Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
4. čer 2009

Evi - to teda koukám, jak vám to doktor mohl doporučit?!? 😲 Co kdybys mu slepě věřila a Elence to dala..... 😖

achalteke
4. čer 2009

ach jo člověk otevře ráno koně a hned se mu chce blejt 🙄 ....jdu si umejt ksicht a s psíkem

indigo
4. čer 2009

Jako ze mě, jo?
Tak přemejšlím, jestli se urazit hned nebo až po snídani.... 😀 😝

achalteke
4. čer 2009

Indi neblbni z tebe ne, z dámy od vedle 🙄

indigo
4. čer 2009

Mě to napadlo.... 😝

achalteke
4. čer 2009

hm taky si udělám snídani a pořádnou...jsem celou noc špatně spala, pes byl včera nějakej divnej, nic s nim nebylo, těžce apatickej a já ho celou noc furt kontrolovala jestli má chladnej nos a uši a ne a ne zabrat...a jsem z toho jak zmlácená 😒 snad už bude dobrej

indigo
4. čer 2009

Ty se v noci klidně cpeš buchtou a já mám pak na ní chuť, ještě že jsem jí večer upekla... 😀
Žáha je sviňa, začne když to člověk vůbec nepotřebuje, mě z toho pak chytá chvilkovej tuberáckej kašel, ze kterýho si kolikrát ucvrnknu... 😠 😠 😠 Zcucala jsem teď 2 rennie a jdu se prolejt kafem, tlak netlak..... 😖 😎

achalteke
4. čer 2009

no tak jsem napsala takovej dlouhej příspěvek a neuložil se...nevim proč 😢
takže jen že jsi mi indi udělala s kafetem chuť, anžto ho normálně nepiju, udělám si teda slabouška...
jdu si udělat pikadory a založit na vývar....
a čekat kdy se ozve kamarádka žáha 😀 😀 😀 😀 😀

indigo
4. čer 2009

Jó kámoška byla ráno u mě, no nic proti tobě nemám, ale stejně jsem jí posadila do vlaku a už je na cestě k tobě, dneska už jí tu nechci!!!! 😀 😎

straspytelka
4. čer 2009

Ahoj holky, joo žáha, to mě taky dost trápilo, všichni tvrdili, že bude malá vlasatá 😀 😀 😀 hahaha 😀 😀 tři chlupy děda vševěda tam má po tatínkovi, je celá po něm, akorát mě tak jako on nesere 😀 😠 jako včera že...no coment 😠 K snídaničce jsem měla chlebík s máslem a medem 😉
Z koho se vám chce odložit boáááááá ? 😀 🤐
Teda ten můj skřítek slintá jako alík 😲 jdu kojit a hurá ven 😉
Evi, teda to ti poradil co 😖 no já si taky vždycky od něj beru rady co se mi víc líbí, jako s těma příkrmama 🙄

indigo
4. čer 2009

Ahoj strašpy!
Mě trápila i v prvním těhotenství, možná víc než teď, malej něco na hlavě měl, ale vídám podstatně vlasatější miminka... 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

Boáááááááá 😀 😀 😀
Z vedlejší arťácký diskuze, nakoukni, stačí když přečteš stránku 230, víc netřeba...

achalteke
4. čer 2009

Ty si hodná Indi, viď? :- 😀 😀 😀 kámošku žáhu mi posíláš, tak já ji pošlu o patro vejš služebně mladší těhulce 😀 😀 😀 😀
Byla jsem si ty pro ty zatraceně drahý brejle, no ani se mi je nechce nosit...jinak včera už jsem ani k tomu nenapsala - jde o to, že mám přes 7 dioptrií a to už se prý levnější ani čočky nedělaj, respektive dělaj ale klasický popelníky a to bych fakt vypadala jak defo, to ne....pojiš´tovna mi dá slevu tři kila a to bych kvůli tomu musela k ošní do Krumlova a to je zas za benzín a celej den zabitej, takže o ničem....no jo tak je snad nerozsednu 😀

Táda fešák - celá mamina hihihi

Strašpy takže vlasatý dítě se mi nenarodí, jo? no já čekala že bude mít nejmíń rastu 😀

no nic jdu něco dělat

straspytelka
4. čer 2009

ok Indi díky přečtu si to až navečer, páč si nebudu kazit den 😉 😀 Mastíme ven, všem přeju pohodovej čtvrteček 😵 😵 večer zase juknu papa 😉

inna12
4. čer 2009

ahoj, já vám měla takovou neklidnou noc 😝 🤐 🤐 🙄 číst koníka někdy před spaním, no toto 🤐

zato ted sem se posmála, jak Jája, píše chce se mi blejt a Indi prej jako ze mě, jo? no to sem nemohla 😀 😀 😀 aspon něco srandovního na celé věci, že 😖

Indi, budějická diskuze taky včera asi nespala 🤐

Pedík byl včera večer ještě okej, snad z toho kočička neporodila 😝

Evi, teda taky zírám, že vám to někdo poradí, to je nákej znalec ne? tyjo, pro takhle malý miminko... 😖
já mám ty homeopatika taky ráda, vim, že někdě je poradna, měla jí nějaká odbornice dr. Kabelková, zkusím to najít, že by ses zeptala ještě tam...

jé, ta žáha, já pořád nic, vůbec nevím co to je to pálení, aspoń jedna věc se mi vyhla, zato malej tak šíleně pořád poslední dobu škytá 😝 😝 pořád mi jen skáče břicho, šudík malej 😝 na tu žáha říkala moje babi, že pomáhá sníst lžičku strouhanky...

petreva
4. čer 2009

Holky, čusík!!!
JÁJO, ono není co obdivovat 😕 ale stejně díky, potěší to, když už se bojuje, tak je tohle milý 😉
INDI, jéé to je hezká fotečka!! Když se podíváš na T. teď, pamatuješ si ty muka? Mě se to teda silně dere pod kůži, ale snad to taky skončí. Docela jsem vkládala naděje těm homeo, ale když jsou takový, tak jí je dávat nebudu.
HOLKY, tož jdu na wc, Elenka se jistě brzy vzbudí, tak pádím připravit tašku a razíme ven.
STRASPY, to je škoda, že se neshodují časy vycházky, ráda s vámi jezdím. Tak snad se někde potkáme, třeba...

Tak jsem nakoukla vedle, na stranu...a teda opěrt nějak nemám slov. Jen si říkám, že to snad ani není pravda. Tolik pohody a štěstí v životě na jednu osobu...kurňa co jsem komu udělala, že se to u nás ser...zdraví Péťovo, moje už je dávno posr.., Elenky pláč...no ale neměnila bych...myslím, že stále máme víc než je v Budějovicích ve velkým jistě krásným bytě...

petreva
4. čer 2009

NO, i když pár peněz by bodlo 😉

achalteke
4. čer 2009

Přesně tak jsem to Evi myslela, víš co, že to prostě nevzdáváš u mě si prostě king...tim spíš když mrkneš vedle...seš super máma a já před tebou smekám, hergot jsem tu sama sebe dojala, jsem měkota 😀 😀 😀

Inuš jo tady to včera jelo asi hluboko do noci po všech směrech 😀 😀 😀 no vždyť koukej já už na koni vysedávala okolo čtvrtý ráno 😀 😀 ....

Hele tu strouhanku zkusim, to bych snad snědla a nemohl by v ní bejt řízek? 😀 😀 😀

inna12
4. čer 2009

no já koukám, Jájo, žes nějak nemohla spát...já též ne, vstávala jsem před desátou, to se mi nepovedlo hodně dlouho 😝 a nějak se mi na koníka ani nechtělo 😝

Evi, taky si myslím, to co Jája, že si naopak moc statečná a trpělivá!! potom co píšeš, jak trpíte Elenčiným pláčem, tak si pořád držák! já bych už dávno flaškovala o stošest, taky máš můj obdiv 😉 😉 a já věřim, že brzo tohle ubékaný období zlomíte a budete si moc užívat!

já jedu do tesca a lidlu, mám šilenou chut na melouna 😅 ale nákýho malýho, abych si ho unesla...odpo mám kurz a cvičení, tak se těším, pak bych se měla učákovat, ale jak jinak, nechce se mi vubec do toho, bych s tim tak švihla...se za to nemám tak ted ráda, jaká jsem lenora 🤐
a zítra mi přijede kumpán juchajdaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

zatím papa

petreva
4. čer 2009

JÁJO, ty jo, to se červenám až na pr...elce 😅 , to snad ani neříkej. Nějak neumím chválu přijímat a tady jí je ve čtyřech řádkách!!! Barča si taky užívá svý, holka jedna. ČAsto na ni myslím. Kolikrát si spolu postěžujem a snad se nám uleví. Počkej, ono nám z těch našich dítek přeskočí, my se sejdem a s Barčou se tak zlískáme 😀 to budem maminy!!
INNI, zkus to najít a díky předem. Nechci Elenku nějak tlumit nebo jí dávat jakási sedativa. TO NE. Jen kdyby trochu víc spinkala, třeba by si i sama odpočinula, lépe by jedla a tak nějak by byla nálada snad lepší. No když ne, tak co se dá dělat....ALE stejně byhc ji nedala, pusinka moje. Jak ona žvatlá, směje se a hraje si s hračkama. Musím vždycky intenzivně nasávat ty pocity když je ralativně klid, abych z nich mohla čerpat když je doma hukot. Ty jo včedra nespala ani vkočáru..dala jsem ji na bříško, tam nemůže tak hulákat 😅 a tak se za půl hodiny ubimcala a usnula. Je mi jí až líto, přeci nebrečí jen tak ne...no jdu....
UŽ zítra to vítání!!! Začínám mít žaludeční neurozu...pak písnu jak jsme dopadli...je to na 11hod. Sem zvědavá, jak to srovnám s kojením a spaním. Když chce E spát a nemůže to je děsnej řev.

inna12
4. čer 2009

a strouhanka Jájo bez náplńě!!!!!!!!!!!! 😀

petreva
4. čer 2009

INNIKU, taky ti dík!! Holky vy jste ale hodný!!! Ste mě zase potěšily jak nikdo, tedy až na Péťu mýho 😀 Ale fakt si toho vážím a zase mám drobet víc síly. Nechci Elenku pořád hanit, je sice pravda co píšu, ubrečená je až hanba a nějaký uklidnění by bodlo nám všem....ale je to moje holčička, vytoužená, a je moc šikovná. Brebera, kdyby už tohle období přešlo.......budu juchat do stropu. No jo!!! Ale to mě tu budete mít víc navezenou 😀

Se divim "donutila" jsem Elču usnou v postýlce už v 9.45 a spí do teď. Pak chcem jet ven, tak doufám, že nebude přespalá a nebude protivná...musím do lékárny a na polikliniku tak snad nebude "zpívat".

peda
4. čer 2009

Ahojky 🙂
jsem CELÁÁÁ.

Ale měla jsem nějaký divný pocit,hrozně mě malá tlačila na stydkou kost a vrtěla se několik hodin v kuse,fakt jsem si myslela,že to asi přijde.Ale kontrakce žádný,to ne.Ale efekt to jako mělo 😀 mám vzorně zbalíno do pododnice včetně dokladů a všeho 😀 😀
A taky jsem se oholila,byl to teda zážitek,se zrcátkem 😅 😕 ,trvalo to asi půl hodiny,ale nic mi nechybí,nic jsem neuřízla,tak asi dobrý.

Jste zlatíčka,že na mě myslíte 😵 😉 opravdu 🙂 😉

peda
4. čer 2009

Já vás musím dočíst,včera jsem měla zase rozlítanej den,domů jsme přijeli až v 7,klukovi se udělalo blbě v autě,tak jsem do noci běhala kolem něj,aby se nepoblinkal ze spaní...
Ale šel do školy,učitelka to ví,tak by nám když by něco,zavolala.

cipisek007
4. čer 2009

Holky, já si snad tu debatu vedle asi přečtu. Předpokládám, že mluvíte o tom tamtom 😀

No zdravím vás jinak 😀

Tak noc jsme měly celkem klidnou. Terezka spala jak dudek a Barborku jsem ještě v půl 10 měřila a měla 38, tak jsem jí zase uspala a v noci občas zaplakala, ale spíš jen kvůli dudlíku, už se mi pak nezdála tak horká, tak jsem jí ani nebudila. Já spala ze všech asi nejmíň, jak to tak bývá 😀
Jen ráno se vzbudila s pláčem, tak jsme si jí s babčou vzaly do postele a bylo to dobrý. V šest jsem jí měřila měla 37,5 a v osm jí měřila dr. a měla 37 rovných, v půl 10 už teplotu neměla vůbec.
Dr. říkala, že je všude "čistá", na poslech nic, kašel nic, rýma nic, bříško měkký, ouška taky nic. Jen prej leeeehounce červenej krček,ale na ATB že to rozhodně není (jsem ráda). KDyby teplota vylezla máme zítra přijít, jinak až příští týden na KO, takto pak sfouknem rovnou s 1/2 roční prohlídkou, protože v podnělí jdeme vojtit a v úterý na oční. Ty vado, to zas bude doktorskej tejden ☹

JInak jsme je vážily a Terka má 5600g a Barča 5710g. Už jsem si myslela, že jsou šestikilový a ono ne-e 🙂

peda
4. čer 2009

Tak já měla EKG zaškrtnutý v průkazce,tak jsem musela nakráčet na polikliniku jih,byla jsem tam tak před 3 týdny.Bylo to celkem rychlý,vzali mě hned,asi když mě viděli 😀 😀

peda
4. čer 2009

Jé.Míšo,vy jste marodný?J to celý ještě nedočetla.Ono se nějak ještě odečítá z teploměru,když se měří v prdelce,ale to asi víš.Já už si nepamatuju kolik 😅
Tak snad to bude dobrý,když teď už je bez teploty.Ono je totiž úplně debilní počasí.Moje dítě je taky nějaký špatný,minulej tejden měl jeden den skoro 39 a druhej byl už dobrej.Ale u miminka je to samozřejmě něco úplně jinýho.

peda
4. čer 2009

Taky trpím hrozně s tou žáhou,Inníku,buď šťastná,že nevíš,co to je,mě už jedno reny nestačí,musím zblajznout hned dvě najednou.A nejhorší je to u mě v noci,to sním tak 4.
Strouhanku?to jsem nikdá neslyšela.Ale Jája měla úžasnej nápad,s tím řízkem 😀 😀 ten bych si teda dala 😝

Mareček chce dneska rizoto,tak budu patlat rizoto,ale vidina řízků 😵 😵

cipisek007
4. čer 2009

pedí, jj to vím, je to 0,5 stupně 😉
snad budeme dobrý, dneska ven nejdeme a budeme hezky všechny odpočívat doma, i já to potřebuju, protože to fakt byla krusšná noc. Však to maminy znáte, když máte nemocný ratolesti a obzvlášť miminka ☹

Jsem si přečetla vedlejšek. Nemám k tomu co říct a tlemím se jak blázen 😀 😀

lenkacar
4. čer 2009

ahojík holky hlásí se ztracená dcéra ..prej je kroupí mamča? evinka mi to přišla povědít ,tak moc velikánská gratulace a co ty pedí?jako slonice nebo co?

peda
4. čer 2009

Indi,to je pecháček s tou kartou 😖 ,škoda,že nemáš tu účtenku,ale snad se to vyřeší i bez ní.Co malej s čůráním?Už je to úplně v pohodě,nebo ještě pořád zadržuje cíkání?