Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
15. pro 2008

Holky psala Míša.
Dostala zánět do prsa ☹ Měla zimnici a 39,4 horečku.
Dostala atb a tvarohový obklady. Musí odstříkávat.
Holčičky budou na noc u sestry.
Teda chudinka malá. To musí bolet. Takový trápení.
Psala jsem jí, ať se ozve až bude líp. Je vyřízená,
tak jí nechci otravovat. Tak až se ozve, dám vám vědět.
Snad to bude brzo dobrý

Já mám dnes fakt dobrej den. Nevim co dřív a do toho
nám upad vejfuk u auta 😠
No bezva, takhle před Vánocema. To zas bude darda. Bych se na to nejradši....
To jsme dali v říjnu za opravy auta skoro 13 tis.
Ty voe to je k vzteku ☹

menny
15. pro 2008

Kačko jak mám teda Matýska nalákat, aby se otočil???
Vysvětly mi co a jak. Prosím
Aspoň bych to zkusila.

straspytelka
15. pro 2008

Menny proč se jako opičíte po nás 😀 nám upadnul kus vejfuku nedávno a novej nás stál cca 8tis a když to dali na rampu, tak ještě to a to jako brzd. destičky a tak...no a 15tis v hajzlu 😒 Je to radost mít auto...co máte?My renďáka kombíka...člověk jen strká a strká prachy...no jak říkáme doma je to FRANCOUZKÁ PAST tyto auta 😝
Jů Kačko, taky tě to bolí jako mě, když se tam šprajcne? Jak říkáš, pěkně si umí už vydloubat svoje místo 😀

helik3
autor
16. pro 2008

ahojky kočičky,

práce, doma, povinnosti, cukroví, nestíhám, nesvačím, já to prostě nestačím 😀 😀 😀 😀

Menny ku.va to je pech s tím výfukem 😠 taky jsme ho kdysi kupovali na takovej s.áč seat ibizu asi za 8tis-dva díly 😠 😠 Když to slyším, tak jsem i někdy ráda za tu svojí stopětadvácu 😀 😀 😀 Náhradní díly za pár korun, manža s taťkou to zmáknou 😀 Ale zase ta bezpečnost, no 😠 😖 a někdy (nebo spíše dost často) si připadám jako idiot 😖 ☹ ve škůdce 😠 Menny super že kontrola dopadla na jedničku, mám z tebe radost 😉

To mě napadá, budeme příští rok shánět autí, nejraději tak v tom únoru, 2-4 roky staré, kombi, nafta. Nemáte někdo někde nějakého známého?? Nebo nevíte o něčem?? Straspy, jak říká můj manža, když řeknu že nějaký renault se mi líbí-prosim Tě, co bys čekala od auta, co má pí.u ve znaku 😀 😀 😀

Ježíš chudinka Míša, tak to jí nezávidím. každá co měla zánět v prsu říkala, že je to strašný-je to akorát tak náběh toho, že kojit nebude ☹ 😖

Hele Straspy takže cukr máš ok?? a fakt se to nesmí s ničím ředit?? Kámoška si nesla taky hořký čaj, jsem si myslela, že si ho taky vezmu 😅 hele a kolik toho je? Půl litru kentusu?? 😅

Káčo tak bomba, že se Ti prdolka otočil 😉 máš asi nějaký schopnosti, kdyžtak zajedu kdybych měla problém 😀 😀 😀 Jo jinak jsem se včera přihlásila na kurz do Bříška 😉 a ¨kdy mi asi tak dají vědět kdy to začíná? Abych věděla kdy s tím mám počítat asi tak, když rodím v dubnu 😉

Co Moni?? Ještě 2v1?? Čekám na zprávy 😉 Já vím, že se Ti to asi zase nehodí, ale měla bys to přehodnotit, jestli chcete být na Vánoce už doma a každý zvlášť 😀 😀 😀 😀 Co ta druhá košile, máš ji?? 😀 😀

Co Evi?? jak se vede? Všechno v pořádku??

Jeslti jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a hned to napravím 😉

helik3
autor
16. pro 2008

jo ještě mě napadá, chtěla jsem se zeptat Káči, hele to brnění na těch bradavkách máte všechny stejné?? Jakože Vám na tom kurzu doporučili každé něco jiného nebo všem stejné krunýře?? 😀 😀 😀

Takhle mám kozy jako hrom a ještě s tímhle, hmmm, to zase bude něco 😀 😀 😀 Ä jak si vydržela nedéle je tam mít?? To nasazuješ každý den?

menny
16. pro 2008

dobré ráno
😀 😀 sin mě Helčo pobavila. Prý co čekat od auta, co má pí.u ve znaku 😀
Máme Opla. Tak jsem yvědavá, co to bude stát. Nejlíp, kdyby šel ten šmejdskej výfuk navařit, aby
chvilku ještě vydržel, ale upadnul, panž ureznul, takžer pochybuju, že se bude vařit.
Nám ta naše holka oplácká pěkně komplikuje Vánoce...hlavně jejich rozpočet 😠
Co se týče auta, se ti můžu zeptat. Ještě ale jakej chcete obsah??
Třeba my máme nafťáka 1,7 takže málo žere, ale zas je holka línější.
No žádnej závoďák, ale stejně já konkrétně jezdim max 120, takže mě to netrápí.
Hele mě napadlo, ty už v práci pomalu finišuješ co??
To bude parádička, klídeček 🙂
Jo a ty pujdeš na cukr nejšpíš k nám viď?
Tak v tom případě ti to do čaje nedaj, ale zas ti toho nedaj celej 0,5l a je to celkem
snesitelný , panž ti to daj dost studený.
Doporučuju to udělat max na 3 zátahy. Jedna holka to tam usrkávala a pak si nadávala, že kdyby to
do sebe kopla jako ostatní, tak by to bylo lepší.
Přídeš tam na lačno, vemou ti krev....pak ten kentus...až to vyžunkneš, sedneš do čekárny, kde budeš
2 hoďky a nesmíš odejít, nesmíš po tu dobu nic jíst, pít ani jen žvejkat...pak další krev a domu.
Výsledky pošlou druhý den k tvýmu dr.

Míši je mi moc líto a doufám, že se z toho dostane a mlíko bude.
Sunar na 2 dětičky...nic levnýho.
Držim jí moc palečky. Snad brzo napíše, že je to ok.

No taky sem myslela na Monču. Hele koukej už jít rodit. Se ti to nebude hodit nikdy
😀 😀

helik3
autor
16. pro 2008

nazdárek, to jsem ráda, že aspoň někdo je na příjmu, když mám zrovna já chvilku času 😉 😉

No Menny, takže renault je prostě u nás vyloučený 😀 😀 😀 Předsatvu autí co bysme rádi pošlu do IP

Hele myslíš že budu muset do Tábora kvůli tomu, jo?? Já mámpocit ,že to dělaj i tady v Sobíku 😉 BNo máš pravdu, že je lepšíé to tam asi kompnout co nejrychleji, udělám to tak, snad nevrhnu 😀 😀 😀 A už jsem byla od kámošky varována, že se jí udělalo strašně zle, tak se chtěla projít a ani omylem-zákaz, musíš tam furt být-tak alespoň si koupím nějakej časák nebo vezmu knížku 😉 U nás je to blbý, že prý je to v čekárně, kde jsou i jiná oddělení a prý je to tam samý důchodce-nic proti nim, ale čichat je dvě hodiny nemusim-doufám, že budu mít pořád takovou rýmu jako teď 😀 😀 😀 😀 protože jinak cítím jak honící pes 😀 😀

Míša nepíše, tak je asi celá 😀 😀 ještě 😀 😀

No nefinišuju, teda pro tento rok jo, ještě třikrát vstanu 😀 😀 ale po Novym roce tu budu do 20. nebo 23. ale pak ani ťuk 😀 😀 už se těším moooc, bych taky měla začít shánět výbavu a podobně asi, ne??? 😀 😀 😀 A mám spoustu dotazů, ale žádný čas to řešit, chjo 😠 No a taky dělám daně, takže únor bude ve znamení sehnat auto, udělat všem daně-naštěstí mám jenom 3 lidičky, pracovat z domova, udělat nějakou tu výbavu a uklidit takový ty "zanesený" skříně a možný odkladný místa, dodělat domalovat pokojíček,ufufuf, už teď je mi blbě, jeslti jsem neměla začít hned jak jsem zjistila že jsem v tom 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
16. pro 2008

jooo a musím se pochlubit, že mám skoro napečeno, dneska a zítr to po práci dorazím a vyšvihla jsem manžovi i překvápko-medový trubičky 😀 😀 který se mi ještě nikdy nepovedly-se divím, že jsem do nich ještě šla 😀 a to manža ani nepřemlouval, dkyž viděl předloni a loni ten vztek 😀 😀 Ale včera nebyl doma, dneska taky nebude tak to doplnim a bude mít překvápko 😉 😉

jinak mám pracny, linecké, kokosky, vanilkové rohlíčky, habešské koule, ty trubičky-dneska naplním,laskonky (ty teda koupené, jenom vlastní krém) bude ještě kynuté a rafaelo 😉 Všeho jenom po trošičkách, takže v klídečku 😉 😉 pohodičká, žádnej štréééés 😀 😀 dárky mám všechny, čekám jen na kalendář od happy fota, když nepřijde, no tak přijde pak 😀 😀 je pro mě a manžu-pro manžu teda překvápko, ale tak překvapení není nikdy dost 😀 😀 😀

menny
16. pro 2008

Asi si chtěla napsat, že je Monča v celku 🙂
(napsalas Míša)
Ty bláho takovýho cukroví. To já mám jen sežraný perníčky...takže
nemám nic 😀
Hele jestli to dělaj v Sobíku netušim, ale je to možný, ale tu krev by pak
asi posílali do Tábora.
Jinak já se ještě válim v posteli, jak nemáme pojízdný auto, tak
Dádu do školky ved manža.
No ale pomalu se budu muset jít zkulturnit, teď šel ještě do servisu, zeptat se co a jak.
Až dorazí domu jdem koupit stromeček.

menny
16. pro 2008

Jé já myslela, že tak max. 14 dní v lednu a balíš to. A ty je tam budeš votravovat skoro
celej leden 😀 😀

helik3
autor
16. pro 2008

no jo, znáš to. 14 dní v lednu, nastupujeme 5.1., no a jako na potvoru máme audit DNW 19. a 20.1-to je to další pondělí a úterý kdy jsem chtěla být už doma-no a já zodpovídám za nějakou část, ale nemůžu to na někoho hodit hned když netuší o co jde-až si tu určitou část budou pak kolegyně zpravovat místo mě, ať si to pak před auditorem zodpovídají, ale to by bylo unfair to na ně takhle nečekaně hodit. No ale je možný že už 21.1 půjdu marodit, takže třeba to natáhnu od plánu fakticky jen o dva dny 😉 😉 Ale asi si vyrobím metr a začnu stříhat 😀 😀 Z domova to bude pohůdka, už se těším-vstanu kdy chci, budu si dělat v klídečku, všechno zvládnu 😀 😉

No jasně že Monča, jsem už z těch holek celá paf 😀 😀

hele Menny a přišlo Vám už to lehátko?? Volalas tam?? Prudilas tam?? 😀 😀 😀 A vůbec mi neříkej, že se válíš ješt v posteli, jsem od šesti nanohou ☹ 😠 😀

kacena00
16. pro 2008

ahoj holky!!!

teda to je na prd s tou Míšou...ale já měla kamarádky který i po tom kojily, spíš aby se nenervila, to je taky dobrej blokátor kojení a v kombinaci s tím zánětem 😖 no snad to dobře dopadne...

menny on tam má ten prcek ještě dost místa, takže už je zase jak chce, ještě sem si neprošahávala břuch, ale cítím, že je na uhlopříčku 😀 mě neco posílala kamarádka, já sem využila toho když byl naštorc a lehla sem si na boík, kde má hlavu, protože mi bylo jasný, že ho to bude děsně prudit, a pomalu neochotně se trochu sesunul, pak sem klekla na všech¨ny čtyři a prodejchala si břicho, aby se mi uvolnilo a aby teda měl prostro na pohyb a ¨pak sem sebou zase plácla na bok, no a nějak se mi tam převrátil, ale moc dlouho mu to pacholkovi nevydrželo a do hodiny byl zase na uhlopříčku, napravo od pupku tvrdá boule asi zadek nebo záda, no dělá si co chce, ale já se utěšuju tím, že ještě máme čas 😉

jinak ti pošlu to, co poslala ta kamarádka a pak asi jestli nebude ještě ani v 32 tt a já budu podle UZ stopro vědět jak tam je naskládanej, tak začnu svítit baterkou

vejfuk my máme v pohotovostní poloze pod zadníma sedadlama, že mi jako před chvilkou upadnul 😀 naštěstí nám upadnul tak, že to ani moc neřve, upadnula větší část tý trubičky a ta vana tam je, tak na to zatim sejříme 😝

jinak myslím, že většina z kurzu zůstala bez krunýřů a nám co je doporučila, tak řekla, že lepší prej sou od medely, že holky řikaly že nejsou tak vidět, že ty od aventu prej vidět sou víc, ale mě přijdou stejný, tak nevim...
myslím, že je to jedno, teď sem o víkendu nebyla doma, tak sem je s sebou netáhla, takže sem to zatim měla jen jednou na hodinu, ony si na to asi prsa musej zvyknout, bohužel není česky psanej návod, ale z toho anglickýho sem vydedukovala, že se to má postupně ten čas navyšovat a z jedný hodiny se máš dostat na 8 hodin denně, tak si je jdu asi vrznout 😀

kacena00
16. pro 2008

jo ta voda s cukrem, já byla ve špitále a pěkn mě to rpudilo, že sem si to nezařídila na poliklinice, protože tam ty těhule mám pocit nedržej - když sem tam šla na Hcg na začátku 😀 tak tam ty těhule byly a pak odcházely, takže já netušila že tam budu muset tvrdnout...bych si bývala došla číhnout např. do bazárku a tak

a¨může se to zapít lokem studený vody , já si jí přinesla i s ledem aby to vydrželo studený a na konci si jeden lok dala, ona nám taky nabízela a já si dala ze svýho

jdu asi mazat linecky, měly by mi přijet podlaháři, tak tu na ně čekám a nejedu kvlůli nim na nákup a oni si takhle zdržujou, mě to štve, tak jdu aspoň na linecký a marmošku

helik3
autor
16. pro 2008

lokem studený vody, jo?? no tak to není moc 😝

budou podlahy?? A jakýpak??? 😉

no linecký mám takový spíš pro ty co chtějí být krásní-dva plechy letěly rovnou do koše, zbytek se pokusím promazat hoodně,a by se to proleželo a změklo 😅

no o svícení baterkou jsem slyšela 😀 ale vy jste přede mnou, tak kdyby něco, poradíte osvědčené metody 😀 😀 😀

menny
16. pro 2008

Kačko no já nevim, Davídek se taky neotočil, takže si myslim,
že Matýsek zůstane taky prdkou dolu.
Jo a já byla na poliklinice a tam dřepíš celý 2h a je to v suterénu
takže vzduch na padnuti

Jéé musim letět do servisu dopíšu to pak.
Se omlouvám

helik3
autor
16. pro 2008

no z toho mám největší strach, že omdlím-mám někdy takový stavy z vyvětranýho a smradlavýho prostředí, což u nás na poliklinice třeba s dvaceti důchodci fakticky bude. Možná mě to straší víc než celá ta glukoza nebo co to je za sajrajt 😠 😉

To bude prdel, až jim to tam pěkně vyvětrám, jak se jim to nebude líbit, grr, to ještě bude román 😀 😀 Hlavně vlastně ani ještě nevím kdy tam půjdu, jdu v 25+2tt na kont¨rolu na gyndu, tak pak mi asi dá doporučenku??!!

helik3
autor
16. pro 2008

hele jukněte na

http://www2.nivea.cz/rp6/index.php?mid=2&target...

máte-li zvukovku uslyšíte co slyší VAše dítě při mluvení, v tichu a při puštěné hudbě 😉 Je to zajímavé, je třeba na něj mluvit a mluvit a mluvit, hlavně žádný stresy a křičení 😉

kacena00
16. pro 2008

heli když okopčím celej ten odkaz tak to nefungíruje...

mon73
16. pro 2008

ahojky 🙂
Tak ještě jsem v celku, nebojte. Dneska sem byla ještě doplnit razítko do průkajdy od obvoďáka. Musela sem i na EKG. A už sem se byla zapsat do porodnice a světe (Helčo 😀 ) div se,mám i druhou košili. 😉 Dneska dodělám perníčky a můžu jet. 😀 Jó ještě mi chybí matrace, musim jí objednat. Znáte kovářova kobyla....

mon73
16. pro 2008

Zánět je prevít, taky sem ho měla, ale trvaroh pomoh, tak snad bude Míša v poho. 39,4, fíha, já umírám při 37,2 😅

A o autě mi nemluvte. Ta naše Felda taky dosluhuje, a to ještě nevim, jestli tam dám kočár. Radši sme to ještě nezkoušeli. 😀

kacena00
16. pro 2008

koukám, že většina z nás tu má vopravdu fára!!!

mončo já sem na tom s teplotama nějak podobně..takže mi jí je strašně líto, v týhle teplotě+ už nejsem schopná ani pít, ani chodit na záchod..no chudák.

tak a když sme se bavily o těch polohách mimča, tak hlásím že ta potvorka se mi zase vzpíčila mezi pravou a levou stranou břicha a je to pěkně nepohodlný, uf, dobrý je na tom jen to, že mu krásně nahmatám zádíčka a hlavičku, tak ho můžu hladit, ale mě to teda příjemný není, no, snad si zase udělá kutulů aspoň na uhlopříčku 😀

holky jdu na to cukroví, zdržela sem se s dělníkama, nákupem, spořkou, poštou, vařením atd. tak zatim pa a helčo ten odkaz by mě moc zajímal, ale jde mi otevřít jen první třetina a nevim, je tam nějaká péče s niveou, pohlednice vývoj v roce ale to o čenm píšeš sem nějak nenašla, a zajímalo by ěm to mooooooooooooooc

helik3
autor
16. pro 2008

no taky mi to nešlo, nechápu proč se to kopíruje tak debilně, okopíruj jenom tu druhou část odkazu od toho http jak je zatím znamínkem, to zkusím...

http://www2.nivea.cz/rp6/index.php?mid=2&target...

Teď by to mělo fungovat, nechápu, že když jsi přímo na těch stránkách a stáhneš to, tak to nefachá 😠

No my tady dát dohromady ty naše auta, tak si můžeme založit nee autobazar, ale vrakárnu 😀 😀 😀 a někde už bysme byly zralé i na zápis k veteránům 😀 😀 😀

Já teploty zvládám dobře, když já mám 38,5 tak ještě manžovi vařím čaj a to on má 37,2 hehe 😀 😀

Hezký Moni, hezký, takže d¨ruhá košile, si jednička 😉 😉

helik3
autor
16. pro 2008

hele takovej-pro vás asi hloupej dotaz- v porodce oblečení na mimíse je erární nebo to co si tam vy na něj donesete?? A třeba zavinovačka atak?

helik3
autor
16. pro 2008

no to snad není pravda, teď na ten odkaz koukám a je tam zase celej, se picnu, grrr 😠 😠

Hele okopči jenom to až od druhé řady za tím znaménkem větší-zkopíruj to od toho http. FAkt to stojí za to 😉

mon73
16. pro 2008

Tak sem byla na chvíli ještě v práci. Uf
Heli, u nás pučujou na mimčo vše, jen pleny dostaneš asi 4, tak ty si beru s sebou. Jinak oblečky přinese manža, až pudem domu. Ale nevim jak je to jinde.
No a změřila sem si můj sexi kotníček 28 cm.

menny
16. pro 2008

Holky tý jo bych se poslední dobou potřebovala
rozdvojit.Začalo mě dosti bolet pupíček, takže prdim na vše a jdu
se natáhnout. Práce neuteče...počká...škoda 😒

Jinak výfuk za 400 přivařen, jupí
Neradi bysme teď dávali 5 tisic za nový.
Snad tohle pár měsíců vydrží
Taky umírám, když mám jen zvýšenou teplotu.
Teplotky nemívám a když už tak jsem fakt na umření.
Míšu obdivuju. Je to silná holka
Dnes jsem uplatnila slevu v ditě a koupila supr čupr
matraci z pur. pěny a kokosovýho vlákna. To si bude Matýsek
lebedit 🙂

Moni tak super, že už sis udělala čas na porod 😀

kacena00
16. pro 2008

helí, tak sem koukala na tu nástěnku a váš kurz začíná 6.ledna, tak počítám že ti brzy dojde sms 😉

čas pokud se to nezměnilo je mezi 15-18.hodinou

jo a s¨tím odkazem- zkopčím to od http a pokaď? až po konjec? jdu to zkusit

kacena00
16. pro 2008

jé tak to sem si myslela že třeba z tý hudby toho slyší víc nebo jako výrazněji člověče..ale jinak je fakt že tamteda šrumec má..to je to mimčo velkej šikula, když pak dokáže poznat hlas mámy a táty v tomhle hluku 😉

no nic holky, hola práce volá, pusiky zítra

straspytelka
17. pro 2008

Ahoj holky, tak s tím znakem na autě jsem se tu tlemila jak pominutá 😀 😀 je to vlastně holej fakt 😀 😝
S tím cukrem se mě tad někdo ptal...jo cukr mi dopadl dobře, tady v JH to říkají a dávají papír s výsledkama po tom druhým odběru.U nás je to tak, že přídeš, vezmou ampulku krve, 30mintu čekách na výsledek, pak podle výsledku ti namíchají tolik sladkýcho, co maj asi podle nějakých tabulek, snažíš se to rychle vypít 😀 a pak na dvě hodiny můžeš buď zůstat, nebo odejít, já jela s manželem domu, bylo tam vydejcháno, spousta lidí...tak jsme trpěla pak doma, lehla jsem si a usnula, pořád se mi to jako vracelo a já krkala a škytala a motýlek pak taky 😀 no a pak zase vezmou krev, zase 30 minut čekáš, no a potom ti řeknou dobrý-špatný a výsledek na papíře pro drgyn.Já jdu na KO v pátek tak jí to dám...měla jsem před tím sladkým hodnotu 4,7 norma je od3,6-5,5 tak dobrý, no a po tom blivajzu 6,8 a norma je 7,6 😉
Jdu dneska do města, ale vůbec se mi nechce, je tam hnusně...potřebuju si vyřídit tu slevovou kartu v DM a koupit tchánovi k vánocům trenýrky, nosí takoví ty s tou kapsičkou.... 😀 ty dědečkovský 😝 a chtěl je tak je dostane...a něco tchyni, asi nějakej ubrus, nebo nevim....

straspytelka
17. pro 2008

Tak nakonec jsem ještě furt doma 😖 Napsala jsem pohledy k vánocům, osprchovala se, umyla vlasy, teď obědvám křupinky s mlíkem 😀 Půjdu manželovi naproti do práce a pak zajdeme do města.Slevovou kartu jsem si zařídila po netu 😅 teda jsem táááááááák líná šmankote, co já budu pak s prckem dělat 😀
Myslím na Míšu, snad se jí prsíčka brzo zahojí a ten blbej zánět ustoupí aby mohli holky domu 😉 Holky stejně je to sranda jak máme ty tt po sobě...jsem zvědavá, kdo tu porodnicovou vln načne 😀