Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
5. srp 2009

Kuk ženy!
Jsme doma, foto dodám časem, vládne tu neorganizovaný chaos... 😝
Moc moc moc všem děkujeme za gratulace!!!!!
Miška je zlatíčko přes den a ďáblík v noci, má to nějaký otočený, přes den jen spí, v noci jen okupuje moje kozenky.

achalteke
5. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vítejte Indi a Miško, jsem ráda že už jste doma a strašně moc se těším na fotky...
😵 😵 😵

petreva
5. srp 2009

INDI, ráda tě, vás, vidím!!! Taky se těším na fotečky princezny!!! tož vydržet mamino!!! Ale ty to znáš, viď. 😉
Co ten náš INNIKČEK!!!Já na ní tak myslím a jdem zas ven tak snad až přijdu, tak už tu najdu zprávičku o Pavlíkovi!!!

zuzka84
5. srp 2009

nazdar indi 😀

cipisek007
5. srp 2009

Indi a Miško! Vítejte doma 🙂 Moc se těšíme na podrobnosti a fotečky, až bude mít maminka chvilku 😵

Jájo, ten tvůj chlap je opravdu BOREC!!! Ale úúúplně ho vidím, jak to zkoumá a najednou LUP a je to 😀 😀 Jak jsem ho viděla na vlastní oči, tak ho fakt normálně vidím 😀 😀

cipisek007
5. srp 2009

Holky, ty moje beruny jsou neuvěřitelně uječený. Já tohle dlouho nevydržím. Terka už ani nechce kaši z flašky, takže jí dostává lžičkou a když jí nefutrujeme dostatečně rychle, tak ječí jak pavián a pak se na tý kaši dusí.

A co ta Innka?? Nikdo nic nevíte? Mě napadlo, že když byla už ráno na sále, jestli třeba Pavlík nechtěl a nešel ven a nešla nakonec na císaře 😕

cipisek007
5. srp 2009

Holky, zítra budu až večer, kdyby jste mě hledaly 😀

Mám tu na noc segru a tak hned ráno po jídle bere holky k našim a jáááá jááááá jáááá jdu na kosmetiku a ke kadeřnici!!! Budu novej člověk! Už se moc moc těším. 😵 😵 😵

Takže pokud by mi Innka písla, tak někomu pošlu SMS a kdyby mi nepísla a písla někomu jinýmu, prosím, prosím dejte mi vědět 🙂 Moc děkuju!

Jájo, držím na zítra palce!

Všem dobrou noc, já jdu do hajan, ten jekot mě zmáhá čím dál tím víc 🙂

zuzka84
5. srp 2009

miso, my tady teda nic nevime zatim . ale ona sla na sal fakt asi strasne brzo - to jsem nechapala. ale divny ze vam jeste nenapsala

tak dobrou noc

petreva
5. srp 2009

Míšo, téda, Elča taky pořád perlí tím řevem ani to není pláč jako spíš řev a vztekání, ječení...ale ty máš DVĚ!!!Já tě stejně obdivuju, fakt!!!Vůbec to nechápu, jak bych to zvládala. Ani představit si to neumím. Jsi dobrá!
Taky mi leží v hlavě ten náš Inník!!! Holky, kdyby někomu psala hned info sem...čekám do 22to musím odsát nebo prasknu do rána, takže honem Pavlíku šupky dupky ven!!!

indigo
5. srp 2009

Miška je v albu!
Jdu upadnout do bezvědomí, zatím mám Tádu u tchýně, do zítra, ale nevím, jak to vymyslím dál, Miška přes den spí, v noci bdí. Táda naopak... musím jí to co nejdřív přehodit. Dneska taky spala skoro celej den, teď usnula, tak jdu honem taky do hajan, předpokládám ale, že dlouho spát nebudem... 😝
Dobrou noc!

straspytelka
5. srp 2009

Ahojky všichni 😵 😵
Indigo, ještě jednou gratulace 😵 😵 😵 malá Michalka je nádherná kočička 😵 😵 😵 😵 😵
Jájo, teda jak píše Míša....chlap na zabití 😀 😀 😀
Myslela jsem, že bude mít Innuška odrozeno, no třeba má, ale je unavená a tak...snad dá brzo vědět 😕

kacena00
5. srp 2009

jééééééééééééé 😵 😵 😵 ta je kláááásná 😵 😵 😵

taky načuhuju jak inuška

achalteke
6. srp 2009

Indi 😵 😵 😵 😵 😵 Miška je fakt krásňoučká, takovej bobík malej, krásná princezna. Hrozně moc se mi líbí jak se Táda tváří na té fotce - tak hrdě 🙂 . Fakt moc hezký 😵 😵 😵 !!!!!

Já zase zevluju nemůžu spát, protože spim u našich a tady v tý posteli se fakt spát pořádně nedá 😠 ...tak jdu trošku netovat

petreva
6. srp 2009

Dobré ráno!!
INDI, jéééé Michalka je krásná a ta fotka jak je právě narozená, tak je tak dojemná,jak se tváří!!! HMMMM to je taaak hezký!!! A všichni tvý pokladi na jedné "hromadě" taky moc hezký!
Mě to vždycky tak dostane, ty malinkatý miminečka!.......
Normálně jsem koukala na leták od Babylove příkrmy a mají tam teda dost divný věci...od 4.m. je v příkrmu rajčatový protlak, krupici a ovesný vločky 😕 od 7 tvaroh a jogurt 😕
Co vy a dovolená?? My lautr vůbec nic!!! P. má moc práce a to až do konce srpna...
DADU, co bradavka?? Je to lepší?
JAJO, ty takhle nemůžeš spát? Napiš co a jak na kontrole,jo?
MENNY, co vaše noci?? A přes den už se vrátil starej dobrej Matušek??
BARU, jak to jde s příkrmem? Chutná? Elča teĎ tak zírá, když něco jíme my...vidí lžičku a strhla by se 😅

menny
6. srp 2009

Dobré ráno
Indi Michalka je krásnááá!!!!!!!!
To je brouček!!!!
Fotky z porodu jsou šíleně dojemný a ta s těma ručkama je super
a ta s pyšnym bráchou a taťkou 😵
Máte krásnej overálek 🙂
ještě jednou gratuluju!!!!!!!

Matoušek byl dnes často vzhůru,
ale jen tak pofňukal a hned usnul...ani mu nic nechybělo,
tak nevim co to.

Co ta Inuška??????? Začínám mít dost strach 😔
hlavně ať jsou s Pavlíkem v pořádku!!!!!!!!!!!!

menny
6. srp 2009

Evi, mám od babylove asi 4 skleničky, tak jsem to byla teď okouknout
a jsou bez rajčatovýho protlaku. Dost jsem ty příkrmy v DM študovala, tak
bych s rajčetem nic nekoupila, ale radši jsem to došla omrknout.
Ty od alnatury jsou ale parádní, obsahem nejlepší...jak psala Míša, výběr super

menny
6. srp 2009

Včera jsem si to s Barčou a Helčou parádně užila, bylo hezky, byly
jdmena terásce, žádnej človíčkov

Jájo ty takhle ponocuješ? Šimonek nedal spát....ty jo 37tt

Zuzko tak bude plánovaný císař. Celkovou a nebo epidurál.
Jak to budeš mít s tim převozem?

mon73
6. srp 2009

Ahojky 🙂
Tak Inni pořád nic?
Evi, u nás s příkrmamam dobrý. Tobi sní všechno kupovaný i vařený. Teď má období, že před nim nemužeme hejbnout pusou. Hned začne mlaskat a řikat mam mam. A když nic nedostane, tak se vzteká, jako když jede na motorce: roztáhne ruce jako na řidítka a ještě pěstičkama "přidává plyn" a do toho vrčí.
Peťo na rajčata si taky dávám pozor. Kupuju Hamánek, ten je dobrej na cesty, protože tolik neteče. Ale ne sladký, tam je cukr. Ty kupuju od Sunárku. Pak Hami tu Alma.. z DM a když je ve slevě Hipp. Včera sem zrovna koupila od Hippu zeleninovou polévku s kuřetem Bio a jen za 25,- bez akce. Kojim kolem jedný v noci, pak až v sedm ráno a dopoledne před spanim.
Včera dostal poslední očkování, tak v noci trochu hořel, ale teď už je to dobrý.

mon73
6. srp 2009

Jé Peťo, moc holky pozdravuj. Až se víc rozjrzdim, tak budu muset za tou Helčou dorazit.

Jájo, a co poslíci už je to dobrý? 😉

Miška je ňuňaná. 🙂 🙂

Jó a jak psala včera Míša, tak to samý dělá Tobís - než naberu lžičku s jídlem, tak se vzteká, že mi to dlouho trvá. Jak ptáče pořád otevřenej zobáček. 😀

peda
6. srp 2009

Ahojky 🙂

Vítám doma Indi s Michalkou 😵 😵 malinká je krásňoučká,kluci na vás holky jsou patřičně pyšní 😉 🙂

Inníku 😕 doufám,že jste ok.Už mát teda taky strach.

Jájo,to je na pytel s tím spaním,co?Mám to ještě v živý paměti.Jak dopadlo strhávání tapet,nebo co jste to prováděli s manžou?a kdy jdeš na ten monitor?

Petruš,Evi,vy jste šikulky s těma příkrmama.Jen to hezky všechno vyzkoušejte,já pak budu chodit pro rady. 😉

Zuzi,tak kdy bude transport do ČK?co placenta? co kluci doma?už si asi pomalu zvykaj,ne?

Elli už nechce sát mlíčko z kozenky 😢 tak začínám odstříkávat.Ale je to bída,odsaju maximálně 40ml z obou.Ale asi lepší,než nic.Ale mám odsávačku takovou tu nejvíc obyč,jak na ní dávala odkaz Evi,mám jí 9 let starou,ještě po klukovi.Nevím,jestli mám investovat do jiný,jestli to má vůbec cenu.

A po třebuju radu,nikde jsem nenašla,kdy má to moje dítě svátek.Pomůže mi někdo?prosím,prosím

Tak,jdu hodit sprchu,dám caro a něco drobet posnídám a pojedem na návštěvu.Jo a musím se pochlubit,dneska jsem měla radost z mojí váhy.Ještě teda necelých 5 kg,ale už to není tak šílený.

Všem přeju krásný den a doufám,že se Innka ozve,že nemá jen čas.Hlavně,ať jsou zdaví 😵

mon73
6. srp 2009

Týjo, Pedi, hledám ti to na rodině a nechce mi to ukázat. Ale vydrž mám kamarádku co má malou Ellu, tak jí písnu 😉

menny
6. srp 2009

Ahojky Moni
😀 😀 Tobísek jak na motorce 😀 😀 😀
si to představuju😀 😀
Díky za info o příkrmech. A co má T. nejradši??

Peťul dle slovenskýho kalendáře Ela ( ale s jedním L) 24.5.

Už trochu nestíhám, za chvilku mám sraz s kamarádkou a dětma,
tak zatím papa.

Kdyby cokoliv o Ince....Míšo nebo kdo na mě máte mobil prosiiiiim SMS.
Hrozně na ní myslim!!!!!!

menny
6. srp 2009

Petí super, že se snažíš něco odstříkat 😵 🙂
když váha klesá, to poteší...gratuluju 😉

mon73
6. srp 2009

Tak Pedi slaví to 19.2. podle švédského kalendáře. 😉 A prej jí někdo našel ještě 16.3.

Peťo, jemu je to fakt jedno sní všechno. 😀
Tak zatim končim, jdu něco dělat

kacena00
6. srp 2009

ahoj holky!!!no tak innuška stále nic? Pájo prosím tě pojď už mezi nás a ostatní prďousky! snad je všechno v pořádku...
tyhle vyvolávaný porody, achjo...

PEDI podle mého teda je 40 ml z každé kozenky až kam...víš co, říká se, že to se spíš podaří dítěti odsát víc, přeci jen jak je to spojený s psychikou, když tě saje miminko, seš z toho dojatá, jak je u tebe a líp se ti mlíčko spustí, a když saješ odsávajdou, hypnotizuješ každou kapku a potom je to teda mnohem těžší a to mlíko se spouští hůř...takže kdyby ela pilaurčo by vypila víc než tu 80 ku, teda pokud by chtěla... víš můj malej, ačkoliv už mu bude skoro půl roku, i když je na UM, tak si pořád drží 2 hod. odstupy a 3 hod. odstupy a nejvíc vypije přes den 120, jen večer 150 a jinak přes den vypije i míň, ale je fakt že bumbá častějc než miminka na UM v jeho věku
prostě to tak má a před 6 týdny pij jen 90 ml...a to mu bylo přes 4 měsíce..

takže možná máš mlíčka opravdu dost jen si neměla PRSA NALITÁ K PRASKNUTÍ A ZNERVOZNILA SES TÍM, NEVÍM...JEN ODHADUJU, TAKHLE NA DÁLKU TO JE TĚŽKÝ..JEN UŽ MÁM ODSTUP OD TOHO SVÝHO KOJA A VÍM, ŽE SEM PO CELOU DOBU MĚLA MLÍKA DOST, JENŽE MALOŠ PIL MALÝ DÁVKY A PROTO SEM NEMOHLA MÍT PRSA (parsdon caps) nalitý jak melounky..a furt sem se tím trápila, nasadila flašku, jenže u 4 měsíčáka naučit znovu na prso...to je kumšt..třeba by to u tvý princezny ještě šlo, ale chtělo by to fakt trpělivost amusela bys o to mocinyk stát, ale pokud ste takhle obě spokojený, tak prostě odsávej a dokud tě to nebude unavovat a v těch prsou něco bude tak jí přilepšuj..

pro inspiraci ti hodim odkaz an jeden příběh, kdy maminka u 4 měsíční holčičky po 2 měsících vyhradního krmení z lahve znovu začala kojit (brala nějaký hnusný léky na št. žlázu a tak kojit nemohla, jenže dost chtěla)
ale jak řikám, teďf mám od koja odstup, trochu se mi vyčistila hlava a občas se tomu musim pousmá, že sem to tak "žrala" 😀

kacena00
6. srp 2009

holky potřebuju radu ohledně příkrmů... včera to bylo třetí den, co sme měli otevřenou první lžičku mrkve, jenže sem byla s peťou a helčou a tak sem teda mu nedala, mohla sem na sváču, ale to odpoledne byl děsnej, protivnej, nevyspalej a asi bych ho tím odradila

no a tak se chci zeptat, jestli bystge to ještě dnes dávaly nwebo raději nee? bylo to celou dobu v lednici - ty dva dny sem ze sklenky dycky odebrala a v jiný nádobce tu trochu ohřála..

kacena00
6. srp 2009

jémonča už má takovýho kluka co jezdí na motorce 😀 😀 😀 😀
tak top je hlína, my zase řikáme cyrilkovu vztákní, že dělá čerta 😀 apropos včera se před holkama předvedl, ječel holky jen koukaly a to nepředvedl vše v plné kvalitě 😀

a sme pokajděny, jdu přebalovat

peda
6. srp 2009

Moni díky 😉 🙂 to máme teda na výběr 😅 😅

Baru,díky za info.Já vyždímu 40 ml z obou kozenek dohromady a jen tak 3xdenně.Ode mě vůbec nechce teď 2 dny.Jen ráno,když spí 9 hodin v kuse a snědla by chalupu,tak se u toho vzteká,ale chvilku u nich vydrží.Ale je to boj.Jsem z toho smutná od začátku.Jak píšeš,hypnotyzuju každou kapku v odsávačce,je to děs.Ale s klukem sem se takhle ždímala 4 měsíce,tak třeba to ještě chvilku půjde i s Eldou.Piju caro,kojo čaj i homeopatika.

kacena00
6. srp 2009

takjá nevim, se sem dycky dostanu, dyž tu někdo není a pak monologuju... 😀

rposím jen o radu, jestli byste tu skleničku tý mrkve ještě dnes daly nebo mu mám raději uvařit mrkev čerstvou...otevřela sem to v pondělí v 5 odpo, pak sem dala v úterý včera ne, a dnes je to čtvrtý den otevřený tak jestli už to raději nedávat nebo jo...bylo to v lednici a dycky sem jen odebrala..

kacena00
6. srp 2009

jo, jinak jak ste řešily, kdy co jak a že to každej dokrot má jinak, záleží i na tom, jestli dítě dostatečně přibírá nebo ne... třeba já se na kaši ptala a doktorka řikala, že u nás je ještě čas, protože malej přibírá a z vedlejší diskuze holka nasadila svojí dcerušce kašičku soubežně s maso- zeleninovejma příkrmama prootže jim vůbec holka nepřibírala... tak i podle toho

jinak mě taky řuikala, že na ovoci se dohodneme až tam půjdu příště tj. 3.9, kdy snad dostaneme druhou hexu

jo, staršpy tady psala o synfarix vakcíně, prosim prosim co to je?

ad LEPEK: clekm mě překvapilo, že mi řekla, že ho zkusíme nasadit po půl roce, já myslela podobn jak peťa, když je alergie v rodině a kort když já mám bzl. dietu, že ho nasadíme až třeba v roce, četla sem i z nějaký konference k celiakii an netu, že v americe to maji tak, že když má celiakii rodič, dítě se bere jako že má celiakii a bylo by neetické ho vystavit působení lepku, bere se prostě jako bezlepkář

a ona mi řekla, že v něnovějších výzkumech se ukazuje: že děti, kt. sou vystaveny působění lepku před 4. měsícem a naopak dýl jak po 7. měsíci, tak u nich je větší riziko rozvoje celiakie..
takže já si zavolám svojí doktorce do imumedu a co ona na to ale jinak asi po další kontrole taky zavedeme lepek..bojim bojim..no ale to nechci rozvádět

píšu to protože se to tu rozebíralo a k těmhle info sem se dostala já