Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
8. zář 2009

Ta to je drsný...ale zajímavý!! Doktoři jsou teď už fakt machři. Někteří, že...
Jdu pověsit kapesníky a vysvobodit Elču z postýlky. Asi budem muset dát rošt o kousek níž, už mám strach, aby se nevzepřela na kolínkách. Pořád šahá po šprušlích a občas, když je na kolínkách naznačuje "komín" 😅
Budu jukat 😉

cipisek007
8. zář 2009

Evi, my jsme taky snížili u obou postýlek rošty. Zase jedno miminkovský období pryč 😖

straspytelka
8. zář 2009

Ahojky, tak jsme bna tom se spaním úplně stejně 😒 malou nejdřív sousedi probudili a od tý doby byla co 2h vzhůru 😠 Kojila jsem snad 6x zase ☹
Míšo, to mi rači ani neříkejte, že tohle jde... ☹ ach jo...ale u nás by jeden den nis stejně nezachránil ☹ ☹
Postýlku už máme týden dole, jednou jsem načapala S jak je rukama zaháknutá nahoře a na kolínkách 😲 tak mě to vyděsilo, že to šlo okamžitě dolu 😉
Holky, poradíte?
Kamarád má dům a na tom domě je přidělaný el vedení, on by chtěl přistavět na tu stranu domu ale tohle mu tam překáží, nevíte, jestli to jde dohodnout se s já nevim teď jestli tam má zrovna E-on, ale aby udělali ten sloup třeba o kus dál, protože tohle je zavedený přímo do domu 😒
Po prvadě, měli bychom o dům zájem, jen musí vyřešit tohle a vyvrtat studnu 😉 Díky
Mimochodem, tvarohovejch přesnídávek mám doma mrak, mamka nakoupila, tak proč tam doprd...dělaj od 6 měsíce 😠 😠 kdo se pak v tom má vyznat...

indigo
8. zář 2009

Brý ránko !
Večer už jsem se sem nedostala a v noci se mi zdálo, že jsem prošvihla Jíči porod... 😖 😀

Holky my to tuhle se Zuzkou někde študovaly, asi v Máma a já nebo v Mamince, o těch dvojčatech, byly tam vypsaný všechny možnosti jaký dvojčata můžou bejt, do tý doby jsem myslela že jen jednovaječný nebo dvouvaječný 😀 tam těch možností bylo podstatně víc. A byla tam i možnost, že za určitých okolností se může jedno narodit dřív a druhý zůstat v bříšku, ale že pak už je to záležitost jen dnů, max. jednoho - dvou týdnů, kdy se narodí druhé.

A jdu se převlíknout, vyteklo mi prso 😖 😀 😝

zuzka84
8. zář 2009

ahoj holky,
sice jsem se taky nevyspala , ale napul kojim 😀 😀 . normalne mi vecer kdyz malej brecel z tech prsou samo teklo mliko , tak koukam jak blazen 😲 , akorat ze jsem musela malymu dat cucnout z flasky a pak mu strcit kozu , jinak by se neprisal - fakt ty jeho praktity nejak nechapu

cipisek007
8. zář 2009

Strašpy, tak to ti neporadím 😅
Jaký tvarohový přesnídavky ti mamka nakoupila?

Indi, no tak na tom jsme se znalostma o dvojčatech byly stejně. 🙂

zuzka84
8. zář 2009

to je hruza ty predcasne narozeny miminka ☹ , vedle nas v nemocnici na pokoji lezela holcina z Pisku , porodila ve 24tt a ani se nedostali dvojcatka na JIP ... a to je fakt jen jeden z mala pribehu , tam je hororu. a s tou placentou maj tady v porodnici asi taky svoje zkusenosti , ze jim porodili kvuli tomu ve 26tt apod. , tak asi proto se tam toho boji jak cert krize. a ja vlastne muzu byt happy , ze jsem mimco donosila 😝

straspytelka
8. zář 2009

no mám tu http://www.lekarna.cz/hame-presnidavka-s-broskv...
pak med a jablko, pak tvaroh a meruňky a tak... 😒

cipisek007
8. zář 2009

Aháá, tak to jsem ještě holkám nedávala. Ale asi to bude proto, že to právě moc mlíka neobsahuje. A tvaroh se právě doporučuje až od toho 1.roku. No nic, ukončím svou nejistotu co dát Terce k sváče a jdu volat tý doktorce 😀
Strašpy, každopádně tyhle přesnídávky se ti nezkazí 😉

indigo
8. zář 2009

Jsem si to prso rovnou upustila Mišce do bříška... 😀
Zuzi to je dobrý, že ti mlíko teklo samo, to se třeba parádně rozkojíš! Daneček se nechce přisávat? Asi dostane na prdelku... 😀 😎

Ty přesnídávky teda taky nechápu, ale už se ani nedivím, jsou do těch skleniček schopný napcpat cokoliv, víme, svý, že, sůl, žampiony... 😝

cipisek007
8. zář 2009

Tak jsem jí volala. Prej mám zkusit zase na 1-2 týdny mlíko a pak vyzkoušet znova jogurt.
Ptala jsem se na Lipánky, říkala, že dřív se dávali normálně, ale že dneska se preferují jogurty, ale myslí si, že neudělám zásadní dietní chybu, když 1x týdně jim ho zkusím dát. Tak ho dneska dostanou a budou mít úterky Lipánkový. A u Terky najedu znova na mlíko 😒 Ach jo, to zas budu muset všude sebou tahat celej arzenál věcí.

indigo
8. zář 2009

Holky mě se pořád neozvala paní, co jsem si u ní něco objednala na MMB, už jsem nervní, protože jsem navíc zjistila (ale to je moje blbost), že jedno zboší není skladem a bude do 8mi pracovních dnů. Druhý skladem sice je, ale nebude mi to posílat nadvakrát, že... no tak to ty holinky budou Tádovi asi malý, než se mi paní ozve... 😠 😝

cipisek007
8. zář 2009

Jéé Indi, to jsi měla skočit k naši mamině pro holínky 😉 Má teď hééézký 🙂

indigo
8. zář 2009

No to jsem měla 😠

indigo
8. zář 2009

Já chtěla tyhle 😖 no ještě dám paní tak dva dny a pak... se naštvu! 😀

zuzka84
8. zář 2009

indi - no on je takovej lenivej a nervni, ale ted uz asi nema vubec zloutenku tak je to lepsi, tak treba se nam zadari (ale nervni je furt 😀 ). jen se ke vsemu prisava blbe, to mi asi zase brzo potece krev z tech prsou a to pak samozrejme nechce 😠 .

indigo
8. zář 2009

Jé Zuzi to bych vám přála, ještě ho odnervákovat a bude to zlatý miminko! 😎

Holky nevíte jak se má Menník? Asi moc nestíhá, jak je Davídek ve škole, ale mě zajímají novinky, jestli třeba Máťa nechodí a jak se Davídkovi líbí... 😎

straspytelka
8. zář 2009

tak já pro dnešní ráno končím, jdu do sprchy a pak až se malá vzbudí ven, leží a posloucho zatím pohádku 😉 Broučky 😵 Jáse jdu učit autoškolu 😒
Krásný den a Evi, kdyby Jája porodila dáš mi vědět? Dík 😵
hezký den všem 😵 😵

cipisek007
8. zář 2009

Indi, aha, tak ty nemá 😀

indigo
8. zář 2009

Ha, tak jsem si přečetla v podmínkách prodeje, že pokud neodpoví do 48 hodin, má se kontaktovat znovu, že někdy se email prostě někam zatoulá... tak to zkusím, já ty holinky chci!!! 😀 Zuzi nechceš je pro Dádu třeba taky? 😎

indigo
8. zář 2009

Míšo - já bych si vybrala i jiný, jakýkoliv jsou do deště lepší než tenisky 😀 ale tyhle jsou takový "pěnový" nebo jak to nazvat, a lehounký jako crossy. 😎

indigo
8. zář 2009

Strašpy ahoj a učení neflákej! Až přijedete do ČB, tak tě přezkoušíme! 😎

zuzka84
8. zář 2009

indi - ja bych je brala , ale momentalne jsem bez penez 😝

indigo
8. zář 2009

Tak teď přemejšlím, jestli se na ně nevy... a neskáknu si pro nějaký "obyč" k Cipískovic mamce... 😖 rovnou bych mohla okouknout punčocháče. A Cipískovic rošťandy, kdyby tam byly... 😀

cipisek007
8. zář 2009

barča se mi brutálně praštila do hlavičky, má bouli, jedeme k dr. zatím pa. držte palce

indigo
8. zář 2009

Držíme... 😖

petreva
8. zář 2009

Míšo???Tak co???

zuzka84
8. zář 2009

miso - teda , myslim na vas

ja dnes zabiju to svoje mensi dite , uz jsem fakt na prasky 😒

petreva
8. zář 2009

Zuzko, ty začátky... 😔 moc ti držím palce! Brečí? Nebaští? Drž se...