Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
14. čer 2009

Čau holky tady se dnes výletilo...no já byla taky u našich a už jsem doma, Honza upekl bublaninu já mu jen vypeckovala třešně... 🙂

Nějak se dneska necejtim dobře, jsem jak mátoha a nějaká blbá nálada na mě padla 😢 ...asi na mě dopadá nějaká divná fázě těhu, nevím

Míšo netušim co tu bylo za manevry, ale na jeden den toho bylo až dost 😀

Peťo Matoušek je už malej šikulka, než se naděješ bude ti už běhat kolem nohou 😵 😵 😵

Strašpy k tomu vázaní odkázala bych tě na youtube - je tam hodně typů úvazů a hodně polopaticky vysvětleno...a nebo ještě líp - obrať se na Evču, ona ti určo poradí a nejlepší je to vidět takhle v praxi, případně si to vyzkoušet.....fakt to nic není, ono to složitě vypadá, ale opravdu není 😉
třeba tady:

https://www.youtube.com/watch?v=M0RXS1UlKSE

ióno je tam toho opravdu hodně. Navíc pak kdyý koupíš šátek, tak tam máš buď dvd s úvazy nebo brožurku 😉

cipisek007
15. čer 2009

Dobré ránko!!

Tak dneska v noci jsem holky sabotovala. Dr. nám minulý týden na prohlídce říkala,že je máme nechat bejt, pokud vysloveně neječí. Takže jsem Davida 3x vrátila do postele, ať nikam nechodí. Terezce stačilo strčit dudýšu a chrněla, ale Barča, od tý doby, co byla nemocná, tak blbě spí. Takže jsem jí nechala bejt a jen když začala fňukat, tak jsem jí strčila dudlíka, aby nevzbudila Terku. Ani za ruku jsem jí nedržela, nechala jsem jí prostě bejt. Trvalo to sice dýl než zabrala, ale nedá se nic dělat, bych se zachvíli zbláznila.
David jí už chtěl brát do postele, tak jsem ho hlasitějc okřikla, že naše postel nic neřeší a že si jí nemůžu brát do postele furt, jen vyjímečně. Tak mu to ještě dneska vysvětlím, co dr. říkala (už jsem mu to 2x říkala, ale znáte chlapi... 😔 ). No a pak Bára usnula a spala až do 6:15.

Dneska nejspíš přijde tchýně. Grrrrrr. Prej po obědě. Ale já jsem už včera odpoledne Davidovi říkala, že jedu s mamkou do Terna a že bude po obědě s holkama buď sám doma nebo venku, podle toho jak bude. Takže jsem z toho se zase vyvlíkla 😀 😀 Tchýně se ohlásila až večer a to neví ještě na 100% jestli dorazí.
Snad ale nedorazí až já se vrátím z nákupů 😀

straspytelka
15. čer 2009

Krásné ráno.¨
Achalteke, moc děkuji 😉 no s tou náladou...už jsi přeci jen ve vysokým stupni těhu, tak to někde znát bude a včera bylo strááášný dusno a vedro, tak doufám, že je ti už lépe 😉
Tak u Cipísků se zase chlásí tchyně jo 😀 teda že si nedá pokoje 😀 😅 Se spaním taky máme problem, dřív usínala v 19 a teď se i stane, že jde spát ve čtvrt na deset 😠
Objednávám zase nějaké doplňky z MMB nechcete někdo taky? Že bych to pak přivezla na srazík 😉 kupuju si tohle : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24113721&tab=1 pak tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22647512&tab=1 a tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11910070

indigo
15. čer 2009

Dobré ránko!

Jé Strašpy má utrácecí náladu... 😀 no to musí bejt, já se na MMB slušně rozšoupla teď o víkendu, a ještě rozšoupnu dneska, Tádovi k narozeninám.

Jáji copak, chmury? Mě včera moje 80tiletá babička řekla (krom toho, že vypadám jak tank 😠 ), že se mnou mlátěj hormony jako nikdy. Tak že by? Je dneska líp? 😉

Míšo - dneska na tebe od rána myslím - jsem dneska 31+6..... 😎

indigo
15. čer 2009

Jo a ještě jsem si vyslechla nějaký rady k porodu, no babička sice rodila 4x, ale naposled před 50ti rokama. 😖 😝

cipisek007
15. čer 2009

Indi, jééé, tak to koukej vydržet pohromadě 😀
Jako Davidovo babička čekala taky dvojčata-páreček. Holčička při porodu zemřela. Tohle mi neustále opakovala, když jsem byla těhotná... Stačí, ne? 😠 Jeho rodina je prostě zvláštní.

Tchýni jsem se krásně vyhnula. Řekla Davidovi, ať přijde k ní do práce a pak nevím co se dělo ani nevyzvídám 🙂 Já si zanakupovala (terno, vietnamci na Vltavě - overaly pro holky) a jsem utahaná jako kotě.
A vypadá to, že minimálně do příštího týdne mám od ní pokoj 😀 😵

peda
15. čer 2009

Holky ahoj 🙂 😵
já když se sem konečně dostanu,jako v sobotu a dneska,tak to nefunguje 😠 😠

Omlouvám se,ale zatím nějak nestíhám.Malinká byla v pátek asi jako Elenka,akorát neječí,ale pobrekává,ale byla tu moje mamaka a poučovala mě,jak blbě kojím,že musí malá vydržet 3 hodiny,ta řvala hlady,ona to prostě 3 hodiny nevydrží.Ale od soboty je zase hodnaná.Ve dne tolik nespí,ale v noci je zlatí.Dneska usnula po koupání/koupu až okolo 8 hodiny/ okolo 10 hodiny,probudila se ve 3 a pak až v půl 8,včera spala podobně,tak kdyby to tak zůstalo,tak je to krása.Ale dopoledne spí tak 2 hodiny a odpoledne taky.
Kočárek je supr,v sobotu byla první procházka,v neděli jsme byli na chalupě.
Mám pořád do krve ty bradavky,hrozně to bolí,když se zakousne,pak tak 5 minut a pak už dobrý,ale stejně se jich nemůžu ani dotknout.

Tak,teď vás trochu dočtu,abych byla malinko v obraze.Doufám,že se nezbudí,už spí 2 hodiny.

kroupinda
15. čer 2009

Ahoj holky tak jsem dočetla tak nák poslední dva dny...my pořád něco zařizujeme,rodný listy,pojištění atd...v sobotu jsme byli za holčičkama a poprvé jsme si je chovali...už mají 1290 a 1530 takže pěkně přibírají 😀 ...zítra jedeme do německa jim ještě něco koupit a ve středu zase za prckama,já musím odstříkávat každý 3 hodiny,mlíka mám hodně což je dobře ale jak se blíží 3 hodina tak mě tak bolí prsa ☹ ...ted se na počítač moc nedostanu,břicho ještě pobolívá...dám do alba nový fotky...jinak vás všechny zdravím...snad už ke konci týdne se sem dostanu...

peda
15. čer 2009

Hele,to vůbec nejde dočíst,vy jste hrozný kecalky 😀 😀

peda
15. čer 2009

Jééé,Korupíí,já jsem tak ráda,že jsi tu,mamino jedna.
Tak to je krása,poprvé chovala,jo?to muselo bát krásný a dojemný,viď??a jsou to veliký bojovnice a já je ještě neviděla,tak jdu číhat do albíka a pak musím běžet.

zuzka84
15. čer 2009

ahoj holky!
indigo , ja sebou asi Dadu vemu na vylet toho 22. . doufam ze to nejak prezijem , i kdyz uz mi taky neni moc dobre posledni dobou, ale tak jako jenom kdyz stojim, jinak je to dobry 😀

holky , pritelova rodina je taky zvlastni - S. oznamili ze jestli pojedou na dovolenou tak v zari , zadna starost jestli treba nechcem pohlidat Dadu , kdyz jako budu mit zrovna termin porodu ... ja nevim , me to teda prijde zvlastni , jeho segre prvni dite hlidali kdyz byla v porodnici a o nas jako peci nemaj , at se postarame sami ze jo 😖 😠 😅

kroupinda
15. čer 2009

ahoj Pedíku moc ti taky gratuluji... 🙂

peda
15. čer 2009

Korupinko,kočičko,ty jsou krásňoučký,křehoučký a moc vám to sluší,rodinko 😵 😉 🙂

peda
15. čer 2009

Tak já se loučím,jdem se učit,než se Eli probudí.Snad bude čas a nakouknu ještě.

A moc vám všem ještě jednou děkuju.

kroupinda
15. čer 2009

Pedíku díky moc,to víš ještě to tak měsíc,5 týdnů potrvá než si je bobečky odvezeme domů,ale to uteče 😉 ...tak at ti dělá maličká jen samou radost 🙂

zuzka84
15. čer 2009

jeee , kroupi , dobre ze ses ukazala - moc vam to na fotkach slusi 🙂

pedi - zdravim , jen nejak nestiham docitat , tak jen vidim ze pises 😅

cipisek007
15. čer 2009

Jé Kroupinda!! Kroupi, holčičky jsou překrásný a navíc - jsou šikovný!! Takhle rychle ty moje potvory po porodu nepřibejvaly!!! Oni shodily 25dkg a nešlo jim to nahoru, takže jsou to šikulky!!!
To máte stanovený ty týdny a nebo záleží na váze?

A Pedík! Heleď, kdy nám dodáš fotečky? Jsem zvědavá!!A myslím, že nejen já 😀

Zuzi a co tvoji rodiče?

zuzka84
15. čer 2009

miso, na moje rodice (resp. mamku) neni D. zvykly (se vidi tak 4x za rok ... nebo ja nevim proste malo) a mamka je taky dost nervak ,asi by z nej dostala infarkt kdyby ho mela hlidat 😀 . ale k pritelovym rodicum jezdime kazdou chvili na cely vikend , takze bych tak nejak cekala ze se treba nabidnou , ale mozna jsem moc narocna snacha 😀

inna12
15. čer 2009

Pedíku, zkus kojit s kloboučkama, kámošce to na bolavý bradavky moc pomohlo a ten mazat tim purelanem...
zkus dát fotečky 😵 😉

Kroupinku taky moc zdravím 🙂

já zase letím

papa

inna12
15. čer 2009

jé já píšu ve spěchu jak blb..žádnej ten 😖

inna12
15. čer 2009

a ted ještě číhám na fotky Kroupinky a ty jsou fakt krásný!! moc hezký holčičky 😵

cipisek007
15. čer 2009

Zuzi, jo táák. Já to nemyslela, nijak zle, aby nebylo blbě pochopeno 😉
Je to od nich stejně hnusný. To nemohli jet na dovču o 2 měsíce dřív a nebo na jaře? 😒

zuzka84
15. čer 2009

miso - no oni nakonec nepojedou na dovolenou , pac si poridili fungl novy auto 😀 , jen nechapu , ze jim to nedocvaklo , aspon se zeptat , my by jsme stejne nechteli ... no oni se asi Dady bojej , mozna az mu bude 10 let tak se ho nebudou bat hlidat sami na delsi dobu ☹ .

cipisek007
15. čer 2009

Někdo je holt pomalejší. A nebo si říkají - dcera je dcera, ale snaše ať pomůže její máma. I takový jsou... 😒
A čeho se bojej? On by se mohl začít dusit, nebo jaK?

zuzka84
15. čer 2009

miso - ne ne,to spis kvuli tomu jeho spani . nebo ja nevim , oni si ani od pritelovy segry je nevemou na dyl (krom te porodnice) , proste nejsou hlidaci

straspytelka
15. čer 2009

Ahoj děvčátka.
Kroupi, holky jsou krásný 😵 😵
Evi, kde se flákáš? 😀 Ne sranda... 😉 😅 Doufám, že se zítra sejdeme scházíš mi holka moje 😉
Takže holky nic teda z toho co budu kupovat nechcete?

cipisek007
15. čer 2009

Zuzi, tak to je blbý ☹ Naši pohlídaj rádi a tchýně určitě taky, jenže tý já nevěřím ani nos mezi očima, takže asi tak.

cipisek007
15. čer 2009

Strašpy, já asi ne, asi určitě. Ani nevím, jestli se na srazík dostanu ☹

Jdu do hajan. Dobrou noc všem! 🙂

petreva
15. čer 2009

Ahoj holky,
INNI, díky za foto, holky, máte krásný bříška!!! Jste takový spokojený 😵
ZUZKA, tak my teda hlídaci babičky taky nemáme...jedna bydlí daleko, díky Bohu 😅 , a druhá´na to nemá psych. 😅
KROUPI!!! Krásný miminka! A jak vám to sluší všem pohromadě!! Moc držím palce, ať se holčičkám dobře vede! Už se tu někdo ptal..jsou teda jedno nebo dvou vaječný??
PEDI, tak jako Elenka? JO? 😀 Ale ta nepobrekává, ta řve a teď už se i vzteká a ječí. HOlky to vám povím, ta to umí... 😠
STRASPY, zítra se zkusíme sčuchnout. Písnem si sms. Zkouším Elenku krmit trochu jinak, tak to máme zase posunutý, ale na sms budu reagobvat, dyštak na nás někde počkáte, ne? Vy jste holky šikový...ale s tím srazíkem, nevím nevím. E. teď u jídla dost vyvádí 😒 musím jí nabízet několikrát obě prsa aby se najedla a to jde ve společnosti dost blbě. I po koj. často brečí nebo se vzteká, tak nevím........
MÍŠO, ty noci, to je pech. Dneska E poobědě taky nechtěla spát, fluše dudlíka a čeká až přijdu, tedy hlasitě volá, že...nechala jsem jí tam. Povídala si se žirafou a vůbec nespala. Tak jse si říkala, že is aspoň drobet odpočinula..voďo, co bych za to dala, takhle mě uložit, dát pusinku, pohladit, pustit CD a nechat osamotě...já byh spala než by řekl šv...ani by to nedořek 😀
Tak holky dobrou!!!
Jo a přemýšlíme o manduce ale ty prašule 😒 ...