Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
13. čer 2009

😀
Já mu dám, že uživatel indigo neexistuje!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😀

V bejbycentru masakr, parkoviště plný, auta stály po straně skoro až k hlavní silnici 😲 to musej všichni jet nakupovat v sobotu, když jedu já?!? 😝 Naštěstí jak tam bylo milion lidí, byl tam blbej vzduch, bylo mi nevalně, vypila jsem jim tam asi litr vody 😀 a aspoň tolik neutrácela. Mám podložku na přebalovák, kolotoč nad postýlku (obyč, za 3 kila jako Jája 😀 ) a 2 obyč látkový pleny s potiskem. Jetšě že mi nebylo dobře a neprolejzala jsem tam všechno možný... 😝

achalteke
13. čer 2009

sakra, no já už se tam budu muset taky vydat aspoň pro ty tetra pleny 😀

Indi nevíš jak je to s tím ošetřením pupíčku, na to musím něco koupit, že? A co?

u nás dneska hořelo, zasekl se výtah, rozbil se mi květináč, třešně na zahradě asi nebudou, páč jich tam vítr moc nenechal a pes mi uplaval na druhou stranu řeky, jinak prima den 😀 😢 😀

indigo
13. čer 2009

😀 😀 😀 tady má někdo den blbec......

Na pupíček je Cutasept
http://www.lekarna.cz/bode-cutasept-f-50ml-spra...
Já ho objevila v lékárničce ještě po Tádovi, to se nedá vypotřebovat, tak možná při 5ti dětech, je tam trvanlivost do 2011, tak ho asi risknu používat, ač jsem to původně neměla v plánu, no je to alkohol, tak by tomu nemělo nic bejt..... 😀
Doporučujou ho v porodnici (teda v ČB), já netušila, že má bejt něco na pupík, kupovala jsem ho až když mi to v porodnici řekli. 😎

achalteke
13. čer 2009

Cutasept super, jdu si to hned poznamenat 😉 kuju

indigo
13. čer 2009

Jsem se kvůli tobě šla do tý lékárničky podívat, páč si ty názvy nepamatuju..... 😀
Není zač! 😎

A 22. jsem volná a jedu bez dítěte!!!!! 😎 Jsem ráda, protože z toho mám fakt strach, věčně je mi šoufl a kdyby Táda neměl den, tak je to na skok pod vlak... 😝

achalteke
13. čer 2009

Tak fajn, ale zas je to škoda, Táda je správńák a Dáda nebude mít mužskou společnost, ale jasan, chňápu. Pak se nějak domluvíme v kolik nám to pojede atd. No já můžu být v Budějkách nejdřív co minule,teda asi v 9:53 a nebo pak brzo ráno asi v 7.....

petula.bir
13. čer 2009

achalteke: Ahojky zda myslíš na ošetření pupíčku pro miminko po porodu (zda bude rodit v Č.B.) tak ti tam doporučí na pupíček koupit Cutasept - stojí 100 - 150kč 🙂

achalteke
13. čer 2009

Petula díkes, budu rodit v Krumlově (doufám), ale myslím, že v Krumlověto bude to samé 😉

indigo
13. čer 2009

Třeba si udělá volno Davídkův tatínek a Zuzka si jeden den taky oddáchne. A uděláme si dámskou jízdu! 😎
Já ho dneska na rovinu nahlásila ke tchýni... 😀

indigo
13. čer 2009

Jo a všimly jste si, že mám uvedený jiný jména?!? 😎 Nějak si pořád nemůžu vybrat..... 😀
No jo, konec dřepění u pc, už jsem zase utrácela na MMB, ach jo..... 😀 😝 😝 😝 a jdu věšet prádlo a žehlit, fuj fuj..... 😖

inna12
13. čer 2009

ahoj 😉 tak jsem doma z toho hnusu..jsem včera nemohla usnout, zabrala jsem asi ve 2, vstávala před 6, zkouška byla už v 9, další v 11, tak jsem unavená a zrovna je venku tak hezky 😠 tak si jdu na hodinu schrupnout, pak půjdeme ven, zahrát petangue 🙂 zkoušky se mi myslím povedly dnes obě, mám tam skoro všechno, tak mám radost, za to jsem se dozvěděla, že jsem neudělala tu před dvěma týdny 😀 😝 tak tu si příště zvopáknu 🙄 no což...

jdu vás dočíst a usnout

mějte se! 😉

indigo
13. čer 2009

Inuš dobrou! 😎

inna12
13. čer 2009

Indi, tys neexistovala? to není možná 😀 a v bejbycentru se taky stokrát napájím vodou, jednou už divně koukala 😀 😝

tak pa

inna12
13. čer 2009

bobrou 😀

indigo
13. čer 2009

Vyndala jsem prádlo z pračky a zjistila, že chlap měl v mikině cigára... si dovedete představit, jak to prádlo vypadá 😠 Mě z toho jebne...

indigo
13. čer 2009

Jo! Prvně přihlašte se.... pak uživatel indigo zatím neexistuje, chcete se zaregistrovat? 😠 😠 😠 😀

menny
13. čer 2009

Ahojky
Já chtěla taky odpoledne napsat a koník mě nenechal, taky jsem
podle něj neexistovala ☹
Měli jsme hroznou noc vstávání ve 23h, ve 2, 4,5,7.. do 10h jsem to
dospávala. ☹
Mám podezření na zuby... všechno máme proslintaný a rve si zuřivě
prsty do pusiny.
Byli jsme dnes u babičky na vsi. Nemít šátek, tak mě jebne.
Řvem s řvem...zrovna teď taky, tak mizim
Ani jsem vás nestačila úplně dočíst, jen jsem zardgistrovala, že Jája
měla taky super den. Teď jen nevim zda se smát a nebo je to k pláči.
Jája má vždy dobrý jobovky 😀
Letíím nebo se uřve
Papa

straspytelka
14. čer 2009

Krásný den holky, jen chci pozdravit a popřát kásnou neděli, jedeme zase jako včera na chatu, je krásně, přijedou moji rodiče a tchánovci, tak jsem zvědavá 😉 Budeme grilovat a tak...Tak se mějte krásně a opatrujte se T 😉

menny
14. čer 2009

Dobré nedělní ráno
Inuš super, gratuluju...a z čeho se ti ta minule nepovedla?

Krásně jsme se vyhajali. Matoušek mi asi chtěl vynahradit ten včerejšek🙂
Kojila jsem v 19h a myslela, že jestě budem jednou baštit, ale vstával až v 4:50
paráda. Jen je totálně proslintanej
Dneska jdem k našim na oběd, jdem pěšky podél řeky a máme to úplně přes celej Tábor.
Tak to bude hotová túra.
Jo a máme s manžou dneska výročí 6let od svatby 😵
Večer jdem na véču

Užijte si krásný slunečný nedělní den 🙂
Papa

straspytelka
14. čer 2009

Menníku, užijte si výročí 😵 😵 koukám, že jste se taky brali jako já s Jirkou v červnu 😵 je to oblíbenej měsíc 😉

menny
14. čer 2009

Strašpy, užijte si grilovačku...přežij tchánovce

Zapoměla jsem se pochlubit za Matouška .
Krásně se od rána převaluje na bříško 😵 !!!
Zatim to svedl jen na naší posteli, ale ráno jsem ho dala na deku a začal se přetáčet
Vypadalo to u nás jak na velkým sportovním utkání. S manžou jsme mu fandili a on to
dokázal. Aby to nevypadalo jen jako náhoda, tak už to několikrát zopakoval 🙂
To je moje šikulka, musim ho tu pochválit 😵

menny
14. čer 2009

Strašpy díky 🙂
Brali jsme v kostele a po zdech se pnuly rozvetlý růže.
Romantika nezkutečná.

Jdu poklidit a po desátý vyrážíme. Tak papa

petreva
14. čer 2009

Ahoj holky, včera večer jsem napsala dlouhý příspěvek a on se jakso ztratil a přestal jít net...safrlot!!
Tak vás jdu pozdravit.
INNIKU, pošli mi foto na email, prosím, taky vás chci vidět!!

indigo
14. čer 2009

Hezkou neděli!

I my máme dnes cestování, jedem do Bechyně za babičkama (moje máma a babička), jsou tam v lázních. Jestli se vám zdá, že už jsem to psala, tak jo, byli jsme tam před dvouma tejdnama.... 😀

Včera odpo jsem udělala kýbl hovězího guláše, abych dneska nemusela vařit a mohli jsme brzy vyjet. No ale chlap naznal, že je výbornej, dal si ho hned jak se dodělal (já teda taky), k večeři, druhý večeři, třetí večeři, asi 3x v noci... no a dneska si k obědu objednáme pizzu..... 😠 😀 😀 😀

inna12
14. čer 2009

jé, dneska cestovní den 😉 všechny si to užijte!

Peťul, to je hezké výročí, večer si to užij 😉 a vidíš, jakej je to šikulín malej 😵 musíš dát zas náké foto, určitě hodně vyrostl..
zkoušku jsem neudělala z veřejných zakázek a fondů eu 😖 🙄

Evi, fotku ti dám do albíka, ju? 😉

včera jsem jako chrápala až do 6 !!! takže jsem si pěknej den ani neužila, pak samozřejmě zase ponocovala 😝
ted jdu udělat jen špagety na rychlo, pán si poručil, pak jedeme k tatkovi na chatu, už od rána vyvolavá, jak je tam nádherně, jak se koupou, kolik je tam hub, tak nás zlákal a odpo tam pobydeme..mně včera večer přiletěla nej kámoška, tak se na ní moc těším, pujdeme do kina večír.. 🙂

mějte se ! a krásnou neděli 😉 papa

cipisek007
14. čer 2009

čáááááo holky!!

Teda, vy jste zase hlásily 😀 Hele, já vás na fotce poznala, heč 😀 Jen innku jsem nenašla 😀 😀

Jo a právě jsem oznámila Davidovi, že jestli bude 22.6. doma, tak jedeme do Tábora 🙂 říkal, že mákne a že když bude makat celý týden v kuse i přes noc, tak se vrátí už v neděli 😀 Zatím to vypadá, že by se vracel až 23. ☹
Holky, já bych byla celá přešťastná, kdybych se na srazík dostala 😵 😵 Jen mi budete muset dát vědět kam a jak a kdy a v kolik se máme dostavit. Já Tábor vůbec neznám a nevím jak je na tom David. Jo a GPS nevlastníme 😀

Jájo, šátkování s náhradním Šimonkem je BOMBA 😀 😀 😀 Můžeš na něm trénovat přebalování 😀

cipisek007
14. čer 2009

Koukám, že se špatně spí všude, ať dospělým nebo dětem. My poslední dobou spíme úplně příšerně. Z pátka na sobotu jsme v noci 0:30-3:30 byly vzhůru. Holky se hezky střídaly a já jsem se otáčela od jedný k tý druhý. Hrůza. Na dnešek to bylo lepší, ale tentokrát jsem nemohla spát já. Ten měsíc svítí jak magor a tak jsem v noci byla asi hodinu vzhůru a přitom holky spaly. Jsem na sebe byla vysloveně na.ratá. 😠 😠

cipisek007
14. čer 2009

Jáji a v jakým patře bydlíte? Nenacvičovala sis s náhradníkem únik z hořícího domu? 😉 a co pesan? Vrátil se?

cipisek007
14. čer 2009

Tak já jdu do hajan, nikdo nikde 🙂

Všem dobrou noc!

straspytelka
14. čer 2009

😀 Krásný večer, tak mi porodila kamarádka taky už teda 12 a je mi krásně, strašně jsem se o ně bála, ale už se mi ulevilo 😀 Jirka se rochní ve vaňos, já čumím sem a tam a malá i pes spí 😀 jdeme taky je hrozně dusno a jsme úplně ko z chaty, no jsem si myslela, že si tam odpočinu a nedělala jsem nic jinýho, než lítala okolo našich a tchánovců 😠 pak ještě na pole trhat jahody, no maso, to se zítra nehnu 😖
Jájo, jak se to uvazuje?Mohla bys mi to nějak jednosušše popsat? Prosím jako pro debílka jo 😀 že bych si fakt nakonec koupila šátek 😕 Už mě nebaví jí tahat v ruce 😒