Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
6. srp 2009

jo a peťul stran těch alergií, já si na to včera nevzpomněla - nebavily ste se s matouškovou doktorkou o colinfantu???

kacena00
6. srp 2009

this is the end of my monologs 😀 😀 😀

mon73
6. srp 2009

Baru, promiň 😉 Já bych to už nedávala. Většinou píšou 48 hod, což bylo včera.

kacena00
6. srp 2009

fajn, moni dík moc, myslela sem si to

tak budu poprvé piškotovi vařit oběd hihi, to je psina 🙂

mon73
6. srp 2009

ad. lepek Mně Dr. nic neřekla, jen že si mám hlídat ty měsíce na výživách. Ale co chodí k jinej známá, tak ta jí řekla v půl roce lepek ne a pak v osmy teď honem lepek. prej když se po tom osmym nedává, tak maj na něj alergii, protože se snim nesetkali a nemohĺi si na něj zvyknout.

kacena00
6. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

chichi, top je výborný

no nic jdu vařit, na oběd přijde i tatík, tak pa a dík

mon73
6. srp 2009

Tak máme vaříno . brambory, mrkev, petržel. A prej je dobrý dát před mixungem lžičku olivovýho oleje. Má to lepší chuť a hlavně to rozpouští vitamíny A,D,E,K 😉

mon73
6. srp 2009

nové foto 😉

achalteke
6. srp 2009

čau, tak jsem zpátky z monitoru, vše oukej 🙂 ...ohlásim se později, protože právě přijel můj pološílenej bratr z Francie, tak zatim 😉

mon73
6. srp 2009

Tady sem našla jméno pro Tobíse. Je tam i Ella, ale kdy má svátek nevědí, jen že jich je v republice 308 😉 http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=ella

petreva
6. srp 2009

Holky, předně musím říct jaká jsem kráva nebezká!!!!! Elenka mi spadla z naší postele!!! Já jsem tak blbá, kurňa bych si nafackovala!!!!!!

dadunka
6. srp 2009

Evi, jojo, mám přesně tuhle odsávačku. Teď jsme to několikrát udělali tak, že jsem ho nenakojila a místo toho jsem odstříkávala a odstříknu tak cca 20ml z obou prsou, dost málo ☹ a nezvedá se to. Nevím, do kdy to mám pořád zkoušet nebo už se na kojení vyprdnout. Už si ani nechce brát z prsu, jednak proto,že z něj teče málo a jednak protože je to pracný a on se hned unaví. No jako ze stříkačky to holt nestříká....

Zkouším volat na ty laktační poradkyně a už jsem zavolala na 6 čísel, buď to nikdo nebere, nebo mi to vytípnou nebo mi jedna řekla, že je na dovolený... ☹

Ten bílej čep na prsu se nějak hojí sám, nikde jsem nebyla, možná tím, jak i míň kojím. Dětská dr. mi říkala, ať už mu dáme ve flaštičce, že takhle nebudem dělat nic jinýho...je fakt, že jedno krmení - prso stříkačka, přebalení mi trvá tak hodinu, pak ještě usínání..

Indi, vítej doma a ještě jednou gratuluju!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

Moc myslím na Innuš a držím palce a posílám energii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzko, tak se drž! Musí, já už tam pak z toho všeho šílela, taky jsme to měli vymyšlený tak, že kdybych začala rodit v PT nemocnici, že podepíšeme revers a přejíždíme do ČK.

Jinak ČK porodnice výborná, vtipný bylo jen to, že mě ta rodila dr. , která je z PT nemocnice, tak jsem se musela smát, ale je to ta z těch lepších co jsou tu.
Jediný, co je tam blbý a hnusnýá je jídlo, některý absolutně nepoživatelný a hlavně pořád k snídani a k večeři čerstvý bílý rohlíky, pro kojící jak dělaný ne...
Jo a musíš mít vlastní toaleťák.

Jdu zkoumat chůvičku, bliká tu na mě červeně.

petreva
6. srp 2009

Holky, takjsem se drobet uklidnila, ale stejně jsem kr...
BARU s tím lepkem je to zajímavý, to si musím napsat až budeš volat doté své poradny tak hoď nejnovější info,jo?
PEDI, já myslím, že všechny Ella Elen Elena Ela to slaví najednou,i když je v kalendáři jen Elena...těch 40je bez kojení? Ale je fakt pravda, že odsavačkou se dostane z prsa mlíčka mnohem méně...když ona si asi E. zvyká na flašku, ne? Z té ti papá hezky? Heleď já měla půjčenou odsavačku od Medely tu pákovou http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25328695&tab=1 a neodsála jsem téměř nic....pak jsem si pořídila elektrickou a zpočátku odsávala i 20 nebo jen pár kapek. Asi tak po týdnu se to začalo zlepšovat a malá se i u kojení sklidnila. I když její bojkoty...to je případ sám pro sebe...Tak asi záleží na rozhodnutí a taky tvojem rozpoložení,jeslti se do toho pouštět nebo ne. Ani jedno není ani špatně ani dobře. Je to na každém.
DADU, asi bych ti chtěla říct to co Pedíkovi 😉 my zpočátku přikrmovali stříkačkou a sondou, ona si to tahala sama, nedávali jsem jí to...nebo jsemsi sondu dala k prsu, aby ho stimulovala a vzala si ze stříkačky i z prsa. Sice to byli fakt boje, to nepopírám, ale poštěstilo se nám 😉 přesto, když to nepůjde není to žádná prohra...

zuzka84
6. srp 2009

dadu - ehm, tady je rohlik a chleba k snidani a k veceri taky - opravdu pestry . ovoce zelenina zadna (kdyz nepocitam jablko ktery se neda zrat a pomeranc) 😝

jinak inni ma pry nahore i notase, tak nevim co je na tom pravdy 😀

achalteke
6. srp 2009

takže jsem zpět...monitor teda v pohodě až na to čekání pak skoro hodinový na vydání zprávy 😠. Říkala sestřička na tom monitoru, že nestíhají, že je porodnice úplně narvaná, že už neví kam mají ženský dávat a navíc že je málo sestřiček a slouží ob den 😢 . Právě se jako omlouvala, že budeme asi chvilku čekat na doktorku, že mají taky pěknej fofr...

Ale jsem teda pěkně zničená 😒 ...

Jinak koho to zajímá, tak mrkněte jak se o nás vyjadřuje štětková dáma - musela jsem se tomu smát 😀 jak vidno pečlivě nás čte a jsem moc ráda, že už sem na koníka neleze, že jí hned vyčmuchaj i přes její vtipný nicky a kraviny, že žije v zahraničí. Holt nemoc jménem blbost se asi léčit fakt nedá 😀 😀 😀 😀 😝

zuzka84
6. srp 2009

jajo a kde co pise ?

achalteke
6. srp 2009

Zuzko IP, dobře se bav 😀 .....jsem si vzpomněla na jednu část textu od Znouzectnosti: "Blbost ta je věčná, jen časy se mění...."

achalteke
6. srp 2009

Zuzi nevíš jak to vypadá s Innkou?

petreva
6. srp 2009

Holky myslíte, že E může po tom pádu něco bejt???Jse debil fakt!!!

zuzka84
6. srp 2009

jajo , ja fakt nevim, jen rano rikali ze pry se neotvira a ze tam ma i notebooka nahore, tak fakt nevim co je na tom pravdy 😀 . kazdopadne tam , podle toho co vim, sla strasne brzo , nejak nevim proc 😕
jo a diky za ip

evi - ja nevim, asi by to melo byt poznat na zornickach ne? aby nebyli rozsireny ... fakt tezko rict. a to spadla na hlavu ?

petreva
6. srp 2009

Zuzko našla jsem jí na bříšku tak spadla...říla jak tur a pak usnula...má na hlavě červenej flek, ale asi jí nic není...já vim, že to jde těžko říct, jsem plašan...vidím na ní teď kde co, no...

indigo
6. srp 2009

Už ne dva, ale tři!!!!!

po dlouhém přemlouvání jsem tu. Jmenuji se Pavlík, vážím 4100g, zvládli jsme to vššichni tři a jsme v pořádku!!!!! 😉

indigo
6. srp 2009

Asi jste pochopili, že to je sms od Innuš. 😉

kacena00
6. srp 2009

ahoooj!!!!
přeposílám:

už ne dva ale tři ...po dlouhém přemlouvání jsem tu! 🙂 jmenuju se Pavlík, vážím 4100 gramíků.Zvládli jsme to všichni tři a jsme v pořádku! 😉

petreva
6. srp 2009

Jééééé krása!!!!!No konečně, Pavlíku!!!To se mamka s tatkou načekali...A jste všichni v pořádku!!!To se mi zas ulevilo!!!

kacena00
6. srp 2009

chichi, tak druhá! mě tu ožižlává cyrdik, tak sem pomalehjší 😀

kacena00
6. srp 2009

evi, no kamarádum teďkonc spadl kluk z jídelní židličky, v srpnu mu má být rok, nejdřív nikam nejeli, ale potom se nějak zjistilo, že má vpáčenej kousek nějaký kosti na lebce, takže by neměl mít žádnej další pád na hlavu nejmíň 2 měsíce...já ymslím, že v tomhle se nedá plašit, stát se to může a já osobně bych nechala elu raději vyšetřit

kacena00
6. srp 2009

holky prosim vás, tak hlavně jako už přestante závidět, to je jako fakt horzný todleto ne?!!!!!

kacena00
6. srp 2009

😀 😀

nrážka na to co výše psala jája 😀 😀 kdo koukne sám uvidí

ale jinak VÁŽNĚ UŽ FAKT NEZÁVIĎTE!! 😀 😀 😀

achalteke
6. srp 2009

juchů konečně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Máme další mimko, paráda!!!!! Inuš óbr gratulace k malému Pavlíkovi - macíkovi!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....tak Zuzko teď už zbýváme jen my 😉 😵

Baru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 závistí jsem zelená 😀 😀 😀 😀