Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
28. zář 2009

Níšo, dávám kaši před spaní po koupání dávám jí 150 a pak ještě 120 nutrilonu a kozy 😨 vůbec to nechápu, měla by mít snad dost ne? Ale když bych jí dala více, tak mi to nesní...to jsem zkoušela 😉 jí fakt pořád celej den, jenže jak se pořád vtrí, tak to prostě spálí 😕
Náš den vypadá takoto, kojení v 6 ráno, pak v 8 kojení a jogurt nebo nutrilon 120, v půl 10 kojení a ještě ten zbitek jogurtu třeba, pak v půl 12 oběd to sní celo i velkou skleničku + kojo, pak v 16h sváča, ovoce a mlska sušenka, banán....a tak, pak mezi 18-19 hodinou večeři...

cipisek007
28. zář 2009

Strašpy, ty bláho, to je divný, to by měla mít fakt dost. Tolik mi ani nesní holky 🙂 zkus se domluvit s dr, co s tím. Mě večer sní holky cca 180-200kaše a spí až do rána 😅

cipisek007
28. zář 2009

Jdu do sprchy a hají, dobrou všem 🙂

straspytelka
28. zář 2009

Hm, ten mi na to nic neřekl...už jsem mu to povídala, prej musím vydržet 😠
Taky jdu spát, díky a dobrou noc všem 😵 😵 😵

petreva
28. zář 2009

Ahoj holky, tak jsme přežili návštěvu.... 😠
MÍŠO, to je bezva, že T. už baští a že jí chutná!!! Ještě rýmujete?? My jo 😖
INDI, ty jo, ty děláš hezký ty fotky!! Moooc. Asi si na tebe taky něco vymyslím!!! 😀
STRASPY, to je pech, takhle se ti pořád budí 😒 Jeslti můžu říct svůj názor...tak bych asi přidala odpol nějaký kojo. Baští vlastně ve čtyři ovoce, pak večeří a jde spát. Možná je to brzo na poslední jídlo. Což zkusit jí dát např. až půjdeš spát ty? Na nutrilon se vyprdni, ne? Vždyť to nemá nic navíc od tvýho mlíčka.
INNIKU, jo jo to je ten krémík, co mám doma. Děsně mi smrdí a moc mi nepomáhá... P. ale pomáhá hodně. Namaže se dvakrát třikrát a má po boláku. Já nevím, co s těma svejma zmetkama budu dělat. Není to akne, ale něco jiného...nevím, co.
Taky padám do sprchy, ještě kouknu, ale už se mi klíží po dnešku očka...

indigo
28. zář 2009

Strašpy hodila jsem na to povlečení odkaz, ale koukám, na odkazu se culí Miška... 😀 Tak znovu:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... kdyby zase blblo, prostě ho mám v albu... 😀
Já to povlečení chci a chci a chci!!!!! 😠 Akorát na "normální" postel... už jsem si koupila k němu prostěradlo, vzala jsem si kvůli tomu polštář z toho povlečení do textilu, abych tam vybrala co nejpřesnější odstín, aby mi to hezky ladilo, mám tmavě hnědý. A dneska to povlečení vybaluju celý, že to vyperu a povlíknu a prdlačka... 😝

Evi ahoj, jak u vás? Co hora? (Myslím tu, co přišla za tím Mohamedem 😖 )

indigo
28. zář 2009

Já zkoukla seriál, Miška mi usnula, tohle neznám... 😀 ale potřebuje přebalit a nakrmit, cca v 11, do tý doby snad budu žehlit, fuj fuj, ale je to nutný, Táda už nemá snad jediný ičko, tak aby zejtra na srazu nedělal ostudu... 😀 😝

petreva
29. zář 2009

Ahoj holky,
INDI, hora 😖 😠 Tak pár perliček.......P. byl zase špatně nebo spíš málo ostříhanej...má dlouhý vlasy 😕 nevím teda kde 😠 Ale prý fuuuuj ty vypadáš a E. se na to dívá 😠 ty to máš zase dlouhý...já ja to, že P. je dospělej a že se mi takhle líbí a E. taky...ona, že E. bude mít špatnou představu o chlapech, že takhle blbě vypadaj všichni 😔 ....pak jsem chtěla aby Eluška popolezla, aby ukázala B. co umí, tak jsem jí popondala hračku kousek dál, ona na ní nedosáhla a tchýně hned jak jsem hrozná, že jí máma zlobí proč jí to dělá...al enejvětší perlička byla, když jsme museli Elušku odsát, to mi hrkly slzy do očí... 😢 už tak mi to trhá srdce, jak E. u toho pláče a ona přijde a začne značně nahlas říkat E. jak jí máma zlobí, že má hrozný rodiče co jí trápí, že se jí to nelíbí, tak proč to děláme ať toho necháme....a dalších pár jobovek, který mi vaří krev!!!
Taky přijela pak navečer moje mamka, tak jí říkám, jak mě tchýně naštvala s řečma a ona prý, že nemůžu E. nechat vyrůstat chráněnou od všeho zlýho!!!! To je teda kec!! Nechci jí chránit od všeho, ale přeci jí babička nemůže vědomě říkat, jak má hroznou mámu a že jí máma s tátou ubližujou!! NE?? Nebo toho chci MOC????
Hezký den na srazík přeju!!! Ach jo, já jsem otrávená....

cipisek007
29. zář 2009

Dobré ránko!

Evi, teda ta tchýně je na odstřelení na oběžnou dráhu. Že vás nenechá na pokoji, dyť jste dospělý, máte dítě, který je zdravý. Njn, ale moc dobře chápu, jak se cítíš. MOooooc dobře. ☹
Moje tchýně je nastydlá, David mi to včera znova oznamoval, tak jsem mu řekla "A kdo není." On kašle jak blázen, holky odsáváme, já natom pořád nejsem nejlíp. Ale jeho maminka je nastydlá. No aspoň se tu neobjeví.

Indi, ta fotka nějak zmizela 😀 Hele a na těch fotkách je Michalka s kým? To je Daneček? Kráááásnej páreček 😵

My jsme dneska po týdnu osiřely, ach jo, snad budou holky hodný. I když Terezka je od pěti vzhůru 😠

Dneska budu volat dr. na výsledky výtěrů, tak jsem zvědavá hlavně na Barušku.

petreva
29. zář 2009

Míšo, to je první dny nezvyk, když jsi bez chlapa, viĎ. P. mi moc pomáhá a když je nějaký prodloužený víkend nebo přijde dřív z práce, tak mi pak trvá tři dny než si zvyknu dělat zase všechno sama.
Jo tchýně mě pěkně naštvala,pořád říkala, jaká je E. chudinka...se na to vyprdnu. A to bude ještě řečí až začneme s příkrmy a ty moje přesvědčení, co budu chtít dodržovat...no co je to moje dítě tak ať si říká co chce, ale ne před Elenkou!!!
Držím palce na telefon ať jsou výsledky v pořádku amůžete jít plavčit!!

menny
29. zář 2009

Ahojky po dlouhé době
přidávám se bohužel do stavu nemocných
mám horečky, bolí mě celej člověk a žaludek.
Za okamih valim k mudře.
Manža si bere na pár dní OČR.
Se bojim abych nenakazila kluky.
Je mi moc líto, že vám marodí děťátka, ono jen takový nachlazení
u nich je boj
Blahořečim odsávačce na vysavač

Koukám, že se tu řeší eco tašky. Na mě se s hromadnou obědnávkou vyprdněte,
byl by problém s předáním. Do ČB se jen tak nedostanu. Ale vybráno konečně mám
byl to ale boj, jsou krásný skoro všechny
Fusak se mi mooc líbí aesthetic, ale asi půjdu do emitexu. 1) je skoro stejný a za
2) cenově lepšejší

Míšo, držím moc palečky ať Terezka má výsledky na výbornou!!

Co Káťa? Moc na ní myslim!!!!

Vše jsem dočetla, ale jsem taak zahlcená, že vlastně nic nevim 😀
tak snad to vstřebám a pak ze mě něco kloudnýho vypadne 😀
dobré ráno všem

menny
29. zář 2009

Evi ta tvoje tchýně je na přes držku. 😠
Že se nestará sama o sebe 😠

cipisek007
29. zář 2009

Jé Peťo, tak to přeju, ať se brzy uzdravíš a ať to "odneseš" jenom ty 😉

Evi, no je to vždycky těžký si zvyknout, že jsem zase na ně sama. Nejhorší je, že D. byl vždycky celý dopoledne s nima. Četl jim, nebo prostě s nima jen byl v pokoji. Na to já nemám čas a oni se teď furt vztekaj. Nemůžu se nachvilku vzdálit 😒 Už tam zase ječí. Navíc nemůžou bejt spolu bez dohledu. Barča si nebere servítky a Terezce furt bere hračky a neustále leze přes ní, což se Terezce nelíbí, že jo. 😒

Jdu zase za nima, po sváče snad budou spát, tak budu mít chvíli dát prát apod.

straspytelka
29. zář 2009

Ahojky, tak dneska to bylao opět po 2 hodinách vstávání, spíš si myslím, že poprvé má hlad, ale to další buzení je spíš o tom, že chce bejt se mnou, dám jí prso a vypije tak jedno a spí... 😒
Evi, zkusím to, ale nevím kam to vecpu, vlastně jí po 3 hodinách 😖
Jdu vás dočíst 😵

straspytelka
29. zář 2009

Zravím Menníka 😵 neboj manžílek bude doma brzo 😉 ,
Indi, odkaz nefunguje 😉 Počkám si 😀
Míšo držím pěsti na výsledky 😵 😵 Snad to bude už dobré 🙂
Evi, teda co na to říct...a bude to horší a horší s věkem, vidím to u mojí tchyně 😝 Hele a přesně to co říká tvoje tchyně, to mám taky a hlavně od vlasní mámy 😠 nebo proč jí nedám piškoty 😠 😠 podle ní bych je měla dávat dnad i do oběda 🙄 🤐 už jsem se celkem naučila to ignorovat a myslet si svoje, ale občas bouchnu a to pak máma zase, no jo no, te´d je to JINÝ, vy jste na tom vyrostli, ve měsících jste měli buchtu rozmočenou v mlíce, nebo čaji a taky tu jste...a já no a ve měsících jsme dostávali už svíčkovou se 6ti a ona že ne se 2ma 😠 😠 a tváří se úplně vážně 😲 😲 takže se pokus to nevnímat, co já se taky nabrečela... 😔
Tak zase letím malá bulí papa krásný den
😵

cipisek007
29. zář 2009

Daruji svoje dvojčata.

Mě z nich jebne. Od sedmi nedělaj nic jinýho než ječí a ječí a ječí. Teď jsem je nakrmila, a zase ječí. Už se mi chce z toho brečet. Ještěže jsme na žádnej srazík nešly, byla by jen vostuda ☹
Jen čekám, kdy sem vlítne nějakej soused, ať si je uklidním.

cipisek007
29. zář 2009

Slyšíte to?? To ticho překrásný!! Obě chrápou jak starý chlapi. Terezka se uječela ke spánku i bez dudlíka a Barču jsem jen vzala do ruky a vytuhla. Doufám, že si to už pro dnešek vybraly a už budou jen hodný. 😠

peda
29. zář 2009

Ahojky 🙂

tak srazík asi nestihnem,Elli ještě spinká,tak to asi nemá senu a budit se mi jí nechce,musela jsem jí budit ráno,protpže P. je v Rakousku a já musela ráno do školy,tak teď už spinká od půl 9 😵 .Je mi to moooc líto,těšila jsem se hrozně na šermíře i Mišku.Tak někdy příště.

Snažím se drobet poklidit ten stoletej bordel,tak se omlouvám,že teď nedočtu.
Všem přeju krásný den 😵 😵

cipisek007
29. zář 2009

Tak mám výsledky výtěrů.
Barunka ho má negativní (Ufff) a Terezky výsledky nedorazily. Je to divný, dělala jim je ve stejnej den 😅

petreva
29. zář 2009

Míšo, to je bezva, že B je nagat. Ještě co T...Eluška je dneska taky extra ukňučená a taková uječená. Teď po dva dny byla přes den hodná a navečer kolem půl šestý začala ječákovat a skončila až když večer usnula. Si rozpomněla na starý "dobrý" časy. Tak chováme,hrajeme zpíváme...ale nic moc jí nebaví. Dneska vesele pokračuje už od rána. spala mi dopol jen půl hodiny a teď jsem jí doslova donutila spát, to jsem zvědavá na jak dlouho, asi si vypiju caro a taky si lehnu. Neusnu, ale aspoň si odpočinu.
Koupila jsem mňamkozní švestky tak budu večer zavařovat 🙂
A co co srazík?? Kolik vás bylo?? kCo dobrého jste měly??
No a co ta naše TĚHULINKA!!! Taky na ní moc myslím!!!

carrinka
29. zář 2009

Ahoj holky, tak zas po delší době mám čas a sílu něco napsat... Snažím se Vás dočíst, abych byla v obraze, ale nějak to vždycky nejde 😎

Mě už je fajn, nešpiním, jen polehávám, manžel zůstal ještě do čtvrtka se mnou doma, kdy jedeme do ARTu na kontrolu a do práce jde až v pátek, takže pohodička největší... Uklidí, uvaří a ještě mě pomuchluje 😀 (samosebou nevinně 😉 ) Ascorutin fakt zabral a taky je lepší, že nemusím Utroš zavádět, ale polikat, protože se cítím "čistější" a nelítám furt na záchod, jestli náhodou nekrvácím... Takže celkově klídeček 😀 😀 😀

Cipísku, jestli pořád nabízíš svoje holky, tak berem!!!!! Tak se rozmysli 😀 Pořád mám doma papíry k adopci, tak by to možná i šlo 😅

kacena00
29. zář 2009

ahoj hoplky jen načuhuju, včera večír dřepěl na netu táta, tak dnes si sem sedne máma 😀

cyrri super, že to všecko zabralao a máš takovou velkou podporu v chlapovi a hlavně že to tak vyšlo, že s tebou mohl doma být, tak ve čtvrtek na vás budeme moc myslet 😉

jinak bych se chtěla zeptat a někoho poprosit o shrnutí, co péťa a to psychol. vyš,. jestli už se všici marodi uzdravili? čtu že u cipísků má B. aspoň negat. výtěr, to je moc dobře

a co ostatní? co jája a ta mykoza a jak chlapeček, letmo sem zahlídla že nějak nechce usínat sám...doufám, že se to naučí dřív než ten můj miláček..

a co ostatní jak se máte a nějaké novinky???? sím sím, tak ynemám sílu ani čas popravdě dočítat... dík dopředu teď mažu sebrat nějaký švestky a zase bude vaření pro maloše

cipisek007
29. zář 2009

Jééé Carri, to jsem tak ráda, že je ti líp!! Jsem zvědavá na čtvrtek 😵
Jináč - já bych holky darovala jen nachvilku. Občas mi už pěkně lezou na nervy, protože 3,5 hodiny jekotu bez přestávky a to duo je prostě na palici. Jsem z toho strašně unavená, v noci teď taky obě blbě spí a to nepřidá.

Jsme vostudy, ani jsme nešly po obědě ven. Ale za to může pro změnu Terezka, protože usnula po obědě ještě než jsem nakrmila Barču. Barču jsem uspala na ruce, spala hodinu a Terka ještě chrní. Já tam hoďku ležela s nima, jsem fakt z toho jekotu vyždímaná ☹ Tak po sváče půjdeme nachvilku. Jestli ovšem nezačne pršet.

Evi, asi zase nějaký erupce na slunci. Holky se uklidily cca na hoďku před obědem, jinak od sedmi, nekecám, jen ječely. Obě. Nic je nebavilo, ani chování, povídání, pouštění písniček nebo Rákosníčka. Vůbec nic.

Barčo, Peťa mi psala SMS, že psycholog nic neshledal, že ale zkusí s Dádou nějaký relaxační cvičení, tak se uvidí. Ona se tu objevila Peťa až dneska, jinak jsem s ní byla ve spojení přes mobil 😉 Ale Dáda má šikanu ve škole, prej mají ve třídě 3 parchanty, co obtěžujou a mlátí ostatní děti.

indigo
29. zář 2009

Hezké odpoledne!

Koukám admini jsou rychlí, fotka povlečení už je v trapu... 😝 tak tohle už nesmažou... 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3956268 no jsem slepá nebo tam fakt je 2x deka 140x200? Páč v tom co mi přišlo je jedna moooooc veliká... 😠 😀

Petí ať je u vás líp, to se člověk nemůže těm dětem pořádně věnovat, když je takhle chcíplej...

U Strašpytlíků se stále vstává... no asi to bude hladem, já bych ty kaše zkusila. Uvidíš...

Míša rozdává děti, no jedno bysme možná brali... 😀 ale ne, jen si je nech!!! však jsou to zlatíčka... 😎 Jakto že nejsou testy společně? No ale nedivím se ničemu, to je jako u nás, dělali jsme Mišce pojistku, Tádovi nastejno taky, měl nějou blbou 😖 , stejně uzavřeno, stejně zaplaceno, stejně odesláno... a brácha (tento dělá, kdybyste pořebovali pojistit sebe či dítě, dohodím spolehlivou osobu a spolehlivou pojišťovnu 😉 ) mi volá, jestli jsme to fakt uhradili najednou, že jednu smlouvu už má doma od předminulýho tejdne a druhá stále nikde... 😝

Pedí tak srazík stihnete příště, klidně ho můžem dát odpoledne, jestli dopo nestíháte nebo Elluška spí. To se pak domluvíme... 😎

Jinak sraz fajn, akorát průůůs*r... nepochovala jsem si zeťáka! 😎 To je kus chlapa, žádný malý miminko... 😀 To jsem si myslela, že je Miška velká a silná, ale tak aspoň k sobě pak budou pasovat. Ale kdoví, jak psala Zuzka, Davídek byl taky oproti Tádovi o chlapák (jako miminka) a teď vypadá Táda o rok starší... 😀
Jo a jsem ráda, že se všichni bavili... 😠 😀 když jsem kojila Mišku a Táda jako správnej brácha jí držel prsíčko, aby jí nevypadlo z pusinky... 😀 😀 😀 Inuš něco vyfotila, tak fotky budou! 😎

Jája by taky mohla zavítat, jak se s Pláničkou maj... 😎

indigo
29. zář 2009

Carri - u tebe to vypadá parádně, tak hezky dál odpočívej a nech se obskakovat. To už v životě nezažiješ... 😀 To jsem teda zvědavá, kolik mrńousků nakonec budeš mít, ale i kdyby jen jednoho, bude to bájo... 😎

indigo
29. zář 2009

Jo a kočky - moje manduca nikde... čekala jsem ve schránce oznámení a nic, ale pak mi došlo, že když balíky rozvážej autem, tak asi nedávaj hned oznámení, ale pošlou ho druhej den po pošťačce, co? No to nevydržim, do zejtra a ještě JEN oznámení... Internet mi píše "zásilka doručována dne 29.9. poštou České Budějovice 20" jen nepíšou, jestli je to v tom dárkovým balení... 😀 Asi si ještě uděláme procházku na poštu, to zas bude vejlet na hodinu, než vypravím děti... 😝

achalteke
29. zář 2009

Čau holky, jdu vás jen v letu pozdravit, mrňous usnul - ale už zase slyším jak tlačí takže bude brzo vzhůru 😒 ....

S mlíkem jsme na tom tak nějak na štíru, večer prostě nebývá ☹ a musíme dokrmovat Nutrilonem, což sem teda obrečela ...jednu dobu to byl fakt mazec - malej chtěl pít snad co dvacet minut a to už sem volala laktační poradkyni co s tim, páč se mi nestíhalo vyrábět mlíko no a ona, že to je růstový spurt, takže přikládat, přikládat, přikládat...už se to ale docela upravilo, jen ty večery jsou občas krušný...
Jinak prdy nás trápí furt, takže malej zabere a v tu ránu se vzbudí a tim jak tlačí tak pláče, no zkoušíme mu ulevit jak můžeme...ale nekterý dny jsou lepší některý horší 😅
Spaní to je taky kapitola sama pro sebe - neni to zrovna spací typ, nakojim, přebalim nebo přebalim a nakojim a pak ho třeba dvě hoďky nosíme, uspáváme, konejšíme, aby na půl hoďky usnul a pak se hlady vzbudil nebo zase prdy 😖 ....no je to boj občas a v noci kolikrát bulim zoufalstvím....jinak v kočárku, v autosedačce a v becu spí dobře...
Dnes jsme byli v Krumlově nakupovat nějaké oblečení, protože 56 mu začíná být hodně těsná, jsem zvědavá na zítřejší váhový přírůstek...

No je to sranda s prckem, každej den si říkám že to snad zítra bude lepší....no jo dala jsem se na vojnu tak bojuju, ale ten malej vokounek mi za to stojí 😵 😵 😵 😵 😵

indigo
29. zář 2009

Ahoj Jájo!!!!! 😎
Jó je to boj a mrňouskama, ale hezky jsi to napsala - ten malej vokounek za to stojí... 😎
Ono se to upraví, určitě, jak kojení, tak prdy, čím víc poroste a bude se víc pohybovat, třeba jen kopat nožkama, tak vyprdí líp.
56 je malý, jo? No já dneska na sraz dala Mišce bodýčko 56 a zatím dobrý, ale před 2ma tejdnema měřila 56,5 takže taky pomalu začínám vyřazovat. Ae ona je víc než o měsíc starší než Plánička! 😖 😀
Tak se držte a kaž se častějc!
Jó a co ta tvoje *píp*, už je dobrá?

achalteke
29. zář 2009

Indi čus jo pipka je v lati, kvasinky jsou fuč, jizva je perfektní a očistky jsou jsou taky preč....Honza už nedočkavě krouží, že prej sem nezvykle sexy 😕 ...
Sranda s těma hadříkama co? No nám jsou teď tak akorát bodýčka od Míši 62... 😅 on fakt rostě jak z vody a jak je žravej - neskutečně 😀

achalteke
29. zář 2009

Dadu nedávno jsem ještě jednou četla tvůj porod a taky jsem byla na 13ce a nejspíš na tej samej posteli ...koukám že se z ní stal koníkovskej pokoj 😀