Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
17. srp 2009

Peťul, já tam taky jedu z parkoviště od Prioru kočárem a je to záhul teda 😠 Dokonce minule mi dovnitř pomáhali 3 chlapi s kočárem, protože tam zrovna neměli ty prkenný nájezdy 😀 Já s holkama tam budeme něco po desátý, max. do půl 11. Kdyby něco, tak volej 🙂
Tý jo!! Matýsek je takhle šikovnej!!! To je nádhera!! U nás nic novýho, Terka furt lívancuje a B. se plazí. Ve středu budu držet palce, ale jestli bylo doteď vše OK,t ak bude i dál 😵

cipisek007
17. srp 2009

ááá Jájo, tak držím palce, ať je vše OK, ale ty sis stejně už porod na tenhle týden naplánovala, co? 😀

menny
17. srp 2009

Jo a ťuky ťuk......spíme krásně....dáváme na noc kašičku, pak kójo a před spaním
trochu čajík, neb bez něj řveme. Dneska spinkal do 5h... Od 1h sem se 2x vzbudila a i
přesto, že máme chůvičku, tak jsem ho musela zkontrolovat, prostě teď jsem nebyla vůbec zvyklá
na tak dlouhý spánek

koukám, že nešvar se spaním, teda spíš nespaním se tu rozmáhá ☹
Míšo to je mi líto, že ses nevyspala. Pro tebe to musí bejt pak síla přes den
se dvěma cácorkama.

menny
17. srp 2009

Jájo držím palce 😉
Plánička by se už mohl pochystat pomalu na ten svět

indigo
17. srp 2009

Hezké ránko!

U někoho nevyspané, že Míšo... taky jsme dneska moc nespali, nějak jsem Mišku přechválila, že se lepší, ale dám jí dneska v noci znovu šanci vytáhnout se a spát... 😀 😎

Evi - máš asi pravdu, že to zvládám, snažím se brát všechno s nadhledem, neřeším už spoustu věcí jako jsem řešila při Tádovi. Ale domácnost mi stojí 😖 , když mám chvilinku, radši si na čtvrt hodinky sednu k pc než abych utřela prach, kterej už by teda sakra potřeboval... 😝 Zvládám tak akorát prádlo a jídlo, bez toho se neobejdem 😀 Navíc na mě nějak začínají dopadat ty noci, potřebovala bych se vyspat, ale já to doženu až si zas tchýně vezme na celej den Tádu, budem s Miškou spát přes den obě. 😀 😎

Petí tak Danielu najdeš, to je paráda, kdyby něco, máš na někoho číslo? S kočárem určitě jo, jen to bude asi drobet drndit, jak tam pořád něco kopou... 😝 Beru si foťák, ulovím Tádu s Davídkem na klouzačce 😀
Tak já to vidím, že tam dorazíme tak na 10, plus minus, co vy, Míšo? A ostatní? Pedík?

indigo
17. srp 2009

Gratulujem k zubákům!!! Konečně si ty prcci budou moc rozžvejkat flákotu masa... 😀

Jájo - ani nevíš, jak moc ti rozumím, s těma horkama... 😝 zvládni to!!!! Nebude to už dlouho trvat! 😎

indigo
17. srp 2009

Jo a taky jsme už zprovoznili monitor dechu (už vám to chci napsat pár dní a nikdy si nevzpomenu 😀), ale první 2 dny nám pořád ječel, věčně jsem ho zapomínala vypnout, když jsem vyndala Mišku z košíku, ale už si celkem zvykám a řve tak jednou za den... 😀 😎

menny
17. srp 2009

Tak to koukám dorazíme poslední, tak tam na mě všeci počkejte jo !!!!!
Mám číslo na Míšu, tak ho Míšo hlavně nehoď někam hluboko do kočáru jasný 😉
Indi pořád máte přehozenej den a noc?

Asi dnes zas moc nebudu. Musim do města a pak budu tvořit chlebíčky, odpo přídou
naši. Jo a dneska by mi měl dorazit ten novej šátek, jsem taaak zvědavá. Tak hlavně aby se ČP neflákala
a dovezla ho.

Tak zatim papa, snad vás stihnu úplně dočíst později

cipisek007
17. srp 2009

Indi 🙂 Jo a dlužím ti mattonku 😉

My dorazíme někdy po desátý, nejpozdějí do půl 11 jsme tam. Tentokrát beru sebou celej kočár nejen autosedačky, protože holky z nich byly celý rozlámaný. Navíc pak zůstávám odpoledne u našich, tak by neměly holky v čem spát.

Petí, heleď, já doteď holky v noci kontroluju, jestli dejchaj, když spí moc dlouho 🙂 Je fakt, že my nmáme monitor a teď bych ho stejně už Báře vypínala. Pokaždý spí jinde.

Jináč - pustila jsem holkám v ložnici na přenosným DVD rákosníčka na CD na poslouchání. Terezka u toho vytuhla 😀 😀 a B. ne, ale tý se nedivím. Tý jsem zase namazala dásně (spolkla to) a strčila do zadečku malou půlku čípku, pořád pobrekává ☹ A bude hůř, má bej tak hnusný vedro. Včera mi odpoledne spaly jen 30 minut ☹

cipisek007
17. srp 2009

Peťul, neboj, mám ho na plný pecky a ještě zapnu vibraci 😀 😀

J8 jdu taky něco robit, dokud to jedno dítě spí 🙂 Zatím pa 🙂

petreva
17. srp 2009

Tak mám čerstvé info...máme pokračovat v užívání,prý to tyhle antibiotika dělají. Máme čekat průjem do konce užívání. Takže hooodně pít! A užívat min. 10dní pak zajít na kontrolní výtěr. Je to prý spálový bacil 😠 Taky můžem dát vývar z rýže nebo hooodně namix mrkvičku a jakoby vodu z toho.
Tak se omlouvám že jsem nedočetla a sobecky hodila svůj příspěvek. Napravím 😵 . Mastíme kojit a pak ven, dokud se dá dýchat.

cipisek007
17. srp 2009

Evi, to je docela šílený celou dobu průjem. Pije aspoň Elča? Nebo jí musíš hodně nutit?

cipisek007
17. srp 2009

Kdo vlastně dorazí na srazík?? PeŤa, já, Indi... Innko, taky? A co Dadunka? Zkusím písnout ještě Zuzce-Zuzan, ale ta je myslím na dovče.

indigo
17. srp 2009

Jsem si k vám udělala kafe a vy zmizíte... 😀
No jo, já vím, že bych neměla, když kojím, ale potřebuju se nějak udržet při životě. Táda dopo kouká vždycky tak hodinku na pohádky a já mám čas obstarat si Mišku, sebe... kafe... pc... 😀
Tý jo na sluníčku je 42 stupňů 😝 a my nutně musíme ven, nakoupit, není tu ani tvrdej chleba...
Počkám až bude mít miška po svačince a pomažem, snad se neupečem...

Jo a chlap byl o víkendu zapíjet malou, u kamaráda na chatě, pozval milion kamarádů, nakoupil masa na gril, sudy piva... ani nechci vědět, kolik na to paldo peněz, ale užili si to. A víc dětí neplánuju... 😀 A přivezl pár dárečků, samý oblečení a VŠECHNO RŮŽOVÝ (max. třeba bílý s růžovým potiskem...). Jé jak já růžovou nemám ráda a to má Michalka 90% oblečení v růžovým... 😖 no co, budu holt mít holčičku jak z cukrkandlu... 😀 😝

indigo
17. srp 2009

Jé Evi, posíláme aspoň hubana tý tvojí malý prdelce, takhle si užívá... 😖

indigo
17. srp 2009

Matonka odpouštěna za ty kuponky... 😀

cipisek007
17. srp 2009

Indi, když ono na holčičku nic jinýho než růžovýho pomalu neseženeš 😒 Taky bych radši občas oblekla holky do jinýho... 😠
Jé tak děkuji 🙂 Už je mám připravený 🙂

indigo
17. srp 2009

Děti nakrmený, jejich matka ne, nemá si na co namazat tu jedinou paštiku, co straší v lednici... 😀 😝
Padáme ven, hezkej den! 😎

petreva
17. srp 2009

Indi taky nemusíš růžovou?? Já taky a to víš, že si dali příbuzní záležet při výběru oblečení, aby to byla pravá holčička v růžovém 😖 nu což...pusinku od tetky předám 😉
Míšo, Elenka pije kdykoli jí něco strčím do pusy, teda když to není prso a právě z toho mám strach...ale teď pít musí takže se stane co se má stát..doma jí budu dávat lžičkou nebo prso a venku holt flašku nebo mě...uvidíme...

kacena00
17. srp 2009

holky ahooj, brzy pudu do lochu!!!

byly tu naši o víkendu, tak matka dostala ceres, protože já se vrátila z uspávačky v lese uplně vyřízená, ubrečená, ten náš pacholek mi zase dával, já měla tak nemateřský myšlenky, chtěla sem existovat v jiný realitě bezdětná...no až se za to stydim

a doma sem ho uspat nemohla, protože se u nás makalo a byl dost velkej kravál, motorovka, tlučení trámů atp. takže sem trpně vzala do toho vedra kočár a zaplula do lesa...po týdnu, kdy byl cyrilek na prodání, ...třešinka na dortu, přijdu domu, ulevim si pár větama a moje matka chytrá jak rádio..že sou na tom ještě jiný hůř..
řikám: a jak to jako víš?
tak prej že to slyšela, co se tak řiká..

já na to: no tak to je výborný, ty víš prdlajs, strávíš tu s náma pár vejkendů a hned víš jaký to s ním mám? a hlavně sem nikdy o tom moc nemluvila, jen sem si teď ulevila, jak už mě na tý vycházce sral a jinak nevíš nic

tak prej že mám bejt trpělivá, a já jako nejsem????plus pár dalších řečí

no je prej moc těžký mi cokoliv říct, tak sem jí řekla, že nestojim o nic, že žádnou reakci nechci slyšet, že c. miluju ale někdy ho prostě nesnáším, protože je to s ním těžký vyjít zvlášť v určitejch obdobích, jako npař. celje minulej tejden

kacena00
17. srp 2009

tak sem si pobrečela a kdyby tam v tu chvíli nebyl michal a nepohladil mě, tak jako nevim nevim...

ovšem zlatej hřeb mě teprv čekal..k mojí škodě se matka s tchánem dohodla, že tchánovci navečer přijedou k nám, já stála spíš o to, abych naše dovezla do hospody a pak bych je zase přivezla, takže celou neděli sem byla nažhavená na 16 hodinu, kdy přijede ta neskutečně milá vosoba, co je Michalovou matkou..

ojeje nejhodnější dítě vysočiny nemůže už hodinu zabrat, teda zabere ale už je pomiliontý probuzený a děsně mě u toho potřebuje, takže jdu tišit pláč a pak přijdu říct vám jak skvělou tchyni mám a pak taky bych ráda reaogvala zase na vaše příspěvky z vejkendu, tak zatim

kacena00
17. srp 2009

mimochodem, oúpět sem žena 😀 😀 přesně 4 tejdny a je to tu 😝

eště že cyrilek od sobotního večera začal zase normoš baštit- teda trochu cyrdáty u toho sou, ale jen tak aby se neřeklo, tudíž sem byla celkem od neděle v klidu

vosoba přijede a samosebou zase chytrá jak rádio, začne pindat něco o kurkách chleba na prořezávání zoubků, a moje matka aby netrhala partu začne tý milý vosobě přizvukovat, tak sem na ně vyjela a řekla: ježíš báby už dejte pokoj, jedna bába až kam, ale jak začnou mlít dvě tak to už je moc

no a milá osoba prej že dfo mě trochu musí rejpnout (jako proč to nevysvětlila, zřejmě jen proto, že je kráva)

takže pro příště mám drsnej argument..no argument, možná je to spíš vydírání, rozjíždí se to ve válku, ale já už sem ttáááááááááááááák nasraná, že milé osobě příště řeknu, že ať se teda nediví, ale když ona si musí permanetně rejpat, že já sem pak permanentně naštvaná a když odjede tak si tu svou naštvanost doma vypouštím a na ní nadávám

že zatim tomu c. nerozumí, ale jednoho krásnýho dne bude rozumět tomu, co já o babičce řikám, takže babička má na výběr

(nehledě na to,ž e mám celkem fest strach, že když má už teď takovou potřebu o mě furt mluvit jako o uplný blbce, tak až bude s klukem sama a on bude mluvit a rozumět co se mu říká, tak nevěřim tomu, že ona si na ten svůj zobák dá pozor a nebude ty blbosti mlít před ním...a to teda nedopsutim, myslím že odcaď pocaď) takže holky ve mě se to takovým způsobem startuje, že úřiště bude stačit myslím jediná poznámka, ale to co jí řeknu si za rámeček fakt nedá... aby se jako nedivila, že až bude mět příště přijet, že pojedu pryč, a sem schopná to dovést tak daleko, že s sebou vemu i cyrilka, a ona ať se hjde vyfotit, milá vosoba 😅 😀

kacena00
17. srp 2009

jináč holky stále uvažuju o tom zítřku, jenže bude dost pařák a sama jet vlakem kort v tomhle počásku,...nechce se mi, štve mě to a bude mi to líto, tak prosím vás doufám, že mi to někdy taky vyjde třebas v září... ☹

Evi, ten doktor je fakt mamlas, jak už bylo řečeno několikrát, já tohle fakt miluju...
mě zase trápí cyrilokvo usínání už od jeho tak cca 6 dnů života ale když se o tom zmíním před doktorkou, tak to je: nojo, on už vám teď tolik spát nebude...na 5 měsících zase jedna společná známá překrotuila všechno co sem jí řekla a tak na mě doktorka vyrukovala s tím že řekla: tak sem slyšela jak ste si ho naučila na šátek

takže uplně tě chápu, jak tě to štve, mě taky přijde že moje doktorka je totál hluchá vůči všemu co jí říkám, co se mi na cyrdovi nezdá...to sou tak platný komentáře asi jako maji naše skvělé tchyně..

Míšo, moc gratuluju k zubiskuu!!! chichi, takže pudeš vyměňovat garderobu??? 😀

cipisek007
17. srp 2009

Barčo, ty to tak hezky popisuješ, že je to až k smíchu, ale já vím, že není. Člověk je až vůči některým řečem bezmocnej ☹
Nám zase furt někdo říká, jak je tím cvičením trápíme. Mě to u každýho cviku, kdy se se mnou holky perou a brečej, trhá srdce, ale jsem matka bez citu. Že jim to pomůže už nikdo nevidí. Nemáme to jednoduchý. Jen tak si někam, kde se nedá cvičit, vyjet nemůžeme. Po návštěvách dopoledne radši ani nejezdíme, to bysme si před krmením o cvičení něco vyslechli. Začíná mě to cvičení pěkně zmáhat. Bára se u toho pere, jak kdyby jí šlo o život. Minulý týden mi až málem spadla ze stolu ☹
To samý s jogurtem. Už přes dva měsíce ho do nich cpu. Někdy je dobrej den,že ho sní bez vzteku, někdy je to horší, kdy u půlky začnou ječet a ječí a ječí a nedojí ho. No a to jsem taky špatná matka. Proč jim prej nestrčím mlíko. A jako co?? Já se už přes 2 měsíce týrám a cpu do nich jogurt a udělám krok zpět a budu jim dávat zase flašku? Abych zase najížděla a holky si znova zvykaly na jogurt? Někdy bych opravdu s něčím flákla 😔

cipisek007
17. srp 2009

Ty Barčo, s tou kůrkou od chleba je to všude stejný. Moje babička mi to říká pomalu denně. Proč jim nedám kůrku od chleba. Já se z ní fakt někdy picnu. Už jsem na ní i kolikrát zlá, jenže mě ty kecy vaděj! Já jsem jejich matka a já jim budu dávat jíst co uznám za vhodný. A když chleba raději až od roka, tak jim ho přeci od půlroka nebudu cpát??

cipisek007
17. srp 2009

Barčo, kéž by 😀 Spíš budeme vyměňovat tu velkou věc, do který se ta garderoba strká, takže asi nic 😀
V každým případě podle mojí tchýně, bych měla dát na šaty holkám já... Masakr. 😠

kacena00
17. srp 2009

indi, o tomhle se dycky bavíme s helou...to máš prostě kamkoliv přijdeš tak mají klukovský a růžový oblečení...nechápu..přitom je hezká bílá, červená..néééé všecko ekl růžová, ještě tak ta starorůžová, to jde, ale z čeho bych se poblila je taková ta jak malinovej pudink 😀 😀 😀

jinak já s monitorem už nebojuju, naopak už asi 2 -3 tejdny ho nezapínám, my ho totiž zapůjčili v porodce a teď během tejdne bysme ho měli vrátit, tak sem se musela naučit fungovat bez něj, myslela sem si že to bude větší psycho, ale uf, dokonce i noci už bez nanynky zvládám 😀

ale řev je to teda brutál, když se to nevypne..

jé JÁJO třeba ses tak prosrandikovala i kvůli tomu, že bude poruuuudek, juchuu poruuudek, i když v těchhle vedrech, nevim, jestli je lepší mít porůdek a malý mimčo..hojící se hráz, nebo pupek a auvajsky z něj...

kacena00
17. srp 2009

😀 😀 míšo, už sem si řikaLA, ŽE NA TO DLABU A DU PRYČ, PROTOŽE - pardon caps- mě samomluvné řeči neba 😀

no a ještě že tchyně nechce jako na šaty sobě třeba za to, že ti ve všem tak dobře poradí!!!

tyjo s tím cvíčem to je fakt hnusný... proč nechápu proč maj lidi okolo tendenci furt člověka potápět místo aby podpořili? to bylo furt keců jak ti budou pomáhat, ale takhle? ty řeči tě jen srážej dolů, přečetly si o té vojtovce něco?
hihi, to mi připomíná, já dycky mlčím a pak se s tchyní dohaduju v duchu, tak sem si vymyslela rozhovor, kde jí řeknu, že před 150 lety co oni dávaly k jídlo, že už to fakt nefrčí a ať si klidně přečte třeba deset knih o výživě a dojde za dětskou doktorkou a poptá se jí co a jak, ale že stejně nebudu stát o její rady a že jedinej kdo má jakžtakž nárok mi poradit, je michal ale i to jen tak minimálně, protože tady s náma je minimálně

ale já jí to někdy řeknu..a když si čtu co tu píšeš o tý vojtovce, tak se mi fakt kudla v kapse obrací, brrrrrrrrrrrrr

kacena00
17. srp 2009

a ještě sem si vzpomněla na něco z fiktiovního rozhovoru s ní a mojí matkou: ať sio ty moudra o výživě, která frčela před 150 lety kdy nás přikrmovaly měli sepíšou do sešitu a daj si ho pod polštář, protože to stjnak nikoho už nikdy neoslní 😝

kacena00
17. srp 2009

tak jo, sem sama a mrně se mi probralo, tak pus a SORY ZA MONOLOGY 😀