Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
7. srp 2009

Evi 😀 😀
Teď jsem B. strčila do lehátka, tak si hraje s hrazdičkou, ale dlouho nevydrží. Terezka se točí dokola a Barča dopředu, ale ta se neodstrkává nožiščkama, přitahuje se rukama, ale JAKOU rychlostí!!! 😀 Odstrkuje se minimálně 😒
Jo to jí radši ještě brnkni. Tu horečku měla už před pádem?

petreva
7. srp 2009

Nemá horečku ale tak kolem 37-37,4 a má to už týden, minulý jsem to říkala tam tomu Dr. ale povídal, že to není teplota...s pádem to nemá asi nic společnýho...

cipisek007
7. srp 2009

evi, to asi nebude mít. Je to divný a nebude to třeba k zoubkům?

cipisek007
7. srp 2009

Já se fakt zblázním, jdu za nima, D. nějak nezvládá. Zatím pa.

petreva
7. srp 2009

Míšo, taky mi to pár mamin řeklo...možná, ale nic v puse nevidím...
Tak se zase "chlubím" novým foto v albíku... 😅

menny
7. srp 2009

Trochu zas nestíhám....se dlouho válíme a pak mám fofry
jen info: přehodila jsem si rehábko, tak 18.8. přijedu do ČB
Míšo doufám, že nám to vyjde 😉 a posrazíkujem
kdo se přidá?? Pedí co ty, přišla bys?????

petreva
7. srp 2009

Holky, kdy jste začaly mít podezření na zuby?? V kolika?? Já Elču teď přemohla, ale v puse se mi nezdá nic nezvyklího. Má tam sice dole dvě čárky a tak jako vepředu na dásničce trošku naběhlý, ale nic ostrýho nebo bolavýho, červenýho, nic...asi zase moc přemejšlim...

cipisek007
7. srp 2009

Hurááááááááááááááááááááá uvidím Matouška 😵 😵 😵 😵
Peťul!! 18. si zamlouvám pro tebe 🙂

Evi, já když holkám sahám do pusy, tak B. tam má takový dva hrbolky. Není to zarudlý, ani bílý.

cipisek007
7. srp 2009

Jo a Evi, fotečky krásný 😵

petreva
7. srp 2009

Míšo, dík....tak jsem volala ještě jednou Dr, ač se mi teda vůbec nechtělo znova otravovat, ale byla moc příjemná..ptala se, jestli E po pádu plakala, jestli má bouli a není nějak spavá atd...já jen žasnu jak může být doktor vnímavej a ochotnej...prý jestli se mi zdá, že se chová obvykle tak to mám nechat být a jestli se mi něco nezdá tak zajet. No ta mě dala tak do pohody.
Mějte hezký den, i když tady to vypadá na pařák ☹

indigo
7. srp 2009

Hezké ránko!

Já se chci taky srážet!!!!!!! Snad nebude moc velkej pařák, v tomhle horku budem chodit s Miškou ven jen brzy ráno.

Míšo - hrozně dlouho - u mě znamená, že v prvním půl roce po porodu proběhl jeden pokus, kterému by se eventuelně dalo říkat sex, ale pro mě to bylo spíš utrpení, odsunuli jsme to "na pak", v druhým půlroce taky pár pokusů asi proběhlo, už si to moc nepamatuju, každopádně dřív jak po roce jsem si sex neužila... 😖

Dadu - nádherný!!! Asi taky něco sepíšu, i když u mě to nic extra nebylo... uvidím. 😎

Byli jsme teď s Miškou v poradně, všechno ok, přibrala 15deka za 2 dny, baští jak vzteklá, začala jsem jí cpát dudlíka a už ho celekm i bere, dělala si totiž věčně dudlu z mojich kozenek a na to nemám čas ani náladu, sedět s ní 2 hodiny v křesle aby si mohla dudlat... Poprvý jsme byli venku v kočárku, nesla jsem se jak pávice 😀 😀 😀

cipisek007
7. srp 2009

Indi, no to se mám na co těšit. Ten únorovej pseudosex to fakt nejde považovat za sex. A to ty jsi aspoň rodila klasicky, ale já císařem 😅
Jééé Miška takhle krásně přibírá? To je úžasný 🙂 A co Táda? Vozil taky?

cipisek007
7. srp 2009

a jaká byla vlastně noc? Už se aspoň trochu začíná Miška umoudřovat?

Jako u nás je hluboká půlnoc! A to už jsme měli mít odcvičeno a nakrmeno. Spí i tatínek samozřejmě. 😠 😀

achalteke
7. srp 2009

Holky klid, já jsem při pseudosexu otěhotněla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jo jinak každý popis porodu i když sekcí musí přece stát za popis, to vše okolo a hlavně vaše pocity - to je k nezaplacení a mě to opravdu strašně moc nakopává 😵 😉

Chci vidět pávici s kočárkem 😀

zuzka84
7. srp 2009

jajo - hm u toho cisare jsou ty pocity asi dost hrozny ... nebo aspon ja to tak zatim citim a myslim ze az me povezou tak asi strachy umru ☹

indigo
7. srp 2009

U nás je taky plnoc, tedy Miška, Táda kouká na pohádky a teprve u nich snídá. Jsem já to matka, zapnu dítěti dvd a sedím u pc... 😖 no na to jsem si navykla v těhotenství, když mi nebylo dobře a co s otravným dítětem, no tak koukal na dvd a spokojenost na obou stranách. Ale teď mu to zkrouhnu, budem chodit ven, nebo je pošlu s taťkou jezdit na kole... 😎

Noc nad mé očekávání, Táda spal celou noc s jedním kašlaco-čuracím vzbuzením. Miška spala-nespala, v poměru tak 1:1, což považuji za úspěch, po posledních probdělých nocích. 😎

Jájo máš pravdu, každej porod stojí za popis, každej je jedinečnej, mě ten Dády "nakopnul", že jsem si přečetla svůj popis porodu Tády, tak jsem si pobulela... 😖 akorát tam píšu, že jsem měla mimčo sestouplý, teď vůbec nevím, ale mám za to že ne, přeci jen bylo dost před termínem, no to je teď šumák, hlavně že vylezl... 😀 😀 😀

achalteke
7. srp 2009

Zuzko to si nemyslím, přece když víš že to mimčo za chvíli bude...a zase ujdeš nástřihu třeba 😀 né, promiň já to zlehčuju, ale myslím to spíš jaký to je potom a tak 😉 ...a neboj - to zmákneš 😉

indigo
7. srp 2009

Čau Zuzko!
Je to na pytel, ale na druhou stranu - pto toho drobky vytrpíš cokoliv, no ne? 😉

indigo
7. srp 2009

Tedy drobka... 😀

Holky právě dorazil monitor dechu, jenže doma ani koruna, takže mi tu leží oznámení a monitor na poště...c 😖 😝

zuzka84
7. srp 2009

jajo - kdyz si predstavim cisare tady , tak vim ze miminko neuvidim jeden dva dny (pouze na to aby mi ho vrazili ke koze teda), ze bude rvat nekde na becarne a nikdo ho nepochova neponucha ... nic extra 😖 . a taky ta predstava jak je po cisari clovek "zlincovanej" ... no proste je to operace, na tu ja se teda asi tesit nebudu 😝

jo placentu mam mozna malilinko vys, ale nic extra a to uz se zrejme nevytahne, takze jak jsem cekala si z ni mimino udelalo polstarek pod hlavu 😖 . vahovej odhad 2600g ... + - pul kila ze jo 😀

achalteke
7. srp 2009

ha Zuzko já jsem se tě zrovna na tu tvojí placku chtěla zeptat.... 😅 ...no máš recht s tim císařem asi žádnej med, ale nedá se svítit...a jak to plánuješ - spinál nebo celkovou?

achalteke
7. srp 2009

Co ten Krumlov? Měla jsi na mě včera na monitoru houknout a já bych to tam přišla podepsat za tebe.... 😀 😉

zuzka84
7. srp 2009

jajo , no chtela bych spinal , ale ani nevim , jestli mi ho v krumlove udelaji (ono hrozi silne krvaceni s tou blbou placentou) ... no jestli se vubec odhodlam na ten revers , ted tu zase premyslim jestli uz to proste nejak nedoklepu tady , pak zase ze je to tu desny , narvano , ty mimina jak jim jsou vetsinou u zadni casti tela ... boooze 😅

achalteke
7. srp 2009

no jo to chápu, to včera ta švestra říkala, že je tam pěknej šrumec...hele já sama nevim jak bych se rozhodla, možná bych to tam taky doklepala, ale zase se mi líbí jak Dadunka včera psala, že to tam vypadá fakt na pohodu a klídek 🙂 ...těžký rozhodování ☹

cipisek007
7. srp 2009

Takže Zuzka nakonec půjde na císaře 😒 Není co závidět. U mě to šlo strašně rychle, takže sjem se ani nestačila bát, ale když to má člověk naplánovaný... Brrrr 😔
Nejhorší je pak všecko rozchodit 😒

cipisek007
7. srp 2009

Jezusmarija!! On D. zase řekl teď tchýni, že tu bude do koupání a až holky usnou, tak jí odveze domů!!!! No to néééééééééééééééééé ☹ ☹ Mě z něj jednou jebne.

cipisek007
7. srp 2009

No faktže jo, to fakt bude odpoledne ☹
Naštěstí panímatka zjistila, že v 18:30 jí jede přímej bus domů, takže jí D. nikam nepoveze. Ale budou to dloooouhý dvě hodiny. Páč ve 4 mají holky sváču a od tý doby tu do šesti, než půjde na MHD bude. Fujtajbl.

indigo
7. srp 2009

Míšo vydrž!!!!! 😝

Jo a Míšo - nebo kdo chodíte hodně do DM - nevíš jestli mi "vystaví" tu bonusovou knížku na mimi hned nebo to budou někam posílat a dorazí mi to poštou? U těhotenský knížky jsem jen vyplnila přihlášku, prodavačka zkontrolovala těhuprůkazku a rovnou mi dala slevovou knížku. Ale nevím, jestli to není takhle jen u těhulí, jestli třeba neposílaj někam na centrálu kopie těch RL nebo tak něco... 😉 Potřebovala už bych tam udělat nákup, samozřejmě nejépe se slevama... 😀

indigo
7. srp 2009

Vůbec si nevybavuju, jak to bylo u Tády, jen vím, že mi poštou vždycky přišlla nová knížečka s kuponkama... ve 3 letech je poslední, tak na Tádu to skončilo a na Mišku začne... 😀

petreva
7. srp 2009

INDI, ahoj, vem kopii RL a vyplníš něco podobnýho jako těhu, první ti dají hned 😉
MÍŠO, tchýnice? nezbývá než vydržet a obrnět se...mě to čeká příští víkend 😖 😖 😖 , ale pak jsem řekla P. že mám zase na hooodně dlouho vybráno!!!!!