Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
19. srp 2009

Pedí nebo vy co používáte sterilizátor do mikrovlnky... ráda bych znala princip, na kterým ten steril.funguje-prosím, prosím. Dan totiž naplní vždy flaštičky vodou, strčí to do mikrovlnky na 5min. na nejvyšší výkon a ono se to asi po 3min. začne vařit a je to. Nefunguje to náhodou stejně???

Já to dělám tak, že po použití lahvičky a stříkačky vymeju obyč vodou, pak dám do velké plastové misky a převařím v konvici destilovanou vodu, pak to s ní vše zaleju, chvíli to tam nechám a pak dám ven na utěrku okapat. Dudlík omývám buď pod tekoucí vodou nebo když je nějaký zbytek v konvici, tak tou.

A ty tablety se jen hází do vody??? K tomu není potřeba žádný přístroj???
Jdu kojit, mládě se m tu mrská a prdí mi do zavinky... 😎

cipisek007
19. srp 2009

Dadí, jojo, ty tablety se jen hodí do 5l studený vody a nechá se to tam určitou dobu desinfikovat. Jmenují se Milton, tak se na to dyžtak jukni do DM nebo na net 😉

kacena00
19. srp 2009

holky se musim pochlubit, cyrda shamal doma dělanou cuketu s bramborem, trochu si dal a tlemily sme se u toho, žádnej opruz 😵 😵 😵 a pak ještě shamal 120 ku mlíka, já su táák šťastné!

MÍŠO teda tvoje tchyně je uplně stejná, mě už jen sere, že když ho drží, tak že si s c. musí dokola povidat přese mě a pak mamka by todle nedovolila a tamto nedovolila grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
s tou terkou (?) mě to mrzí, ale jak psaly holky, snad to bude v pohodě

jo a Míšu sem si taky chovala 😀 😀 , páčto chovací teta indi je hodňous a pochovala mi zase cyrdu, fakt nechápu, že ty děti sou takový miniaturky 😕 😕

PEDI tak mě večer docvaklo, že sem příhodně měla růžový tríko a dadu udělala fotodůkaz 😀 😀 😀
todle mi přijde v pohodě, asi díky střihu a tomu že má proužky 😀ale malinová růžová..tak v tý bych fakt nepřišla. jo a chtěla sem ti říct, že je mi docela trapně, už když se narodil cyrilek sem četla, žes vzpomínala že to sem já kdo bydlí v chalupě a jakou sem měla svatbu...přiznám se že já o tobě doteď neměla šajna..je mi to trapný, vysvětluju si to jedině tím, že ses v tématu původním objevila cca v době, kdy já se odtud ztratila jinak nevim. a neúředstavovala sem si tě hůř nebo líp, jen prostě jinak 😀

cipisek007
19. srp 2009

Barčo, je to prostě kráva. To mě fakt štve nejvíc, když řekne - tohle by nám maminka nedovolila, tohle maminka zakázala. Krucipísek to nemůže říct, že to není na hraní?? Že to malým dětem do ruky nepatří?? Dyť jestli v tomhle bude pokračovat a holky budou mít už rozum, tak ze mě před nima udělá strašnou semetriku!

Áááá Cyrdík se přejedl 🙂 To moc gratuluju, teď bude spát jak dudek, ne? 😎

kacena00
19. srp 2009

jináč nemohu říct, že bych si nedala větrník, to zase já jo, a nejbližší bzl se peče v kladně 😀 takže já ybch ho teda brala všema deseti, byla to malá moje uchylka

cipisek007
19. srp 2009

barčo, dneska mi nic nepřinesla 😀

kacena00
19. srp 2009

hele víš co já ještě u tý svý fáááááááááááááááááááááááááááááákt nesnáším?

michaluv brácha má syna co chodí do školky, kdykoliv ho hlídala a já se ho na něco ptala, nikdy nikdy ho nenechala odpovědět, nikdy i když sem řekla, ababičko on mi to poví sám nebo šimonek mi to určitě řekne, ona nečekala a odpovídala, to ji asi zaškrtím jestli to u c. bude dělat

a o tom, že já budu před c. semetrika to sem psala minule, jako to nekomentuju, páčto bych vylítla z kůže!

kacena00
19. srp 2009

a ten kluk na to zvyklej automaticky koukal na babičku coona na moje otázkly...vrcholem všeho bylo vloni v létě, zeptala sem se ho jestli chce banán a on běžel za babičkou, jestli ho má chtít nebo ne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipisek007
19. srp 2009

Barčo, to taky nesnáším. To dělá moje teta. taky jí můžeme furt dokola říkat - ale já se ptám toho a toho.
Tkaže mě plně chápeš 🙂

jo a spadla Terka, ale je v pořádku 🙂 Už jsem se i najedla 🙂

Jdu se chvíli natáhnout, zatím papa 🙂

petreva
19. srp 2009

Koukám,jak všichni tchýni zbožňujou...zrovna jsem P. říkala nedávno, že si nepřeju, aby před E. říkala jak ji trápím, když ji chci oblíct, že ji zlobím, když ji dávám kapky...mě štve! Tak to přeci vůbec není a děti nerozumí, že to případně tak nemyslí, že se to "jen" tak říká...no nic.
MÍSO, to jsem ráda, že T.je v pořádku!
BARU, takže se C. se zavedením příkrmů v jídle zlepšil? A co nálada není taky lepší? A zub? Už je?? Abych pravadu řekla, doufá, že s novým jídlem bude u nás taky líp!. Teď jídává 100-120, ale žádná sláva. Taky za minulý týden přibrala 10dg 😕 uvidíme jak bude pokračovat, kdyžtak se poradím s Dr. Ale je fakt, že teď má ty průjmy tak možná přibírat nebude, což?
Psal mi Péťa že prý aby toho všeho nebylo málo, tak bude asi marod. Je mu prý jakoby měl teplotu...šudík a to dneska makaj venku na slunci...
Holky, jak perete dětem? V čem a s vašima věcma? A žehlíte všechno?? My zdatně látkujem pokud jsme doma, protože bychom se nedoplatili plínek s E. průjmem 😅 ale žehlit teda nestíhám...vždycky jsem si myslela, že se žehlí zejm. kuli sterilitě, ale když už je E. téměř 5 měsíců 😕 ty jo!! Tak to snad tak neva, ne?? xkrát za den jí převlíkám 😅

cipisek007
19. srp 2009

Evi, my už dávno nežehlíme. Ani látkovky, který už používám jen na utírání pusy, nebo jako podklad pod hlavu, když je krmíme. Nežehlím ani mimivěci. Jen to poskládám a je to. Bych to nestíhala a holky by neměly co na sebe. Mimi věci nežehlíme cca od dvou měsíců holek a plínky cca od pěti.

JInak jsem si myslela, že usnu, ale prostě mi není přáno. Volal mi z PPL, jestli může přijet. Takže vstávačka. Ale zato nám přišel zvlhčovač vzduchu 🙂

Jáji, sehnali jsme ten samej 🙂 Jen jsme ho nemohli sehnat v ČB v obchodech, tak jsme museli na net 🙂

kacena00
19. srp 2009

heleď se evi, já to přešmudlám žehličkou jen abych to líp narovnala do šuplat a jinak ty haipa daipa ty se nežehlej...takže tak, to víš že není nutný to přežehlit, jen možná kvůli tomu průju bych to občas vyvařila v pračce.. toť vše

zub se někam zycyklil, je ticho po pěšině, až na to, že si ty dásně furt šmirgluje vším možným co objeví, nejradši oblečením a bryndákama, to má po ruce 😀 nálada? dnes a večer na houby, ale to sem čekala po včerejším čundru... ale jinak je to lepší,uff

možná že ela je teď nervnější i kvůli tomu průjmu, přeci jen, to člověku nepřidá, prďka už obroušená věčným kajděním a utíráním..

kacena00
19. srp 2009

jinak dětem peru rozhodně zvlášť

kacena00
19. srp 2009

dítěti 😀

cipisek007
19. srp 2009

Jo vidíš praní. Taky peru dětem 😀 zvlášť. Teda oběma dohromady, ale mimo naše věci 🙂 Občas si k nim strčím podprdu, když nemám zrovna na praní světlý prádlo.
A peru v Lovele bílý a barevný i Batoleti. Tak nějak to podle nálady střídám 🙂

kacena00
19. srp 2009

http://www.babysatky.cz/index.php?option=com_co...

pro pedu..hihi, třeba se dáš na šátek ještě přesvědčit 😀

petreva
19. srp 2009

Holky Ď, taky zatím peru zvlášť, jen přihodím občas něco bílého skoro čistého našeho, pokecaný triko ap...tož jste mi ušetřily čas, žehlit více méně nebudu 😅
Tak jdu dát skřítkovi lactobacyl a jdem ven asi...

cipisek007
19. srp 2009

Huž je fůůůůůůůůůůůůůč!! Zaplaťpánbůh za ty dary 🙂 Těch keců okolo jogurtu - mamko, vymysli jim něco jinýho míst jogurtu, podívej, jak Barče nechutná. Jí říkám, ale Barče chutná, kdyby jsi viděla, jak ho jí Terezka, tak budeš Báru obdivovat, jak ho krásně dlabe. Navíc jogurty jíst musí.
Terezce totiž kupujeme jogurotvý přesnídávky od Hami nebo Nestlé, páč jogurty opravdu bojkotuje. 😒
Přišly z procházky a mamko, Barunku hrozně bolí bříško. Já že to není možný, že není z čeho. Že jí asi zase trápí ty zuby. Ona ale je to bříško, je! Hádej se s volem...

indigo
19. srp 2009

Jájo rovnou 4 tablety? 😖 Já teda ze dvou šla na 3, po 8mi hodinách, s tím že se houby stane, když to nedodržím přesně. Ale je fakt, že "vysokotlakařky" přenášet nenechají, takže to vidím hodně nadějně! A vykašli se na termín, i před ním se rodí dobře... 😀 😎

Praní - u Tády jsem prala dlouho jen v Lovele, ale to proto, že jsem tenkrát koupila 9tikilovou a to byla doba, než jsem jí spotřebovala... 😀
Teď jsem koupila Lovelu jen 2kilovou, vyprala v ní před porodem všechno, včetně zavinovaček a tak, a už jí nepoužívám, sice mi zbyla, tak do každýho praní trošku Lovely přihodím, abych jí spotřebovala, ale jinak mám Persil sensitive a pohoda. A peru dohromady (tedy rozumně, chlapovo tepláky smradlavý z hospody a mastný bych k dětskýmu oblečení nedala...), měla bych celekm problém naplnit pračku jen mimiěcma.

Zatím žehlím ač žehlení nesnáím, ale ti mimivěci - to na to člověk jen položí žehličku a je to vyžehlený... 😀 čtvercovky nežehlím, jen tak 2-3 abych měla "hezký" do kočárku pod hlavu 😀 jinak na to občasný ublinkávání a na obalení mých kozenek to nemá cenu. 😎

indigo
19. srp 2009

Míšo tak už je klid, tak se uklidni, zase máš na tejden pokoj. 😎 Je to děs... 😝

Hele ty pytle v tescu fakt neměli! Nebo nějak schovaný. Prodavačka nikde žádná, u toho pultíku tam jak jsou i kabinky cedule, že v případě nepřítomnosti obsluhy volejte č. to a to, jenže telefon hluchej 😠 , pak jsem naratzila na jednu co doplňovala nějaký bombony tak jí to říkám a jestli mi poradí nebo někoho zavolá a ona že netuší, že je tam jen na brigádě a že jestli čtvrt hodinky počkám, že šéfová šla na oběd 😲 😠 no to teda nepočkám, tak jsem se odporoučela směr kasy... 😝

A udržela jsem se a NIC z oblečení nekoupila, jen to tam všechno oslintala... 😀 a kámošce vzala čistě bílý bodýčka, na ty člověk moc nenarazí a když chce holčičku oblíknout do nějakých hezkých barevných šatů, tak se s nima bodýčka pod nima většinou třískaj... 😝
Ty pytle mě zklamaly, snad příště...

Jo a Míšo - ty zelený plenky jsou stejný jako bejvaly ty fialový? Kamarádka (ta z Kladna - mmch má chlapečka v prosinci loňského roku 😀 a pak holčičku starou s Tádou) mi psala, že kvalita plen šla poslední dobou hodně dolů, což by mě fakt mrzelo, ale mohla mít smůlu na nějakej špatnej balík... používá právě ty Alana z DM. 😎

indigo
19. srp 2009

Teda kvalita těch tesco plen bže šla dolů. Teď tam mají akci 3 balíky za cenu dvou. 😎

cipisek007
19. srp 2009

Indi, fakt?? To je divný. Tak třeba je navezou na podzim. Hahááá, prej čtvrt hodiny, koza. Kdyby tam nebyl aspoň takovej kravál z repráků, co? Mě to tam vždycky holky vzbudilo 😠
Jj, bílý bodýčka tam mají fajn. My je dost unosily pod károvanou pletenou vestičku a šatičky.
Ano, ty plínky jsou stejný, jen uvnitř mají jiný obrázky na tý lepící pásce 😉 My jsme z Tesca teď asi 2 měsíce plínky neměli, tak doufám, že měla jen blbej, balík, páč jsme si nakoupili zásoby... 😅

cipisek007
19. srp 2009

indi, jj právě v tý akci jsme si nakoupili 6 balíků. My máme jeden balík cca na 5 dní. Hrůza.

cipisek007
19. srp 2009

Oni v tescu tak 3x do roka takovouhle akci mají na plínky 🙂

cipisek007
19. srp 2009

Holky, naposledy. Když je Terezka celý den v pohodě, nemůže se už v noci nic přihodit? Jen prej nespala v kočáře, ale asi jí bylo horko. Ona ta koza je ještě přikryla plínkou... Hraje si, kecá, přetáčí se, vzteká se, zorničky má stejný jak Barča, papá i pije normálně.

indigo
19. srp 2009

Taky jsem je vždycky kupovala po 6ti... 😀 a vždycky vydržely do další akce 😀 mám je v plánu, až dojdou "akční" plenky, jak mám ještě kuponky do DM + na to hodím 10%slevu, tak mě tam vyjdou pampersky levnějc než tesco, ale pak na ně najedu. Přesně jako u Tády..... 😎

cipisek007
19. srp 2009

Nám do další akce rozhodně nevydrží 😀 😀

indigo
19. srp 2009

Míšo v pohodě. Už je to dlouhá doba. No a jestli nespala... právě že děti když se "něco" stane, otřes mozku nebo tak, tak jsou spavější. Proto je dobrý, aby hned po tom pádu neusnuly a mohly se sledovat. Jestli i hezky baští a nemá rozšířený zorničky a reaguje normálně, vůbec bych si starosti nedělala. 😎

cipisek007
19. srp 2009

Indi, děkuju 😵 Jen je dneska až moc hodná 😀 😀 To že nespala v kočáře mě neštve, když jí vozila tchýně 😀