Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
25. črc 2009

Indi, já už jí to psíla 😀

Jako včera čekáme chlapečka je masakrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀 😀

cipisek007
25. črc 2009

psíla jsem jí to 😀 Už jsem jí to PÍSLA 😀

inna12
25. črc 2009

holky, mě nedorazila ani jedna IP 😀 😀

indigo
25. črc 2009

páč Indi ti žádnou neposlala a Míša ti jí PSÍLA, no měla jí radši poslat... 😀 😀 😀 😀

kacena00
25. črc 2009

tyjo a já innce předpovídala porod v 37 a nějaký drobný 😀

kacena00
25. črc 2009

holky já se asi poprdím..normálně je mi furt na blití a to ještě navíc mám uplně stejný problémy jak loni..si v pondělí koupim ten test a vyjde mi pochopitelně negativní! 😉

ale pak mi mě ovšem zajímalo, co mi jako je...

chudák zuza a chudáci chlpay doma... chjo

inna12
25. črc 2009

😀
tak bude něco teda ? 😀 psílněte znovu 😀

indigo
25. črc 2009

Jó Baru sekla ses... 😀 To bude tim, že Inuš až dovčera čekala chlapečka, dneska už čeká asi mimozemšťana, nebo nevim... ale v pondělí se tam sejdem se Zuzkou, bude nás psychicky podporovat, až budem tlačit 😀

inna12
25. črc 2009

Baru, no 😝

nemáš nákou střevní virozku? těžko říct, co 😒 teplotu nemáš? na test jsem zvědavá 😀

cipisek007
25. črc 2009

Já su debýýýýýýýýýýýýl. Já to poslala Innce bez čísla 😀 😀 😀 😀

Adresát Inna 😀 😀 No jeslti je tu taková nějaká, tak bude čučet 😀

Barčooo, já tu v pondělí nejsem 😀
Jestli bude nega, tak radši dojdi k dr.

indigo
25. črc 2009

HA! Cyrda bude mít segru!!!!! 😎

achalteke
25. črc 2009

Kdo chce ještě IP? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Holky dneska nestíhám, teď jsem teda poslala chlapi do hospy a mám chvilku klidu, ale dnešek byl plný zážitků. Učila jsem mýho chlapa a jeho kámoše lézt na umělé stěně (teda jen teoreticky a jistil je kolega z práce), ale byla to prdel....můj chlap je z toho úplně posranej a má už zamluvený další termíny na lezení....
Zítra dočtu jen jsem mrkla jak je na tom Zuzka....
Tak pic jdu do sprchy a masírovat 😉

cipisek007
25. črc 2009

Innko, už ti to dorazilo?? 😀

indigo
25. črc 2009

Dorazilo, a od Indi určitě dřív, když Míša posílá "jen" Innuš bez čísla... 😀
Jíčo ty jsi nějaká akční, ne?!?!? Takhle měsíc před porodem.....

Já z vás nemůžu, jdu chvíli žehlit... (v sedě, mám zlepšovák, měla jsem to vynalejzt už dávno... 😀 😀 😀 😎 )

inna12
25. črc 2009

Míšo, Indi, šikulky, obě jste se trefily ve stejný čas 😀 😀 ale díky!!!!

Jájo, fajn fajn ...měs původně neposlala? 😠 😀 😀

každopádně znám a vím ! 😀 😀 😀 😝 🙄

cipisek007
25. črc 2009

Indi a jak u toho s pupíkem sedíš?? Musíš sedět hrozně daleko od prkna, ne?? 😀

jsem Innku drobet obrala, noooo 😀

cipisek007
25. črc 2009

Indi, hahááááá vidíš 😀 stihla jsem to i s číslem stejně rychle jako ty 😀

inna12
25. črc 2009

žehlit v sedě jo??? ty kam ta Indi na ty recepty chodí 😀 😀

Míša mě obírá
😀

kacena00
25. črc 2009

já u toho taky pak seděla 😀

hele jájo, ty si dobrej pošuk 😀 co tys ještě před těhulákováním nedělala prosim tě?

já se měřila inuš a teplotu v podpazušie sem měla jen nějak 37,1 nebo tak něco, teda před dvěma dny, bych se zase mohla přeměřit a přestat pusinkovat cyrilka bych taky mohla, když mě to nedá a když už tak líbám jen na tváře..ale i tak bych asi měla stopnout

indigo
25. črc 2009

Já mám pupek pod prknem (né zas úplně), prkno cca v úrovni kozenek, je na mě čupr pohled... 😀 😀 😀

kacena00
25. črc 2009

holky vy ste sprosťandy! 😀

cipisek007
25. črc 2009

Indi 😀 😀 😀 😀

Innko, ty IP jsem první rozesílala já, jen jsem nevěděla, komu všemu to můžu poslat o třech původních adresátkách jsem si byla na 100% jistá. Až zase něco zjistím, tak pošlu všem.
To mi připomíná, že to písnu ještě Evče 🙂

petreva
25. črc 2009

No holky, já chci taky přeci IP 😉 prosím prosím....

cipisek007
25. črc 2009

Jdu pověsit prádlo (ano do toho slejváku 😀), do sprchy a hají, všem dobrou noc!

cipisek007
25. črc 2009

evi, já jsem ti to už poslala, nedorazilo??

cipisek007
25. črc 2009

Tak jsem ti to, Evi, poslala znova 🙂

A teď už tu fakt nejsem.

petreva
25. črc 2009

Míšo díkys, dorazilo,jdu to přečíst, jsem zvědavá...a ještě nevím, jak tu zítra budeš či nebudeš, tož měj se hezky na Lipně!! Ať vyjde drobet slušný počasí!
Téda ZUZKA, takhle trpákuje? Chuděrka malá 😒 ty jo, hlavně ať je v pořádku ona i prďolka!!
Díkys za typy na štípance, mám zapsáno 😉

kacena00
25. črc 2009

bru noc

inna12
25. črc 2009

my byli celý odpo u bráchy, Martínek byl zlatounkej, zaplakal jednou a to když se lekl, jak štěká pes...on se jenom směje, pořád..z toho jsem hotová, on už normálně umí paci paci pacičky, vařila myšička...to je něco, jak už vnímá 😵 bych ho sežrala miláška ...no jo hormony 😝

Míšo, 100% jistá čeho? 😕

Baru, na teplotu se ptám kvůli tomu klíštěti 😉 já se po něm taky hlídala, aby náhodou borelioza...tak si teplotku raději hlídej! 😉 to nechci vubec strašit!!!! ale aby ti kdyžtak dali atb, víš? 😉 moje kámoška měla klíště ted a její dr jí dal atb hned preventivně... jak ale říkám, nechci tě strašákovat, jen se hlídej 😉

jdu do vany..

hezký večer prďátka

inna12
25. črc 2009

Dobrou ! 🙂