Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
9. říj 2009

Evi, neukazovaly. Prostě mi jen ukazujou na fotce, jak to vypadá, když si dítě sedá a navíc mi naposledy sestra řekla, že se posadí až se dostanou na kolena. Že si buď sednou jakoby na paty a nebo přímo se jim to podaří si sednout.
Naposledy mi obvodní řekla, že u Báry už dlouho nebude trvat, že se posadí, ale to říkala už na začátku srpna 😅
Každopádně už Elinka ví jak na to 😉

petreva
9. říj 2009

Inníku, to je dobrý 😀 Taky se mi rýma vrátila mrcha, doufám!!!! že ji nechytne znova Elenka! To je vopruz u těch miminek.
Taky musím jít spát dřív, mě ty noci nějak vyčerpávaj...tahle zase stála za to 😖 Tak pádím do sprchy a pak ještě juknu!!

cipisek007
9. říj 2009

Innko, děkuju 😵

Já jdu taky do hajan, dobrou noc!

cipisek007
10. říj 2009

Poslední odchází, první přichází 😀

Dobré ránko! 🙂

Teda, to vypadá, že bude pršet celej den. No jestli budou holky v klidu, tak mám v plánu uklízet, není tu vysloveně binec, ale pořád se někde něco válí a už mě to deptá. Taky bych už konečně měla nafotit nějaký malý věci po hoklách a dát na MMB, uvidíme 🙂

indigo
10. říj 2009

Brý ránko!
Míšo žádný pršení celej den! 😠 Já prostě MUSÍM s dětma ven, za každýho počasí. Doma si toho užijem, až bude v zimě opravdu hnusně, tohle to je ještě s**čka májová... 😀 😝
Jen foť, já bych taky prodávala, ale zjistila jsem, že nemám skoro co 😀 Půjčujem si věcičky s kamarádkou, máme děti akorát mezi sebou, takže prvně nosil Táda, pak její Majdalenka, teď mi je sune zpátky na Michalku a po Michalce je ještě asi odsunu k ní na druhýho prcka. Přeci jen ty mrňousci to nestihnou unosit a nějak zničit... jó teď po Tádovi, to už je jiná, to už je nějaký obllečení na odpis... 😀 ale teď už po něm prodávat budu, nejsem si jistá, jestli Majdalenka ve třech letech ocení trika s bagrama a náklaďákama... 😀
Jo Míšo, doufám, že tam budeš mít něco jako "možné i po jednom"... 😀 😎 Hernajs já bych už zase utrácela... 😠 😠 😠 😒 😝

Jóóó a chtěla jsem vám napsat, že budu bohatá!!! Vsázím a minulej tejden jsem vyhrála 100,- a tenhle dokonce 120,- 😎 (Ovšem vsazeno mám každý týden za 280,- 😠 😠 😠 😠 ☹ ) 😀

cipisek007
10. říj 2009

Indi, však ono to každej tejden poroste. O dvacku 😀 😀
To je dobrej systém. Oni to ti mrňousové fakt neunosí. Teda až na moje holky, ty první tři měsíce nosily jedno a to samý furt dokola, dokud z toho nevyrostly. Z tý doby nic neprodávám, je to samej flek, pucek apod. 😀
Tak některý věci prodávám samostatně, ne vždycky se mi podaří "uchovat" oboje stejný věci bez flíčků apod.
Já asi dneska ven nepůjdu. Nějak jsem lenivá a taky chci nafotit ty věci, nebo to už neprodám, jsou tam nějaký kombinézy, tak je na to pravej čas.

petreva
10. říj 2009

Taky zdravím!! Jen rychle, protože musím jít upravit gezicht jak to půjde, nakrmit a jedem nakoupit...taky tu prší, do prčic. Indi plně s tebou soucítím, že musíš ven, nás to taky čeká. První vycházku zaplácnem nákupem, ale na druhou odpol půjdem, snad to přejde...
Včera mi dítko poo spalo 15minut, no umělec...
Ty jsem vám chtěla popřát hezkou sobotu...a ono tak hnusně venku...nu což naděláme, přesto ať se máte hezky!!!
INDI 😵

zuzka84
10. říj 2009

jeee, taky potrebuju nafotit nejaky vecicky ... treba vyzenu chlapa ven s Dadou at mam na to aspon trochu klid 😉
jinak vsem taky preju prijemnou sobotu !

P.S. Davidek uz zase brecel ze chce za babickou , ale tam my se furt kvuli s. praci apod. nedostanem. chudak

peda
10. říj 2009

Ahojky 🙂 😉

Evi,tak velikááá gratulace,je to fakt šikulka,jak psala Innka,vidí židličku a hned se posadí 😅 😵 .Jinak tady už neprší.A jak jste cvičily se lžícema? 😕 to je nějaký cvičeníčko?Dneska jsem koumala Elli při pasení,tak má na prdce ty faldy taky na každý nožce jiný.A když pase,tak neleží rovně,ale k jedný starně.Je to jak kdybych to viděla poprvé,nebo jak je u voho nahatá,jsem ostuda,ža jsem to sama nepoznala.

Taky už mám spoustu věcí,co nám nejsou,to budete prodávat přez mimibazar?Musíte mě do toho zasvětit,nechci si tu nic nechávat,už není pro koho.

Holky,kdy jste dostaly poprvé ms po porodu?Já zatím nic....

Tery,jak píše Indi,na mimibazaru je spoustu nextu,taky už něco máme doma,ryflíky,kombinézu,ale koupila jsem,co měli skladem,ale na jaro už bych taky objednala dopředu.Mají tam krásný věci,ale já žeru 😀 😀 i tesco 😵 😵

peda
10. říj 2009

Baru,tak to jste teda pořádně zavejletili.A malej už se plazí?to je šikula 😵

Míšo,venku se dělá krásně,třeba nakonec vyrazíte ven,doma ti práce neuteče.A děkuju moc za podporu.Nám čte večer pohádky Mája,ale zatím to nějak neřeší,já jí při tom krmím a flaška je pro ní ten nejsilnější magnet a svět kolem ní přestává být 😀 😀 😝

Mája šel se spoluřákem a jeho rodičema a malou ségrou na to hřiště bez bot,sice chtěli na Dívčák,ale to počasí si dělá co chce 😀 😀 .
Tak vyfasoval řízky a ňamky a já jdu na řízky ještě pro nás.P je v práci,Elli od 10 spinká,tak se každou chvilku zbudí,tak ať mám něco udělanýho.

cipisek007
10. říj 2009

Táááák mám nafoceno a vloženo na MMB a jelikož ze mě spadla lenora a udělalo se tam moc hezky, tak po obědě razíme ven, nebo se tu s nima zblázním 😀
Barunka totiž jak přelejzá Terezku, tak už jí fakt přeleze, jenže když se má udržet na ručičkách, tak na to nemá sílu a majzne hlavou o zem a pak ječí. To je dvojka ty dvě.

Pedí, co cvičení? Už je to lepší?
Jj, prodávám přes MMB, chvíli mi trvalo, než jsem pochopila jak se to dělá, ale pokud budeš chtít, tak pomůžu 😉 Klidně písni IP 🙂
Tak Mája se aspoň procvičí ve čtení, to nikdy neublíží 😉
Já dostala MS až při nasazení HA. Takže asi 7m po porodu.

Jdu holkám vyteplit kočár, mám do něj vložku a úplně jsem na ní zapomněla, ještěže mi jí mamina připomněla 🙂

cipisek007
10. říj 2009

Jo Pedí, ale mám kamarádku, která HA bere hned od šestinedělí a MS stále nemá. Chlapečkovi je 13 měsíců. Šťastná to žena 😀

indigo
10. říj 2009

Míšo!!!!!!! Terka měla prvdu, mají pytle!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎 Klasika - růžový, modrý a béžový univerzal, ty jsou teda nejhezčí, ale stejně mi přijde, že ty "starý" bejvaly hezčí... a za 390,- no zatím jsem ho nekoupila, buď počkám na akci nebo za ty prachy... vezmu asi někde jinde jinej... 😝

Pedík se taky začne zbavovat věciček, to je hrozný, co? Člověk to nakoupí a za chvilku je jim to malý... 😝

Tak na jarní objednávku Nextu přiberem i Pedíka... 😀 😎

A já jsem si v Tescu kopila podzimní budndu FaF, když pořád vidím ty reklamy jak maj slevy na Cherokee a FaF... 😎

cipisek007
10. říj 2009

Indiiiiiii, nekecej!!! Tyjo, že bysme si udělaly s holkama výlet do Tesca? Oni mi pod tou peřinou spát nechtěji ☹

Musím vyteplit ten kočár, ohřát papu a vyrazím. Díky moc za info!!! 😵

Papa odpoledne holky 🙂

cipisek007
10. říj 2009

Rodinná rada rozhodla, že pytle mám koupit 😀 Za tu cenu se mi to taky moc nechtělo koupit, ale volala jsem Davidovi a nechala rozhodnutí na něm 😀 😀 Cítil se velmi mužně 😀 😀

A už tu nejsem 🙂

indigo
10. říj 2009

Tak příjemnej nákup Míšo! Já si to tam prolezla (no, s Tádou to bylo zajímavý, pořád na něco hrabal, věčně jsem nevěděla, kde lítá... 😠 ) a pošlu tam ještě chlapa, potřebuju gel na praní, malej se nevyplatí cenově a velkej nepotáhnu, když táhnu kočár a dítě... 😝

A já nakupovala do NOVÉ TAŠKY ENVIROSAX RETRO GRAPHIC 2 😀 a je úžasná!!!!! 😎 Lepší než ta ecozz, víc se tam vejde a líp se nosí, hodím jí přes rameno. Tu Ecozz nehodím, když je plná (a že jsem jí pokaždý měla přeplněnou 😀), tak je spíš na menší nákupy. 😎 Jsem ale spokojená s oběma. 😎

petreva
10. říj 2009

Tak konečně jsou pytle!!! No hurá, což??
V albíku nové foto 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

inna12
10. říj 2009

ahoj, všem hezký víkend!

Evi, moc hezké fotečky, sem otevřela koník a hned vidím Elenku 😵 je už taaaaak veliká

Pedí, tak ja chudák dostala krámy právě včera!!!! 😠 takže po 9 týdnech 😠 ale slabý naštěstí...už sem jednou myslela, že je mam, to bylo snad těsně po šestinedělí, ale to ríkal dr., že byly ještě očistky,ale ted už to krámy sou! 😖 sice slabý, ale plně kojim, se na to vys..., ale prý to bude hooodně nepravidelný tak snad 😝

malej se s p.venku, tak sem povysávala celej byt, najedla se a mame puceny filmy, mamma mia a nakou komedii, pak jeste taky vyrazíme do tesca 😀

papa

peda
10. říj 2009

Ahojky

Evi,Elenka jskou mám ofinku dlouhou 😅 😵 ta už je pomalu na sponečku 😵 😵 😵 moc jí to sluší v nov židličce 😉

Inní,zdravím,tak už takhle brzy?já teda beru tu antiko,ale to by asi význam mít nemělo,ne?bere se pořád dál a dál a až to dostanu,tak si mám přijít pro jinačí.No snad teda nejsem těhule,ale při tý naší frekvenci by to snad ani nešlo 😝
Tesco je pro mě mor a hlavně pro peněženku 😠 ještě,že se tam nedá nic moc jinýho koupit,maso děs běs,uzeniny to samí,mají tam jen levno a maj dobrou drogerku....
Tak budete čučet?Elli teď zacvičila a dala jsem jí spinkat,tak až se probudí,tak pojedem asi na prochajdu,aby jsme se drobet provětrali.Taťku už máme doma,Mája je někde s kámošem.
Na Mamma mia se P nekoukal,je to tak hezký,ale do kina na to s mnou jít nechtěl a doma se na to taky nekoukal.

petreva
10. říj 2009

Tak ještě nahlížím, ale už mi řve dítko v postýlce, dneska spala 33minut, dobrý ne? A teď je teda značně protivná. Ona tak chce spát...úplně jí ti čouhá z očí, fňuká, ječí...ale spát prostě nebude. To se máma musí obout a vyvést milostpaní ven...no jo no.
INNI, dík, je už velká až to snad není možný 😅 Ty jo, už jsi to dostala? A plně kojíš, to je divný, viĎ.
PEDI, já ještě neměla tu čest...zatím se mi vyhýbaj. Nevím, jeslti je to dobře nebo normální, ale je to jak 😕
Jéžiš, to je zvíře, musím jít....

indigo
10. říj 2009

Jé mamma mia jé moc krásný, asi to pustím taky, až mi mladej laskavě dovolí, momentálně běží Rumcajs... 😝 Abyste si nemysleli, že pořád kouká na televizi, to né, ale pořád něco běží, jako kulisa, on vydrží u televize ráno půl hodinky (když má maminka kafe a pc 😀) a pak už moc ne... ale běda jak mu to vypnem... 😀 😝

Tesco je koukám dneska v kurzu! 😀

Jo krámy - už jsem měla a doufám už mít nebudu. U Tády to bylo zrovna tak. Očistky cca 5 tejdnů, pak tejden pauza a pak krámy. A pak pauza celou dobu co jsem kojila. Teď - podobný, mezi očistkama a krámama jsem jen špinila, ale podle mudr. to byly krámy a prej je to běžný, že jsou hned po šestineděllí. Tak snad taky budu mít pokoj aspoň na půl roku... 😝

indigo
10. říj 2009

A Elenka je fakt taková... čím dál hezčí! 😀 krásná blondýnka, no Pedí máš pravdu, skoro na sponečku, já jch všude vidím, už abych je mohla Mišelce kupovat! Teď jsem koupila krásný kamarádky holčičce k 1. narozeninám, dneska k večeru jí je předám, už se na těším až je bude mít ve vláskách.

Evi - nechceš mi poslat ještě nějakou "židličkovou"? 😎 Jsou krásný, takový veselý, barevný.

indigo
10. říj 2009

Evi židličková dorazila, ale bez fotky! 😠 😀 Tak druhej pokus, jo? 😎

indigo
10. říj 2009

Tak třetí pokus, jo? 😀 Chodí mi prázdný emaily... 😝

petreva
10. říj 2009

Indi jak to!!!!! Se na to vyprdnu!!! Už letí třetí...Musím jít kojit, tak uvidím. Nechápu...

inna12
10. říj 2009

to je fakt, Elenka né že by nebyla kočička od mala, ale vyloupává se z ní fakt ještě větší! 😵
"To se máma musí obout a vyvést milostpaní ven" 😀 😀

tak povidate, že mamma mia dobry jo? tak se těšim...kluci si ted povidaj a hrajou s hrazdickou, pavlik zase slape na kole..furt sebou šije jak šílenec 😀

Pedí, to nevim, jakej vliv má ta antiko, sem četla, že při ní holky naopak špiní nějak v kuse nebo co..ale tobě sedla v pohodě 😉
a s tescem mas naprostou pravdu! tam maso fakt otřes, nikdy jsem nebrala (zato v globusu maj teda krásný), zelenina taky na prd, beru tam jen hadříky a drogerku, jogurty...ale hlavně ty hadříky že 😀 😝

Indi, tak užs taky krámařila jo?? tak myslíš, že je možný, že ted už budu mít ted delší pauzu? to by bylo teda fajn..nijak mi to nechybělo 😝 ale jsem četla, že první krámy jsou silný a tohle tedyk naopak

jakpak se má Straspy?? co autoškola?? zkusilas to šití? 🙂

inna12
10. říj 2009

Indi a co dudan? dudá?? pavlík dneska plive i avent!!! nechápu co dělá..už chce jenom ty MAM hlavně ..musim je přikoupit, jeden sem zapomněla v tom miltonu a už se mi teda nelíbí....radši ho vyhodim 😖

cipisek007
10. říj 2009

Čáo!

Teda Indi, ty pytle niiiiic mooooc. Hodně jsem se rozmejšlela, jestli ho vzít nebo ne. No a vzala jsem ho, snad bude vyhovovat, jen si budu muset zvykat na jiný zapínání.

Ale měly jsme příjemnou procházku. Jakože se holky vždycky v Tescu vzbudí, páč je tam neustále kravál z repráků, tak tentkorát spaly jak dřeva. A spaly až do čtvrt na čtyři. Neskutečný, jsem ráda, že jsme nakonec šly ven 🙂

Jako zelenina v Tescu je naprosto na ... tři věci. Jsou neustále vybraný, a když už teda něco mají, tak to stojí za starou belu. Hledala jsem tam červenou řepu, že bych jí uvařila holkám, a nenašla. Naštěstí jí prej má strejda na zahradě, tak bude BIO 😀

Zuzi, krásný fotky 😵 Oni jsou si ti kluci fakt neskutečně podobní, nebudou to bráchové? 😀

Evi, Elenka krásná a jak se jí líbí v židličce 😵 😵 Elenka jde hodně do Petra, viď? 🙂

cipisek007
10. říj 2009

Innko, mě pak holky už nevzaly do pusy jinej dudlík než NUK. Měla jsem asi 3 druhy a pak vyhrál NUK, ono holt každýmu dítěti pásne do tlamičky něco jinýho 🙂

indigo
10. říj 2009

Inuš dudlika plive, ale ne víc než jiný... a mam nebere vůbec, jeden tu mám, luxusní, ale je růžovej s červenýma srdíčkama, nevím, jestli by to bylo to pravý ořechový pro Šermíka... 😀 Třeba jí na něj ještě naučim, je fakt krásnej a stál kilo 😠 😝

Míšo ty dřívější bejvaly hežčí, že jo?!? No ale pořád myslím lepší než z toho Kiku. 😝

Jo a náhodou - já tam koupila kilo hroznovýho vína a nádhenýho, ale pravda - musela jsem hooodně vybírat... 😖

Evi mejlů dorazilo dost, ale v jednom fotka byla, mám jí!!!!! 😎