Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
16. srp 2009

Innko, vidíš jaký máš doma zlatíčko 😵

Dneska fakt bude hnusný vedro, hned po obědě s holkama rychle razím k našim do stínu na zahradu. D. v jednu odjíždí do práce a bůhví, kdy se zase vrátí 😒

cipisek007
16. srp 2009

jdu dodělat oběd, všem hezký odpoledne 🙂

inna12
16. srp 2009

Míšo, jo dneska byl fakt hodnoučkej, čekám co bude odpo 😀 se naspal do zásoby, tak mam strach 😀

Indi, a co když začne békat a bude chtít sosat? dáš jí normálně venku?? bych šla taky, ale mám strach, že se vzbudí a bude virvál

indigo
16. srp 2009

Inuš počítám s tím, že tam budu kojit, nemáme žádný pravidelný intervaly a nikdy nevím, kdy bude chtít dlabat. Nedělá mi problém nakojit kdekoliv.
Uvidíš jak se budeš cejtit a jak bude Pavlík zrovna ten den naladěnej... 😉

inna12
16. srp 2009

tak jsem přechválila 😀 ted hodinu zlobil, ale už spinká zase 🙂
dneska se poprvé citim taková svěží po tom týdnu doma, první dva dny doma jsem byla jak zombík, ja v ty nemocnici vubec nemohla spát 😝

Indi, jojo, uvidím, tak myslíš, že ještě nejsou moc malinký na takovej "výlet"??? tobě po kojení Miška hned spinká zase?? Mně P. jak kdy, někdy hned, někdy si chce "povídat" 😝 většinou ho musím uchovat a ududlat, aby odpadl 🙂

Dadunko, jak vy se máte??? co Tadeášek? nezlobí tě? 😵

Jájo, jak je tobě, jak se citíš? už to máš fakt za pár vid? těšíš se??

achalteke
16. srp 2009

Inuš těším se jak blázen a kdyby to už bylo zítra (ne to ne to se mi nehodí 😅 ) tak bych byla přešťastná 😵 😵 😵 . Mě už to fakt obtěžuje, v noci špatně spím, špatně se mi dýchá, furt nějaký tlaky v břiše, včera brutální křeče...jsem to ale skuhra - ne už bych fakt chtěla 😵 ...a chci takový mimi jako máš Pavlíka, takovýho miláčka hodnýho 😉

inna12
16. srp 2009

Jájo, ani nevíš, jak ti rozumím..ty poslední ddny byly fakt hrozný...ale ještě odpočívej!!! pak už se moc nezastavíš 😀 ale řeknu ti, je to fakt den za dnem lepší, já byla ty první dny doma hrozně nervozni, jak to všechno zvladnu a ono to fakt chce čas...
Pavlík je asi hodný mimčo, jen jednou hodně plakal a to myslím, že se nalokal hodně vzduchu, jak se zalykal z těch mých blbých prsou, mě to mlíko teče fakt všude 😠 no snad mu to zůstane 😀 moc tomu nevěřím 😅
co čtu na termínu, jak třeba půl noci plakaj mimča, tak to fakt neznam a doufam, že nepoznam 😀 😝
jen se mi porad počurava při přebalovaní 😝 rozbalim ho, zvedne se mu pindík a čůrá..pořád měnim oblečky a peru 😝

jinak suprový plíny jsou fakt pamprsky, jen je asi nestihneme spotřebovat 😝 už jsou mu takový dost na fest ty babylove mu vubec nesedí, normalně mu to po stranách protýká 😝 ale to asi záleží na nožkách mimča...nevím

inna12
16. srp 2009

a jinak jsem zjistila, že Pavlík seňor je docela neohrabaný kopýtko 😀 🙄 on než se ho naučil brát 😝 to ste neviděly 😝 mně přijde, že to mimčo tak nějak do tý ruky pásne, třeba na to odříhnutý, ale Pavel než si ho tam našteluju, já vždycky nemůžu...přebalování mu trvá hodinu, tak doufám, že se to zlepší, podezřívám ho, že to dělá schválně, aby to nemusel dělat 😀

inna12
16. srp 2009

Míšo ty jsi myslím mrazila mlíčko vid? napiš mi k tomu prosím stručně, jak na to? 🙂 moc díky!
mám vyvařené ty skleničky, nechám to vychladnout venku nebo hned do lednice, tam to může být jak dlouho? a pak v mrazáku?? jak se to ohřívá potom?

inna12
16. srp 2009

tak prcek pořád spí, to sem fakt zvědavá co bude dělat v noci 😅 🙄

cipisek007
16. srp 2009

MÁME ZUBAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Jednička vlevo dole 😵 😵 😵 😵 A klube se druhej!!!

cipisek007
16. srp 2009

Innko, jj, mrazila. Já než jsem doodstříkala, tak mlíčko vychladlo. Skladovala jsem ho 24hod. v lednici ve vyvařený skleničce a během těch 24 hod. jsem tam přilívala. Pak jsem si i psala kolik tam toho cca je.
Pak jsem to dala zamrazit. Můžeš to mít v mrazáku max. 3 měsíce 😉 Je lepší ale zamražovat po menším množství (Měla jsem pak plný jedno šuple skleniček s mlíkem 😀) žádný maso, jen zelenina a mlíko 😀

cipisek007
16. srp 2009

Jo a taky jsem si na ty skleničky psala právě datum, kdy jsem mlíko odstříkala 😉

cipisek007
16. srp 2009

Jo a na našich oblíbených fotostránkách jsou 3 nové fotečky. I s polštářem 😠

petreva
16. srp 2009

Ahoj holky,
tak jsme zpět a já jsem úplně a zcela vyfluslá...Elenka byla přes víkend víc než obvykle nevrlá a protivná...ale má chudinka průjem..volala jsem na kamarádce co dělá u záchranky, protože mi to na dět. pohotovosti nikdo nebral 😠 😕 Prý mají miminka často průjmy, když berou antibiotika, že prý má hodně pít a kdyby to bylo fakt moc takmáme jet. Ale zítra ještě pro jistotu zavolám zástupu naší Dr. mám ještě pár otázek kolem toho. Mě ten doktor bejvalej fakt ser..už na to nesmím myslet!! Bych mu od plic něco řekla..Mě je jí tak líto má něcomálo v kalhotech každu chvíli...zítra uvidím co mi řekne.
MÍŠO, už jste zubatci!! To je tak hezký. Mazala jsi dásně tím gelíkem? Pomáhal??
INNIKU, taky skladuju mlíčko od večera do odpoledne a pak dávám do mrazáku, je fakt, že už ho stěhujeme k příbuzným...už se nevejde. A prý podle WHO je doba skladování je-li v mrazáku -18 a víc, klidně i půl roku. Ještě jsem se teĎ naposledy ptala doktorky a říkala, že jo.I Annag mi to tvrdila, tož si vyber 😅
ZUZKO, to držíme smutnou partu, viď...My bereme Ospan, sirup...
INDI, ty jsi mamka šikovná...podle tvých přízpěvků je nějak vidět a cítit jak jsi celkem v pohodě, jak to přiměřeně zvládáš..je to tak? Já nezvládám ani teď, fakt děs...

petreva
16. srp 2009

Foto na str. děs běs...nějak nemám co dodat...mě tak sere lidská hloupost...
NORMÁLNĚ, Péťa pomáhal tomu bráchovi na stavbě, takže jsme měli kufr plnej nářadí a nemohli vézt náš kočár. Řekla jsem, že tam bez kočáru nebudu, takže se prý švagrová ujme toho a sežene ho...chtěla jsem jít v devět s E. ven a tcháně mi povídá ať se neleknu...P. říká, že ho viděl a snad nás prý unese...vole (já jsem teď tak sprostá, ale když mě to tak unavuje překonávat ještě blbost druhejch..)byla to snad ta nejstarší Liberta co se kdy vyráběla, bez matrace a s košíkem dole jen přidělaným náplastí!! Hrčer, puklice na kolečkách cinkali, košík tříškal a uvnitř vedro jak blázen. Normálně jsem se tam naklonila a hnus, dusno smrad z koženky a ten hukot co rezonoval od těch koleček!! E. mi v něm skoro neslpala!! V postýlce tak půl hod po obědě...no já jsem tak naštvaná!! FAKT, se na někoho spolehnout!! A ona mi ještě řekne, hlavně, že Elenka leží a jede se s ní, ne?? PRÝ , n o já už ndneska nemám slov. Dobrou-..

Omlouvám se za výlevy...a dík, že můžu...

menny
16. srp 2009

Ahojky
holky zlatý mám toho habakuk
do ČB jedem v úterý po ránu, počítám, že mezi 10-11h budem tam 😉
ještě nějak upřesnim! Hrozně mooooc se na vás těšim a hlavně na ty vaše miminka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Míšo gratuluju k zoubečku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

menny
16. srp 2009

Jo a napište mi prosim do IP nebo sms, kam že to vlastně mám dorazit.
Jste řikaly myslim u nádraží, ale nevim přesně ( a budu nejspíš s Dádou, tak pokud by to šlo
někam s dětskym koutkem)
děkuji kočky

straspytelka
16. srp 2009

Ahojky, jé tolik novejch věcí se událo...
Míša má jednu skorozubatou holčičku 😀 ale my takyyyyyyy 😀 😀 😀 úplně stejnej zub 😀 😀 Malá je teda děsně nervní, budu jí muset na to něco koupit
😉 Dala jsem jí na noc panadol, chudinka na chatě se moc nevyspala.
Jak oslavil bráška narozky?
Jájinka se nám chce rozpadnout 😀 ani se nedivím...taky jsem pak chtěla už už...a když to bylo, chtěla jsem to doma rozdejchat, páč jsem věděla do čeho jdu 😀 😀
Hlele mimochodem, prosila bych info, z čeho se teda dělají ty zkoušky z autoškoly 😉 jestli by mi to mohl manžílek napsati, abych se lépe připravovala 😎
No taky máme už odklepanejch 8 let z toho 3 roky a něco manželé, vlastně jsme si malou dali skoro v den výročí chození to je 24.2 a ona je 27.2 😀
Pavlíček je hodnej, to je dobře 😵
Taky jsem jedla hodně homeo ze začátku 😉
Evííííí, božínku, to je trápení a těch nervů co ti ta návštěva vždycky dává co... ☹ ☹ je mi to moc líto holka moje 😕
Užijte si moc moc srazík, já jedu taky zítra ještě s kamarádkou a dítkama za jinýma co jsme leželi na začátku těhu s dětma v nemocnici 😉 z 10 těhulí je jen jeden kluk 😀
Doubrou noc a opatrujte se 😵 😵 😵

kacena00
16. srp 2009

brý večer, stihnu jen poozdravit a jednu prosbu: jájo nebo nějaké mandukářky..zvažuju ke své nosičské výbavě koupi jednoho ergonomickýho nosítka..je mezi nima nějak velikánskej rozdíl? nevim jen jestli se mu v tom bude líbit, když je navyklej na šátek, ale dost by se mi to myslím hodilo, pro návštěvy nebo třeba když ho ptořebuju razdvatřiteď operativně mít u sebe ale nechce se mi vázat 😀

díky za postřehy těm, které se o to třebas zajímaly a mají načteno 😅

pus a brou

cipisek007
17. srp 2009

Dobré ránko!

Koukám, že Evička tchýni přežila, ale jen tak tak 😀 Jako s Libertou mi něco povídej. Tchýně jí má připravenou pro holky tky, od týdoby taháme sebou náš kočár. Liberta se neustále houpe (náš kočár se nehoupe a proto nemám ráda, když v ní holky vozí), smrdí zatuchlinou a koženkou, takže naprosto chápu tvoje pocity a hlavně bezmoc. 😖

Strašpy, taky velká gratulka k zoubku!!! 😵 😵 😵
Já se snažila jí to potírat Calgelem, ale ona mě jednak do pusy málokdy pustí a jednak ho hnedka spolkne. Takže příště to vyřeším, že jí dám 1/2 čípku.
Brácha je oslavil myslím dostatečně 😀 S rodinou už ani nepil, byl jen na limonádě 😀

Peťul, moc se na vás těšíme!! Jupííí po víc jak roce se uvidíme 😵 A neboj, tam kam půjdeme je krásnej dětskej velkej koutek s plno hračkama a houpačkama a prolejzačkama 😵 Víš kde je Lannovka a Prior? Tak naproti Prioru je pasáž Daniela a na konci je kavárna a na konci tý kavárny budeme 🙂 Jen ta Lannovka je pěkně hnusně rozkopaná ☹

cipisek007
17. srp 2009

Jo a měla jsem šílenou noc. Holky spaly jak dřeva, ale já nemohla zabrat. Ještě vím, že v 1:28 jsemse dívala nahodiny na mobil. No a v půl 5 se vzbudila Bára, tak jsem si jí šoupla do postele. Naštěstí ještě usnula, ale já už ne ☹

petreva
17. srp 2009

Dobrý ráno, tak jsem musela přebrat špendlíky či což to je...dostali jsme od strejdy, ale nevím, kdy to jako zavařím...v mrazáku lautr žádné místo 😒
MÍŠO, tak to sedí, ten kočár byl hotovej hnus...ani by mi nevadil ten vzhled, ale jak rezonoval a lezla jsem při něm po 4, jak byl nízkej...no, se mi vaří krev ještě teĎ...
Jdu volat doktorce, co a jak s tou Elenkou ☹

petreva
17. srp 2009

Míšo, brďo, jsi spala tři hodiny? Tak to je drsný...do toho ještě to vedro co nás čeká...tož se držte holky!

cipisek007
17. srp 2009

Evi, hrůza, chodím jak mrtvola.
Co ta Elenka, pořád má průjem? Pije aspoň hodně? Dej pak vědět, co ti dr. řekla!

petreva
17. srp 2009

Míšo, to si umím představit, fakt...Elča se v noci asi nepokadila, ale uvidím až se teď vzbudí, jestli se jí to nepřihodilo zase po těch kapičkách. Mě přijde, že cokoli dá do pusy tak jde ven... ☹ snažím se, aby pila. Dávám jí častěji ode mě a i vodu, taksnad...nepřijde mi apatická nebo takněco...jen je ubrečená. Dr. tam prý bude až kolem půl devátý, říkala sestřička, tak až pak..

menny
17. srp 2009

Já pomalu dočítám.

Teda Evi chudinka Elenka. tomu doktorovi bych
to asi slovně vytmavila, nechápu proč jí ten výtěr nemohl udělat 😠
ještě že jste u týhle dr!!!

Co Jája a Zuzka??? Jak to jde skororodičky???

Míšo, lanovku znám a Prior samo taky.
Heleď a dostanu se tam s kočárem? Asi jo viď, když i vy tam s kočíkama
pojedete.

Holky Matoušek se mi z toho kleku jak kočička staví na nohy...dělá komín
je to krásný, ale nevim jestli je to zrovna dobře, on tu jednu nožku trochu vytáčí
tak aby si to tim stojem nějak nekazil. No jdem ve středu na rehábko, tak jsem zvědavá

petreva
17. srp 2009

BARU, když jsme se rozhodovali jaký nosítko, tak jsem jich zkoukla několik. I sem jsem házela odkaz, nevím, jestli pamatuješ...Je fakt, že jsem nic moc nestudovala, jen jsem si přečetla pár referencí..i tady je místnost o různých nosítkách...Alpine Pro, Afričan, Ergo, Beco,ještě nějaké nové z Pidilidi nebo jak se ta str jmenuje,hodně podobné Ergu...ale nějak jsem ukotvila u Manduci...přišla mi prostě nejsympatičtější...je fakt že některá nosítka jsou úžasná barevně! Ale taknějak jsem dala asi na osvědčenou kvalitu. Prý je Ergo pro štíhlejší maminy a M. pro ostatní 🙂 jinak v tom moc velký rozdíl asi nevidím. A ostatní mi přišli takový zvláštní jako kus hadru s popruhama, nic moc ergo. Nožičky sice měly děti na obrázku taky dost od sebe, myslím na kyčle, ale seděly tam tak divně a hlavně většinou neměli kolínka výš než zadeček, což jste říkaly, že je důležitý, aby byl jakoby doklubíčka...no jukni sama....

petreva
17. srp 2009

PETO, ahoj! Téda ten tvůj kulihrášek dělá pokroky!! Já myslím, že když se tak staví sám, tak to nevadí. Už má svaly na to, aby toudělal,tak je dost silnej na to, aby tělíčko udržel 😉 na nožičku se zeptej, ale jámyslím, že ji srovná...Dr. je fakt na ránu...mě štve, že to muselo dospět až k ATB ☹

achalteke
17. srp 2009

Ahoj holky, tak doufám že se vede, dneska užv ás snad fakt v klidu dočtu....nějak není čas nebo možná spíš i nálada, nevím... 😒 navíc mi náladu dnes zkazilo počasí, když vidím jaký mají bejt celý týden hice ☹ ach jo. Chtěli jsme jet na monitor až ve čtvrtek, ale pojedeme už zítra, páč má být relativně nejchladněji...jinak fakt nevim jak ty horka přežiju 😔 ...

Dnes jsem se kupodivu docela příjemně vyspala - dokonce tři hodiny v kuse (zázrak) a to asi tim, že kámoška měla včera narozky, tak jsem s nima byla posedět na terásce v knajpě a docela sranda - já popíjela pińa coládu bez rumu a oni ty obrovský mojita pro 5 lidí...no dneska mám tak trochu srajdu z toho 😅 ...a šla jsem spát až kolem dvanáctý takže fakt dobrý... 😉

No nic jdeme holit a šup - poradna 🙂