Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
25. kvě 2009

Inuš menší bych nekupovala, leda bys měla nějaký malinký nedonošeňátko. "Normálnímu" miminku je ta 56 sice chvilku velká, ale doroste ani nebudeš vědět jak. Čepičku by měli mít pořád, aby jim nefouklo do oušek. Stačí lehounká, aby jim nebylo horko. 😉

peda
25. kvě 2009

Indi,na ty košile mrkni k větvím,ne?nebo já si teď jednu koupila v tom KIK obchodu,stála 170 kč.Já ty obchody moc neznám,ale někde na Máji je prý nějaká Korunka,nebo jak se to jmenuje a tam mají takový ty levný věci.Ale vietnamci určitě nezklamou 😉

inna12
25. kvě 2009

jé Pedí, ty už to máš fakt za chvilinku 😵 ke kámošky mimču gratuluju, to budete kočárkovat spolu, co? 😉
a co jak to vypadá, řekl ti, jestli ten císař nebo ne? 😉 tak se opatrujte! už se těším na malou, doufám, že se naučíš dávat fotky!! 😀

jo jinak mi říkala švagrová, že je dnes nějaká akce v Lidlu s věcma pro mimina...koj.polštáře, kolotoče, hadýrky, tak se tam jdu mrknout, potřebuju kojící podprdu nějakou..

indigo
25. kvě 2009

Jo Pedi do Kiku teda kouknu, u ťamanů jsem kupovala košile posledně do porodnice, ale bylo to nějaký "umělý" a já se hrozně potila (v červenci) a vůbec to nesálo a akorát jsem z nich měla exem. 😝 Musím líp vybírat, ale pravda, něco rozepínacího by mít mohly... 😎

inna12
25. kvě 2009

Pedíku, co ten kočík, za jak dlouho vám volali?

Indi, tak menší shánět teda nebudu,, to jsem ale ráda.. 😉

indigo
25. kvě 2009

Jé Lidl, já viděla včera reklamu, ukazovali kolotoč nad postýku za 399, ale úplně obyč, jednobarevnej, myslím že cena je odpovídající, ale za kouknutí to stojí, škoda že ho mám všude z ruky, je to jen dneska nebo třeba na tejden?

indigo
25. kvě 2009

Hm, a mám v troubě sekanou a vykecávám se tady, no snad nebudem jen o bramborách... 😠 😀

inna12
25. kvě 2009

Pedí, promin! já četla až tvůj druhý příspěvek, blbka!! 😀

Indi, v tvém týdnu jsem měla též polohu plodu labilní, to je výraz 😀 pak se po týdnu otočil, to jsem normálně cítila 😅 a na uz byl hlavou dolu a myslím, že furt je, kope totiž jen pod pravým žebrem nejvíc...snad to vydrží, ale může se ještě otočit prej 😝 jinak já mám furt CS 0, taky už chci mít jiný číslo 😀

peda
25. kvě 2009

Inníku,kočárkovat doufám budem,jen ona bydlí někde na Máji a já ve městě,tak budem muset za sebou dojíždět.Ona má manžu přez týden v Praze, a já mám taky dopoledne volný,tak už se na to moc těším 😵 😵
Já vůbec nevím,jak budu rodit,minulý týden jsem z toho byla hotová,doktor mi dělal ultrazvuk a že je placenta na okraji a že záleží,kdo povede porod a že by to mohlo jít a že to zkusíme....ta nejistota mě úpně vydeptala ☹ ale už jsem si zakázala na to myslet a holt nějak to dopadne.Každopádně se bude čekat na kontrakce a na císařa objednaná nejsem.Tak uvidím,bude to překvápko.

Já nikam na žádný mimi věci už nesmím,já jsem jak maniak,já se prostě neudržím a nakupuju.Mám milion bodýček a košile na 10 dětí 😀 😀 a nakupovala bych vesele dál 😀 😀
Podprdu jsem si koupila minulý týden v triumpfu,docela dobrá,stála 650 kč.A hlavně mi jako jediná seděla.

inna12
25. kvě 2009

Indi, to nevím, jak to dlouho trvá ☹ švagrová mi jen volala, že to dnes je, že už měla kolotoče jen dva...já spíš sháním tu podprdu, prý nevypadaj špatně, jen ted špekuluju, že si jí tam nemůžu nikde zkusit, což je blbý, aby mi pak pásla...

achalteke
25. kvě 2009

Pedí tak to už pomalinku vypadá na spadnutí 😅

No Inko to je vtipný s těma bodýčkama - já jsem minulý týden zjistila, že jich mám hodně s krátkým rukávem, ale 56 s dlouhým nemám ani jedno, takže zítra asi mrknu v budějkách, ale to má čas, rozhodla jsem se, že 50 kupovat nebudu nic, protože jsem si koupila bodýčka 50 v tescu a ty se po vyprání ještě zdrcly 😖 , takže spíš 56, popř. 62. jInak co no, máme komplet postýlku s vybavením (bez nebes ty nechceme), kočárek s autosedajdou, nějaký to oblečení (minulý týden jsem dostala nádhernej flaušovej modrej overal z NEXTU od kámošky - ten je fakt úchvátnej a k tomu teď na srazu čepičku z bio bavlny s uzlem), má mi přijít balík z netu s kosmetikou (objednala jsem Bubchen) + teploměr a nejaký věci do porodky a dudlíky, takže z těch dražších věcí už mi chybí jen šátek a pak nějaké drobnosti jako čtvercovky, podložky, noční košile atd. a nějaký to oblečení. Monitor, chůvy a pult s vaničkou budu mít půjčený 😉

Jo ta akce v LIDLu je, ale podprdy tam mají snad jen do C a nechám si tam koupit jen kabátek a kalhoty jinak mě tam nic moc nezaujalo 😒

peda
25. kvě 2009

Inní,já mám už 3 týdny CS 6,ale prý je to normální,zvlášť,když už jsem rodila.

peda
25. kvě 2009

Jájo,to je přesně moje velikost kozenek 😀 😀 kupovala jsem si 80 C,stejnou velikost,jako jsem měla před těhu.Je taková elastická,snad bude dobrá 😉

Já si koupila povlečení i s nebesama a kuli šikmému stropu si to tam nemůžu dát 😠 a jinam se mi postýlka nevejde.Udělali jsme takovej pidi pokojík,kterej má 10 m a je tam jen postýlka,komoda a postel.|Tu jsme včera dávali dohromady,je z Ikei a chyběl tam pytlík se šroubama 😠 a jsou nějaký spešl a v obi ani baumazu je namají.To jsem zvědavá,kde je seženu.

inna12
25. kvě 2009

http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.200905...
tak uvidim, jestli tam bude něco kloudnýho...

Jájo, to už máš teda taky dost 😉 vlastně já nemám přebalovák ☹ vubec nevím jaký 😖 myslela jsem, že ho chtít nebudu, že budu přebalovat na dece na posteli nebo stole, ale švagrová ho nemá a říkala, že jí pěkně bolely záda se k němu pořád sklánět nad postel 😒 jen nevím jaký pořád...

Pedí, aspon CS 1 už chci na další kontrole 😀 víš jak, nákou změnu taky už 😀

peda
25. kvě 2009

Tak,mě za chvilku dorazí kámoška a budem se opalovat na terásce,já teda spíš hekat pod slunečníkem 😀 😀 a musím ještě uvařit.Dneska jen kuře na paprice a koupenej knedlík 😀 jsem zvědavá,jak se na něj rodina bude tvářit 😀 😀
tak se mějte krásně,papa

jo a kdyby jste si chtěli dát rande někde na džusíka a ještě k tomu dopoledne 😅 tak ráda půjdu 😉

inna12
25. kvě 2009

Pedí, to je blbý, že to furt nevíš, ale zase je dobrý, že to třeba pujde bez císaře! 😉 tak se uvidí no...

my byli včera hrát petanque ve stromovce, tam bylo šíleně kočarů! Viděla jsem dvě teutonie, jednu hnědou, druhou zelenou...s jednou jel chlap na bruslích a jak mu to perdilo 😀 😀

do toho Triumphu taky číhnu, někde jsem četla, že jsou dobrý náky podprdy Anita, nevíte, kde by je v kamenným krámě měli?

peda
25. kvě 2009

Já vyhnala taky včera kluky do Stromovky,hráli tam fotbal.Tu podprdu nevím,já jí kupovala v Hroznovce,nechtělo se mi nikam do Igy,nebo tak.Ale myslím si,že třeba v prioru by mohli mít taky něco i i ty noční kočile,co chtěla Indi.

indigo
25. kvě 2009

Jé Inuš ta nabídka v tom lidlu nevypadá špatně, jestli tam dneska pojedeš, vyzjisti prosím, jestli je to na dýl, zejtra bych tam vyrazila, dneska fakt nezvládám. Hodila by se ta deka s polštářem a určitě ještě něco... 😎

Jinak já měla CS 0 ještě před porodem, dítě nesestouplý, prodní cesty absolutně nepřipravený, no prostě se Tádovi na svět nechtělo, kor násilím... 😎 😀 Jsem ráda, že teď už jsem "připravenější" než jsem byla poprvý těsně před porodem, snad to nebude takovej masakr, dost se porodu po předešlé zkušenosti bojim... 😖

indigo
25. kvě 2009

No vida, prior mě teda vůbec nenapadl... 😀
Zejtra budu bez dítka, tchýně si ho vezme na celej den, prý abych si odpočinula, no ráda bych vyrazila po nákupech, do toho lidlu, k ťamanům a tak, teda jestli mi chlap nechá doma auto, normálně jezdí do práce na kole, a le je teď nachcípanej, tak se radši šetří, aby hned po nástupu do práce nešel marodit... 😖

Inuš Anitu maj v Matici školský jak je to Pro baby či jak se ten krámek jmenuje, z lidický místo k poliklinice zahneš na druhou stranu a hned po pár metrech to je. 😎
Teda měli ho tam před 3ma rokama, když jsem sháněla.. tak snad to mají pořád. 😎

inna12
25. kvě 2009

jo je tam pěkně ve Stromovce, je tam pěkně posečíno 🙂 já do Igy musím zítra stejně, pujdu do HM číhnout, tam mají taky náky koj. podprdy, tak kouknu tam rovnou do toho Trium.

Pedí, ted nevim, jeslti máš origoš přeb.tašku na kočár od teutonie, ale koupilaj jsem suprovou v DM, má hodně kapes, je naplněná tou kosmetiku babylove, plus vzorky plen, utěráku, měli tam černou, modrou, červenou, tak jen kdyby někdo neměl tašku, tak tam mají fakt šikovný 😉 stála bud 499 nebo 599, už si to nepamatuju 😅

tak pa jdu do toho lidlu a za tatou na obídek...nechce se mi nic smolit samotný 😖

peda
25. kvě 2009

Indi,já se šíleně bojím a netěším se na něj ani náhodou ☹ ale snažím se na to vůbec nemyslet.Zatím se mi to daří,ta pravá panika nastane s první kontrakcí 😅 😕

indigo
25. kvě 2009

Jó Pedi, ale my to zvládnem! 🙂
Taky mizím, nadlábnem se a jdeme na hudebku, papa 😉

peda
25. kvě 2009

Inníku,tašku nemám,nechtělo si mi dát ty prachy za teutonii a v baby centru mají děsný,tak díky za tip,já na ně juknu.

Indi,tak manža dělá teda tady???tak to nemá chybu,ne??

musím taky letět,nikdo za mě neuvaří a neuklidí a do toho má po 12 přijít ta kámoška,to jsem si naivně myslela,že už budu mít všechno hotový 😀 😀 😀 😠

indigo
25. kvě 2009

Jo Pedi, zůstal nakonec v ČB, viz můj úplně první příspěvek na týhle stránce. 😎
Se odtud asi nehnu... 😀

inna12
25. kvě 2009

jojo, Indi dám ti vědít, jak to vypadá 😉

ty Pedíku, já pujdu zítra dopo do města, tak bysme ten džusík mohly někde dát!
Jájo, nechceš se přidat??? když tady budeš na ten UZ? Indi, což?? ty srážecí osobo 😀 😀

Pedí, napiš, kdy kde..mně je to fuk 😉

tak já jdu konečně 😝

indigo
25. kvě 2009

No s váma bych šla, tak to kdyžtak večer domluvíme. 😉
A už fakt mizim... 😀

inna12
25. kvě 2009

Pedí, ta taška z DM je fakt povedená..odpárala jsem tu nášivku babylove a je to 😉 sehnala jsem jí jen v DM v igy

už tady taky nejsem...

inna12
25. kvě 2009

jé tak jo! pa

achalteke
25. kvě 2009

ženský šla bych s váma strašně ráda, ale jedem celá familie Hujerovic 😅 (to víte - výlet do města), ale co nevidět se do Budějc chystám tak dám v čas echo a kdo bude moct mohl by se se mnou někde sejít, byla bych fakt potěšena 😵

straspytelka
25. kvě 2009

Ahoj všichni, tak máme za sebou druhé očkování, Simonka plakala jen chvilku, pak spala 2 hodiny a teď si po papání hraje a směje se snad nebude žádná reakce
Ve 3 a půl měsících jdeme zase na kyčle...jinak mi dr říkal, že máme začít dávat ovocné a zeleninkové šťávy třeba zatím tři lžičky denně a pak zvyšovat, já jí už dávám od minulého týdne vodu převařenou-čaje jsou močopudné...
Co dáváte pít za ty šťávy?Jaké značky jsou nejlepší?
Je to naše šikulka, už bere věci do rukou a šup s tím do pusy Řechtá se každý blbosti, je kouzelná.Co vyši drobískové
Já si konečně urvala ten otevřenej zub...tak jsem teda hodně zvědavá, co mi s tím jako udělá, když to mám ten zbytek vevnitř
Jsem pořád v liftě, buď u našich, nebo na chatě, tam jsme dělali krb a posezení, tak nebyl moc čas, ale te´d už se snad zlepší moje docházka
😉 ¨
No nic, jdu zase malou nakrmit a hup ven, je nádherně, včera jsem myla okna a dneska vytřela a budu žehlit navečer, no včera taky samá práce na chatě...no a kyla se mě stejně drží 🙄 Mastim papa kočenky taky juknu do Lidlu díky za info 😉