Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

helik3
autor
11. lis 2008

tééda jo, já tu mám práce, hergot, že nestíhám se účastnit 😠 😠

Míšo super, že máš RL a na počkání, tak to je výborný!! TAky bych ho raději měla sebou co kdyby ho chtěli, ne?? Zvlášť když nejste oddaní!!

TAk čekám na fotečky od Monči 😉

cipisek007
11. lis 2008

Mončo, krásný!! Mě se líbí, jak mají mimča skrčený ty nohy v bříšku 🙂 A jak je to na těch fotkách z UTZ vidět a poznat 😵

cipisek007
11. lis 2008

Helčo, no právě. Pokaždý píšou něco jinýho. Svobodná matka RL, vdaná oddací list. No a na další stránce píšou zase, že u svobodný stačí prohlášení o otcovství (máme). Se v tom vyznej 😠

petreva
11. lis 2008

Moni, ty jo, to je od Čutků? Pěkná!! A dík za info! Nějak kolem nás není nikdo vstřícný...
Míšo, tak to je...Mojí sestře bylo tak dobře, že to prý byli nejlepší měsíce ☹ neříkám, že to není hezký,mít miminko v bříšku, ale přináší mi to až moc potíží...ale nebudu si stěžovat. Hlavně ať mu nic nechybí a ať už ho držíme v náručí...

Holky nedíváte se někdo na seriál Ztracení? Nenahráváte si ho??

Tož taky razím...musím ještě zařídit nějaké faktury a zase se dát do kompletace grantů,jeden už je hotový, jupí, ještě dva. A jeden je "lepší" než druhý 😅
Mějte se a ať je vám všem dobře.

cipisek007
11. lis 2008

Evi, na Ztracený jsem se dívala na první 2 řady, pak mě to přišlo jako pěkná blbost. Takže už ani nenahrávám.
Ale víš co? O to větší radost budeme mít, až se miminka narodí a my si je pochováme. Už budou ty těžký týdny za námi a budeme se radovat z našich uzlíčků¨ 🙂
Měj se krásně!!

helik3
autor
11. lis 2008

tý jo já ztracené sleduju, sice už je to trošku přehnaný, ale je to jedïný seriál který sleduju opravdu pravidleně. Akorát teď poslední dva díly jsem nějak proklimbla,a potřebovala bych osvětit nějaké momenty co jsem zavřela okno, hehehe. Evi ty na to koukáš??? A vidělas poslední dva díly, že bys mi něco ujasnila?? 😀

cipisek007
11. lis 2008

Helčo, jojo, mě to taky přijde už dost padlý na hlavu. Já pravidelně sleduju Přátele, ty i nahráváme 🙂

helik3
autor
11. lis 2008

jojo Přátele taky "pravidelně" sleduju o víkendu, když nezapomenu 🙂

Mám ráda i zoufalé manželky, jenže jsou taky strašně pozdě, a když každý den v šest vstávám 😖 takže koukám do první reklamy, vždycky 😉 pak to raději vypnu, protože já bych to dokoukala, to jako jo, ale co ten druhý den, že?? 😀

menny
11. lis 2008

ahoj kočky
Já šla hned po tom cukru chrnět a vstávala
jsem před půl hoďkou.
Jako bála jsem se...hlavně odběrů na lačno.
Mám nízkej tlak, ale dopadlo to na pohodu.
Dali mi to do studený vody...do čaje ani náhodou ☹
no ale dalo se to, nebylo toho ani 0,5 l
Taky jsem na tom potkala kamarádku a byl tam
manža, tak jsme kecali 🙂
Moc všem děkuju, že ste na mě tak myslely berunky
zmoje 😵

Helčo, ten rozměr na ten přebalovací nástavec ti
pošlu v neděli nebo pondělí. Kamarádka tam jede,
tak mi tam tu komodu s nástavcem bude kupovat.
Mohla bych se jí zeptat, jestli by ti jí vzala, chceš?
Ale nemohla bych slíbit, jestli by to vzala. Ne kuli tomu,
že by nechtěla, ale aby se jí všechno vešlo do auta. Vim,
že toho poveze dost + mě komodu, světlo a nějaký police.
Ale kdyby to šlo, chtěla bys to??

Míšo co se ti zas o mě zdálo??
Sem hrozná co, že ti takhle lezu do snů 😀

Ty nožky je u nás nějakej začarovanej kruh ☹
Neni ti tak dávno co jsem si řikala, jak je všechno super
a krásný...až mě to trochu děsilo.
Pak přišlo krvácení v těhu a od tý doby se se*e jedna věc
za druhou. No čekala jsem nějakou ťafku po tom hezkym období?
ale že to bude takový!! A porodem začne vše na novo ☹
Snad to nebude takový jak to teď vypadá a vše zvládnem,
co nejlíp 🙂

menny
11. lis 2008

Já koukám na Muži na stromech. To je můj
seriál. Jen si ho musim nahrávat, panž tak
dlouho nevydržim. Pak koukam na ordinaci.
Přátelé máme všechny řady doma.

Čepičku mám z cherokee. Je bílá chundelatá
s ouškama...jako plyšáček 🙂
Jinak zas jsme byli o víkendu v tescu. Cherokee
je prokletí pro peněženku 😀 jsem tam zas nechala
peněz za Matýskovo oblečení.
Maj to tam levný a děsně sladký...nejde oddolat 😀

cipisek007
11. lis 2008

Peťul, já ti ani nevím co se mi o tobě zdálo. Vím, že jsi tam byla ty a asi jsme někde pily spolu kafe. Fakt nevím. Já měla zase blbou noc, mozek zase vymejšlel hovadiny a nenechal mě spát a to mě nic nebolelo, ani holky sebou nemlely. No ale to je tou kontrolou zítra, vždycky se vynervuju a zbytečně.
Když mě se právě nechce dát za jednu čepičku 200,-, zvlášť když potřebuju dvě 😒 Kolik stála tu co jsi koupila?
Vy máte nahraný všechny Přátele?? Tak to je něco pro mě!! Mě se totiž při vypalování z TV na DVD nosič poškrábalo jedno dývko a tím pádem mi chybí asi 6 dílů. Když bych se o víkendu koukla co mi to chybí, mohla bys mi ty díly vypálit? Když bych mohla být tak drzá 😵

menny
11. lis 2008

ahojky
Míšo, já už si nepamatuju kolik ta čepička stála,
ale vim, že sem si libovala jak je levná naproti těm,
co jsem viděla jinde. Ale cenu už fakt nevim ale byly
k tomu i rukavičky
Napiš mi jaký díly z jaký řady ti chybý a v úterý ti to vemu 😉
Jinak v úterý s tebou počítám na tu prohlídku porodnice jo
Snad nebude moc porodů, aby jsme měli možnost to omrknout.
Moc na zítra držim palečky. Ať holky hajaj co nejvíc nahoře. Ať jste
všechny ok 🙂
Já taky nespim před každou návštěvou dr. to je normální 😉

helik3
autor
12. lis 2008

ahojky kočky,

doufám, že dnes bude volněji, i když asi ještě ne, ale zítra a a v pátek tu nebude můj přímý nadřízený, tak se Vám budu více věnovat 😉

Mončo fotečky jsou krááásnéééé 😉 😉

Menny, to by bylo super kdyby to šlo, ale když to nepůjde nic se neděje. Já bych chtěla aby měl ten klasickej rozměr jako na komodách, tedy ca š.74 x hl. 70 cm a kdyby to fakticky byl za těch 500,-tak ho beru všemi deseti. Jestli ho nebude moci přivézt, ať to alespoň okoukne a napíše mi třeba nějaký ten kod,rozměry, barvy atd. je možné že bych tam poslala kolegu z práce 😀 😀 😀 tak aby mi nepřivezl něco jiného 😀 😀 Díky moc za ochotu 🙂 Komodu jsem si vybrala už na letáku z nějakého nábytku v Klokotech 😉

Takže v úterý jdete na prohlídku porodnice v ˇCB?? Tééda jo, toto letí, tak ať z toho máte jen ten nejlepší dojem!!!! 😉

cipisek007
12. lis 2008

Ahojky holky!!

Tak dneska máte za úkol místo sváči ve 13:45 myslet na nás tři. Jdeme na kontrolu 😉

Peťulko, to bys byla moooooooooc hodná. Až budu u sebe, tak se kouknu a písnu ti SMS. Jo a prosím tě, jen bych to potřebovala vypálit na DVD mínusové, ne plusové. Plusový nám DVD nebere 😒 I když ono je to šumák, když bys neměla mínusový, tak bysme si to doma přepálili. Přivezu ti nazpět prázdný dývko a ještě si řekni, co bys za to ráda. Čokošku? 🙂
S porodnicí počítám, musím si zjednat taxíka (maminu, jen mě tam hodí a pak vyzvedne) a sešly bysme se asi na tom hlavním parkovišti, ne? Začíná to ve 14hod, tak po půl druhý bysme se srazily?

barag
12. lis 2008

ahoj holky, bohužel nemůžu dneska dočítat ale vidím, že tu Péťa píše o tom nástavci z ikey, prosím tě to je gumovej nebo dřevěnej? nebo nějakej dřevotřískovej? můžu mít od kámošky, prej taky z ikey, posílala mi fotku, ale ten je gumovej, a já sem spíš pomýšlela na něco dřevěnýho či dřevotřískovýho, když už to budu pokládat na dřevěnou komodu, tak aby to neplesnivělo...

jestli s ní budeš mluvit, zeptej se jí prosím, prosím. dík moc, jinak Vás všechny zdravím a posílám pusy a přijdu se podívat až budu mít ¨trochu volnějc, už začínám mít husto ohledně školy, těším se na konec ledna, kdy to (snad skončí- jen maličkosti, dopsat bakalářku, aby mi ji uznaly, udělat zkoušku z angliny, kterou už sem asi třikrát neudělala no a pak odstátnicovat...nejsëm teda vůbec studijní typ, jak zjišťuju a dost mě to neba!) i proot sem momentálně v pě¨kným skluzu,

tak se mějte a já třeba večer nakouknu nebo přes den, papa (teda určitě když už sem se zeptala na ten pult)

a pak kouknu jak dopadla Míša, hodně štěstí holky!!!

cipisek007
12. lis 2008

Barčo, děkujem, hned jak budu moct, tak se připojím 😉

helik3
autor
12. lis 2008

nazdárek BArčo🙂 no tak pilně studuj, ať Ti to leze do hlavy!

Dobrý poznámka k tomupultu, no to já taky gumovej nechci, mě ani nenapadlo,ž e takovej dělaji 😀 😀 😀 taky chci dřevěnej nebo dřevotřískovej 😉 😉 No ale ta cena 500 Kč mi byla podezřelá, to bude určitě tak jak píše Barča 😠

Míšo budem na Vás myslet, určitě budete všechny tři v nejlepším pořádku 🙂))

barag
12. lis 2008

já si dám fotku do alba, co mi poslala kámoška, co se jí sešly ty pultiky z ikey dva, takl mi ho nabízí jo? jdu si ji tam hodit, ale pak už opravdu mizím, ten konik je děsnej časožrout 😠

cipisek007
12. lis 2008

Hihi, stahuju si do MP3 muziku a u rytmyčtějších písniček mě holky asi prokopnou 😀 Snad nebudou mít taneční pohyby po mamince, ale tetičce. Maminka je příšerný dřevo 😀

barag
12. lis 2008

Helčo, tak já ty fotky nemůžu najít, ale napsala sem kámošce aby mi je poslala znovu, tak až to pošle během dne, hodím fotku do svého alba

Míšo, já si zase včera řikala, že asi bude dítě hyperaktiv po mamince a to se máme na co těšit 😀 a jako předevčírem sem měla pocit, že se nám to dítě zbláznilo, dáchlo si vždycky na půl hodiny a pak se děly věci 😀

Helenko a ty nestrachuj, miminko tě nakopne už brzy, jedna holčina z diskuze kam chodím začala první šťouchance cítit až ve dvacátem a teď jí holčička téměř denně pořádá v břichu ¨soukromou diskotéku..já vím, je to streašně dlouhý a člověk má období několik týdnů kdy o tom miminku fakt nic neví, ale neboj, už se ti to krátí, brzy už ucítíš první vířivku 😉 😀

cipisek007
12. lis 2008

Barčo, včera byly holky tak nějak vrtivý, ale ještě se dá říct, že v klidu, kdežto v pondělí? Ty bláho. To byl masakr 😀 Naštěstí se unaví přes den, tak v noci dají pokoj, jen když se převrátím na druhej bok, tak se ozvou 🙂

helik3
autor
12. lis 2008

Barčo díky za ty fotky-předem 🙂

A díkes za povzbuzení. Fakt už bych to chtěla cítit, je to stráášně dlouhý, ale musím vydržet, já vím 😉 Ale strašně se začínám pozorvoat, třeba v pondělí jsem si říkala, hmmm, že by to bylo ono, hmm, všichni říkali že je to jako střevabol, hmmm tak nakonec to bylo jasné co to bylo 😀 😀 😀 k večeru doma nebylo pochyb 😀 😀 😀 No prostě mě ten mrňous ne a ne prokopnout přes ten můj špek 😀 😀 😀 No snad už brzy, fakt se těším 😉

cipisek007
12. lis 2008

Helčo, třeba se už lehce mimísek hejbe, jen to ještě nepoznáš. Jednou mi psala Zuzka, že ze začátku to vypadá jak motýlí pohlazení. Strašně se mi to přirovnáníá líbilo a ono je to ale pravda 🙂 Je to napřed takový šimrání. A věřím, že nejpozději do 14dnů se mimís přihlásí 🙂

cipisek007
12. lis 2008

Jasně, dávám tomu tvýmu mimískovi max. 14 dní a pak mi ho dáš k telefonu a já si s ním promluvím 😀
Takže malej/malá Helíku, dneska je 12.11, nejpozději do 26.11. tu svojí maminu dostatečně nakopneš, nebo si s tebou teta z ČB promluví 🙂

helik3
autor
12. lis 2008

hehe Míšo, tak motýlí pohlazení zatím fakt necítím 😉 😉 jediné co cítím, jen sem tam taková ta bolest jak když má MS přijít - ale to mám od začátku, to je asi normoš, jak se vše roztahuje.
A pak ještě cítím ty střeva když se mi chce to 😀 😀 😀 Jediné co, tak mě stále bolí prsa, tak si říkám, že je vše ok! Ty mě opravdu bolí od začátku a pořád. Nevím jestli mě teda bolí míň než na začátku, spíš si myslím, že jsem si už zvykla 😀 😀 😀

helik3
autor
12. lis 2008

hehehe Míšo, tak jsme domluvené !!! 26.11 s ní(m) promluvíš ty a 28. čutka a to by bylo aby nebylo 😀 😀 😀 to víš ty tam máš dvě, to je diskotéka skoro pořád, co?? 😀 😀 😀 alespoň víš, ž eje vše v pořádku 😉 Týý jo, ty už budeš finišovat taky každou chvíli, co??? 😉

cipisek007
12. lis 2008

Helčo, to mám i já. Jestli to nebolí moc, tak je to v poho, jestli jo, tak to radši řekni dr.
Čoveče, tak prsa mě v tvých týdnech už nebolely. Bolely pár týdnů na začátku a teď jak se nalejvají a rostou a rostou a rostou... tak bolí prsa i bradavky. Ale všecko je v těhu individuální.
No to je taky možnost, místo pohybů cítit prdíky. To mi říkala mamina, že můžu cítit pohyby střev a oni to budou mimča. 😉

A s tím 26.11. to myslím vážně, mimísku, jasný?? 😀

cipisek007
12. lis 2008

No vidíš, bude mu domluveno hnedka na 2x v jednom týdnu 🙂

Jako tanec to fakt je. Naštěstí se ozvou vždycky společně. Jedna začne a přidá se druhá, asi se nakopávají navzájem. Kéž by byly stejně akční i po porodu, aby spaly i jedly společně a ne postupně 🙂
Jedna mě kope do žeber a žaludku, druhá do močáku a podbřišku a díky tomu, že leží fakt hodně nízko, tak mám občas pocit, že se prokopnou ven. Někdy naberou i něco, to nevím co, co dost zabolí.

cipisek007
12. lis 2008

No finišovat můžu každou chvíli. Jak jsem psala - holky leží hodně nízko už od minula.
Dneska akorát začínám 30tt, jsem 29+0. Uf, je to čím dál tím horší na psychiku. Docela se bojím toho co bude a taky, že to fakt může přijít každým dnem. Jakmile v noci nemůžu spát, tak myslím na hovadiny. A ty se týkají právě porodu, potratu, krvácení, ale i hovadin jako, jestli tu zpola sbalenou tašku do nemocnice, co mám doma nemám vozit i k našim apod. No běs.

helik3
autor
12. lis 2008

Míšo koukej vyhnat takový hovadiny z hlavy!!! Žádnej potrat nebude, bude jenom krásný porod krásných dvou cácorek 😉 A když se narodí dřív, s tím nic nendaděláš, ale už teď si v období, kdy to zvládnou 😉 kdyby náhodou 😉 tak neboj 😉

Hele ale tu tašku do porodky bych už připravila kompletně, tedy 😀 😀 budeš mít víc klidu v dušičce 😉 Koukej si před spaním něco číst, něco pozitivního ať nemyslíš na kraviny 😉 Přemýšlej o tom, kam s holkama budeš jezdit na procházky, kam nakupovat, na návštěvy, apod. 😉

Dáš ještě dnes zprávu jak si dopadla u Dr.??? Dostaneš se ještě na net?