Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
7. črc 2009

Díky všem za pochvaly fotek 😉

Ahoj Zuzko 🙂, no paní PA něco říkala, že jsme si měli zavolat a objednat se do dopolední ambulance tuším na ty papíry, to je jich tam asi víc, takže může být někdo u porodu a někdo na ambulanci. Vzhledem ale k mému nálezu jsme to prostě riskli.

Ahoj Míšo 🙂

Ahoj Indi 🙂
My jsme taky věděli jen od oka, kde je v Krumlově porodnice, tak jsme to šli vyzkoumat pořádně, abysme pak nezmatkovali. 😉
Já mám taky jen 2 rychlozavinovačky a když říkáš, že to stačí, tak jsem ráda.

Innuš, taky máš dvě různé pláštěnky - na korbu a na kočár nebo jen jednu?

cipisek007
7. črc 2009

Indi, si stěžuj na strije! Já mám popraskaný břicho i boky nad kyčlema! Břicho ještě teď občas pěkně svědí. 😠
Jj, nádraží u nemocnice a nemocnice u nádraží 😀

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, příští týden na srazíka nemůžu, jsem na LIpně a srážím se s Jájou a Šimonkem 🙂

zuzan
7. črc 2009

Ahoj holky, kde v ČB (místo) a kdy v pátek (čas) bude srazík? Nestíhám dočítat - jen jsem postřehla IGY a Senovážné náměstí, ale nečetla jsem detailně 🙂 Díky za zprávu - třeba do IP...

achalteke
7. črc 2009

jéééééé tady se řeší krumlovská porodka - čau Dadu, fotky fakt super, břuch máš moc hezkej a kočárek no prostě eńo ňuňo......Dadu nevíš na jaký číslo se tam má volat kdyby něco? Jestli na sesternu nebo kam ...

Zrovna říkaj ve zprávách, že nejoblíběnější jméno v Evropě je Mohamed - toť inspirace pro Zuzku 😀 😀 😀 😀 😀

dadunka
7. črc 2009

Ahoj Peťo 🙂
tak dle tvých rad objednám šátek 4,2m, i když chlap tvrdí, že chce nosit, tak jsem mu to vysvětlila a když by se mu to extrémně zalíbilo, dostane šátek na svou velikost 😉 Tak ti díky!

Innuš, já mám taky už strije od puberty na bocích, ale z růstu do šířky, jsem jak Věstonická Venuše.
Ty woe, zase začalo pršet 😠 😠 😠

menny
7. črc 2009

Já jsem popraskaná celá.
Sem byla vždycky jak reklama na hlad a pak když
jsem během pár měsíců přibrala 18kg ( s Davídkem) tak to odnesly striema
prsa, boky, prdel, břicho a pozor mám jednu i na pipce 😠
no což, nikde se nevystavuju a můj chlap říká, že je mě aspoň teď za co chytnout.
Netlačej ho kosti 😀 😀 😀

já mám pláštěnku i na autosedačku 😝 😀

cipisek007
7. črc 2009

Peťo,na pipce taky jednu velkou mam! Hrůza.

Zuzko, srazík je někde u prioru, více vysvětlí třeba Indi, já jetě přesně taky nevím kde 🙂

dadunka
7. črc 2009
menny
7. črc 2009

No Dáduš, to jsem moc ráda, že jsem byla něco platná 🙂
s tou dýlkou myslim, že děláš dobře, dyžtak to sveď na mě 😉
ale neřikej kde bydlim, aby mi tvůj manža nepřijel dát na budku 😅 😀
Vítej mezi šátkařkama 🙂
šátku zdar 😀 😀

cipisek007
7. črc 2009

Jájo, fakt Mohamed??? V Evropě?? A co je potom za oblíbený někde v Arábii?? Jan?? 😀

cipisek007
7. črc 2009

Holky, já mám žravou.

menny
7. črc 2009

Jé Míšo tos mě uklidnila. Sem si přišla divně. 😒

dadunka
7. črc 2009

Jo, jsem zapomněla, Táda by měl mít teď 3 kg 😉 Jdu si dát sklenku vína a trochu uspat to dítě, mele se tam jako blázen, tak aby nevypadl. 😉

menny
7. črc 2009

Mě taky děsně honí mlsná......a nic tu neniiiii 😖

menny
7. črc 2009

3kg, to je krásný 🙂

cipisek007
7. črc 2009

Peťo, to já právě taky, tak jsem to nikde nešířila 😅
No já už jsem toho zpucovala, že asi brzy poletím ... hoooodně rychle kadit.

achalteke
7. črc 2009

Dadu dík, ale tam jsem to nenašla, ale neva, myslím si, že na aperiu jsem to viděla 😉

Míšo taky jsem koukala, že zrovna Mohamed 😅

co máte na pipkách, strie? Tak tam si naštěstí nevidim, ale Honza mi dnes vyladil podvozek, páč jdu zítra na UTZ a co já vim co ještě, ta kříkal, že na břiše mám dvě 😀 😠

cipisek007
7. črc 2009

Jájo, tak to je krásný 🙂 (strije) jj, na pipkách, zjistila jsem to ale až po porodu, koukala jsem na to jak jelito.
Mohamed čumím jak kráv.a.

cipisek007
7. črc 2009

No tak já jdu na ten záchod 😀

indigo
7. črc 2009

Míšo nebudeš nám tu ale hlásit každej bobek, že ne? To už by nebylo originální..... 😀

indigo
7. črc 2009

Jdu písnout Zuzan IP s tím srazem, asi nedočítá těch 28 milionů stránek... 😎

cipisek007
7. črc 2009

Indi, nebooooj 😀 😀 Kde je jí konec asi?

achalteke
7. črc 2009

Indi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda ty dneska jedeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jo jinak hlásim hlášku, že někdo místo kolostrum řekl koloseum, taky dobrý, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 a já to teda nebyla

cipisek007
7. črc 2009

Indi, pošli to rovnou i mě 🙂 Ať to nemusíš plodit dvakrát.

cipisek007
7. črc 2009

jájo - to je jako já když jsem kupovala kojeneckou podprsenku 😀 😀 😀 😀

achalteke
7. črc 2009

jo Míšo to si pamatuju 😀 😀 😀

dadunka
7. črc 2009

Jájo, je to tam hned nahoře, stejné číslo mi vyjelo, i když jsem klikla nahoře na gynekolog. ambulance.
Tel: 380 761 295

achalteke
7. črc 2009

aha díky, jdu si to zapsat do průkajdy 😉

indigo
7. črc 2009

Míšo máš to tam. 😎