Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
30. říj 2008

Tak maminky jdu oholit nohy a razím pomalu. Míšo ja mažu olejíčkem z DM. Koukala jsem na složení různých olejů, mám je raději než krémy, ale je to jedno, a mají všechny téměř shodný složní hlavně glycerinový olej, vit. E, a ještě něco ale jsem hlava děravá. V lékárně mi řekla, že je nejlepší čistý glycer. olej, že je nejvýživnější,ale nevoní tak jsem si koupila tenhle z DM 😅 Pak písni, co ti poradila kamarádky, docela by mě to zajímalo.
Tož už fakt jdu! Mějte se

cipisek007
30. říj 2008

Strašpy, ani se ti nedivím, že jsi tak plašila. Mě když v noci vzbudí chtění na velkou a než mi dojde, co se děje, tak jsem taky vyplašená. Naštěstí se to nestává často a taky si od tý doby dávám pozor co na noc sním. Jím max. do 6ti hodin lehčí jídla a když mám pak ještě hlad, tak dám jogurt nebo ovoce. Zjistila jsem, že mě pak bolí hrozně žaludek, když to s jídlem na noc přeženu.

straspytelka
30. říj 2008

Jinak já peru, zrovna tlačím do sebe banán, Vypadá to, že možná bude i hezky.Manžela mám v práci do půl 4.Co budete holky vařit?

cipisek007
30. říj 2008

Helčo, to jsem si myslela taky. Na břiše jsem ale doteď strije neměla. Jen na bocích a stehnech. Až posledních pár dní to svědí a kdy jsem koukla na břuch do zrcadla, protože si dolů nevidím, tak jsem tam objevila 3 praskliny. Já jsem cca od 18tt mazala pravidelně.

Evi, když mě ty oleje nevyhovujou, nesnáším když jsem přemaštěná. Mám pocit, že pak umastím úplně všechno. Mám doma olej z Rossmanna a nejen že mi nevoní, ale je prostě mastnej 😖

mon73
30. říj 2008

straspy, chlebíčky, hm, taky sem dlouho neměla. Asi dneska udělá s pomazánkou z krabích tyčinek. Mňam. Dík za inspiraci. Dneska bude studená večeře. 😉

straspytelka
30. říj 2008

Petreva, myslíme na tebe a dej vědět jo 😉 a koukej si říct o fotečku 😀

helik3
autor
30. říj 2008

já mám ty slevový kupony do DM drogerie, tam je taky sleva na nějaký, ale název neznám 😉

Hele a myslíte že bych měla mazat nějak jooo poctivě, když se mi ještě nic nevystrčilo??

mon73
30. říj 2008

Straspy, dneska bude k obědu nějaká ryba, ještě nevim na jakej způsob, a brambory 😉

cipisek007
30. říj 2008

Strašpy, u nás v ČB je hnusně. Zataženo, šedivo. My budeme mít bramb. kaši s uzeným, ale já jen kaši s podmáslím, protože teplý uzený nemusím.

Helčo, ty kuponky mám taky, ale to jsou ty olejíčky a do těch se mi fakt nechce.
Prevence je lepší, ale ono to břicho stejně popraská.

helik3
autor
30. říj 2008

jojo, pravidelná údržba před kontrololou 😀 😀 😀 to známe 😉

hmm olej by mi asi vyhovoval, já si občas stříkám tělový olej, je to rychlejší než ty mlíka rozmazávat¨🙂 Zatím mám různá z avonu - tam je taky něco proti striím a celulitidě a docella mi to vyhovovalo, tak to nejdřív spotřebuji pak zakoupím něco luxus 😀 😀

téda jo chlebíčky, mnaminky mnam. Myslím, že až dnes půjdu domů z práce že je koupím, hmmm šunkový, mnam 😵 😵 😀

mon73
30. říj 2008

Heli, určitě maž, právě proto, aby nic nepopraskalo, až bude růst, abys měla kůži takovou měkčí, vláčnější. Taky sem si myslela, že ho mám dost vytahaný, ale to ještě nic neni, to teprv přijde. 😉 🙂

straspytelka
30. říj 2008

Já teda se mažu i když nejsem těhu po každým sprchování celá 😉 jsem si na to nějak zvykla...a teď si mažu bříško třeba i 5x denně, prostě skoro pokaždý když jdu do koupelny 😉 ale stejně se mi taky udělali tak nevím no, prostě to taky asi záleží na elasticitě kůže a na dědičnosti i když moje mamka byla 4x těhotná a na břiše má sem tam něco ale jinak je jak lunt hubená 😅 Když se vdávala tak prej vážila 42kg a tchyně asi 48kg, že ty ženský byli dřív tak hubený 😕 no taky bych možná byla, kdybych od 13 nebrala hormony že... 😠

straspytelka
30. říj 2008

Noooo, kdeže to bydlíš Cipísku přesně 😀 😀 😀 to bych si dala kašičku, pěkně uzený, kyselý okurky nejlépe celou sklenici 😀
Helik3 jojo taky jsme měli šunkový 😝 sice jeden stál 11 korun, ale mňáááám 😀

cipisek007
30. říj 2008

Hihi, jestli to stihneš za hoďku a půl, tak přijeď 🙂

straspytelka
30. říj 2008

No to asi ne 😝 škoda, příště dej vědět předem jo 😀 😀 Holky jdu pověsit prádlo a pak půjdu něco nakoupit k tomu jídlu.Tak se pro zatím loučím ahojky a krásný den.Určitě sem juknu během dne 😉 páááááá

cipisek007
30. říj 2008

Strašpy měj se krásně!

menny
30. říj 2008

Helčo zub je dnes v normě, nemůžu na něj ale
kousat, to bych se zbláznila.

Míšo fakt prej se tam kámoška pěkně pozvracela.
A já to sladký zrovna nemusim. No ale spíš než z toho
kentusu mám trochu obavy z toho odběru krve na lačno.
Mám dost nízkej tlak..a pak omdlívací stavy ☹
Holky to bude ostuda 🙄

Bříško, stehna, prsa, zadek mi popraskaly při Dádovi a to
jsem mazala a mazala už od 3tího měsíce. No holt moje
kůže nemá takovou elasticitu. Takže teď mažu taky, ale
už mě to netíží 🙂

Doma jsme spíš přes maso. Ani půst se u nás nezvládá.
Cukrový peču jen pár deka 🙂 spíš pro to, že to k vánocům patří.
Stejně po svátcích vše odvezu našim, ty to milujou

menny
30. říj 2008

já chci taky chlebíčky 😵 😵

menny
30. říj 2008

no ste mi pěkně udělaly chutě, musim jít prozkoumat ledničku

cipisek007
30. říj 2008

Peťo, tak jim to tam řekni hned až půjdeš. Že omdlíváš a oni na tebe dají větší pozor 🙂

cipisek007
30. říj 2008

Já mám taky na něco chuť, ale vůůůůůůůůůůbec nevím na co. 😠

helik3
autor
30. říj 2008

no prý je to humus, já to vypiju snad bez problémů, ale strašně dobře teď cítím, takže smrad, zápach a zapocený lidi mi normálně jdou na blití a to vážně, takže jeslti se nepobliju z toho cukru, tak ze smradu z potu lidí určitě, bléééé, už teď se mi zvedl žaludek 😀 😀 😀 😀

Taky jsem slyšelay, možná četla, že stejně když mažeš mažeěš a mažeš, že Ti může popraskat, to tak prostě je, záleží na typu kůže, takže s tím asi nic nenaděláme, mám takový pocit, prostě příroda 😉 Ale což, hlavně že budeme mít ty drobečky 😀 😀 😀

jo jinak mám k obědu rajsou polévku-mnaminky mnam a zapečené těstoviny s něcím-a to je fujtabl, hnus, protože je tady neumí!!! no ale jíst musím, ne?? Zvlášť když vstávám v šest a domů chodím po č 😒 tvrté

cipisek007
30. říj 2008

Helčo, no právě, záleží na tvojí kůži co udělá, ale zase proč to provokovat, když to nemusí být tak hrozný 🙂 A taky, pokud to bude svědit, tak to budeš mazat pořád 😉
Tak rajskou ti nezávidím. Od tý doby co jsem těhu nemám ráda jídla z kečupu a rajčat (čerstvý rajče mi nevadí).

cipisek007
30. říj 2008

Holky, já si jdu lehnout. Jsem z dnesšní noci celkem vyčerpaná. Zítra se neukážu, David jede domů, ale v sobotu ráno odjíždí zase zpátky, tak se ukážu o víkendu. Mějte se krásně!

mon73
30. říj 2008

Na tom cukru to jedna taky nevydejchala aletěla na WC, ale ta sestra řikala, že je tam 4 roky a ještě se jim to nestalo.

tak sem nakoupila na ty chlebíčky 😉

mon73
30. říj 2008

Míšo, ahoj, pěkně odpočívej 😉

helik3
autor
30. říj 2008

jojo Míšo, pěkně odpočívej.

Tak já jdu papkat, tak zatím, snad se ukážu poo,ne jako včera 😉

mon73
30. říj 2008

Heli, dobrou chuť 😉

mon73
30. říj 2008

Hurá, vyžehlíno. 🙂 Jdu se natáhnout s knížkou. dneska se sem už asi nedostanu, tak zase zítra, ahoj. 😉 🙂

barag
30. říj 2008

ahoj holky! uf, teda tady je toho popsáno, ze začátku sem četla poctivě, ale konec sem už jen projela 😵 😀

aale mám důvod - dnes sem se vrátila od našich a přivezla si spoustu hadérků nových i po miminkách, sou tam nějaký mantinely na psotýlky, tak už sem celá nedočkavá se v tom pohrabat a začáít si sepisovat, co ještě chci a potřebuju, tááák se těším!!!
jak ste tu psaly o kojících polštářích, já opbjelvila na netu šátky za fakt super cenu, českej výrobce, nějaký manželé z text. průmky, který vyděsili ceny šátků na mimča a tak se do toho pustily, no a mají tam i koj. polštáře, tak sem tam pořídila taky.

měla sem dilema jestli kuličky z polystyrenu nebo molitanovej , v krrámě sem brala do ruky obojí, molitanovej není tak ohebnej, ale nešustí, ale molitan není dobrej pro případ že je dítě alergik (sem vyčetla 😅 ), že se v molitanu pak drží prach a roztoči

šustící kuličky, poddajnější, ale zase do molitanovýho dítě ve věku kdy už sedí líp ukrosnáte, na spaní může vadit to šustění, ale zase ne každýmu, ty kuličky by měly bejt prej z hlediska alergií v pohodě. a od kámošů a jedné holčiny z koníka vím, že ten šustivej zvuk má miminko spojenej s tím, že bude papů a krásně se zklidní, sotva to zaslechne

a u dvojčat to určitě Miško taky užiješ, myslím, že se daj pohodlnějc nakrmit i z flašky obě, že ten polštář může bejt dobrej pomocník..

no obojí má svý klady i zápory, já četla a ptala se lidí co to maj, tak sem pak objednala to co měli na webu se šátkama

a teď se loučím, protože jdu dělat ňufy ňuf s věcičkama