Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

achalteke
15. zář 2009

Tak jsem sehnala číslo na zástup, tak tam dnes v jednu jdeme, to jsem zvědavá jak to zvládneme - poprvé kočárek atd., doufám, že tam nebude moc lidí a vypadneme co nejdříve...
Zuzi nějak extra zajetý nejsme, to spíš že včera od odpoledne to tak funguje - teď zrovna se vzbudil dřív, tak jsem ho nakojila a už chrupká...

Holky co s odátým mlíkem, mám ho zamrazovat nebo mu ho nějak dávat?

indigo
15. zář 2009

No vida, bude zástup... 😀

Mlíko zatím zamrazuj, jestli máš dostatek (a jestli máš nastudováno co a jak a kolik a kdy..... 😀 na mě s tím nechoď, v životě jsem nemrazila... 😀 😎 ), časem až uvidíš jak jsi na tom, tak můžeš pak nějak začít zpracovávat. 😎

achalteke
15. zář 2009

Indi u nás to chodí tak a říkali mi to i v porodnici, že já nahlásim tam jméno pediatra a svůj telefon a on mě kontaktuje sám do dvou dnů, s tim že se domluví hodina návštěvy abych tam nešla když je tam hodně nemocných, normálně to tu tak funguje....jo teď mi volal, že jim zrovna přišlo hlášení 😅

A vypadl mi druhej steh ze čtyř a už i normálně sedím - a doktorka lhala - nit není fialová, ale černá 😀 😀 😀

indigo
15. zář 2009

Jo tak to máte hezky zařízený... 😀 To já musím zavolat, že jsme doma a domluvím se jestli zajde k nám domů nebo já s miminkem tam a kdy. Tak hlavně ať je pediatr dobrej a né nějakej *píp* jako měla Evča. 😉

Haha, mě doktorka taky lhala, že prej mě zašije jen uvnitř a pak ři kontrolách povídala (jiná), že mám pár stehů i zvenku. No ale to je šumák... 😀 😎

A Táda už má i teplotu. A já se tak těšila na zejtřek, že si ho babí zase vezme na celej den... 😖 😝

kroupinda
15. zář 2009

Ahojky jen vás zdravím ani nedočítám...dlouho jsem tu nebyla...od rána do 3 než přijde chlap z práce tak jsme u mamky na zahradě pak většinou vařím,něco udělám doma,většinou účtuju a pak už ani nemám chut na počítač...dávám jsem náké foto večer se zkusím ozvat...jinak vás moc zdravíme a Jáje a Pláničkovi gratulujeme!!!ve čtvrtek jdeme k doktorce tak to už budeme mít přes 4 kg...

petreva
15. zář 2009

Tak už jsem vychladla a díto na chvilku usnulo...
DADU, srazík v pátek ale v kolik jsme se nedomluvily 😕 tak v kolik??? Zase na tu devátou?? Očkovat jsme Elču nechali jen z vlastního přesvědčení, že je to tak správný....Dr. nám říkal, že nejohroženější období je kolem půl roku a pak kolem jednoho druhýho...takže jsme začali hned, aby měla imunitu až jí bude 6m.
BARU, je to jak píše Indik, dávej je podel věku. Elča dostane 4, od 7m myslím jsou 3 a dál jsem se po tom nepídila. Jedna dávka stála 1500kč. A může se očkovat najednou s hexou nebo postupně, jak budeš chtít.
JÁJO, už režim 😨 my ho měly asi po 3 měsících a to ještě vachrlatej 😅
PEDI, ty jo to byl víkend!!! Jsi dobrá, že sji to ustála, já bych padla v pátek večer...heleĎ, za kolik budeš prodávat tu odsávajdu?? Jeslti jí nebude Zuzka chtít optám se tady 😉
STRASPY, večer jsme s P. pomysleli na vaše andílky, dobře, že jste jim poslali pozdravení 😔 vím, že jedno dítě nenahradí druhé, ale jak jsem vás včera viděla...Simonka je krásná holčička a moc vám to všem dohromady sluší 😵 ale je to těžký, chápu...

kacena00
15. zář 2009

hihi, nechci prudit, ale my měli od tý doby co sme přišli z porodky do cca 15. dme taky režim...a pak sme si ho našli až ve třech měsících znova 😎 😀

cipisek007
15. zář 2009

Ahojky holky, jen v rychlosti zdravím. Jsme stále u našich.
Mám nemocnou Terezku. Dneska měla teplotu, u dr. už horečku, skoro 39. Zítra máme přijít a uvidí se podle teplot co dál. Jestli budou, tak vyšetří krev a nasadí případně ATB. Myslím, ale že ATB nebudou, protože začala dost často kadit. Asi to bude něco střevního. Teplotu má pořád a naposledy měla 38,3 po odečtu a to i po čípku.
Takže zítra plavčit nejdeme a ve čtvrtek jsme měly jít na vojtění, ale jestli bude Bára OK, tak půjdu jen s ní. V pátek tedy na srazík nedorazím ☹ ☹

Nedočítám, holky mi hlídá chvíli segra, ale |Terezka furt pláče, tak tam letím. Všecky moc moc zdravím a doufám, že jste v pořádku

Jo a ve čtvrtek na mě myslete, dorazí sem tchýně.... 😠 😠 😠 😠

menny
15. zář 2009

Ahojky
jdem dělat úkoly a pak baštit
jen hlásim, že se nám vyklubal 5tý zoubek
ani jsem si nevšimla, že by byl na klubání, teď koukám, že je venku 😕 😕
takže 2 dole, 3 nahoře...to je mazec, fakt asi poleze jeden za druhym pane jo
dnes jsem od 4:22 vzhůru a mám teď velkou krizi.
Vlastně si nepamatuju kdy jsem se vyspala.
Dnes padnu za vlast.

Zítra vás dočtu, teď jsem fakt ráda, že jsem ráda. Všechny moooooc zdravim

kacena00
15. zář 2009

čau holky, koukám, že je nějaký období k prdu pro odrostlejší mimča a jejich maminy...já tu před dvěma dny psala jak už si dovedu představit druhý dítě...haha, sem po panáku kalvadosu , hod. řevu z přetažení, po obědě spal jen půl hodiny, půl hodině svýho brekotu a zase začínám zvažovat toho dětskýho neurologa

...navíc sem hnusná, zas ty hnusný myšlenky ..stud jak cyrilka sice miluju, ale tak ho nenávidím...přitom za to nemůže, je mi na blití, on přeci nezlobí, jediný co chce je se vyspat a nemůže se vypnout a já tak hnusná matka která by ho nejradši zaškrtila..

achjo..proč? je mu něco? je nemocnej? je to normální? vyroste z toho? moc bych mu to a sobě upřímně taky přála

sem matka k hovnu, prtoože sem nepřišla za toho půl roku lautr na nic, co by nám mohlo pomoct a nezkontaktovala žádnýho odborníka kterej by nám mohl pomoct...

inna12
15. zář 2009

čaoo pípové 😉
kluci procházkujou ,tak vas jdu dočíst, snad to stihnu 🙂 dneska konečně zase pěkně co?
pár nových pavlíků 😵
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

inna12
15. zář 2009

Kroupi, ahoooj!!!! 🙂
holky jsou naprosto boží!!! sedi tu vedle mě pavel a taky se mu moc líbí, se tlemí, jak tam sou vedle sebe v lehátkách a u tatky, jak spinkají, to je krása, jsou mu podobný, vid??? 😵 P. mi tady říká, že by klidně taky chtěl dva pavlíky 😀 😀

Jájo, sem ti chtěla poradit švestkovej nápoj DM na tu kakanici, ale ty seš holka šikovná a zvládlas to sama 😀

Peťo, to je dobře, že už je tak ozubenej 😀 budete to mít pěkně rychle za sebou 😉 Martínek už má čtvrt roku jen ty spodní dva a od tý doby nic 😒

Míšo, chudinka Terka ☹ tak snad se to obejde bez atb a bude zase brzo rybička

Indi, ja taky odsávám, ta odsavčka na vysavač je prostě skvělá, on se na to vždycky těší snad 😀 rýmu nemá, ale po kojení z toho blbýho levýho kozana ho má uplně plnej hlenů a mlíka 😖 drží a jen kouká a je to hned, ještě, že to existuje, nevim, proč sem nezačala dřív blbec 😠 odsávám až tenhle tejden, dřív jsem mu to šudlala tyčinkou jen zkraje a sterimarem a stejně to nepomohlo 😖 sem se tý odsávačky nějak bála a ono je to tak šetrný a rychlý

musim jit, P mě vyhání, hraje tu nákou blbou hru a domáhá se toho, malej spí furt v kočáru, nevídáno, on tam nerad spinká, jen dojedem domu a kočár stojí tak řev

papa

achalteke
15. zář 2009

Tak tady porod:

Měli jsme jen jeden termín a to 3/9. Bohužel k porodu to zdaleka nevypadalo a tak jsme si skromně řekli, že 9/9 je také pěkné datum a že tedy snad tehdy.
7/9 mě čekal monitor a kontrola v porodnici a ten den mě v noci nepravidělně bolelo v kříži a sem tam slabě v břiše jako při MS. Na monitoru však nic moc a tak jsem si řekla: poslové – to přejde a přešlo. V úterý 8/9 nad ránem se to ale vrátilo a ve vší parádě – ležet se fakt nedalo, MS bolesti ustoupily a zůstaly jen křížové a ty mě provázely až do konce.
A tak jsme začali měřit a žádná velká pravidelnost, nakonec ve 2 hodiny ráno 9/9 jsme se rozdhodli, že jedeme do porodnice, vůbec jsem nemohla spát, ležet, vana nepomohla a že když už nic jiného aspoň mi natočí monitor na který jsem měla ten den jít a pošlou mě domů.
Následoval příjem, vyšetření a na dva prsty otevřená s tím že to bude ještě dlouhý. V tu dobu kontra co cca 7 minut – pořád jen do zad. Břicho nevim jestli mi tvrdlo to jsem na sobě za celé těhotenství nějak nespozorovala. Na monitoru kontrakce, ale slabé.
Převlékla jsem se a poslali mě ještě s jednou holčinou čekat do čekárny, že na hekárně nemají zrovna místo (v tu noc se rodilo jak o život), tam jsem seděla asi hodinu s manželem a snažila jsem se prodýchat neprodýchatelné. Pak manželi poslali pryč a nás dvě odveleli na hekárnu. Můj chlap si šel lehnout do auta a že mu dám vědět až půjdu nasál.
Na hekárně co chvíli monitor, vyšetření, při kontra jsem pochodovala sem a tam a pak jsem se naložila do sprchy, což byla dočasná úleva ale byla. Kontrakce se stupňovaly, ale furt se to dalo. Dostala jsem YAL do řiťky, pěkně jsem se vyčistila a s nálezem 6 cm jsem byla odvelena na můj vysněný modrý sál s obrovskou porodní vanou. Za chvilku dorazil i manžel ve slušivém hábitu. PA mi předvedla funkce vany, zeptala se jestli v ní budu rodit nebo raději na křesle. Ujistila jsem ji že na křesle a ona nás prozatím ponechla svému osudu. Hupla jsem do vany, zatím to bylo fajn, všimla jsem si, že mi odešla zátka. No za chvíli jsem vylezla ven, to už mi začalo být ouvej. Bolelo už mě všechno hodně, pauzy mezi kontrakcemi už nebyly. Chodila jsem jako šílenec sem a tam občas mě musel manžel podržet, prootže jsem pomalu ztrácela vědomí i sílu. Skučela jsem, plakala, řvala, nevim co všechno – fakt jsem myslela že umírám – pro mě fakt masakr, ale masakr takovej, že jsem věděla že jdeme do finále a tak mě to dokonce i podvědomě těšilo. Dobrá chvilka byla, když už i můj manžel začal natahovat, protože mu mě bylo fakt líto. Říkám mu: hergot chlape seber se – rodim tady já nebo ty? Tak jsme se tomu zasmáli a pokračovalo se dál. Opět monitor, tentokrát nekonečných 50 minut (a to ještě manžel omylem zapnul masáž křesla a nevěděl jak to vypnout – myslela jsem že mě trefí) a nález nějakých 9 cm a zašlý lem nebo tak něco. Tak PA řekla že když se mi bude chtít tlačit že máme pro ně dojít a zase šla. V tu chvíli se tam začali objevovat tu a tam nějací lidé – dětská sestra, doktorka se na mě přišla podívat. Tu jsem prosila ať mi něco píchne nebo tam zdechnu, tak že by mi prý dala Dolzin, ale že by to mohl zastavit, tak říkám raději nic. A odešla. No tlačit se mi furt nechtělo, tak jsem skučela asi půl hoďky dál. Pak se mi tu a tam zachtělo na velkou a říkám manželovi aby pro někoho skočil, přišla PA a doktorka a že mám vylézt na křeslo a že jdeme na to. To už se malej dral na svět, už jsem to cítila.
Tlačení pro mě byla nejkrásnější část porodu, ty kontra už mi byly tak nějak ukradený a věděla jsem že jsme ve finále. Řekli mi jak mám tlačit, PA mi roztahovala hráz a říkala ať tlačím proti prstům a já tlačila....Tlačila a talčila, všechny kolem jsem poprskala, doktorka říká, že mě musí nastřihnout, říkám klidně mě je to jedno už. Nastřihla, někde v dálce jsem to cítila, ale nějak mě to nebolelo nebo mi to prostě bylo fakt už jedno. No najednou šup, manžel říká hlavička je vnku. Doktorka mi přitlačila lokty na břicho a šup malej byl na světtě.
Daly mi ho na břicho a já byla štěstím bez sebe – takovej můj obřík fialovej, koukal jsem na něj a nevěřila že jsem něco takovýho porodila. Měl 52 cm a 3810 g a byl krásně fialovej. Dětská s manželem šli prcka ošetřit, já vytlačila placentu a doktorka mě začla zašívat. Mám krásné čtyři stehy, šití je brnkačka nějak jsem ho ani neregistrovala.
Pak donesl manžel malého, mě přikryly a dvě hodiny nás nechaly kochat se naším malým princem.
Porod byl bolestivě krásnej, bolelo to jako prase, ale stálo to za to, budu na něj vždy vzpomínat a určitě do něj půjdu zase.

V Krumlově jsem byla moc spokojená, nikdo mi nic necpal, nechali mě tak, jen na mě dohlíželi a všichni byli strašně moc milý a já jsem se jim za svý hysterčení pak stokrát omlouvala 😀.
Šestinedělí taky bezva, bezva spolubydlící jsem měla a byla tam fajn atmosféra, sestry nám vše poradily, pořád se nás ptaly jak nám jde kojo, jednou za dva dny chodila laktační poradkyně, prostě nic nebly problém a vždy nám se vším vyhověly.. fakt obrovská spokojenost, anii domů se mi moc nechtělo 😀 ovšem to jídlo - to byl teda masakr 😝

indigo
15. zář 2009

Jájíku úúúúžasnýýý!!!!! 😵 😵 😵 To byl porod jak má bejt! 😎

dadunka
15. zář 2009

Evi, já bych na sraz jela, ale tak nejdřív na 10:00. A kdo krom Evi se ještě chystáte??? Já vím, že asi Zuzan. Inuš??? Pedí??? Barčo??? Peťo??? Strašpy??? Kroupi??? Indi asi marodí, Cipískojc určo marodí...

Jájo, teda, díky moc za popis porodu, úplně jsem to prožívala s tebou!!!
Pro mě bylo nejhorší tlačení a šití, možná proto, že jsem těch kontrakcí předtím moc nestihla.
Hele a která dr. a PA tě rodily???
A laktační poradkyně jo? To byla některá z těch sester??? 😕
Z čeho se dělají ty hematomy?
Jídlo bylo fakt šílený, to jsem dlouho nezažila.

Barčo, dnes jsme na tom byli podobně.
T.řval a řval kdekoliv jinde než na ruce a dlouho, prostě chtěl furt chovat,grrr. Já už vzteklá,vynervená jsem psala manželovi, že ho buď vyhodím z okna nebo mu ho pošlu balíkem do práce 😠
Řval i v kočáře ve městě, takže jsem sbírala zlé pohledy kolemjdoucích na krkavčí matku a občas i chápající pohled jiných matek.

achalteke
15. zář 2009

Holky dík 😉

Dadu doktorka nevim která to byla (Bartošová?) taková mladá, docela hezká a PA taková blondýna s brýlema tak okolo okolo třiceti. Lktačka jo, taková starší ženská, hrozěn fajn, říkají ji bachařka, vždycky s náma tak půl hoďky kecala...
Ten kefalhematom je špatného narotování a špatným sestupem porodníma cestama, prý se to moc ovlivnit nedá a menší nebo větší hematom má prý skoro každý novoš. No my jsme rarita v tom že máme na každé straně hlavy jeden a jak mi řekl dnes pediatr - něco takového jsem za 30 let neviděl 😅 ...Dadu a to jídlo v čem podávali, ty obědy, no měla jsem dost 😝 ...jinak jsme přibrali za dva dny 180 g, tak snad dobrý....dobrou s kobrou, jsem dead

dadunka
15. zář 2009

Jájo, neměla ta dr. černý vlasy a ofinu???
PA jsem měla tu samou, měla takový hlubší hlas si pamatuju, jak na mě furt volala při talčení paní R.... , abych neomdlévala 😀 Ale byla fajn.
Ta laktační poradkyně, nechodila v zeleném hábitu? A měla na svůj vzhled nečekaně jemný hlas? Taková silnější, většinou trochu zpocená? 😅 Tak ta byla moc fajn. Moc mi pomohla od stresu, že nemám mlíko a říkala, že jak všude je na plakátech, že kojení nemá bolet (já bradavky bolavý jak kráva, tak jsem si myslela, že mám špatnou techniku), tak že to je naprsotá kravina, že ti co to psali asi nikdy nekojili 😀
Dobrej přírustek má Plánička, hematomy se srovnaj 😉
Já se snad s přírůstkem pochlubím zítra odpo po kontrole.
Jo a co hafan na malýho?

indigo
15. zář 2009

Bavíte se o hematomu na hlavě? Po porodu? To prý mají snad všechny miminka, někdo víc, někdo neznatelný. Táda měl brutální, ale hned druhej den už měl hlavičku ok, Miška nic takovýho neměla, teda asi jo, ale minimální... 😎
Táda 3 minuty po porodu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

indigo
15. zář 2009

Koukám nejenom Michalka nabírá královsky, Plánička jí bude těžce v patách... 😀 ale to je dobře! 😎

petreva
15. zář 2009

ahoj holky,
JÁJO,na tebe musím reagovat jako první....mě leze mráz po zádech když to čtu...krásný!!! Moc krásný!!!
DADU, kolem desáté E. usíná, a to by případně šel P. na prochajdu a probouzí se kolem 11 což by zase mohl přijít (jen tak sama neusne..), takže jeslti pořád chceš dobrý kafárko, tak my tam prostě budem. Buď se zdržíme, když se bude někdo chtít přidat a když budem s P. sami, tak si vychutnáme mňaminu a půjdem 😉 my do ČB musíme, takže jestli vám to nevychází tak se do toho nenuťte 😉 A ZUZKA - ZUZAN o tom ví?? Psal jí někdo?? A přijde??
Jdu do sprchy a asi do hajan...dobrou

inna12
15. zář 2009

Kroupi, nechcete taky přijet na srazík????

Jájo, super 😵 my hematomek neměli,ale obě mimča na pokoji jo a brzo zmizely 🙂

zuzka84
15. zář 2009

teda s tim pribiranim u miminek dneska nejak netusim na vsech frontach - na jine diskusi taky pribiraji treba 500g za tyden, tady zas Planicka skoro 200g za dva dny. a ja si rikala jak jsme dobry , kdyz Danecek pribral skoro 200g za tyden , he he 😀 😀

nestiham moc docist , vecery jsou Daneckovo 😝

peda
15. zář 2009

Ahojky 🙂

tak jsme občani 😵 bylo to hezký,takový slavnostní,malá byla hodná,tak se to podařilo 😵
Na srazík bohužel nedorazíme,protože máme zrovna v pátek první cvičení v šikulkovi a to od půl 10 😢 .Mrzí mě to,těšila jsem se na miminka.

Jájo,teda,tak krásně si o tom napsala,zase jsem si připoměla ten náš porod,ale pro mě teda tlačení bylo hrozný,mě to vůbec nešlo a to vyšívání a porod placenty 😠 ,měla jsem to jinak.Malinkej tak krásně papá 😵 je šikulka

Korupí,holčičky jsou krásný,to je tak hezký,jak jsou dvě 😵 😵 taky se holky nezastavíš 😒 .

Dádí,tak to máš mlíčka docela dost,to zase závidím já 😅 .Já ti psala IP a nějak mi to zamrzlo a zmizelo,tak odpovídám sem.Jsem zvědavá,kdy ti ta manduca dorazí a hlavně,jak se v ní Tádovi bude líbit.Elli v ní řve asi jako Tádík dneska ve městě 😀 😀 😀

Jdu taky hají,byl to zase náročnej den,to učení je mučení a za trest,malá do toho....papa

dadunka
15. zář 2009

Zuzan o srazu ví a chystá se zřejmě přijet.
Takže Innuš jdeš taky??
Já bych přijela a ŕovnou v BC koupila asi to lehátko Fisher Price.

Jé Pedík má za sebou vítání občánků - fotky!!!! 🙂
Ohledně Manducy, již tu min. středu kdy jsem jí objednala mi přiše autom.email, ve kterém píší,že mi přijde mail v den kdx jí odešlou a ten jsem zatím vůbec nedostala 😠

Zuzko, já bych si s tím přibíráním nelámala hlavu, když bude Daneček spokojenej je to určitě ok!

kacena00
15. zář 2009

ahoj, jájo moc pěkný, tyjo já jdu asi vyfičet k sešitu a už konečně (aspoň pro sebe) něco totálně neakutálního sepsat když to čtu, to je dycky tak hezký 😵

dadu, no když na tebe ještě zíráj jako proč proboha něco neuděláš s tím děckem...tak to je na přeshubu... kdo nezažil, nepochopí.. a to s těma soucitnejma pohledama matek mě teda rozesmálo!
no, já sem jen naštvaná, že se to týden trvající klidný cyrilkovo období, kdy sme si užívali jeden druhýho bylo v období než sem šla s ním na poradnu... chjo, tam snad za tou doktorkou sjedu už tenhle tejden, páč furt tápu v tom jestli je to u půlročáka ještě normální nebo už mi má zvonit alarm v hlavě,.....

jo a holky já kráva si nezažádala o mateřskou, což o to, oni mi ji daj, ale budeme kvůli mý blbosti chvíli bez prachů, poslali mi jen část peněz - poměrnou částku do nějakýho 6. v měsíci, takže nula nula prd 😖

ten kefal hematom sme neměli tak velkej, v podstatě sem si ho ani nevšimla ale na jedný fotce to taky bylo vidět - já si řikala že má plánička boule z obou stran ale řikala sem si že je to zřejmě nekvalitní nahrávkou 😀 teď už je stopro vyžehlenej ne? 😉

achalteke
16. zář 2009

Holky díky, porod byl pro mě částečně fakt euforka 😀 ...
Dadu jo tak PA jsme měli stejnou, přesně jak říkáš 😉 ta doktorka byla bez ofiny, občas měla brejle pak na vizitách - asi jiná, ale moc fajn. A ta laktační poradkyně taky ta co myslíš - já za ní přiběhla s brekem, že mi malej dudlá už tři hodiny prso a že když ho odtrhuju tak spustí a ona, tak mu dejte dudlíka, nedá se svítit a byl klid. Hrozně moc mi toho ukázala, upravila mi techniku, protože to byl boj a tak trochu je dodnes, páč když má dojít na krmení tak si malej narve prsty do pusy a bučí že chce bradavku, ale už to vychytáváme 😎 ...

Trochu nás začli trápit prdíci, používáte někod ty probio kapky? Já je mám, ale je tam psáno až od měsíce života...zatim pomáhá občas zacvičení nožičkama a masážička...a nejvíc ze všeho třešňový polštářek i když někdy ani ten ne, teď mu ho občas dám oreventivně do zavinovačky...

Ten hematom má stále a bude mít ještě tak dva týdny než se vstřebá, trochu mě v nemocnici vystrašili, jak s tim pořád chodil na UTZ a dávali mu injekce do hlavy, navíc mi doktor z dětskýho oznámil, že se máme objednat na genetiku do ČB, protože mu našli na jedné ruce nějak jinak ty čáry (ty 3 hlavní a on má dvě z nich spojený) a může to prý znamenat genetickou odchylku 😕 ...no a o tom nemám vůbec žádný info, tak mě to docela děsí 😔

dadunka
16. zář 2009

Juhůůůůůůůůů, v poledne dorazí Manduca 😵 😵 😵
Jo a vymyslela jsem geniálně, že až pojedu v pá na sraz, nebudu už parkovat na Palačáku, ale blíž v tom obch. centru pod autobusákem, nemůžu si vzpomenout na jméno. Myslím, že tam jsou 2h. zdarma a je to mnohem blíž.

Jájo, tak to asi byla jiná dr. neva. S tím kojením to vychytáte neboj, jde tedy jen o to, že mu tam překáží ty ručičky??? Jestli jo, tak buď v klidu, já ať jdu dát prso nebo flašku, tak mu je z ní musím pořád odtrhovat taky. Někdy se až vztekám, protože je má mega rychlý a mlátí s nima všude okolo, při kojení vleže mu tu spodní díkonce jemně přilehávám.
Injekce do hlavy, boučík malej, snad ho to nebolelo. A jaký čáry máš na mysli???

dadunka
16. zář 2009

Probio kapky dává Innuš.
Já mám Sab a teď načnu Baby calm a jedeme fenyklový čaj (ten od Hippu se může už od ukončeného 1.týdne když bys chtěla).
Nás to chytlo až v 5. týdnu, tak teď děláme asi všechno - cvičíme, masíruju bříško Pupíkem, kapky (jen na noc), ve dne čaje, nahříváme peckama, jen rektální trubičku nepoužívám, občas vyjímečně teploměr, ale stejně mám starch, aby si nezvykl na to, že "to" za něj někdo udělá, resp. vytlačí.

Na tom vpichu po očkování mám bílou bulku a pod tím hnis chudáček, radši jsem mu to nepropichovala, když jdeme dnes k dr. Aby mi pak nenadávala.

achalteke
16. zář 2009

Dadu tak jsem zvědavá na přírůstek 😉 ...no teď Honza donesl ten fenyklový čaj a že ho můžu dát malinko i prckovy kdyžtak tak si ho jdu hned uvařit...
Jo jo Dadu ty ručičky a přesně jak popisuješ taky s nima mlátí a rve si je do pusiny 😀 a tak tu spodní jemně zalehává, pak kyž už se přisaje je to pohoda ...hrozně moc se mi osvědčil ten masážní olej na prsa od Welledy, prsa jsou po něm fakt jemnější, tolik mě netíží a prckovy moc chutnaj 😀 ...no nic jdu hledat oddací list ať nám dají rodný malého, tak hezký den kočenky a dětinky 🙂

Jo a ty čáry - jsou to ty čáry života nebo jak se jim říká, já na to koukala jak puk, nikdy jsem o něčem takovým neslyšela, tak uvidíme

indigo
16. zář 2009

Hezkou středu přeji!

Tak Dadunka už má manducu, jéje, už abych začala koukat po eshopech kde jaký mají, porodný tu bude cobydup... 😀

Já chci taky srazíkovat!!! Vypadá to zatím dobře, Táda pokašlává, ale od včerejšího odpoledne je bez teploty, jsme radši dneska zavřený doma, i když je tam teď celkem hezky. Zejtra už vyrazíme ven, jestli bude dobrej, máme hudebku a s Mišelinkou musíme na kyčle. Ta má občas plnej nos, ale nějak jí to ani netrápí, naštěstí. 😉

Jájíku teda o nějakých čárách taky slyším prvně! Teda o čárách ne, ale že by je kontrolovali miminkům a že to má spojení s genetikou... 😨 😕