Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
1. říj 2009

Zuzi, tak to máme času dost 😀 😀
To víš, Danečka taky krmíš, tak proč bys nemohla i Dádu 😀 😀

cipisek007
1. říj 2009

Jdu do hajan, dobrou a klidnou noc všem!

gabinaf
1. říj 2009

Ahoj holky,
po dlouhe dobe nakukuju, hooodne opozdene vsem gratuluji k miminkum (Dadu, Indi, Inna, Zuzka) a taky gratuluje Carri ke dvojcatkum... hlavne, at se te co nejdyl drzi!!
Ja jsem po ivf taky presla ke spickovi, taky bydlim mezi cb a ck a nemam problem tam zajet, jak je potreba. pres tehu to bylo fajn, on je fakt stejne prijemnej ve vlastnim jako v artu a ted tam jedu jednou do roka na kontrolu, takze takovej vylet, dite hlida mm, aby byl klid a nezlikvidovalo mu ordinaci 😀
Misu, nas malej zacal vyzadovat krmeni vlastni lzickou ve 12ti mesicich, nemela jsem na ty hysteraky, kdyz jsem se ho snazila nakrmit sama a pravdou je, ze od nejakych 15ti mesicu se krmi sam vcetne jogurtu a nemame ani bryndaky, protoze se malokdy pokeca (nesnasi to, takze se dost snazi). Ale myslim, ze je to dost individualni. Na zacatku uceni zabiralo udelat testoviny s nejakou ne moc tekutou omackou, vzdycky si nabral a ani se moc nepokecal 😀
omlouvam se za psani bez hacku a carek, ale muj pc je mrtvej, tak sedim na mm a ten tady nema nainstalovanou ceskou klavesnici 😝

gabinaf
1. říj 2009

jo a taky se nam vyplatilo investovat do zahnutych lzicek, nemel pak tendence je obracet jeste cestou do pusy 😀

zuzka84
1. říj 2009

maly kluciii 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

gabi - diky moc za gratulaci

petreva
1. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsem úspěšně všechno, co jsem si přečetla, zapomněla....
GABI, moc zdravím po takové době!!
ZUZKO, INDI, ti vaši kluci si jsou fakt podobní už od miminka!! To je dobrý 😵
MÍŠO, tobě taky klidnou noc, snad ta mrcha migréna přejde brzy!!!

Já chci taky klidnou noc!!! Nuž bude taková, jakou jí naše umělkyně udělá...tak padám dneksa za vlast. Ještě nakojit a už asi vypustím duši..snad se aspoň trefím s E. do postýlky 😀
Tady je ta bundička, kterou jsem nedávno sem házela a nešla otevřít...E je "vystavená" 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26952943&tab=0

Dobrou!!

zuzka84
1. říj 2009

evi - teeeda to je kocka!
postel ti zavidim, ja uz ani nevim jak vypada skoro , fakt 😀 . vcera jsem se ani neprevlikala, lehla jsem jak jsem byla , ani zuby si necistila - uplne hotova takhle ve 2 v noci , potom co strasi nas mladej tak od 7,8 hod 😝 😒

cipisek007
2. říj 2009

Dobré ránko!!

Evi, teda, tý to slušííí 😵 😵 Ta barvička je naprosto luxusní!!

Gabi, díky za info 🙂 My teda ještě máme čas, ale jen se tak předem informuju🙂

My noc měli celkem klidnou, čkeala jśem to kvůli naušnicím horší.

No já nás jdu pobalit a razíme k dr. na váhu, jsem zvědavá, jestli ta Terýna něco za týden přibrala. Zatm páčko.

petreva
2. říj 2009

Dobrý ráno,
holky díky 😵 taky se mi moooc líbí, teda bunda i Elenka 😉
ZUZKO, musíš být unavená, viď. Brďo si to živě pamatuju, já chodila spát i s brejlema a po 14dnech jsem si je musela nechat utáhnout, jak jsem me měla rozhašený...a co dneska?? Daneček špatně spí nebo usíná a pak už to jde? A co kojo v noci není to lepší než přes den? A po kolika se budí a přes den jak často baští??? Jsi doma sama celý den? Na ty dva cvrčky??
MÍŠO, přeju ať se ouška dobře hojí!!! Taky jsem zvědavá jak si T. "vede". Jujda teď koukám, že vám se ten první rok už kvapem blíží 😵 až mám husinu...živě si pamatuju jak nás Peťa informovala, jak jsiv porodnici vysmátá...jak jsi upadla ve sprše...a najednou je to rok 😵
Tož mám vzhůru dítko, půjdu za ní, cácorka jedna. Ani nevím, jeslti jsem vám to psala. Včera jsem byla přesvědčená, že E. roste zub. Normál mi slza ukápla, že už nebude bezzubec, ale odpol jsem ho už nenašla. Asi si chci aspoň něco vsugerovat, když je teď tak uječená, abych to měla čím omluvit 😅 . No fakt jsem ho už neviděla. Ona si do pusy nechce nechat sahnout, tak to nechám být. Buď se ukáže nebo ne...
JÁJO, DADU??? Jak se vede??

indigo
2. říj 2009

Hezké ránko!

Gabi ahoj! A děkujem! 😎

Elča je fakt frajerka! A na zubiska nechvátej 😀 , i když třeba vylezou, ani nebudeš vědět jak. 😎

Táda a Dáda - jé to byli bobci, Táda už je ostříhanej, ale stále na zemi jen leží, tzn. bylo jim něco přes rok...😀 😎

Zuzi jak vy dneska? U nás krize večer, Táda sice usnul před 8, ale Miška měla poledne až do půlnoci a střídavě fňukala a žužlala mi prsa. 😖 Ale pak spala až do 7mi, už od 5ti jsem ale nespala já a zkoumala, jestli se nebudí, jestli nechce jíst... 😖

Jdu do sprchy, dneska máme ten srazík s Míšou, tak ať jsem vymydlená... 😀 😀 😎

peda
2. říj 2009

Hezké ráno maminy 🙂 😉

Evi,to je teda fešanda 😵 😵 kabátek jí sluší moooc.Tak budete ještě chvilku bezzubci? 😀 je to taky krásný,s těma dvěma zoubkama 😵 😵 .Vy už máte zase plakací dny?A kolikrát se budí Elenka v noci?
Já jsem zmlsaná tím,že Elli spinká celou noc,fakt si to nedovedu vůbec představit.Dneska v noci se jí blbě dejchalo,měla ucpanej nosík,už jsem myslela,že budu muset zbudit P a vysát nosík.Ale zbudil by se i Mája 😒 .Tak po hodince začala dejchat normálně a ráno jsem jí to odsála,když kluci odešli.Byla to naše premiéra.Vysála jsem jen holuby,naštěstí asi rýmu nemá,nic jí neteče a ani v odsávačce nic jinýho nebylo.Ale proč to píšu,že jsem jak mrtvola a vy takhle stáváte k dítku běžně.Jste fakt šikulky.

Zuzi,to musí být masakr,já bych to asi neustála,nedovedu si to představit,mít dvě maličký děti.Chtěla jsem děti od sebe 4 roky,i jsem tak vysadila prášky,nakonec jsou po 9 letech 😝 .Já mám jen starosti s učením a kroužkama a tak,ale je samostatnej,nepotřebuje mě,ale ty máš Dádu ještě malýho a do toho miminko.A kdy vás čeká zase Praha?teď někdy na podzim asi,ne?To budete muset jet asi všichni,ne?A manžel už je drobet lepší,nebo pořád horečkuje?Hlavně,aby jste se nenakazili vy.Nemáš to vůbec lehký.A jak to máš s mlíčkem?už jen kojíš?nebo ještě dokrmijete?

Míšo,holčičky jsou fakt šikulky.Ty naušničky,to muselo být něco.To jste byly na tý poliklinice?ta je moc hodná,ta doktorka,viď?ještě jak jí vypadla ta naušnička,pak znovu do toho krvavýho ouška to znovu navlíct ☹ .Dostaly hoky nějaký bolestný? 😅 😅 To by si si spíš zasloužila ty. 😉 .A jak ty ouška teď máš ošetřovat?natírat framikoinem?já si četla takový hrůzy,že děti pak vůbec v noci nespí,že mají horečky.že se úplně změnily,tak to je moc dobře,že spinkaly stejně a zvládly jste to na jedničku.
A co migréna dneska?

peda
2. říj 2009

Indi ahojky
tak to byla Míša šikulka,ne?spinkala v kuse 7 hodin,co víc si přát 😵 😵 třeba už u toho zůstane.
Dneska máte srazík na tý gyndě,ne? 😀 😀
Kluci jsou si vážně podobný jak vypadají teď 😅 .

petreva
2. říj 2009

INDI, já na ně nechvátám, jen se mi líp snáší Elenčina nervozita, když si řeknu, že je to proto nebo proto...dneksa jsem jí lovila v puse, tak tam má nepatrnou tečku, ale ni neříká, tak to nechám u ledu...a budu si zase říkat, že je až moc vnímavá na to aby zvládala tolik podnětů, jo temperamentí dítě...tak se vždycky uklidňuju 😀
Takže u vás noc nicmoc?? Asi jsem byla najivka, ale fakt mě nenapadlo, že jsou miminka tžaaaaak náročný 😅
Tak já zase uháním, vždycky nakouknu, ale Elence se líbí ze všeho nejvíc naše stěna v obýváku,t akže pořád zachraňuju před boulema...zrovna včera si dala takovou pecku a chvílipřemýšlela, co že se to stalo a pak začala brečet, ale bylo vidět, že jen aby se neřeklo 😀
Ale ten podzim mě nebaví už tteď, to mám docela blbý, co??? Taková doba do jara!! Jůůů ale to začnem pomalu slavit každá první narozeniny!! To bude oslav, zase postupně jako když jsme rodily 😵

peda
2. říj 2009

Inní,nám se to TBC hojí do dneska,už to je teda suchý a téměř zahojený,ale pořád to není to pravý vořechový.Proto nemáme ještě žádný očkování ani ty naušnice.Naušnice ale pak necháme nastřelit,už jsme se domluvily s dr.Ale to má čas.Snad do vánoc.Teď máme jít 13.10 na první očkování,ale musí mít to ramínko úplně zahojený.Ale fakt se bojí,jak ponese očkování,když to TBC nám dalo takhle zabrat.
Mi jdem dneska na to cvičení,to zas bude breku.Dala jsem jí spát už po 8 a ještě nespí,bude nevyspalá a protivná,usíná normálně okolo půl 10,to je doba,kdy musíme odjet z domova.Ani si to nemůžem užít.
Tak jste chodily s Terkou do školy,vy jste takový zajíčci proti mě.veteránovi 😀 😀

cipisek007
2. říj 2009

Tož jsme přibraly 🙂 a obě. Terezka za týden 18dkg a Barča 13dkg. Super, minule Barča měla váhu jen o 3dkg věštší než před měsícem, asi čeká na Terku, aby jí snáz dohonila 😀 Takže váhy - B 7340g a T 6910g 🙂 A v úterý jdeme na 10ti měsíční prohlídku, to je šílený jak to letí. Dneska je holkám 10 měsíců 😅

Pedí, naušničky fakt dobrý, jen nemám žaludek na to je protáčet, tak to dělá Daivd. Ale jinak jsou dobrý, ani nekvíknou, když se mi blbně podaří přetáhnout přes hlavu body a že si dávám pozor.
Máme mazat framykoinem a protáčet, několikrát denně, kdyby se do týdne nezhojilo, nebo vypadalo ošklivě, tak máme přijít. Jinak ta doktorka je opravdu mooooc hodná, až mi jí bylo líto, když jí vypadla ta naušnice. Znova všecko sterilní... Sestřička taky moc hodná, ptala se mě, jestli u toho chci bejt, nebo nechávám tatínka, já že mi to nevadí, že jsem sn ima zažila už ledaccos, tak to zvládnu. Mě by naopak "bolelo" tam s nima nebejt, takhle jsem na ně mohla mluvit a pokud to šlo, tak hladit.
Migréna dobrý, už včera večer mi bylo OK, jen jsem byla zbitá jak kůň 🙂

Tak já jdu pověsti prádlo, nakrmíme holky a vypadnu k dr. Zatím pa a s Indi naviděnou 😀

petreva
2. říj 2009

PEDI, tak to já už nevím, jak vypadá prospat noc, nebo třeba 4hod v kuse...neívm,kolikrát vztávám..ona se E často ani vzbudí úplně ale mlátí sebou a fňuká si pro dudlíka...cca tak 5x 6x?? Nevím, fakt. Rozhodně to dvakrát není 😅 a v pět kojím, takže pak už neusnu...E naštěstí jo tak do sedmi. Tak se aspoň vklidu nasnídám, když pak už nestíhám nic 😅
MÍŠO, bezva že přibírají!!!!
Musím běžet, madam moje zlatá si žádá gáblík a pak míříme na prochajdu. Tak se mějte hezky!!

peda
2. říj 2009

Evi,já to měla s Májou taky tak,druhý mimi bude určitě hodnaný a nechá tě si odpočinout 😵 😵 .Tak se hezky vyvenčete 😉 🙂

Míšo,úplně ti rozumím s tím přetáčením,když byl Mája malinkej,tak nám na urologii strhli předkožku,krve jak z vola a pak jsme mu to museli přetahovat,já na to vůbec nejsem,vidím krev a mám hysterák i u vlastního dítěte.Mája je asi 5x šitej a já pokaždý než jsemn se uklidnila a dodala si odvah se vůbec podívat co se stalo 😔 jsem hrozná,vím to.
Holčičky jsou fakt k radosti 😵 😵 krásně přibraly 😵 😵 a všechno nej nej nej k 10 měsícům,to to letí 😵 za měsíc už třeba budou běhat.Mája chodil přesně v 11 měsících 😉

Tak na cvičení dneska prdím,malá teď usnula a já bych jí musela za 10 minut zbudit,abych jí dala najíst,oblíknout se a je to od 10 hodin a mám to přez celý město.Byla by hrozně protivná a ani bych se jí nedivila 😀 😀 .

zuzka84
2. říj 2009

evi , pedi - vy na me mate dneska dotazu 😅 , ale jste hodny , ze se ptate!
evi, nekdy spatne spi , nekdy proste pak usne a uz spi dobre a budi se jen na kojeni (ale teda nesmi byt v postylce, dneska jsme treba spali k ranu vsichni v jedny posteli a absolutne neresili jestli nam Dada nahodou toho prcka nezalehne - oba jsme byli mrtvy 😅 ). koji se ted tak nejak furt stejne (ve dne i v noci) , tak po dvou az trech hodinach , ma jednou za 24hodin tu delsi pauzu ,ale nekdy taky ne. dohromady mame tak 10x kojeni , tak to jeste je asi docela dobry skore 😅 . A doma jsem vetsinou sama , kdyz je teda S. ok a chodi normalne do prace (no a kdyz je doma tak pracuje z domova 😝 ) , ale dost jezdime ke kamaradce - ona si ponucha malyho a ja si od ty potvory odpocinu 😉 , ale on je pres den vetsinou andilek ospalej 😀
hele, evi, oni jsou roztomily i s tim zoubkem - furt takovy miminka 🙂 , me to aspon z tech fotek vcera tak prislo 😀

Pedi , noooo praha nas ceka ted nekdy asi v rijnu, nevim jak nas objednaji , musim tam zavolat. a jo pojedeme vsichni - bude sranda 😀 , ale aspon se pochlubime miminkem ne 😉 . no jinak Dada je hodnej , ale pres den me teda rozhodne spat nenecha , mluvit a hrat si potichu taky rozhodne neumi 😀 , tak jsem proste uz z nej obcas na nervy protoze ta pusa mu jede furt a jeste v tech vyssich toninach :o) . ale my jsme taky rodice roku- vecne ted zapominame davat mu atb a cistit mu zuby a pak bych si nejradsi nakopala ☹
manzel uz je snad dobrej, uz se to snad nevrati ta horecka. dneska jel tatovi pomahat instalovat schody nebo co ...
a uz temer jen kojime 🙂 , za ten tyden jsem mu dala prikrm dvakrat a jednou ho vyzvracel , tak to asi nemel hlada
pedi , at je ellenka brzo bez ucpanyho nosiku. Danik ma asi nejakou tu zadni rymu nebo co - me to teda neprijde jako ryma, ale proste obcas strasne chrni , kdyby mel stridor jako Dada tak asi chrci furt , ja uz si nevzpominam. no snad se mu ale dycha dobre

Indi - tomu rikas krize jo 😉 ? no my sli spat ve 2 a to tak ze Danik mel oci jak baterky , vsude knoural ale my uz padali na hubu , tak jsme ho frkli k nam do postele a pak usnuli ani nevime jak 😀 , ve 4 se vzbudil na kojo (po 3hodinach) a pak v pul 8 a to uz zase cumakoval a usnul az kdyz ho tu Dada vozil v lehatku po celem byte - hral si na to ze veze Danecka k doktorovi 😀

peda
2. říj 2009

Zuzi,nemáš to lehký,teda vůbec.Je supr,že už jen kojíš,jsi šikulka,že jsi to zvládla a jste bez příkrmů.Elli rýmu asi nemá,jen holuba,ale taky chrčí,tak že by ta zadní rýma?já nevím.Budu asi stříkat tu mořskou vodu a uvidím.
Já si vůbec nedovedu představit,že by jsme spali všichni v jedný posteli.Já s Elli ani nespím v ložnici,máme teď klučíčí a holčičí spinkací pokoje.Kluci spí spolu v ložnici a já s Elli v jejím pokojíku 😀 😀 .
Tak Praha vás čeká v říjnu,uděláte si výlet,pochlubíte se miminkem a třeba si drobet odpočineš,o Dádu bude postaráno alespoň drobet,moc bych ti to přála.
Manžel nemá první den teplotu a hned letí něco dělat?ještě tahat nějaký schody?se spotí,ofoukne ho,ty chlapy jsou na ránu,takhle ho to nepřejde nikdy,Ale znám to zdomova i od sebe 😀 😀 😝

Tak mi dem pást koně,pořád jí to vůbec nebaví,vydrží chvilku a pak začne plakat.Nehrozí,že by si něco vzala do ruk,nebo se pokoušela přetočit,je to moje drnda 😵 😵 .

Holky,co budete vařit?já už vevím,co mám pořád dělat 😠 hoďte nějakou inspiraci pro Pedu,prosím 😉

peda
2. říj 2009

jo a nepotkaly jste někde šikovný body s roláčkem?zatím se mi žádný nepozdává 😝

zuzka84
2. říj 2009

pedi - no jo no , kdyz uz to tak meli dlouho domluveny. pry je to jen na chvili , ale uz je tam docela dlouho teda 😝
a v praze si asi moc neodpocinu ... leda ze bych jim ho tam nechala v tej nemocnici a utekla 😀 😉
jo a ja jsem v te spolecne posteli strasne spokojena 😀 , ale trochu se bojim , aby jsme prckovi neco neudelali, ale asi lepsi nez travit noc v lehatku , autosedacce apod. 😝
a ja dnes varim gulas v troube ... teda snad se k tomu dokopu 😝

peda
2. říj 2009

Zuzi,hovězí tu zrovna nemám 😠 ale mihla bych udělat zítra,dík za tipa 😉 a lehátko máme stejný,teda podle fotek,akorát tam mám takovou tu vložku-medvěda a hrazdičku,ale to máš asi sundaný.
A malej nechce ležet v postýlce???

gabinaf
2. říj 2009

Ahoj holky,
dekuji za mile "privitani" 😀
ja bych chodila castejc, ale jsem s prckem furt v lufte a nestiham, nemam silu tady docitat tu spoustu stranek a vy jste stejne tak hezky zajeta parta, ze se dost tezko nastupuje 😀 obcas jsem si rikala, ze se zkusim i s prckem vtirnout na nejaky vas sraz, ale nez jsem se sem zase dostala, tak bylo po srazu 😀
tak jen takhle obcas doctu par stranek (i kdyz i to je nad me sily) 😝
pa

cipisek007
2. říj 2009

čáo holky!!

Dorazily tašky!!! Nebyla jsem doma, takže musím na poštu, ale dojdu tam až v pondělí, páčto nemám vybraný prašule.

Srazík s Indi na gyndě proběhl v pohodě, Mišku jsem si pochovala a i se na mě smála 😵
Jináč na gyndě mi dr. vynadala, že si příště mám klepnout, když od ní chci jen změnu HA a nečekat tam jak trotl 2 hodiny... V ordinaci jsem byla 2 minuty, možná méně... Dala mi nejslabší HA na českým trhu, takže prej musím opravdu je brát ve stejnou hodinu a kdyby mi nevyhovovaly, tak zajít a domluvíme se na dalším. Dostala jsem vzorek na měsíc, tak tam za měsíc musím znova 😠

zuzka84
2. říj 2009

pedi, nn, to mas jiny , taky chicco ale jiny 😉 . a gulas ja delam z veprovyho 😀

miso - tak jste cekali 2 hodky ?

petreva
2. říj 2009

Ahoj holky,
MÍŠO, jak se jmenuje tak antiko?? To jsou tabletky, jo?? A jsou jednofázový?
GABI, ty jo, klidně zajdi častěji! Budem jen rádi. Já budu "žadonit" zkušenosti s příkrmama 😀 . Když nebudeš v obraze, někdo určitě rád shrne 😉
Já musím zase uspat to dítko nebo neusne. Mě štve, asi jsem si jí rozmazlila, co?? Uspáváte svoje děti?? Ona se tam bimcá, pochoduje v postýlce, zkoumá kde co a vydrží snad do aleluja. Když přiju, dám jí k puse plínu a chytnu za ruku, zklidní se a usne. Jsem si to asi udělala, no 😒

peda
2. říj 2009

Zuzi,asi budou těstoviny 😅,jsem dneska nějaká lenora,jak jsem od rána doma.Ale až se vzbudí Elli,tak půjdem ven a dojdem pro bráchu do družiny a pro fotky z vítání občánků.

Evi,nemáš jí rozmazlenou,to nee.Jen je nespavá.Já neuspávám,dám jí do postýlky,někdy začne plakat,ale jen ve dne,dám jí plínkuk hlavičce a taky jí ta plínka drží dudana v puse,přikreju jí,dám pusinku,zapnu monitor a ocházím.Většinou usne do 5 minut,nebo si tam povídá chvilku a pak usne.Vkyž jí tam dávám a plače,tak tak počkám,než se uklidní to je chvilička,pomazlím a odejdu.Ona ale spinká bez problému,tak je to jednoduchý.Večer je to úplně v pohodě,usne jen jí tam položím.Nesvítím světýlkem,nehraje žádná hudba,nic.Ale je moc hodná,Mája byl ječidlo a toho jsem musela uspávat,držel mě za ruku jak klíště,já vedle postýlky židli,spívala dokola ukolíbavku,později čatla pohádky a když jsem odcházela,tak zase pláč...dobře to znám a jsem šťastná,jak je Elli hodnaná.

peda
2. říj 2009

Jé,Míšo,tak to víš pro příště.Já beru cerazette.Tak přišly tašky?tak to se těším a jak si to předáme?nějakej srazík,nebo třeba u mamky v krámě?Je mi to celkem jedno.

petreva
2. říj 2009

Já se z ní fakt picnu!! Sotva jsem dojedla ona je vzhůru!!! Dneska spala 25min,no 27 abych jí nekřivdila!!!! To je hrozný! Fakt doma nic neudělám. Nechám jí tam ať si je v postýlce...v kočáru taky spí tak půl hodiny, ale poobědě by mohla vic, ne? Sakra práce.Jsem si naivně myslela, že děti poo spí déle...nemám jí zkusit dopol dřív vzbudit? Nebo to nechat prostě takhle na ní?? Já už nevím. Nohy si můžu na procházkách ušoupat a doma bude spát dvacet minut...no nic, tak jsem si postěžovala a jdu pro ní. Už se jí tam značně nelíbí 😅 😠

inna12
2. říj 2009

čao 😉

prosím, jak jste tu psaly o tom zvlhčovači (myslím míša?), jaký to byl??

Míšo, moc moc děkuju, že sis vzpomněla!!! si zlatá! holt tam ještě vydržim, nebo zkusim tu jak píšeš 😉
jináč ráno u něj celkem ok, zahojená sem dobře, jen na pravým vaječníku byl právě mini folikul!!!! 😝 😅 🙄 mě normálně trefí!!! vole další šermík je tam už nachystanej 😝 😀 jenže antiko nechci, takže si fakt musíme dávat pozor 🙄 ale říkal, že ta ovulace bude jen občas a nepravidelně, což to je jedno, pozor si musim dat jako čert ..

Pedí, tobě ta Cerazzete sedí? žádný vedlejší projevy???

ja už se hodinu chystam ven a nejsem schopná se vypravit a zase pupínek usnul 😝 ale spí přes den už mnoohem méně, ale naštěstí, když je vzhuru tak nikdy nepláče 🙂 dneska se zase tlemil v půl 4 ráno, to mam vždycky dost 😝

Evi, tak co? rozhodla jsi se pro náký ten fusak?? ja už ho včera nacpala do hluboký korby a super, jak si tam lebedil, i když měl teplou jen tu spodní stranu 🙂