Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
22. črc 2009

jej, v srpnu na BC je dalsi miminko ... nejak furt neverim tomu ze za mesic budem na rade my - zarijove 😲 😅

indigo
22. črc 2009

Zuzko nešmíruj u nás, jo?!?!? 😀 😀 😀 Ještě bude (nebo možná už asi je) dneska jedno, jen nějak nedá a nedá vědět.... 😎

zuzka84
22. črc 2009

indi - he he, kdyz ono jak je to tam rozjety tak to nejde nesmirovat 😀

indigo
22. črc 2009

Já chci taky někde šmírovat... 😖 mohla bych na červenci, co? Tam se ještě rodí nebo už maj všechny odrozeno? Ale tam nikoho asi neznám... Na září je ještě čas...

zuzka84
22. črc 2009

indi, tak to nevim , cervenec jsi asi vic sledovala ty 😉

cipisek007
22. črc 2009

Uf, tak konečně spíme. Doufám, že zítřek bude klidnější, když Bára nespala, tak jen ječela. Chovat nechtěla, hrát si nechtěla, nic. Děs běs.

kacena00
22. črc 2009

jako vy drndy, já vím zase prdlačku, ale zkouším se domejšlet 😝 😀

hele doufám, že až zase zejtra zapnu komp tak už nebudu mít tydle mikropísmenka, já dycky něco zmáčknu, safra a pak abych si ke kompu nosila lupu

přeju hezkou dobrou a valim něco dělat, třeba dodělat tu hromadu prádla (sem si to teď pojistila a radši vyprala celej koš, takže ještě zejtra pleny a sem an chvilku fertig

tak pus jo?

cipisek007
22. črc 2009

Barčo, v tomhle vedru žehlit, blázne 🙂
Dobrou!

cipisek007
22. črc 2009

Jdu do hajan, všem dobrou!

menny
22. črc 2009

hoj hoj
tak mě odpo volali naši...jedem se koupat, tak jsem ani pomalu nestasčila zabalit
a valili jsme na pískovnu

Indi supéééééér !!!!!!!!!!!!!
Já na tebe celou dobu myslela 🙂

Jájo, Dáduš, auto budu vědět až o víkendu. Teď má nějaký auto na zdviži, tak pak na to mrkne.
Musí ho odstrojit. Pokud bude motor vcajku, tak se bude autí opravovat ale pokud by byl v háji, tak
by to bylo děsně drahý.
Tak douufám, že motor bude naprosto ok
Holky to je děsný bez auta, když máte 2 děti a ke všemu jsou prázdniny ☹ ☹

V rychlosti jsem vás dočetla, ale už vim prdlačku 🙄
Snad jsem neprošvihla něco důležitýho
Jste hrozný kecalky

Jduu hají, jsem z toho vedra dobitá
tak krásný sny
papa a dobrou

zuzka84
22. črc 2009

menny - plavani zavidim , ted uz by to fakt bylo na nejake koupaliste a on musi D. zrovna marodit . ach jo

indi - u vas na srpnu dalsi mimi , vy jedete 😀 😲

tak doboru noc vsem , uz tu asi nikdo nebude 😉

indigo
22. črc 2009

Jó ještě tu někdo straší, ale už taky mizí, jsem z toho dneška dost unavená... 😝
Navíc je mi víc horko než bylo odpoledne, nechápu jak je to možný, když se drobet ochladilo, venku je celkem fajn, ale v bytě... ještě si půjdu před spaním chvíli sednout na balkon. 😎

Na červenec jsem jukla, ale jedinej nick co mi něco říká je Cifka a ta už má po porodu, tak nemám co šmírovat.... 😀
No jo, na srpnu jedem, když víc než třetina bab má termín v červenci... 😠 😠 😠 😀 Asi jsem se měla nahlásit do září, to je teď v módě chodit na jinej měsíc... 😀 Chodíš pořád na říjen? 😀 Budu tam muset juknout... 😀 😎

Dobrou noc!

indigo
22. črc 2009

Jooo Baru!!!!!!!!
Zvětšila a zdůraznila bych písmo, abys to nepřehlídla, ale tady na koňovi to nejde... 😖

Máčkni Ctrl, drž, a roluj tím kolečkem na myši..... 😎 Pokud nemáš kolečko na myši, drž Ctrl a mačkej + nebo - 😎

zuzka84
22. črc 2009

indigo , ne ne , nechodim 😀 a ani jsem moc nechodila, ale u me je sance ze porodim az v rijnu skoro realna teda 😀 . ted obcas zajdu na zari na BC , ale nejak to nejni pro me 😝

zuzka84
22. črc 2009

jo , tak Barce jsem taky chtela poradit, ale zjistila jsem ze uz jsem to zapomela jak se to dela , to uz mi totiz Dada dlouho neudelal, zato kdyz byl mensi tak furt mi to tam takhle mackal 😉

cipisek007
23. črc 2009

DObré ránko!

Tak jak je těhule? Dneska nás čeká nejhorší den. A já doufám, že holky ho ustojí v pohodě. Včera byla Barča na prodej. Nic, prostě nic nechtěla 😠

zuzka84
23. črc 2009

dobre rano,
dneska se desim. snad aspon vecer prijdou ty bourky , at se schladime ... i kdyz musim rict ze v noci ted neni asi takovy parak , alespon me se spi docela dobre, to v praze u babi jsem musela spat s mokrou osuskou pres sebe abych vubec usnula.
jinak me strasne boli v krku - uaaaa, nechci byt nemocna! cakam bioparox, cucam bonbony , nejakej caj na kasel ... doufam ze to prejde

petreva
23. črc 2009

Taky zdravím!!
Ty jo holky, taky se děsim toho vedra.....
ZUZKO, snad to brzy zažehnáš! A D je líp? Abyste to neházeli jeden na druhýho, viď.
MÍŠO, snad si dají všechny tři holky říct a nebudou nás spolu s tím vedrem moc mučit...
BARU, P. má reflux jícnu, ale nikdy ho žáha nepálila...měl vždycky takový hrozný hleny v krku a nikdo nevěděl co to je...až skončil na gastru...už měl dost poleptanou sliznici až prý tak, že takhle může vzniknout hnuska rakovina..ale teĎ na vyš. se to hodně zlepšilo, tak snad jsme to zažehnali.Uvidí se jak to bude dál...

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi a teplotu nemáš? To bude dohromady ty horka a Dáda. Jak je malýmu?

No už to u nás začíná. Barča protivná jak včera. Musela jsem jí zase uspat na ruce, což se mi vůbec nelíbí 😠 Terezka si krásně hraje, ani nevím, že mám dvě děti 😀

cipisek007
23. črc 2009

Evi, co Elenka? Má nebo měla ještě teplotu? Dávala jsi jí ten čípek? J8 jsem naposledy měřila holky včera před koupáním a to vlastně jen T. Barča byla celý den bez teplot, tak jsem jí neměřila.
A velká gratulka k dobrým výsledkům P. 😵 😵

zuzka84
23. črc 2009

evi - taky jsem uplne presne nevedela co tveho manzela trapi , tak ted vim ... to je taky "chutovka" ☹

jo holky dadovi uz je dobre, ocekavam ze dneska uz bude prudit ze chce veeeeen. no jo , on ma ATB tak to uz mu asi i zabrali

zuzka84
23. črc 2009

jo , miso , teplotu nemam , to nastesti ne, to ja ani nemivam ... to uz bych lezela polomrtva 😀

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi, aspoň že tak, hlavně aby se to nezhoršilo.

HOlky, já potřebuju VOLNO!!! Víte co jsem právě provedla???
Ráno jsem zapla pračku. Jen zapla. jo prádlo v ní bylo, ale ne prášek. Já jsem normálně de.bil. Takže teď jsem dala vypustit vodu a dám prát znova. Já se na to .... 😠 😠 😠

zuzka84
23. črc 2009

miso , to je v pohode, ja si rano mazala maslo na talirek (chleba tam nebyl) - tam myslim ze jsem vyhrala soutez blbec roku 😀

petreva
23. črc 2009

Holky vy mě dostáváte 😀 Ale Zuzka asi fakt vyhrála 😀
MÍŠO, Elču budu měřit teď před jídlem, po ránu jsem nějak neměla sílu a ona si tak hezky hrála...pak jsem ji šupla do postýlky a po kratších protestech usnula. Už ale slyším jak nadává té své žirafě, chvíli jí má asi v puse nebo co a pak spustí 🙂
Odpol kolem jedné jsem jí dala čípek, měla zase 37,7, ale asi i horko udělalo svoje. Včer pak měla už "jen" 37,1 a čípek bych ji mohla dát až v deset, tak šla spinkat bez něj. V noci se mi nijak extra horká nezdála, takjsem ji nechala. Spíš mi přijde, že má v noci ruce i obličej studený ☹ hrozim se, aby nenastydla, když je přes den takový horko a v noci je studená...když bude mít teplotu, volám Dr.
ZUZKO, no to s P.nás dost zarazilo, protože už lítá po Dr. téměř dva roky, od alergol. přes CT, krční....a pak takový verdikt...ale léky očividně zabrali, stejně je bude užívat dlouhodobě, ale aspoň se vyhnul tomu nejhoršímu...

cipisek007
23. črc 2009

Zuzi 😀 😀 😀😀 😀 😀 To jo, to jsem ráda, že na tom nejsem zas tak špatně 😀 😀 😀

Evi, tak se Elenka aspoň trochu uklindila? Já jsem uspala B. na ruce a už je zase vzhůru a někdo se tam vzteká. Prdím na ně. Ty jo, mě se chce strašně spát ☹

petreva
23. črc 2009

Safra spadnul mi net 😠
Tak E je bez teploty...a protivná je tak nějak standartně, takže nic zvláštního 😅
Míšo, myslim na vás, aby už očko pominulo a bylo líp!!! A což si k holkám hupsnout při polodním spaní? A hlava??Pořád zlobí??
ZUZKO, ty jo to tě fakt chápu s tím vyčerpáním! Oni by stačily i dvě hoďky viď ☹ .Škoda, že nejsme blíž, vyrazila bych s tím svý roubířem a mohly bychom přibrat i tvýho 😉 tak aspoň přeju hodně sily...
tož my razíme na prochajdu dokud je tam dýchytelno.
Držte se dneska všichni, snad bude zítra líp!

mon73
23. črc 2009

ahojky 🙂
Tak vás po dlouhý době zdravim 😉 Pořád někde lítám. teď zas pro změnu po borůvkách.

Ale poctivě sem vás dočetla.
Baru, ať ti výsledky dobře dopadnou.
Peťo, tvoje autíčko ať je taky ok, tedy spíš ten motor.
Indi, tak že by už? Tak za chvíli tu bude další mimčo? Nebo spíš mimča, což Dadu a Inno?
Míšo, Lipno tiše závidim. Jeden den sem byla s kámoškou na chatě. Labůžo. děti se ráchasli v bazánku, celej den venku, pod slunečníkem, paráda.

Jó, řidičák. já ho mám deset let. A až teď, cca 20 dní jezdim. Ato skoro každej den. Dálky, město, vesnice, křižovatky, couvání na parkovišti, tankování..... Už sem byla i u vás v Budějkách a v Táboře. 😀 Teda zatim mám vedle sebe "rádce" - manžela.

A teď k Tobísovi - druhej den má horečky 37 - 38,5 vypadá to na zub. Dvojka dole. Na dásni má červenej čtvereček a nahoře takovou jakoby bublinku. Nevíte jak dlouho můžou ty teploty trvat, než mám začít plašit? Jinak mu nic neni, jen je podrážděnej a víc brečí u jídla. S lukym nemám zkušenost, tomu lezli bez problémů.

mon73
23. črc 2009

Jájo, taky sem se ke konci v noci budila a brečela nad tou nemohocností. A to byly venku dva stupně. a co teprv vy, těhulky. Mně je horko i bez toho baťohu. Myslim na vás. 😉

mon73
23. črc 2009

Hm, tak praní bez prášku a chleba s máslem bez chleba 😨 😀