Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
4. zář 2009

ahoj,
tak uz jsem dala foto do alba

inna12
4. zář 2009

Zuzko, ten je krásnoučkek, bobíček maličkej 😵 fakt moc hezkej 😵

počty chápu stejně jako Peta a Indi, ted dojíždí 7 měsíc...a Miška už jede druhej 😵 tyjo to letí 😅

petreva
4. zář 2009

Holky, už jsem se s tím setkala...kdosi to počítal tak že jsem to nechápala a i teď jsem teda mimo...kolik je teda mýmu dítěti 😀 já myslím že zítra 5m a 2t 🙂
BARU a co dr, na to že v piškotech je moře cukru? Ty jo už toho raděj nechám...
ZUZKO, bobík malej 😵 ty miminka jsou úžasný!!! A z čeho měl sepsi?či proč musel na jip...a to už je úplně dobrý? Jak je tobě?

cipisek007
4. zář 2009

čááááááááááááááu, ty voe holky, já mám do krve okousaný nehty i kůžičku na prstech, snědeno metráky čokolády atd. atd 😀 😀 😀 Jééééžišmarja, já už ani neumím psát na klávesnici 😀

cipisek007
4. zář 2009

Jako to je hrozný bez PC, co vám budu povídat 😀 Zachvíli jdeme koupat, ale pak tu budu a dočtu 🙂
Zatím pa, absťáku zbavená Míša 😀

cipisek007
4. zář 2009

Uf, lehce jsem vás dočetla.
Především vítám Zuzku a Danečka doma. Zuzi, my na neo chodíme jen na neurologii. Vývojový vady žádný nemáme, takže není proč. Ale holka, co se mnou ležela na pokoji k němu s malým Kubíkem asi do půlroka dojížděla, malej měl docela problémy s dýcháním.

Co to čtu s tím masem?? To mě nenapadlo s tim kuřecím. A jak píšete o masíku ze skleniček - koupila jsem holkám jednou bio hovězí a mě to docela smrdělo 😖

Eco tašky. Tak jak? Vybráno? Já teda ještě ne 😖 Pitomej PC musí vypadnout zrovna teď 😠

Evi, řekla bych, že máte ukončených 5 měsíců a jste v půlce šestýho 😀

cipisek007
4. zář 2009

Jo a Zuzi, Daneček je krásnej!! Manža byl u císaře? Jak je ti? Co jizva?

Innko, co puťatý miminko tvoje? Už mizí pupínky?

menny
4. zář 2009

Ahoj Míšo 🙂
absťák 😀 Já funkční PC měla, ale zas na něj nebyl čas
😀

Zuzko to je slaďouček!!!!!!! Je krásnej!!!! Tolik bych mu přála
aby vše bylo v naprostým pořádku

Evi v tom sem s tebou za jedno. Malej piškoty jen tak neuvidí(cukr,vejce)
a jogurt, kuli mlíku taky asi ne.
Hodně študuju etikety, tak snad něco vyberu

Innuš budu se těšit na táborský kočíkování 🙂

já nevim, asi nám poleze další zoubek, má tam bouličku a řve a řve a řve a nebere to
konce ☹

cipisek007
4. zář 2009

Holky, já dávám holkám piškoty od ukonč. 6m a zatím v poho. Jogurty taky dlabeme. Teda až na Terku tý kupuju jogurtový přesnídávky od Hami nebo Nestlé, Activia jí nechutná. Barča si už zvykla. 🙂

cipisek007
4. zář 2009

Ale teď jsem objevila od Hippu rýžový sušenky. Holkám moc chutnají je to jen rýže. Žádná sůl ani cukr, kupodivu 😀 http://www.hipp.cz/produkty/detske-susenky/bio-... to jsou oni. Jen jsem je v DM neviěla,kupovala jsem je v Rossmannovi.

inna12
4. zář 2009

čao Míšo!!!!!!!!!!!! 😀 okousaný nehty jo?? 😀 😀 no já ti to věřim, já taky trpěla, ale co já toho doma udělala, kolik chodů navařila, to se pavlovli líbilo 😀 prej mi zruší net 😀

holky, to je divný, jak je po létě, co?? 😖

tak šermík spinká od půl pátý a ja chrápala též 😅 ale co mě se zdálo za magorský sny 😝 jsem ted jak praštěná a on spinká dál...

Míšo, pupínky snad ještě horší, jen tváře, on si to zhoršuje, jak tam šermuje furt rukama, navíc na tom leží pořád 😝 na termínu to maj taky dvě holčičky 😝 během dne to červená a bledne 😝 🙄

inna12
4. zář 2009

no já musim do ledový sprchy, jsem spala dvě hodiny a nějak se fakt nemůžu probrat, ani moc nevidim 😝
jo to sem vám ani nepsala, jak mě se zhoršil po porodu zrak 😔 fakt je to pravda 😖
tak už asi pavla poslechnu a po kojení pujdu na laser, i když se mi fakt nechce 😒

indigo
4. zář 2009

Zdarec Míšo!!!!!
Nespí mi ani jedno dítě, zato chlap řeže na gauči... dneska bych je fakt věnovala za odvoz, všechny... 😝

inna12
4. zář 2009

Indi, já taky, ale jen seniora 😀 juňora si nechám, to je zlatíčko pořád, ted budem koupat, tak se připravuju na následné zpracovávní dojmů ze dne 😀 😀

inna12
4. zář 2009

áááá už tam něco ryčí v postýlce, tak jdu na to

cipisek007
4. zář 2009

Indi, jestli tě to potěší, tak zítra budu pect buchtu alá Indi 😀 Tu s těma mandarinkama v těstě, už se moooc těším!!
Třeba budete mít klidnou noc 😉

Innko, to je mi líto, že patlání krému nezabralo ☹

kacena00
4. zář 2009

tyvole co sem to napsala????ne ...myslela sem to tak že když začínáš sedmej ale co tam sou ty 4 měsíce???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
4. zář 2009

takže sem to myslala tak peťo jedeš 7 měsíc a ten pojedete celý Č TEJDNY tak to je správně a ted jdu kouknout další teorie

a podle toho co tady na stránce 434 píšeš to počítáme stejně 😉 😀

kacena00
4. zář 2009

jo, takže vidím, že sem matematik jako bejk 😀 😀 😀 teď když kouknu petě do profilu, tak je mi naprosto jasný, že teď jedou 7 měsíc, asi sem to ymslela tak, že jedou na příkrmech podstatně dýl??? nebo jak sem to myslela??? protože to co píšu dál už je pak dobře, tyvoe to je prča 😀

já už nikdy nebudu nic počítat, jo? nikdy chichi, slibuju nechci a nebudu počítat - aspoň teda ne měsíce, v krámě musim a teď jdu taky něco jinýho řešit 😀 😎

kacena00
4. zář 2009

no nic, jdu děfčaqta dnes do restauračního zařízení, tak se jdu trochu vyfešákovat, koukám, že tento týden už nemůže být hůře, páčto sem už mimoň na entou, se na to vykváknu!!!!!

hele evi já už sem z tý doktorky magor....já se kouknu na to kojení a pak jedna holka z druhý diskuze dávala malý nějaký dětský sušenky tak na to kouknu co to v sobě má, sou myslím od 6 měsíce, tak juknu

hele a nejsem takovej magor, v lekárně mi tvrdily že už c. může sunar 2 - od ukončeného 6. měsíce, já si to doma přečetla a říkám si, co to je za kravinu, zavolala doktorce a ta mi potvrdila že má na to fakt ještě čas, takže holky, já sem prostě jen mimoň, to je jako že vím, že cyrda se jmenuje Cyril...a já Barbora.... a přesto do přihlášky na plavání napíšu jméno matky Cyril ... a jméno dítěte Barbora...

to je stejný!!! 😀 😀 😀 😀

kacena00
4. zář 2009

jé zuzko!!!mě přijde že ten bobíšek je ti podobnej, šmudlínek malej 😵 😵 😵

cipisek007
4. zář 2009

Barčo, ty jsi kolík 😀 😀

cipisek007
4. zář 2009

Jdu do sprchy a do hajan, vypadá to, že dneska bude chladnější noc a že se bude spáááát 😀

Jo a leze nám celkově čtvrtej zoubek. Dneska jsem objevila u Terky druhou bílou čárku, ach jo, už aby byla venku. Ale kdyby něco, tak homeo to jistí 😀

Dobrou a zítra ráno tu BUDU 😀

petreva
4. zář 2009

Dobrej večír!!
BARU, si se nějak zamotala..no stejně to nechápu, raděj se budu řídit datumem v kalendáři 😅
PETO, tak aspoň se shodnem, viď, na piškotech 😉 já teď kupovala kamarádčiný holčičce sůši ve zdravý výživě a byli též bez cukru a vejce, ale už byli s lepkem, takže se fakt vybrat dá...na mlíko (jogurty) je taky čas aspoň do 8-9měsíce, ne? A M. už zbaští celou skleničku? Přikrmujete cca 14dní tři týdny, že jo? A pak dokojíš nebo už nechce?
MÍŠO!!! Tak ráno!! Se těším!!
INNIKU, heleď, mě se oči zhoršily po porodu hrozně až jsem si říkala, že snad s brejlema nevydržím, ale po osmi týdnech cca, se to vrátilo k mému normálu 😉 tak ještě počkej, třeba se to zlepší 😉 slyšela jsem, že na laser taky není řešení pro každý oko a není to navždycky...nevím, já otom hodně přemýšlela, ale už jsem od toho upustila.

menny
4. zář 2009

Jo a můry jedny jste mi vůbec nenapsaly recenze na pračky 😠 😀
sem si už vybrala 😝
(teda 2 a jednu vyberem)

tašky se mi líbí taky ty za 600, ale to nedám, v těch levnějších
mám ještě 2favority, ale tahle to asi vyhraje
Indi na MMB jsem je nenašla ☹
dobrou

menny
4. zář 2009

Evi po obědě dávám fenyklovej čajík, ale někdy chce ještě prso, tak dám místo
čaje mlíko
no jogurty ještě tak měsíc počkám a s těma sůšama určo kouknu, bez cukru vejce, ale s lepkem 😉
ani se mi ještě nechce moc dávat ovocný přesnídávky...no budu to muset ještě naštudovat,
nenechám ho zas hlady, je to otesánek. Už teď vidim, že by si odpo dal něco víc než mlíčko
Evi tehdy jsme přikrmovali 6tý den a M zbaštil celou velkou zeleninovou skleničku
bylo to na srazu v ČB, tak holky můžou potvrdit

indigo
4. zář 2009

Já ještě asi dlouho spát nepůjdu, ale asi se půjdu s mladým aspoň natáhnout, to je jedinej způsob jak ho udržet v posteli (a ještě v naší, pak ho přenášíme do jeho, jinak se nevyspíme). Miška usnula, ale kolem 10 ještě bude dlabat...

Petí - dej si do názvu Envirosax a vyjedou ti. 😉

petreva
4. zář 2009

Jů Peťo, tak M. už zbaští kolem těch 200g nebo kolik je velká sklenička? Já mám doma jen ty malé kolem 125g. A 6den už všechno? To je dobrý 🙂 a co prsa, tobě se nalejvaly i když baštil co 2hod a teď když v poledne vynechá???

kacena00
4. zář 2009

hoj, než vodjedu, holky, já z těch piškotů a hlavně z jogurtu byla taky paf, já mu dávám hypoalergenní mlíko a najednou mu mám dát večer: mléčnou kaši??? a odpo jogurt, sem se jí na to ptala a ona že v poho...tak sem ráda, že ste to tu napsaly, protože se na to vybodnu a naštuduju něco jinýho

jen nevim, koumala sem jestli esxistujou nějaký dětský jogurty a nějakej takovej příkrm sem v lékárně viděla ale bylo tam 8-36 měsíců, tak to mě nějak jen utvrdilo v tom, že je to divný, kor, když dávám hypoalerg. mlíko s naštěpenou krav. bílkovinou...já se z toho poprdím, vůbec tomu nerozumim...

petreva
4. zář 2009

Baru, tak kup kaši bez mlíka a přidej si k tomu to HA, ne? To by nešlo?