Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
21. črc 2009

Zuzko, téda to je síla čím vším si Davídek musí projít ☹
hlavně ale že výsledky dopadly dobře!!!
Taky sem nad tim teď dost přemýšlela a asi se blbě ptám,
dyžtak neodpovídej...napadlo mě, jaký to má průběh,
jak se s tim žije v dospělosti?
Moc tě obdivuju!!!!!

Inuš tak jo, tak zítra, platí?? 😉
a žádný vytáčky...bude se rodit 😀 😀

menny
21. črc 2009

Ty jo Peťul chudák taťka, to je pech viď ☹
ale jemu to zaplatí pojišťovna ne??
U nás bohužel ☹ Vinník byl maža
Škoda auta co. Půjde to taťkovi opravit??
Gratulka k 6-ti nedělí 🙂 🙂

inna12
21. črc 2009

jé mě už ani to spaní nejde 😠 prostě nemůžu najít polohu 😠 tak jen čtu, ale už mě ani to nebaví 😝

tyjo kdyby Peta nepsala Pedíkovi, tak si ani nevšimnu že pedík psal 😒

mám radost, že Elluška prospívá a že ti v noci docela hezky spinká 😉 to ani není možný, že už jí je berušce 6 týdnů ! 😵 strašně to utíká...nedávno si seděla v kavárně s bříškem 😀
at se ti čípec co nejdřív uzdraví, holomek jeden 😠

a teda s těma bouračkama holky se snad roztrhl pytel, náš kámoš taky boural, ale naštěstí to taky dobře dopadlo...dávejte na sebe pozor! to léto je nejhorší, je vedro, dusno, lidi sjou nesoustředení 😒

Pedí, já myslím, že do konce týdne to stoprocentně nebude 😀 já vám říkám, že ve 41plus3 nastupuju na vyvolávání 😠 😀 😝 vy mi to furt nevěříte 😀

inna12
21. črc 2009

jdu vyčistit akvárko, se nudim dneska to je hrozný, jakej mám roup, at už je večer 😠

petreva
21. črc 2009

Hezký den,holky,
tak Cipísčata už mají asi taky píchanečky za sebou...jak bylo a jak je??
PEDI, to je dobře, že E. přibírá 😵 tak ať je i tobě brzy dobře!! Ty už šest neděl?? Kdypak si vzpomene manžel 😀
INNI, gratuluju ke kontrole! Já jsem na vás už tak zvědavá a ty ne a ne rodit 😉 Třeba by si po přirozeným prostaglandinu dal říct 😅 To není "vyhnání", kdyby nechtěl tak mu ani žádnej prostaglandin stačit nebude.
MENNIKU, tak už víš určitě, že půjde autíko zpravit??
ZUZKO, jé díky za info, já jsem pořád do toho zdravotnictví tak zapálená, že když slyším něco novýho, nedá mi to se nezeptat...safra, ale ty atb 😒 přeju moc ať je brzy lépe!!
Elča byla šikulka...za to teď už zase 20minut v postýlce kecá...dostala do každý nožky ďobanec. Váží 6900g a měří 67cm 😅 bože bože, to to letí...kde pak je moje malý nanicovatý miminečko 😅 To co jsem si myslela, že bude zub tak bude zub 😉 ale přý se to v tomhle stádiu často zarazí a prořízne se úplně klidně až za měsíc, tak se necháme překvapit, kdy. Dr. byl docela dobrej, na co jsem se zeptala, na to odpověděl...holky kapete dětem vitamíny?? My kapem jen vit. na kosti...pořád si je pletu, jeden je K a druhej je D. Četla jsem, že ten druhý se má v průběhu prvního měsíce kapat každý týden a dál pak každý měsíc až do jednoho roku...
Tak jsem musela E. moooc pochválit.Uvidíme, jaký to bude mít průběh dál, minule byla uplakaná tři dny...
Péťa už to má taky za sebou. Zánět na jícnu se prý hoodně zlepšil, takže v medikaci se bude pokračovat. Bude volat na výsledky biopsie, tak se ještě uvidí. Tak jsem ho musela taky moooc pochválit 😉 Přišel a prý že chce taky pochovat a opusinkovat, že byl taky šikovnej 😀

peda
21. črc 2009

Inní,ani se ti nedivím,že se ti blbě spí v tom horku.Když se budeš nudit,tak zaběhni vyčistit akvárko k nám 😀 😀 ,ale mi ho máme docela čistý,tak pak zaběhneš s Pavlíkem 😵 😵
Tak chalupa se nakonec nekoná,Mája bojkotuje a chce tu zůstat s kamarádama 😠 😠 .Elli stejně ještě spí a v 7 máme být na grilovačce u kamarádky,tak by to ani nemělo cenu.

Holky,já mám pořád téměř 8 kg navíc,Strašpy,ty jsi tak šikovná,já nemám tu kázeň a odhodlání,ale ty kila bych chtěla dolů 😠 😠

Evi,tak manža je dobrej,že to zvládl,to si zaslouží pošmajchlovat 😵 😵 jo a P se na včerejšek těšil celý moje těhotenství,skončilo šestinedělí,tak i když jel ve 2 v noci do Rakouska,tak si to nenechal ujít 😀 😕
A vitamíny dávám stejný,jen ten,co se dává jednou týdně máme vysadit,protože už víc dávám nutrilonu než vypije ode mě.Tak doktora nakonec měnit nebudeš?

Petruš,auto pojištěný je a i to nebyla jeho vina.Ale už je taky asi 4 roky starý,tak je veliká amortizace a prodělá na tom chudá,nehledě,že bude mamce brát její auto a oni jsou celý léto na chalupě a hodně pracujou odsut a hodně jezdí,tak to bude asi na pytel :- a opravit určitě půjde,nevitekla žádná kapalina a to je vždycky dobrý znamení.Můj chlap se autama živí,tak jsem zběhlá 😀 😀

petreva
21. črc 2009

Pedi, právěže my dáváme jen ten denně...tak se ptám, jak tomáte vy ostatní...tak jsi kapala i 1x týdně??To Straspy taky a my ne 😠

inna12
21. črc 2009

Evi, díky 😉
tak sláva, že se to manželovi hojí, 🙂 taky bych pochovala 😀 🙂 musí to být nepříjemný 😝
nojo, Elinka už je velký mimi 😉 fakt to strašně letí

Pedí, ty mě neštvi, ty hubenourku hubenej 😀 ty nemáš co shazovati 😉 no naštěstí máme akvárko pidi midi, ale ted jak je v létě teplo, tak s nim bojuju, furt se tam dělá řasa 😠
taky jdete grilovat, tak snad nám nebude pršeti 😖 já se na to už těším, jak celej den hnípu doma, P.šel s mamkou na houby, tak čekám co donese, at mám aspon co čistit a pak vyrazíme na to opíkání ...
to víš, pro děti jsou kamarádi přednější 😀
a s Pavlíkem ráda přijdu, ale tak asi na podzim to vidím 😀 😀 mám i strach kolik bude vážit, když fakt nepujde brzo ven, v 38+0 tt měl 3300 g 😝

peda
21. črc 2009

Evi,a Strašpy jen kojí,nebo dává umělý mlíčko?Ono totiž ten jeden vitamín je v tom mlíčku umělým,tak se pak nedává.

Inníku,tak deti vymysleli,že pojedou s námi,tak to jdu pobalit a pojedem tam.V 7 musíme už být na tý grilovačce,tak to nějak musím zkloubit.Ale co by člověk pro ty ratolesti neudělal,že??A hubeňour nejsem.Jsou mi jen jedny kalhoty 😖 a to mám vrchní knoflík rozeplej,a já mám tolikery krásný rifle,šortky....a fakt mi vůbec nic není přez tu mojí kotelnu a břicho 😠 😠

Tak já nás jsu pobalit a razíme.

Všem přeju krýsný odpoledne 😵 😉

petreva
21. črc 2009

Pedí, kojíme obě dvě 😨

kacena00
21. črc 2009

holky prosím o pomoc, jakej gelik nebo nějakej jinej přípravek na rostoucí zuby? blbě nám spí, blbě jí, ted sem na t zuby koukala a sou vidět víc, levá jednička je cítit, strčila sem mu svůj prst do pusy a to místo levý jedničky je takový zhrublý

nemůžu číst a psát víc, malošák je na klíně 😀

dík moc za radu, s čím máte zkušenost, dík

petreva
21. črc 2009

Inní není zaco 😅 , vyvolávat porod taky začnou prostaglandinem a když nepomůže tak nasadí oxitocin...tak pořád píjemnější je ten "přírodní" 😅
Jo, za P.jsem taky ráda! Snad se to dá nějak do klidu...dneska jsem Elče povolila...nespala v postýlce, pořád se tam mlátila a breptala, tak jsem si jí vzala do manducy, když má ty bebínka...a už je vzhůru, tak jdem za chvíli krmit a pak razíme ven...už jsem dneska měla zmrzku, tak snad odolám, to je pro mě další mor!!!!!!!
Pedí, ty a dieta?? Vždyť na fotkách vypadáš jak když ti je osmadvacet!! No fakt!!
Straspy, tak se drž holka jedna...kdyby aspoň manža byl drobet s tebou..takhle to musí být ještě o stopro horší a těžší...
Hezký zbytek dne 😉

dadunka
21. črc 2009

Hola, hola, tak jsem taky pořád v celku. Dnešní kontrola - moč, tlak, monitor - ok. Dr. mě vyřadil z evidence a případně za týden (to mám termín), mám jet už do porodky, kde mě vyšetří i vnitřně.
Innu, taky se nudím, tak jdu dělat bramboráky - manžel má na ně chuť. Akvárko máme 110l. a vyčistili jsme ho před 14 dny.
Taky se bojím, kolik bude mladej vážit. Přes 3 kg už má určitě. 🙂

kacena00
21. črc 2009

ahoj holky, tak malej snad na chvilku spinká, tak bych mohla jít např. poklidit, stejně bude spinkat jen na pidichvilku, jestli sem předtim řiakla, že nedělám nic než celej den uspávám, tak teď to tím tuplem platí, dost blbě spí, co chvíli je vzhůru (zatím se to týká hlavně dne, v noci vstává jen dvakrát)

a po půl hodině co je vzhůru už se zase propíná a kvičí, že chce spát, ale spí dycky tak půl hodiny a pak chce znova, no bomba

nevim, jestli sem vám řikala, že sem dnes jela do budějic na UZ té mé kozeny, takže sem tam nakonec ztvrdla půl hodiny - protože mi dělalli biopsii, brala tři vzorky

sem celkem klidná, kdyby se jí to nezdálo, myslím by mě poslala na mamograf rovnou, výsledky tý biopsie budou ve čtvrtek 30.7.

no a teď jak to probíhalo- nejprve uz A u toho dlouuuuuuuze mlčela, což mě teda trochu nervilo, pak mi řekla, že to vypadá na nespecifický zánět nebo hormon. bulku, že jestli souhlasím by udělala biopsii, aby byla jistota

píchli mi do toho mezokain, což bylo trochu nepříjemný, protože v tom prsu tou injekcí rejdila různými směry a do různejch míst to pouštěla

pak mě do toho píchla jehlu a pak do toho místa v prsu kde brala vzorek udělala takovou ránu..nevim, co to bylo neměla sem náladu se tpát, jestli to byl nějakej elektrokauter na zastavení krvácení..nevim, každopádně příjemný to nebylo
no a to se zopakovalo třikrát

toť prozatim vše co vím, každopádně prej z toho do zejtra může bejt buď modřina nebo zánět..tak doufám, že jen ta modřina a že nebude moc bolet..

kacena00
21. črc 2009

jinak sem vás vrychlosti přelítla - takže gratuluju těhulkám ke kontrolám a už bych to teda ráda nasměrovala na ty nový miminka což ? 😀

zuzi at se malej co nejdřív vyzdraví, to je fajn, že ty výsledky dopadly relativně dobře 😉

zuzka84
21. črc 2009

dadu - delat bramboraky , ve 39tt a v tomhle hicu ... obdivuju , fakt!

evi - nemas zac 😀 . a gratuluji ti ze to ty tvoje sikulove tak dobre zvladli dneska 😉

menny - tak to nevim, asi je to u kazdeho s tou nemoci jine, nekteri se o svoji nemoci dozvi az v mnohem pozdejsim veku (treba az pri lecbe neplodnosti apod.) , kdezto David ma vyrazne problemy uz od narozeni.

inni - ty jo , uz jsem u tebe ve fazy jako jsem byla u sebe, ze si myslim ze nikdy neporodis 😀 😀 , furt jsem tak cekala a ted uz jako mi neprijde ze bys nekdy mela porodit ... ti preju vid 😀 . ale tak uz ti preju at to mas za sebou a je tu novy miminecko 😵

zuzka84
21. črc 2009

Baru - diky 😉 .
ty jo , ja se zitra fakt vubec netesim k te mudre , co mam delat? 😀 😝

cipisek007
21. črc 2009

Zuzi, díky za vysvětlení. Takže přecejen pouze 2 potvory 😀 O půlku míň, to je úspěch 😉

Pedí, ahojky!! Teda, Ellinka je kus ženský 🙂 Držím palce na výsledky tý hystologie! Takže pořád krvácíš?

Evi, holky leží v postýlkách, občas tam slyším jekot, ale jinak jsou hodný. Uvidíme, jak to půjde dál. Vy jste dostaly Ďobance dva?? My jen jeden.

Barčo, na ty gely se zeptej v lékárně. Já se dneska ptala dr. a ona mě odkázala na lékárnu a že kdyby to nezabíralo, tak mám přijít a dá mi něco účinnějšího. A taky, kdyby byly neklidný, tak můžu dát paralenovej čípek, je to i na bolest, tak by to mělo pomoct i na žuby 😉

My máme za sebou druhou hexu. Terku jsme zase musely napomínat, aby dejchala, ta když se nasere, tak přestává 😀 Barča jen zabrečela a pak se na doktorku smála. Ta bude větší pohodář a optimista. Terka je takovej malej vystrašenej mazel. Ne že bych jí dávala přednost, to ne, ale je správný už teď vidět, jaký jsou povahově každá jiná 🙂
Jinak váhy: B 6640g a T 6460g. No a začátkem srpna jdeme na osmiměsíční prohlídku 😅 To to letí.

cipisek007
21. črc 2009

Dáda ještě v celku a dělá bramborák!! Blázen 😀
Dadí, stejně - vyhrožovali ti porodem ve 34tt a ty máš týden do TP 😵 😵

zuzka84
21. črc 2009

teeeda tam je dneska hic 😝 , a to jsem vlastne ani nebyla poradne venku , jen rano chvilenku ,ale uplne to sem sala fuj! a hraje nam tu muzika od baumaxu 😒

cipisek007
21. črc 2009

Tak jsem to zakřikla. Holky se předháněj kdo víc zaječí. Jdu za nima, zachvíli přijde mamka, tak jí je přenechám, dneska jsem nějaká totál vyšťavená ☹

kacena00
21. črc 2009

míšo dík, michal už nějakej donesl tak uvidíme, teda je to svinstvo ty zuby vám povim, nespí, blbě jí, blije, je nervní..teda miško teď nevim, je-li lepčí aby holkám přišly zuby najednou nebo raděj každý zvlášť.

a musim si postěžovat, trochu mě bolí to moje kozo po tom bodání

kacena00
21. črc 2009

mě toho tolik utiká, na jakou hadici jde evi manža?

cipisek007
21. črc 2009

Barčo, jde na gastro, vyšetření žaludku 😉
No já nevím, asi bych radši obě najednou, protože půl roku pláče, vzteku apod. by bylo na palici. Dneska večer jsou po injekci totálně ubrečený. Terezce až tečou slzy, takže kaše nešla z falšky, ale lžičkou, jakmile jsem jí položila na záda, tak zase začala ječet, takže i uspání na ruce. Měla před koupáním 37,1 po odečtu a jelikož hodně moc plakala, tak jsem jí radši dala 1/2 čípku. Dr. říkala, že když budou neklidný, tak jim ho mám strčit. Jsem zvědavá na noc.
Kozo po bodání? Co tam s tebou dělali? Já jsem vás moc nedočetla, když jsem byla po dovče. A jak ti to vůbec dopadlo?

cipisek007
21. črc 2009

Ty jo, to jsem netušila, že Tobiáš není v kalendáři 😕
http://ona.idnes.cz/chceme-svatek-pro-sve-syny-...

zuzka84
21. črc 2009

tak ja zitra nejdu do te poradny ... to bude asi happy ze ji budu volat v pul 8 na kdy jsem objednana ze prijit nemuzu co 😒 ? sice jsem se netesila , ale zaroven i tesila ze uvidim prdolu na utz a ze na chvili vypadnu od toho uknouranyho skreta 😠 😉

cipisek007
21. črc 2009

Zuzi, nemáš hlídání? Jak je Dádovi? Oni to pochopí.

cipisek007
21. črc 2009

Jdu do hajan, jsem dneska fakt hotová.

Dobrou a snad klidnou noc.

zuzka84
21. črc 2009

miso , no jsem to S. rikala naposled vcera a on si domluvil nazitra rano nejakou schuzku 😠 a D. je nemocnej tak ho sebou vzit nemuzu, tak holt to musim zrusit

zuzka84
21. črc 2009

dobrou noc!