Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
3. zář 2008

Peťo, tak to jsou defacto dobrý zprávy. Vím, že každý zašpinění a krvácení vyděsí, ale když ti tohle dr. řekne, tak to snad bude dobrý 🙂
Máte školku daleko? Davídek jde poprvý po prázdninách?

barag
3. zář 2008

už abysme překlenuly takový to nejkritičtější období viď? já na to čekám jak na smilování, nejprv strach ze srdíčka, pak strach z výsledků a pak už posunovat ručičky aspoň k nějakému 24 tt, i když Míša asi ne, protože ta půjde asi hají...ale jestli ti něco bude chybět do výbavy, tak určitě pomůžu, hlásím se jako dobrovolník, to už budu do tý doby nastudovaná 😀

už mám nastudovvaný tak trochu kočáry, pak se chystám na plíny a pak na oblečko a ty další věci, který budou nutný, tak kdyžtak volej s.o.s. Miško! 😀

barag
3. zář 2008

je vidět, že ten klidovej režim a prášky zabíraj, protože myslím v pondělí si psala, že se krvácení zase rozjelo a teď ťuk ťuk ťuk dobrý

tak kéž by to tak už vydrželo

menny
3. zář 2008

Jsem moc rada, za kazdou dobrou zpravu, po tom vsem
Davidka vodila do skolky mamka a Honza pro nej jezdi.
Je to ale komplikovany.
Zitra bych to chtela zvladnout sama. Mame skolku pomerne
daleko, ale jezdime autem

cipisek007
3. zář 2008

Barčo, já jsem se rozhodla, že to zalehnutí ve 24tt nebudu zas až tak hrotit. Jo, když mi nebude nejlíp, bolet břicho apod, tak samozřejmě se z postele nezvednu a budu mít na drátě doktorku, ale pokud mi bude jako doteď tak si neodpustím nějaký ten "výlet" k PC apod. Dyť bych se zbláznila.
Je fajn, že už mám většinu výbavičky doma, i jednorázový i látkový plínky máme doma. Postýlky máme doma, kočár koupenej a uskladněnej v Bejbycentru. To nejdůležitější co chybí jsou autosedačky a kombinézky na zimu a pak pár drobností. Ale děkuju za nabídku 😵 😵 Jsi zlatíčko!

cipisek007
3. zář 2008

Peťo, když ti ale nebude nejlíp, tak radši zůstaň doma, ju? 😉

Barčo a jaký období je podle tebe to nejkritičtější? Já osobně si myslím, že jakmile překročíš 16tt, tak už je malý riziko na nějaký problémy.

barag
3. zář 2008

🙂 já vím, že si většinu nakupovala, právě proto co ti řekli, ale člověk nikdy neví, jestli ještě na něco zapomněl, ačkoliv ty už teď máš pořadník vozičů a pomocníčků, tak asi nebude nouze o pomocníky při nějakým zapomentuým nákupü 😉

já se budu muset kouknout kde co v táboře je, tam jezdím už rok, a zatím vím, kde je nemocnice poliklinika a nádraží - fuj sem ostuda

menny
3. zář 2008

jo hajani pomaha. I ted se snazim moc nedelat,
vlastne domaci prace mam zakazany, zadny vareni, luxovani...
jen zatim maly prochazky aby si telo zvykalo na pohyb

Kocarek uz mam dokonce vybrany...tak rok
22.9. jdu do poradny, tak by uz mohlo byt videt pohlavi,
pokud teda neukaze prdku. Pak zacnu nakupovat.
Taky uz chci abych byla teda tak v 28tt a dusicce by se
zas ulevilo vic

cipisek007
3. zář 2008

Barí a jak jste vlastně tenkrát zvládli trasu nádraží-pol.jih na genetiku?
Já mám ještě seznámek napsanej, co chybí, ale jsou to fakt drobnosti. Příští týden se chystám na nakoupení trocha kosmetiky a autosedačky koupíme až tak někdy v říjnu. Pro jistotu, jestli budu muset ležet ve špitále. David v tom neumí chodit a tak musím s ním 🙂

cipisek007
3. zář 2008

Peťo, já se těším na velký UTZ k Čutkovi na příští pátek. Jsem strašně zvědavá, co ty naše miminka jsou 😀 David to vědět nechce, ale já jsem zvědavější čím dál tím víc. Navíc, když budu vědět, co to je a bude, tak si s nima začnu pořádně povídat. Zatím nevím jak na ně mám mluvit 😀 😀 I když o nich mluvím v mužským rodě, ale všimla jsem si, že doktorka na ně taky mluví jako na chlapy.

menny
3. zář 2008

no Baru jasna paka, ze budem nakupovat spolu. Ukazu ti,
kde co je 🙂 Jani taky bude jezdit do Tabora, tak si vsechny
budem uzivat nakupovani na mimisky..... parada

cipisek007
3. zář 2008

Zavřete oči, odcházím 😉

Krásný zbytek dne! 🙂

menny
3. zář 2008

Miso, kdyz se nebudu citit, tak budu hajat neboj
To ti verim, ze jsi natesena. Taky bych nevydrzela nevedet
do porodu co to bude.
Co mate za kocarek?

menny
3. zář 2008

tak papa Miso, hezky den 🙂

barag
3. zář 2008

no já bych taky asi u dvojčat obzvlášť nevydržela, když tě teď nalomila doktorka, že možná budou dvojvaječný 😀

teď by byla sranda, kdyby ti řekla, no jsou to dvě holky a pak se při porodu zjistilo, že stejnak ale nejsou jednovaječný 😀 ty dvojčata sou děsně napínavý 🙂

barag
3. zář 2008

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tak já sem to tehdá s těma dvěma srdíčkama vymázlejma ještě vyhrála, u nás v diskuzi bez varování vymázli jedný holce celý album a není sama, koukněte na to...

menny
3. zář 2008

Baru tak jsem na to koukala, to je peknej mazec...to je
fakt svi*arna

barag
3. zář 2008

já bych byla fakt smutná, když bych tam měla všechny údaje a nikde jinde je neměla napsaný...já bych ani přesně nevěděla co je banner nebo ticker a třeba ne schválně bych tam mohla nechat o jednu kravinu víc a najednou klik a vaše album neexistuje...jedno varování je docela málo nebo nevim...

teď sem byla fotit štěňata, jednu holku už máme zamluvenou, tak sem se snažila udělat roztomilé foto taky těm třem zbylým štěňatům a nějak se mi to nedaří, buď kňourá Berta a nechce mi ho půjčit (ale jinak si přes den klidně zdrhne a štěňata neřeší 😀 nebo než stihnu zaostřit, milé štěně už je fuč

a přitom roztomilý fotky fungujou, jedna paní zamluvila pro dědečka a babičku tu holku podle mě právě na základě roztomilé fotečky 😀

helik3
autor
3. zář 2008

ježíš to je zrovna sluninka??!! To snadne!!! Taky chvilku chodila do CB téma, krucinál, to je mi líto!!

Hele Barčo jak to jako myslí 2 netetové věci a víc nic?? co to jako je?? Co jim na tom vadí?? Já to nějak nechápu?? A vůbec si neumím představit to tam mít všechno vypsané den po dni a oni Ti to klídďo píďo jedním tahem smáznou??? To si dělají prdel, ne?? A ona ještě Sluninka tam píše, že na jejich varování reagovala a upravila to podle nich a stejně jí to smázli?? Jak je to do pr.ele možný???

Míšo-koukej si soupis pro dvojčátka nechat a předat Jani-za chvíli jí tu máme-tak ať pracně nemusí hledat 😀 😀

barag
3. zář 2008

no ona ji pak odepisovala adminka a prej že tam nechala nějaký tři tyhle tickery nebo bannery či jak se tomu říká, dobře, no tak maj smáznout ten banner ale celý album???? je to celkem debilita, v našem pokojíčku si dala jedna holčina tu práci a našla asi osm uplně debilních alb, který naprosto vůbec nevyhovujou, samý čoklové apod. já to jednu dobu taky měla a smázly mi to OK,beru to ale jí rovnou vymažou i věci související s těhotenstvím...

jo a u nás to bez varování dnes taky udělali jedné holčině u nás v pokojíku, ráno zapnula koníka a celé album v prd...

dobrý...

Helčo máš hezkou fotečku v albiku 😉

barag
3. zář 2008

holky my sme teď asi hodinu s manželem seděli u štěňátek a já se vždycky musim tak c¨hechtat, ty sou prostě ták srandovní, a každý je jiný. nejlepší sou holky- jedna je totální flegmatik, vypadá, jako by ji naše malá Bertička měla s bernardýnem, je veliká, vyžraná, má takovou vytahanou kůži a takový ty oči visící - ty povolený spodní víčka, je pořád v pohodě, nezˇakňourá - jen výjimečně.

druhá holka, tu si vybrali nějací staříci- zatím bohužel jediná zamluvená je strašně společenská, sotva měla rozlepený oči a už vrtěla ocáskem. jak sme tam u nich seděli, pořád se ökolo nás batolila, občas se jí uplně rozjeli nohy takže ležela jak žába na břiše a pořád na nás dorážela, ožižlávala nohavice nebo prsty a pořád chodila jak pešek okolo nás a vrtěla přitom chvostem.

pak světlej kluk, ten zase pořád brečí, vezmu ho do náruče a chlácholím přestane, položím ho, zase kňučí, ten teda bude smutnej, až mu páníci odejdou do práce 😎 ☹ 🙂

a poslední kluk je takový ťuťu, majinkej a hodňoučkej, naprosto nevinnej výraz, no ťuťu, mě bude po nich děsně smutno, ale Berta vydá za tři pejsky tak musej ¨pryč..teda doufám, že jim najdeme doma, máme tak ještě 5 tejdnů..

barag
3. zář 2008

já vám to musela napsat, protože ve mě uplně vyvolávaj mateřský sklony, sou to trumberkové 😵 😵 😵

helik3
autor
3. zář 2008

JÉ bARU TO ZNÁM, MY MĚLI CHOVNOU STANICI-TEDA MOJI rodče, takže já jsem "odkojená" na štěňátkách 😉 🙂 je o nádhery, viď?? A klik jich tedy máite?? A kolik už zamluvených??

Hele jukni mi Baru do Alba,mám tam too taky moc? Taky mámněco odebrat?? Nerada bych o něco přišla, dávám to tam ponocích 😀 by mě nasrali, teda 😀 Hlavně si to tam chystám všechno dopsat, zatím to mám jen na papíře, ale hodlám to celé přepsat do alba-tak teď nevím, abych pak nežasla, že nemám vůbec nic! ☹

barag
3. zář 2008

no radši si to pak zkopči do wordu

máme 4 - nakonec sme šli do redukce- to víš s bolavým srdcem...ale kdo stojí o voříšky..zatím je za ty tři týdny zamluvená jen jedna slečna, zrovna ta prdlá, s ní si teda staříci asi užijou 😀

barag
3. zář 2008

Heli já tomu uplně nerozumím, ale řekla bych že toho máš nad limit... myslím, že tím sou myšlené takový ty věci, který si někde stáhneš a pak zkopíruješ odkaz - tzn- to vyvíjející se miminko, ten kurzor, ty padající...co ti to tam padá, já sem uplně blbá... 😀 miminka? pak ten medvídek, napočítala sem myslím 6 věcí, ještě kouknu

barag
3. zář 2008

jo a pak ještě ten slovenskej text...

helik3
autor
3. zář 2008

ježíš no nekecej?? Co by mi tam potom zbylo 😀 😀 😀 😀 Kruci, jsem si to myslela, že to jsou tyhle voloviny 😀 😀 ale jsou pěkný, se mi jich nechce vzdát 😉

JJ, až to splodím, tk určitě to zkopčím do wordu-nikdy nevíš! 😉 🙂 Ale chudák Sluninka a ostatní, jsou to kreténi když to smáznou celé!

no tak aspoň jedna zatím zanluvená, to bude dobrý,m ještě máte chvilku čas-a kde je nabízíte?? Dalas někam inzerát??

barag
3. zář 2008

dala sem inzerát ale to už když se narodily, na nějakejch voříšek stránkách, jenže já kráva si to nedala do záložek a teď nevim, kam sem to jako psala, že? ...no a pak to pošlu kamarádům a ti to posílají s novejma aktualizovanejma fotkama zase svým kamarádum, ale to moc nezabírá...asi zase budu muset najít voříšek stránky a zdůraznitr, že jsou naše štěňata osobnosti a sou fakt k sežrání 🙂

helčo ono je to asi kv¨ůli kapacitě serveru, kvůli těm tvejm ptákovinám mi dycky dlouho trvá než mi to načte stránku 😀

helik3
autor
3. zář 2008

já vím, já vím Barčo-právě mi přišla IP, abych si to smazala 😠 hmm, škoda, je tot takový pěkný 😀 ☹ myslíš, že musím i toho půůááka?? 😉

helik3
autor
3. zář 2008

hmm škoda, jsem ho smazala omylem ☹ Tak teď už to snad je dle pravidel 😠 Ale není to takové veselé 😀 😀 😀