblize. V tom přiběhne manželka, plácne ho přes ruce a kříčí: "Necháš to, to je na pohřeb!"

inna12
10. kvě 2009

Peťul, tak to je dobře, že jsi pořídila nějaký hadérek 🙂 jak teď bude hezky tak budeme v Táboře už často na chatce, tak se určitě uvidíme, na noc a pár dní občas býváme na Pražáku 😉 na zimáku byla ta Farná? 😀
...no jo to je pravda, ze jsme se videly, kdyz jsem cekala na to hcg 😉 tyjo, to neni mozny, takova doba uz!! 😕

Matouškovi, čtvrtleťákovi vše nejlepší do dalších let 😉 😀 to už je taky chlapák! moc bych ho chtěla vidět! ty ani nedáš fotku, ty jedna!

Jájo, kapsář je čuprovej, takovej veselej 😀

Pedí, já tu postýlku taky chtěla pořád natírat, ale nějak se toho pořád bojim, abych jí nezničila...neladí nám tedyk do pokoje ta hnědota vubec, taky bych jí nejradši namatlala, ale furt nevím čím tak nejlíp 😖
tak jsem zvědavá, jak dopadneš na KO! To záleží na té placentě?? Jestli se vytáhla?

...hemouše zatím nemám, tuk tuk, ale to přijde určitě 😀 😝 zato jsem fakt oteklá jak míč, hnus velebnosti 🤐 křečáky v rodině nemáme, zato mám pěknou strijku novou 😠 ☹ mazala jsem vším možným dostupným a jediný co mi přijde, že to hodně eliminuje je bambucký 100% máslo...už mažu jen tím..

v noci me bolelo v pipce a ted to taky drobet citim, vis, jak kdybych jezdila dlouho na kole, tak tak..to sem jeste nemela, nemelas to nekdy?? ☹ snad to nic neni....zadnej sexon ani nic podobnyho nebylo tak je mi to divne...holky nevite??? 😖

Pedí, jinak škola nic moc, radši se ani neptej 😀 😝 nebaví me to už vubec, ale musim tenhle rok nejak dodelat, minule jsem zkousku udelala v predterminu, ale o půl bodu za 3 😀 to jsem vzdycky vztekla 😠 ted v sobotu mam odpo dve, tak zase celej tejden se s tim budu votravovat 🙄 bleh 😝

pěknou neděli všem 🙂

inna12
10. kvě 2009

Míšo, podle fotek bych taky řekla, že jsou ti dost podobný, ale většinou, co tak vidím u známých to jde křížem, kluk po mamce a naopak...malej od bráchy je celá kopie mýho bráchy a mě v dětství, rozpláclý rypáček a velký rty, my byli jako děti takový negříci 😀 jsem fakt zvědavá, jak bude vypadat můj malej bjouk 😀

inna12
10. kvě 2009

Pedíku, jo a to jméno u nás...pořád nevím a kvůli tomu nemůžu na tu matriku zajít ani..pěkně mě to už štve...Martínek je pro mě nej, ale to nechcem kvůli bráchy malýmu, no a pak Filip nebo Pavel po tatínkovi..on by si to moc přál, jsem hrozně nahlodaná, neni to škaredý jméno, tak pořád přemýšlím, že mu to splním a bude to Pavlík...i když nejsem moc pro dávat jméno po rodiči...jenže on mu tak pořád říká...to je hrozný už...potřebovala bych ještě jiný a tim to rozseknout a bylo by... 😖 jo a ještě se mu líbí Míša..

menny
10. kvě 2009

Jé Inuš a kde přímo máte chatu? Písni dyžtak IP.
Teda ty jedna vy jezdíte na Pražák a neřekneš to 😎
Bydlíme kousek od tud.
Farna byla na fotbalovim hřišti vedle bazénu
Hele koukej dát vědět až tu budeš !!!
Jsem to ale trubka. Sem tam ty fotky nedala. Hlavně, že vo tom kecám 😀
Večer tu budou.
Jsme teď u našich a pak jedem na grilovačku.
To bolení v pipce jsem měla taky, bolelo to jak blázen, ale byla to spíš náhlá bolest,
než trvalá.

Peťul, tobě se bude rozhodovat, jestli porod normální a nebo císař viď.
Držim palce aby ta placenta povylezla. Když bys ale musela na císaře,
tak za sebe můžu říct, že to neni tak hrozný. Můžeš si vybrat i typ narkózy 🙂
Ale uvidíš. Každopádně palce držim 😉

inna12
10. kvě 2009

Peťul, já jsem to kdysi psala, že tam býváme 😉 chatu máme v Nasavrkách, u košínský přehrady, kousíček za sídlákem...možná ten další týden po zkouškách, určitě se ozvu! 😉

no nevim, s tou pipkou, právě mě tam bolí furt a docela dost při jakýmkoliv pohybu, jakoby hrozně namožený, jenže já to nemám mít absolutně z čeho, tak to nechápu...to takový náhlý znám, ale tohle jsem ještě teda neměla, snad to nic není... 😒

petreva
10. kvě 2009

Ahoj holky,
MENNY, t éda ten čas tak letí...Matýsek už je čtvrtročňák, moc mu přeju jen to dobré a moooc zdravíčka
INNÍKU, já si myslím, že ta bolest má souvislost se sponou stydkou...taky mě tam dost pobolívalo a pak ipři chůzi..je jakoby ze dvou kusů a spojená vazivem, to se rozvolňuje kuli porodu a právě to asi bolí...neboj nic!
MÍŠO, holčičky jsou fakt kouzelný, zrovna včera jsem se dívala do albíka. Tak ti dnesak vynahrazují svoje zlobení? To naše E. teda zase vede!! Teď se uřvala a usnula na bříšku...Potvůrka jedna...vůbec nevím, proč pořád tak brečí...jen doufám, že ne hladem, ale nevypadá to, ale nevím 😅
PEDÍKU no fakt že jo, ty už můžeš střihat metr!! Už máš doma všechno pohromadě? Heleď a jak bojuješ s hemoušem? Mě před časem zase vylezl, prý je to možný kuli tomu, jak si ředím krev a stěny cév jsou tenký...nic mě teda nebolí, ale je tam bídák. Když ho zatlačim stejně vyleze 😠
INDI, to je relax, být c hvíli bez dítěte, což. Já to teda zatím neznám, ale moooc vzpomínám na klid a ticho 😅 😔

cipisek007
10. kvě 2009

Inni, to je to nejkrásnější na porodu, když uvidíš svoje miminko! Já je sice viděla až po třech dnech a podobaly se ufonkům s těma dýchacíma přístrojema, hadičkama, monitorama a velkou plínkou... Ale pořád na to vzpomínám. Jak jsem koukala do inkuboše a brečela a brečela. Strašně jsem chtěla slyšet, že budou v pořádku, ale to doktoři samozřejmě říct nemůžou, nikdy nemůžou vědět, co se stane během následujích hodin a dní. Naštěstí to ty moje zlatíčka zvládly a i když jsou občas na prodej, tak bych je nikdy nikomu nedala 🙂
A kdyby to náááhodou byla holčička, tak se bude jmenovat jak? Na matrice to musíš stejně uvést 😉 My museli uvádět 2 holčičí a 2 klučičí jména a to tak, jak jsme chtěli, aby se jmenovalo prvorozený a druhorozený a taky páreček 🙂
Taky na matrice můžeš nahlásit, že jste se ještě na jméně nedohodli a uvést ho můžeš až v porodce,jde tam hlavně o to, aby se jmenovalo miminko po tatínkovi 😉 Takhle to udělala kamarádka, nemohli se dohodnout s přítelem, rozhodovali se mezi Františkem a Matějem a nakonec tedy vyhrál Fandulka, taky díky tomu, že mu tak říkal přítel už v těhu 🙂 Jen mi to přijde blbý - on je narozenej 4.9. a svátek má 4.10. 🙂 No ale já mám co povídat - holky jsou 2.12. a Barča má svátek 4.12. 😀

Evi a vážíš jí pravidelně? Jestli ti přibývá, tak se nemusíš bát, že je to hlady i když by to pro tebe bylo asi nejlepší, co? By jsi věděla proč a mohla to vyřešit, takhle si pořád lámeš hlavu co jsi udělala nebo neudělala špatně a proč malá pořád pláče.

straspytelka
10. kvě 2009

Ahojky, jsme živí a zdraví, jen jsme pořád v trapu 😀 Evi ještě jednou gratulka k sundání velký plýny na kyčle 😵 😵 Všechny moc zdravíme papa

peda
10. kvě 2009

Inníku,kupovala jsem balakryl na hračky,bílej i základovku,bílou.A proč sis nekoupila rovnou bílou postýlku?
Mi taky ještě nebyli na matrice 😀 😀 ,papíry dostanu teprve zítra od dr. 😀

Evi,nachystanýho nic nemám,ani tašku,ještě nemám ani všechny věci dokoupený,podprdu,druhou noční košili,mám jen 3 balíky vložek,musím taky pro kočárek,volali v týdnu,že je tam,ale já mám blbý auto,do kufru ho nedám a P.byl v Rakousku,tak tam zajedem asi zítra.Já mám pořád plno jinech věcí,než se připravovat na porod 😀 😀 ale tenhle týden to chci dát všechno do kupy.
Taky mi teď v úterý přijde na kontrolu PA domů,jestli mám doma všechno,co mám mít 😅
Hemíka jsem zastrčila dovnitř a už mi nevylezl.Cítím ho tam,ale je vevnitř.Pořád chodíš tak blbě na záchod?Já už jdem z toho úplně hotová,vůbec mi to nejde,je to hrozný trápení a oslava každýho pidibobku za týden.

Inníku,taky mě to bolí v pipce,taková ostrá bolest,ale mě vždycky za pár vteřin odezní,tak to bude asi něco jinýho 😒

peda
10. kvě 2009

Strašpi,ahojky,tak jak bojuješ s váhou a pletí?Teď,jak je sluníčko,tak je vždycky pleť lepší,ne?

peda
10. kvě 2009

Můj Pavel má taky prvního syna Pavlíka,sice je mu už téměř 16 let,je to sním teď děsný,ale je taky po taťkovi.
Pavel je klasický jméno a vůbec není špatný,kdyby jsi udělala přítelovi,tak já bych s ním problém neměla.

peda
10. kvě 2009

Jdu zadělat na pizzu k večeři,nemáme pečivo,tak bude pizza 😝

inna12
10. kvě 2009

Míšo, to chápu, žes měla strach, byly fakt maličký..ale zvládly to, myslím, perfektně! 🙂 chvili ještě pocvičíte a bude 😉

Evi, si mě docela uklidnila, furt tápu, z čeho to může být a to bude asi ono...a snažim se hodně chodit, tak to k tomu asi taky přispělo...když se mi zklidní záda, tak zase začne pipka, to je sranda 😝

Pedí, postýlku jsem chtěla od začátku bílou, máme černou kovovou postel, bílou komodu, skříň, jenže my jsme jí fakt nečekaně už dávnodostaly, je jinak moc pěkná, takže proto hnědá 😉
Mně se Pavel i líbí, je to hezký, normální jméno, jediný co mi vadí, je tvar Pája...stejně tak u Filipa mi vadí Filda 😝 asi jsem prdlá, ale i kvůli tomu furt špekuluju...a ten Pája se často říká a mně se to tak nelíbí...hodně se mi líbí třeba KRYŠTOF, jenže jak mu budu denně říkat zkráceně a to mám se všema jménama 😝 i ta zkrácenina se mi musí líbit a jít mi přes pusu a to je právě problém.... 😅 no fakt nevim, asi budeme tahat los... 😀

tys ještě nebyla na matrice jo? 😀 no to máš teda co dělat 😀
jakou máš PA?? je fajn? já pujdu teprve potřetí teď na kurz, zdá se mi fajn, i když teda na dost věcí mám jinej názor 😝 jináč je supr...k tobě přijde i dom? to bych taky potřebovala, mám v těch věcech hroznej mišmaš, vubec nevim, co je ještě třeba...pujde s tebou k porodu?? já bych tam nákou i ráznou chtěla, aby tam ten místní personál otřesnej třeba trochu kočírovala...z toho mám strach, z těch krav tam... 🙄 🤐
nevíte, jestli se to platí, případně kolik???

petreva
10. kvě 2009

MÍŠO, Elenka přibírá, už má 5 300g, od minulého týdne přibrala 26dg...dneska vyvádí od rána...a teď naposledy už zase špatně jedla, jsem psychouš, už přemýšlím nad dalším kojení...vím, že bych měla být v klidu, ale když...snažím se!! Více méně asi hlad nemá nebo já nevím, ale některé kojení je ta na prd!! Odtahuje se a pořád brečí, připadá mi, že jí to méně teče nebo co a je líná zabrat..prý po šestinedělí přestanou působit poporodní hormony a teče to hůře...uf, už jsem umořená a to je teprve půl sedmé. A zítra budu na všechno zase sama...já tu fňukám a ty máš dvě, viď ☹

STRASPY, no vy jste taky hvězdy! Ani jste plínu neměly ne? A máte jít taky v 3,5měsíce? To půjdem zase spolu 😉 Co dobroty z "oříškárny"? Já ty křupky ze zdravé výživy slupla celé hned večer 😅 voďo, každý po porodu schazuje a mě přijde, že jsem přibrala. Kalhoty jsou nějak užší, či což 😅

PEDÍ, mě se teĎ chodí na wc drobet lépe. I proto se divim, že ten hemík mrcha je tam pořád. Dávám si každý den lněný semínko, jen tak ho sním asi tak 3lžíce, nevím, trochu odsypu...hodně se napiju a večer ještě si cvaknu Lactulozy. Taky jsem nechávala balení na poslední chvíli, dva dny pře porodem jsem si teprve zašila košili a ve čtvrtek dala vše do tašky...v sobotu ráno jsme jeli 😀

INNI, mě hodně pomáhalo sedět na míči, taky zkus cvičit - sedni si na zem, dej chodidla k sobě jakoby před sebe a přibližuj si je k tělu, péruj, ať se spona uvolní co nejvíc 😉 nebo jestli můžeš ležet na zádech tak taky udělej takovýho "žabáka" a jakékoli cviky při kterých se takhle roztahujou nohy jsou vhodný a pomůžou 😉

inna12
10. kvě 2009

Evi, já cvičákuju denně, na míčovi a šlapu rotoped...ale ten tak lážo plážo...jdu zkusit tvé tipy a rozhazovat nožky 😀 😉 díky

petreva
10. kvě 2009

Inni ne roztahovat nebo teda jako jo, ale jako žába prostě kolena do stran 😉
HOLKY, tak Elča už má vyspáno, no musí přeci mamce a taťkovi 22minut ticha stačit ne??? ☹

cipisek007
10. kvě 2009

Evi, vidíš, přidala ti 10 minut 😉 už se to zlepšuje a příští týden vám to natáhne zase o 10 😉
Jen si postěžuj, však já jsem z nich někdy taky na palici a kdyby mi prořvaly celý den, jako tobě Elča, tak jsem taky zoufalá. Stačil mi ten týden vzteku. Snad už je pryč, dneska je musím pochválit byly zlatýýýý. Po večeři okamžitě vytuhly, takže mám co? mám klídek 🙂

Inni, co ta holčina tady z koníka jak se jí narodil tuším Matýsek s tím krvácením do mozku? Víš něco?

cipisek007
10. kvě 2009

Pedí, ty ještě nic nemáš připraveno? Ty bláho, to já bych už měla všechno přichystaný u dveří 😀 Jsem srababa v tomhle (mluvím o připadě, kdy bych čekala bezproblémů jedno mimi 😉) 😀