Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

zuzka84
6. zář 2009

evi 😀 jsme holt museli mit neco jednoduchyho ... tak ted muzem volat na oba "Dado" 😀

cipisek007
6. zář 2009

Zuzi, to ti fakt nepovím, netuším. Na sále bylo strašně moc moc lidí a já jen vím, že mě na sál vezl chlap a ženská a anestezilog byla ženská 😀 Ani nevím, kterej dr. mě na něj posílal a ten samej se na mě přišel pár dní po císaři podívat, jen na mě a přišel se zeptat jak se mám, kouknout na jizvu a zeptat na děti. Moc mě to potěšilo, že přišel. Evidentně neměl ani službu, protože potom byla vizita a na ní chyběl.

Evi, jj rýsuje. D. tam ještě přidal police, který už brácha nestihl, prtože jsme šli koupat, ale ještě tam chybí šuplíky a troje dveře, jezdí služebně na Slovnesko a měl přestat koncem srpna, ale měli tam nějakej problém, tak jezdí furt, takže nestíhá, ale už tam můžu dávat věci a to je podstatný 🙂

JInáč Barča objevila zrcadlo 😀 😀 Až budu mít čas, tak vložím foto. Jedny dveře jsou od shora až dolů zrcadlový, ty už máme namontovaný a holky byly se mnou v kuchyni, když koukám, že se B. vydala na výlet. Chodbičkou si to šine k Davidovi. Jsem si myslela. Jenže on šoupnul s tim zrcadlem a B. se v něm viděla a plazila se a plazila, až skončila ťukancem o zrcadlo. Tlemila se na sebe jak blázen. Teď oblezjá skříň a leze do děr, kde budou šuplíky 😀 😀 😀

zuzka84
6. zář 2009

miso - tak to za mnou teda ten "nas" deda neprisel 😀 . ale fakt ten planovanej je lepsi, takova pohodicka , srandicky na sale (i pres mou smrt v ocich 😀 ). a jak vypadal ten co za tebou pak prisel ?

zuzka84
6. zář 2009

Danecek dneska asi drzi stihlou linii , uz nejedl skoro 6hodin a chrupe si s tatou v posteli ... to nas pak sezere 😀

indigo
6. zář 2009

Brý ránko! 😎
Taky bych si docela pořídila nějaký lepší golfky, ale po novým kočáře už mi to nejspíš neprojde, ani se neodvažuji se o tom zmínit... 😀 Jedny nám stojí v kočárkárně, nejsou to úplně nejobyčejnější hrkalky, ale takový... druhý nejobyčenější. 😀 😀 😀 za 2 litry z bejbycentra. Už slyším chlapa až mu řeknu, že chci golfky za 6 tisíc - když na to máš, tak si je kup... 😠 😀 😝

indigo
6. zář 2009

Haha, zrcadla maj děti rádi... 😀 to na něm bude obtiskanejch ručiček... 😀 😎

petreva
6. zář 2009

Míšo, to je hezký jak se pozorujou, viď 😵 😵 😵
Indi, ty voe, to stojí tolik golfáče?? 6tis 😕
Koukám po tom fusaku a Emitex je zatím "nucenej" favorit, ale není špatnej. Líbí se mi ta látka nahoře navíc, co se zahákne přes opěradlo spoťáku a taky omyvatelnej vnitřek u nožiček. Asi do něj půjdu, dá se sehnat kolem tisíce korun, což jde 🙂

petreva
6. zář 2009

Tož máme dokrmíno, taťka přebaluje řádně zaneřáděnou Elenku 😅 a půjdem ven. Hezký den

indigo
6. zář 2009

Evi seženeš golfky do tisícovky, seženeš i dráž než těch 6 tisíc... to už je na člověku, jaký chce a jaký si vybere (a na jaký má 😀) 😎

indigo
6. zář 2009

Jsem našla golfky skoro za 10tisíc, to už je masakr... 😝
Mám vypitou raní kávičku, tak padám nějak fungovat... 😖 😝 😀

cipisek007
6. zář 2009

Uáááááááá holky, začíná mi mizet ten binec tady 😵 😵 😵 V tý skříni je místa, že nevím, co tam dám 😀 😀

Indi, však s tím počítáme, že to zrcadlo budu jen a jen leštit a věřím tomu, že mě to brzy přestane bavit 😀 😀

U nás se spí, David se holí a já zaklízím. Jsem zvědavá, jak dlouho mi tam ty krásný komínky vydrží 😀 😀

Zuzi, čoveče, byl to špinavej blonďák, bylo mu cca 40, vyšší, hubenej. No to je asi vše, co ti k němu můžu říct 😀 Teď jsem zapomněla jméno mladýho, černovlasýho, brejlatýho, hubenej. Tý vado, jak se jmenuje?? Dělal tam i jeho táta. Ten mě několikrát vyšetřoval, protože se mi vracela mastitida i přes ATB. Ty jo, to je vokno jak výloha.

Mno nic, jdu pokračovat 🙂

zuzka84
6. zář 2009

miso - spinavej blondak , 40 ?? tak to asi selhavam i ja , to fakt me nikdo nenapada 😅 . a ten cernovlasej brejlatej taky nevim , to tam je Linhart a jeste jeden podobnej , ale to ted taky nevim jak se jmenuje - ten mi daval tu transfuzi

indi a ktery to jsou za tech 10t. ?

indigo
6. zář 2009

Já se z toho svýho kluka po**** 😀 převlíkám postele, prvně nám, pak jemu a on pořád - tohle vypereme? To je povlečení? A tohle je už vypraný? A proč mi dáváš tohle povlečení? Určitě je vypraný? A tohle je na polštářek? Né na peřinku? Ale to nemyslíš vážně, že ne?
A fuuuuuuurt jak kafemlejnek... 😝

Míšo - černovlasej hubenej mladej s brejlema? Linhart?

indigo
6. zář 2009

Zuzi tyhle jsou přes 10 ale předtím jsem našla asi dvoje nebo troje těsně pod 10... 😀
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Peg-P...

peda
6. zář 2009

Ahojky 🙂

tééda,tady je toho nakecáno,co jsem tu nebyla 😕 😀 to asi nezládnu dočíst,musím vařit.

Dádo,to je mi moc líto,to si vůbec nedovedu představit a asi ti ani neporadím.Na prdíky dávám Sabíka,pomáhá nám,ale Elli na to moc netrpí,prdí si hezky sama.A s tím krmením asi neporadím,i když přikrmujeme,nebo teda je téměř na UM.Elli spí celou noc tak od svých 14 dnů,doktorka mi řekla kojit z každýho prsa 10 minut,že už pak dýl nepije.Já dávám ráno po probuzení 120ml,to vypije tak za 10 minut,ale asi i za míň,nefláká to a pořád pije a pak jí nakojím,ale to je jen tak pro potěšení,mám tam je drobet.A pak dávám celý den po 3 hodinách 90 ml a večer před spaním zase 120ml.Nejdřív z lahvičky a pak až kojím,protože je hladová a z prsa se vzteká,dřív jsem nejdřív kojila a pak lahvičku,tak to je i správně,ale prostě si ode mě nevezme,když má hlad.Za den vypije tak 600 ml,je to taky tím,že třeba dneska spala přez noc 12 hodin v kuse,tak toho má za den míň,než vy.A čajík dávám ten granulovej,vypije mi přez den tak 100 ml,dávám jí ho,když ještě nemá nárok na mlíko a bečí,nebo jen tak,je docela žíznivá.Vím,že je přislazenej,ale jak píšou holky ten pytlíkovej,ten mi prostě nepije.On i nutrilon je drobet sladkej,teda na chuť,tak jí to nešmakuje.
A to bříško se upraví časem,neboj.Je to hrozný,oni kluci na to trpí daleko víc než holky.Ono jim dozrává trávicí ústrojí až později,mimískům,člověk musí zkoušetz všechno,masáže,nahřívání,kapičky....
VYDRŽ 😵 😵 😵

peda
6. zář 2009

Tak Míša už se dočkala novejch skříní??? 😵 😵 tak už komínkuješ?

peda
6. zář 2009

Zuzi,ahojky 😉
malinkej je krásnej a je ti podobnej 😵 😵 .A ty nekojíš?nebo dáváš z flašky odstříkaný mlíko?Taky jsem četla,že máš depky 😢 ale to jsou určitě hormony,blázinec doma,až se zajedete,bude zase dobře.Ale věřím,že potřebuješ mezi lidi a nesedět doma pořád s dětičkama.
Když se budete chtít sejít,tak se budem snažit připojit,i když tenhle týden toho mám hrozně moc 😝

A co Jája?nepřehlédla jsem nějaký její přízpěvek?ona tu včera nebyla?Zítra nastupuje,ne?to bude mít poslední noc doma a pak už ve třech jako rodinka 😵 😵

Tak já se loučím,musím něco dělat.papa

cipisek007
6. zář 2009

Pééédí, nazdáár. Jojo, komínkuju, skříň se zaplňuje a děcák vyprazdňuje 🙂 Jupí, holky si budou mít kde hrát 😀 Máme děcák vedle kuchyně, tak jim tam rozložím puzzle a hračky a budu mít další místo na "odkládání" 🙂

Co jsem pochopila, tak Jája jde v pondělí jen na monitor a tam se ukáže. Ale tady se neukázala od pátku, tak snad je všecko OK, ale ona by někomu z nás písla určitě. 🙂

cipisek007
6. zář 2009

Holky, já jsem vám objevila tolik dětskýho oblečení při tý debordelizaci 😅 Vždycky, když jsme po narození holek něco dostali, tak to samozřejmě bylo veliký. Tak jsem to odložila do děcáku a teď jsem tam našla balík bodýček, zahradníčky (takový ty kalhoty s laclem), ponožky, soupravy... No hrůza. Naštěstí jediný co jim je malý, tak jsou body s dl.ruk. Jinak jim to teď bude akorát (čelosiutírajícísmajlík).

Jdu zase pokračovat. 🙂

Jupíííííííííííí já budu mít zase uklizenej byt!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

carrinka
6. zář 2009

Ahoj holky, vezmete mě do party?

peda
6. zář 2009

Dádí,tak jsem to teď měřila a Elli vypila 90 ml za 6 minut a pije 5 minut z levýho a 3 z pravýho,tam mám málo mlíčka,ale tím se vůbec neřiď,já mám opravdu malinko mlíčka a Elli dýl nechce,když už jí nic neteče 😉

Míšo,tak ještě že jste skříň dělali teď a holkám znovuobjevený věcičky jsou 😀 😀

Caiinko,to je jasný,tak se nám drobet předtav,od kud jseš,chodila jsi do artu,nebo chodíš?máš už mimi,nebo se o něj pokoušíte?

Tak,mi obědváme a pak pověsit prádlo a jedem pro babičku a na chalupu,tak zatím papa

Jo a koupila jsem poprvé něco na MMB,zateplený ryflíky,tak jsem zvědavá 😅

carrinka
6. zář 2009

Tak dík 🙂

Chodím právě do ARTu... Máme za sebou 2. IVF (ICSI) a vypadá to, že to na podruhé vyšlo 😀 Dneska jsem 9. den po ET a na testíku je slabounká druhá čárka 😉

Bydlím u Českýho Krumlova 😎 Už jsem 5 let a 11 měsíců snažilka, tak jsem ráda, že snad nezačnu další rok 😀

petreva
6. zář 2009

Ty jo ty golfáče, to je drsný 😕
PEDI, ahoj!!Tak jakej jsi vybrala ten fusak? Nebo ještě nebyl čas, viď. Musí toho bejt moc jeden do školy, "druhej" maličkatej. Stejně jako Peťa, já bych to tyjo těžko zvládala, ale ono to nějak jít musí, což...
INDI, ty Míša se tak změnila! Fakt,jak jsem si jí chovala v kavárně a teď ty foto. Byla ještě taková minkovská a už z toho začíná "vyrůstat" 😀 😵
CARRINKA, jůůůů,teda nejdřív pozdravím a přívítám tě, jůůůů to je krásný, budem zase prožívat těhu!! Moc držím palce ať to dobře dopadne, čárka síííílíííí a další rok začneš s bublinkou 😵 😉

cipisek007
6. zář 2009

Ježiš fuj, jsem se lekla, jak jsem se změnila a že prej mě Evča chovala 😀 😀 😀 😀 Když se napíše Miška, tak je mi jasný o koho jde, ale když vidím na první pohled Míša, tak zpozorním 😀 😀

A helejmese nová skorotěhulína! Držím palce 😵

Pedí, jj, je to s chlupem ty věcičky, už se perou 🙂 Venku je +- hezky, tak to třeba do večera uschne.

Segra si právě vzala holky ven, tak jdu dodělávat. Už moc nechybí, jen detailíky, ale mám z toho všeho vééélkou radost. By člověk nevěřil, že ho baví úklid 😀 😀

achalteke
6. zář 2009

Čau holky, právě sem se vrátil z hradu - ne kecám 😀 , ale včera jsme kopli do vrtule a odjeli směr Modrava, Honza zamluvil penzionek, takže jsme celý den chodili po lese a užívali jsme si, dnes dopo jsme se ještě stavili na Turnerově chatě za přáteli a už jsme doma 😀 ...jinak myslim že se u nás nic nechystá, trochu mě pobolívá v kříži a lehce břicho, ale jsou to takový prdbolesti (jen když na ně myslím) 😅 ...tak uvidíme co zítra v Krumlově na kontrole 😉
Jinak pohoda, nijak se nestresuju, až vyleze tak vyleze a jestli se mu tam líbí tak ať tam ještě je 😀 😀 😀 😀 😀

Jé nová těhulka, vítej Carrinko 🙂 a jelikož tu máme novou těhulku, tak já už můžu v klidu porodit a předat štafetu dál 😀 😀 😀 ... nic jsem hladová jak vlk, Honza vaří hrachovku....

Tak zdarec a zítra dám vědět (samozřejmě kdyby něco dřív, dám echo) 😉

cipisek007
6. zář 2009

Jo Zuzi, byl to Linhart. Jen jsem zapomněla jak se jmenuje 🙂 A ten "můj" doktor fakt nevím. Já byla ze všeho tak paf, že mu mohlo bejt klidně i míň, víc rozhodně ne. Každopádně to byl špinavej blonďák 😀 To vím na 100% 😀 😀

cipisek007
6. zář 2009

Jáji!! Další kluk, co na sebe nechá čekat 😀 😀 Holky tady nějaký nedočkavci, ale klucíííí... těm se u maminky líbí a za nic jí nechtějí opustit 😀

petreva
6. zář 2009

MÍŠO, nojo 😀 tak beru na vědomí 😀 a Indigovský mimiňuško bude Miška 😉
JÁJO, brďo, už tu jsi "nahrazená" tak koukem představit tajemnýho Pláničku,jo? Já bych si tak chovala maličký, červeňoučký, spavý 😀 miminko!!! Zrovna dneska (opět) jsem s P. říkali jakto děsně letí!!!!! Už to bude půl roku!!! To není možný!!! Z miminečka roste holčička a my jen odkládáme malý kalhoty a trička ☹ 😵 je to tak krásný to pozorovat a zároveň tak nostalgický se dívat na fotečky. Skoro u nich vždycky brečím. Asi i proto,ž e jsem si nějak nestihla to malý miminko užít...až mi to je někdy líto. Ale normálně jsem si už před časem říkala, že asi to co cítím je přesně to "ono". Ani neumím říct jak moc Elenku mám ráda. Je fakt, že to přicházelo postupně a teď už nějak citama překypuju. Zejm. když je hodná a upovídáná 😀 No tak dost, že....jsem se nějak rozněžnila 😅

cipisek007
6. zář 2009

Evi, v pohodce 😀 😀
Jako jád neska vytřídila plnej koš malých věcí ☹ ☹ Hrozně se holky přes léto vytáhly. Hrozně všecko utíká. Blbý je, že u nás už další mimi nehrozí, museli bysme do většího, nebo baráku a na to prostě není (leda bysme vyhráli ve Sportce 😀), ale vy co máte zatím jen jedno mimi si ještě nějakýho mimi užijete. Áááách jo. Nojo, hold budu pak na srazíkách chovací teta 😵

cipisek007
6. zář 2009

http://www.novinky.cz/krimi/178256-pri-srazce-a... Tý jo v JH srazil ožrala na přechodu několik lidí a dva zemřeli ☹