Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
23. čer 2009

Indi dela jako kdyby nevedela ze je vorachla 😀 😀

evi - dikes 😉 . a jasne vyraz k doktorce, treba ti ten zaskok povi(poradi?) neco jineho

miso - no ani ne , tak normalne, celkem to byla i rychlovka, ale ja uz po chvili nevedela kam koukat , dedula me omrzel mno 😀 ... mozna by meli oddavat nejaky fesny chlapici v plavkach 😀 😀
a to spani - to dela david uplne stejne! potvory jedny 😀 😉

jo a tady taky od vcera furt leje a leje. a to nam tady zase budou pod bytem vrtat ... tak to se asi zblaznime dneska 😖

achalteke
23. čer 2009

No Evi mě teda tyhle věci taky vadí, protože milování všeobecně považuju za hodně imtimní věc o který kromě nás dvou (a tedy občas u postele leží pes) nemusí nidko vědět 😠 tohle mi fakt vadí, taky jsem to párkrát zažila a je mi to dost nepříjemný 😒

zuzka84
23. čer 2009

jajo - fakt jo ? a odkud jsi , on pochazi odnekud od prahy a v CB nebydli moc dlouho 😉

achalteke
23. čer 2009

no tak to Zuzi nevím, ale měla jsem pocit, že se mnou dělal nástavbu na husovce a naproti škole pracoval

zuzka84
23. čer 2009

jaji a jak se jmenoval ten tvuj spoluzak?

straspytelka
23. čer 2009

😉 Ahoj holky nestíhám nestačím...dočtu vás a napíšu 😉

indigo
23. čer 2009

A propó - meruňky - krom toho, že mě slušně protáhly, zbaštila jsem během noci skoro celý platíčko Rennie, ovoce mi nedělá dobře (ale jsem nepoučitelná a radši budu cucat rennie, meruněk a broskví a jablek a třešní... se nevzdám!!!!! 😀 )

achalteke
23. čer 2009

Zuzi raději v IP, abych ho tu nějak nezveřejňovala 😉

Indi tak v tom jsme stejný, taky mi po ovoci žáha vyvádí, ale nemínim se ovoce vzdát 😉

cipisek007
23. čer 2009

Indi, to je fakt napřesdržku, když tohle udělají. Fakt mě maj na háku 😀

Evi, pak dej vědět, co dr. řekla 🙂 Jj, jdeme na první dávku hexy. Na oční jdeme v pátek, začínám z toho mít bobky 😅
A ti sousedi - masakr. My tu taky takový jedny máme, ale ty ječí jen občas.

Jako holky tu už hodinu opět ječí a ječí. Je tam s nima David ať si užívá to co maminka celý týden. Já uklízím poklízím. Venku je hnusně, budeme muset k dr. autem a pak vyrazíme na nákup. Máme tu jen jídlo ve skleničkách pro holky a hromadu jogurtů, taktéž pro holky 😀 😀

indigo
23. čer 2009

Mizíme do toho nádhernýho počasí 😠 , máme domluvený rande u kamarádky, raní kávu jsem vynechala (hernajs, i prášky na tlak, už jdu na to 😝 ) a dám si jí až u ní. Tak čau!
Tý jo to je teď takový jiný, když vím, jak vypadáte..... i Inuš i Míša, Pedík, no tak vás znám skoro všechny!!!!! 😎 Zbytek třeba taky poznám. 😎 A to jsem si kdysi říkala, že na žádný srazy chodit nebudu a ani jsem nechodila, ale to bylo z jiných důvodů..... 😀 😎

cipisek007
23. čer 2009

Indi a od nás znáš půl rodiny 😀 😀 😀

menny
23. čer 2009

Tý bláho, vy jste ukecaný 😀
jinak dobré ráno

Zuzko mooooc vám to sluší, souhlasim s Jájou
Davídek je celej taťka. Seš moc hezká nevěsta, líbí se mi,
že nemáš klasicky svatební šaty 😉 🙂 🙂

Jájo to je super dětskej den !!!

Jo a srazíkový foto super, jen se sobě absolutně nelíbim ☹
ale mám na klíně klášný miminko 😵 😵
Jen ta strašpy mi tam chybí.
Má v očích čertíky, stejně jako Jája 😀 😀

Innuš jak je dneska??
Tyhle pocity jsou normální. Hodně jsem tohle prožívala
při Davídkovi. Byla jsem zodpovědná jen sama za sebe, byla jsem jen já
a (tehdy ještě) přítel. A najednou jsem ze dne na den byla zodpovědná za toho malinkýho človíčka
a byli jsme 3. Prostě úplně jinej život....ale maximálně krásnější 😵 😵 😵

holky mě se to včera taaaaak líbilo, kdy bude další srazík??

straspytelka
23. čer 2009

Tak já snad ani moc nenapíšu, Símula pokračuje v breku jako včera ☹ je taková protivná to u ní neznám 😖 dám jí sabky a uvidím, holky kolik kapek dáváte za den?
Přeju ať dopadnou KO a zákroky ok, ať je to s co nejmenším brekem 😉
Evi, sousedi jsou na odstřel teda, nám stačí hluchá sousedka a její garzonka vedle a TV na straně naší stěny, kde máme hlavy z postele 😒 natož tohle fuuuj 😀 by mi chlapa si nedal pokoj kdyby je pořád poslouchal 😅 😅 😅

cipisek007
23. čer 2009

Peťul, další srazík je v ČB 😉

cipisek007
23. čer 2009

Strašpy, my jsme používali ke každýmu jídlu 15 kapek. Takže je braly každý +- 3 hodiny.

Jdeme cvičit a krmit.

Peťo, tu vojtovku máte přestat už úplně a nebo postupně cviky ubírat? Tak se to prý dělá u nás (naší vojtící dr.).

straspytelka
23. čer 2009

Já v očích čertíky jo hihi to bylo to ječný zrno 😀 😀 😀
Fuuuuj šlápla jsem tu na mega nacucaný klíště, a přitom psa pořád prohlížím a před chvilkou jsem vysávala nechápu 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
Achal...kozenky kozenky aspoň tam něco máš, narozdíl od nás 😀

straspytelka
23. čer 2009

Cipísku dík 😉 tak já jí přidám, dala jsem jí JEN 3 😅 asi se nemůže vykadit zase nebo co... 😖
Musím sprdnout tu ženskou za tu manducu a než pojedeme na srazík co ČB tak v tom mlaou naučit 🙂
No jdu se umejt a oblíknout, pokusím se jí dokojit a mastíme do toho hnusu ven 😖 jdu si nakouit zdravou výživu, a podobný kravinky, kámoš mi už poslal ten jídelák, no samá sirovátka a podobný ble 🤐 no snad si na to najedu a nebude mi z toho blbě 😎 Tak krásný den papa

menny
23. čer 2009

No jo dnes je den kontrol,
jdu s Máťou jen na očkování a nechám si ho zvážit 😉
všem ostatním s KO ať je vše v cajku

Míšo měli jsme 2 cviky + masaž nožiček ( ty už jsme nevojtili)
teď jsme úplně bez vojtovky!!! Jen máme to kroužení na míči 😉
což je na pohodu a líbí se mu to

do ČB dorazíme 😉 😉

ty jo poslouchát něčí hekání 😠 ...to nevim jak bych Davídkovi skoro v 7 letech
vysvětlila

menny
23. čer 2009

Strašpy máš takový veselý milý oči...na mě tak aspoň působily
ty ječný zrno jedno 😀 😀 😀

zuzka84
23. čer 2009

menny - jako by mi nejake saty vubec jeste mohli byt 😀 😀

cipisek007
23. čer 2009

Strašpy, určitě přidej. Minimálně 10 jich dej 😉 My dávali 15 a ještě holkám nebyly ani 3 měsíce 🙂

Peťo, my taky, my taky. Váha + očkování.
Heleď a jak kroužíte na tom míči? To by mě zajímalo 🙂

zuzka84
23. čer 2009

hele holky, normalne jsem vcera do alba davala asi 4 ty svatebni fotky a dnes tam mam dve - co to jako ma byt 😕 ?? nu nic, stejne jsem je chtela vecer smazat , ale ten konik me obcas uz vytaci 😖

cipisek007
23. čer 2009

Zuzi, oni ti smazali dvě fotky? Ať se jdou bodnout.

menny
23. čer 2009

Známá se měla vdávat měsíc před porodem
a v šatech (ona teda stihla dřív porodit, než se vdát 😀 😀 )

Závidim Cydrovi, že se včera po...Matoušek furt nic.
Řeknu to dneska dr.

kacena00
23. čer 2009

tak dobréráno! jo jájo, já si např u tebe vzpomněla na bambilion věcví o kterejch sem s tebou chtěla mluvit, ale jak sme seděly vedle sebe tak sem nějak měla v hlavě vymetýno 😀 šák sme se neviděly naposledy

holky z vedlejší diskuze včera nvyhmátly strašpy album a prej:ta vypadá jak Barča to je vtipný 😀

jinaK OHLEDNĚ HEKÁNÍ MÁM TAKY ZKUŠENOST, ALE SOUSedi tehdá měli tu postel snad přímo na zdi, bylo to jako by mi hekaly u hlavy, mě to ták ale táák sralo, a to na mě ještě michal zkoušel, jestli mě to jako nevzrušuje, tak sem byla dycky otrávená, začala sem u tý zdi pochodovat a hlásit, že mě tohle fakt neba, že to poslouchat nebudu a je to trapný a po pár dnech a pár číslech se postel vskutku přestěhovala na druhou stranu ložnice a když si štrejchly už sme to neměli tolik v přímým přenosu což někoho mrzelo, ale já z toho měla docela radost 😀

cipisek007
23. čer 2009

Ty jo holky, my kadíme denně a Terka někdy i 4x 😀 A to říkají, že při příkrmech děti kadí míň 😀 😀

Barčo, taky masakr 😀

achalteke
23. čer 2009

no tak kdybych teď byla na srazu, tak byste si Šimona užily teda pěkně, se mi vlní pod kůží jak nějakej krtek nebo pomalu polehoučku se tam nějak "plazí" nebo já nevim co...připadá mi že se vydal na průzkum neprobádaného území, vobčas mě pěkně nakopne....
nic jdu si pro auto a jedem k našim zalejt kytky, páč jsou na dovče 😉

zuzka84
23. čer 2009

jo holky z vlaku 😀 , ta jak jsem rikala ze od ni ctu tu knizku se opravdu jmenuje ingeborog stadelmann ... tak nejsem tak uplne zblba tou Indigovou Ingeborg 😀 😅

petreva
23. čer 2009

Holky, písnu víc večer, teď jsme přijely od Dr. jdem kojit a mastíme na polikliniku pro průkazku na hematol. Doktorka byla úplně skvělá. Ten rozdíl byl vidět už při vztupu do ordinace, jak mluvily na Elenku a i se mnou. I úplný blbosti mi vysvětlila, uklidnila a řekla, že mám přijít zas, kdyby se to nezlepšilo a náš Dr. měl ještě dovču. No asi přestou píme, jestli nás vezme. Jen se tam dost dlouho čeká a je v čekárně řadě nemocných dětí...u naše dr. nás ojedná a je tam min. lidí...tak nevím, ale asi ocením víc tu péči. Tak budem řvát v čekárně, no...mastim, dítě mi heká na bříšku.
Jo ti sousedi...mě to přijde naprosto nechutný...zejm. mám totiž takovou nemilou zkušenost z mládí...a nemůžu takový zvuky vystát...hnus. Už jim řada lidí něco řeka, a ono nic...tak už piští, musím jít.
Je to skvělý jak vím koho si pod nickem představit 😉

kacena00
23. čer 2009

je to je teda něco peťo, hele ale on teď kadí snad jednou denně ale to až od týdoby co má příkrmy, tak asi fakt se z toho MM hodně vstřebá nebo co...

zuzi na vedlejší diskuzi jedna holka dycky najde pekelný album, co nesouvisí s tématikou MK ani majinko a admini to nechaj na pokoji, dyk tam máš na těch fotkách pupek tak ať se dou bodnout ne? a prosim tě napsaly ti k tomu něco?

na nás se jednou naprdla jedna adminka - to vedlejší téma kam chodim se jmenuje na koníka- to proto že sme se tam sešli v tématu po potratu a tak že už sme jako zase na koni a v pohodě se snažíme o další, takže jaksi tématicky okleštěnej ten pokojíček nebyl.. a ta adminka protože sme jí něco napsaly za to, co nám smázla tak začla mazat i některý naše příspěvky že nesouvisí s tématem..no nějaká kravička asi si hojila svůj problém se svým sebevědomim, jinak si to nedovedu představit..