Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
4. čer 2009

Tak to teda moc zvědavý nejste 😀 😀

Ale já vám to stejně napíšu 🙂 Ať žijou monology 😀 😀

V pondělí v 9 večer mi praskla voda a rodila jsem v pterý před 11 dopoledne císařem. Byla jsem 31+0tt, den jsem byla na JIP a jinak už jsem na pokoji. Holčičky jsou na neonatologii v inkubátoru.Dneska jsem jim hladila ručičku a budu odsávat mléko. V pondělí mě pustí domů, tak se pak ukážu na koníku. Papa

peda
4. čer 2009

Míšo 😵 😵 😵 Tak to bylo teda rychlý,když praskla voda,tak už se nedalo nic dělat 😖 .Úplně vidím holčičky v tom inkubátoru,ty čepičky na hlavičkách,brejličky.....Přeju jim beruškám hrozně moc síly,zdraví a štěstí do života.A korupince pevné nervy a sílu na to všechno.

Tak to je Míšo moc dobře,že je Barča snad už dobrá,zaklepala jsem to 😉

Já vařím a tááák mě to nebaví,nejradějo bych hodila šipku do pěří 😅 snad mi chvilka vyjde,než půjdu ve 3 pro kluka.

cipisek007
4. čer 2009

Já jsem dělala pro sebe a segru semlbábu, ale mám z ní hlad, navíc jsme jedly v půl 12. a já moc nesnědla Přemejšlím, co bych ulovila 😀

No já je tam holky taky vidím, ještě mám v živý paměti, jak tam ležely ty moje. Samá hadička a pípání. NO hlavně, at jsou maličký v pořádku a může si je Kroupi brzy odvézt domů.
To bylo jak u mě. Mě praskla ve 2 ráno v osm večer už byly holky na světě.

straspytelka
4. čer 2009

Jů tak se tu tlemim jako pitomá, holky perlíte,strouhanka s náplní 😀 😀 😀 Pedík, zrcátko a holení 😀 😀 😀
Evi, jsi šikulka, však ti to říkám furt, já bych už byla šedivá 😉
Pedíku, no vidíš to, stačí pošťourat a jde i zabalit věci do porodnice 😀 😀 😀 tak snad bude už chlapík ok, něco lítá ve vzduchu, je teď hodně nemocnejch, to to počasí taky 😠
Cipísku, teda vy se z toho nevahrabete co ☹ holky jsou váhově krásně Gratulkaaa 😵 😵
indi, to by mělo jít nějak vyřešit s účtenkou ne?
Kačko díky za info o Meníkovi, jsem se bála, co se jí stalo 😉 uuuuf 😅
Holky poraďte mi prosím, jak domluvit chlapovi, aby se svojí postavou začal něco dělat, už jsem zkoušela všechno, ten můj je prostě splachovací ☹ 😠 mě se tlemí, že tu blbnu a cvičim, místo aby podpořil...

straspytelka
4. čer 2009

Jů tak to mají holčičky určitě moje pletený věci na sobě, čepičky a ponožky 😀
Jo hadičky pípání, no taky vzpomínám ☹ jsem ráda, že nemáte nikdo zkušenost s neúspěchcem jako moje rodina 😔 😔 😔
HMMMM semlbába, taky bych si dala a kopec skořice a šlehačku 😀 😝

straspytelka
4. čer 2009

Co já mám dneska s tím JŮŮŮŮŮŮŮ ???? 😀
Přečtu si sousedky, abych byla v obraze, moc tam nechodim, teda spíš vůbec, tak se jukniu čemu se divíte 😅 😀

cipisek007
4. čer 2009

Strapšy, já myslím, že Kroupi rodila v Písku, ale je možný, že jsme tvoje věci měly na sobě my 😉
Zajeď, semletá bába ještě zbyla 😀 Jen šlehačku si musíš přivézt 😀

peda
4. čer 2009

Strašpy,ahojky 😉

Já semlbábu nikdy nedělala,u nás se sladký jídla vůbec nejí a já bych si je zrovna jednou za čas s chutí dala.Musím si malinkou naučit na tyhle ňamky,aby byl důvod to jednou za čas zařadit do jídelníčku.U nás projdou dvakrát za sezonu jahodový a borůvkový knedlíky a to už je pomalu zle,že nejsou plněný uzeným 😀 😝
a pak dělám buchtičky s krémem,ale to jen když je malej nemocnej a mám čas se stím patlat.
Míšo,já bych tu bábu dala i bez šlehačky,tu já nemusím 😝 😝

peda
4. čer 2009

Strašpy,ty se směješ,ale oholit se přez to panděro,to bylo teda něco 😠 😠 a fakt sem se bála,abych něco neodřízla 😀 😀
Jé,ty umíš plést?já pletla jako hodně mladá,tak před 20 lety 😅 😕 od tý doby vůbec.Asi bych to už neuměla.
Třeba pomůže,až manža uvidí,že na sobě makáš a že to má výsledky a připojí se.A tak třeba vař zdravě,aby něco sundal stravou a pak,když to uvidí,že to jde,tak se třeba přidá.S chlapama je to těžký,já mám taky doma buřtíka,ale toho to jednou za čas popadne a maká na sobě,pak to samozřejmě zase nabere 😀 Ale má snahu.

cipisek007
4. čer 2009

pedí, tak se stav taky, mám jí dost pro obě 😀
David mi taky sladký jídla nejí, takže jsem využila toho, že tu byla se mnou segra a uvařila sjem to 🙂

peda
4. čer 2009

Míšo,tak uděláme výměný obchod,můžu nabídnout rizoto s kuřecím masíkem,žampionkama a mořem zeleninky 😝

peda
4. čer 2009

Já musím pro dítě do družiny,ještě,že dneska nic nemáme a můžu hnít doma.

straspytelka
4. čer 2009

No nebo ty knedlíky s uzeným a zelííííííí, božínku ,to je fakt děsný, co já všechno nemůžu 😀 Takovejch dobrůtek, no i buchtičky...jéééé, holykasi mám štěstí nobo co, ale tam moje holka je úžasná, jim co jim a ona se rostě vyprdí a je ok, jim čerstvech chleba, papriky, řetkvičky, třbe jen dvě tři...a ona je v pohodě 😅 jiný nemůžou skoro nic a děti bulí pořád 😒 je to asi tím wasabi co jsem jedla v těhu 😅
Jdu naproti J a kopit se tvaroh na pažitkovou pomazánku zatím páček 😉

cipisek007
4. čer 2009

zelíííííí, kyselýýýý Mńam to bych si dala 🙂

Pedí, rizoto beru 😀

Strašpy, tak to je super! Mě se holky občas pěkně kroutí než toho prďana vypudí a to je nekojím a čím je krmím, tak na to si dávám pozor. Nojono, občas něco nesedne.

cipisek007
4. čer 2009

Tak máme zase horečku ☹ 38°C. Dostala 1/2 čípku, vykadila ho. Dostala další. Snad už tam zůstane.

lenkacar
4. čer 2009

tak jak to tady s váma vypadá ? míčo myšáky máš nemocný?

lenkacar
4. čer 2009

ježiš ještě že jsem se nespletla na jiným písmenku 😨

lenkacar
4. čer 2009

jsem furt nějaká vyplesklá z tý diskuze 😀

straspytelka
4. čer 2009

leni, teda to teda jsi 😀 😀 😀 😀 fakt dneska jedna perla za druhou 🙂

cipisek007
4. čer 2009

Leni 😀 😀 😀 😀
jen jednoho myšáka mám nemocnýho ☹
Vedle se ještě diskutuje??

indigo
4. čer 2009

Jo, dneska je to tu samá perla..... 😀
Cipíšče si takhlke vymejšlí, jo? 😖 Jen jestli nesimuluje... 😀 Jé, to je blbá sranda..... 😝

indigo
4. čer 2009

A toho jídla... hele dejte pokoj, nebo si voslintám monitor!!!!! 😠 😠 😠 😀 Si k večeři asi namažu chleba, a kdo bude hodnej, dostane na něj kolečko salámu... 😀 😝

cipisek007
4. čer 2009

indi, kdybysme aspoň věděly, z čeho tu teplotu má. Kdyby měla já nevím megarýmu, nebo rudej krk. Ale takhle?? Mě to děsí ještě víc ☹ bojím se zánětu mozkových blan, ale to by měla asi teplotu pořád, ne? Asi plaším už. Bojím se. Barča normálně jí, směje se, hraje si (i když má teplotu), jen víc spí a je mrzutá.

cipisek007
4. čer 2009

jdu za nima, zatím pa

peda
4. čer 2009

Teda Indi,vy budete mít bohatou večeři 😝 😀

Leni dobrý 😀 😀 Míča je vedle v tématu 😅 😅

Míšo,tak už zase,jo?ono to vždycky na nos vyskočí,snad se to nerozjede.

Mi už jsme po večeři,Pavel jel s Marem k nějakýmu automechanikovi,už mi chce vzít auto a nalakovat nějaký škrábance a prodat 😖 ,tak se jel domluvit.A jiný autíko je v nedohlednu.

peda
4. čer 2009

Míšo,Mareček měl taky několikrát jen horečky a nikde žádná nemoc.I když byl maličkej,děti to často mají.Nechci to teda zlehčovat,to opravdu ne,ale zánět moskových blan,to snad nee.Ale taky bych se bála,to je jasný.Snad jí to brzy přejde 😉

indigo
4. čer 2009

No jo, Míšo, já vím, že je to o to horší, když neznáš příčinu. Ale zachovej klid, za 2 dny nebude Barča o nějaký teplotě vůbec vědět...
Hm, tak si vzpomínám - jsou to cca 3 tejdny, možná víc, co mi Táda taky jen tak teplotoval, bez ničeho jinýho, za 3 dny bylo po všem a dodneška nevím, z čeho to měl. Snad to u Barči taky nic nebude. 😉

achalteke
4. čer 2009

Prej Míča 😀 😀 😀 😀 já z vás jednou porodim nebo co

Míšo to me mrzí s Barčou ☹ ale snad to brzo přejde...

Hele dneska mi přišel balík věcí do porodky a mimo jiný ty lapače mlíka, sem si do toho strčila bradavku a je to takové jakési...no přišlo mi to k smíchu, buď mám mega bradavku nebo ten otvor je menší, ale jo docela to sedí....a objednala jsem na bradavky Purelan od Medely, že prej je dobrej, tak snad jo...

Tak sem si nainstalovala ty lapače do chlívků a oblíkla si jednorázový (silně erotický) kalhotky a nedočkavě vyhlížím chlapa až se vrátí z práce 😀 😀 😀 😀 ten smíchy umře až mě uvidí...

Hele jak v to úterý, kde se slezem? Hlavně ať to není daleko od nádru, nebo mi napište co tam jede 😉

indigo
4. čer 2009

Čau Jájo, nebo Jáčo? 😀 Akorát já a Innuš se budem plíst, obě budem Inči..... 😀 😀 😀

Hele ty erosenko divoženko, jestli z tebe toho tvýho chlapa netrefí a ty zrovna v úterý nebudeš zařizovat pohřeb, srazila bych se tam co posledně, může bejt? 😀 Je to od hlaváku takový dobrý 3 minuty pěšky, no s pupkem a jestli bude horko to půjdeš aspoň 5..... 😀 😀 😀 Hlavně je tam vyžití pro prcky, což já a Zuzka velmi potřebujem... 😎

achalteke
4. čer 2009

jo dej vědět Zuzce pls, já nějak nestíhám zajít na termín a když už tak se s ní minu, kuju moc....

co sem erotiše, ne? 😀 😀

jo může bejt, ale nějak nevim kde to je, ale to má čas 😀 😀 😀 to je luxusní vzdálenost a pak asi budu shánět nějaký ty košile, ale možná spíš mrknu někam do sekáče, páč je stejně budu mít jen v porodce a nechce se mi za to moc utrácet, jo a tetra pleny musim někde splašit taky