Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

kacena00
8. únor 2009

pche, já sem kvůli tomu jako malá už chodila na urologii aby mě vyšetřili - mořák normální velikosti a dál se na mě vybodli, si myslím spíš že mám na prdlačku svěrače a dycky mi tam zbyde víc než je normoš a tak čurám jak koroptvice, dvacet hodin? to bych se fakt po...

hele jak je to s autosedajdou? včera sme ji tam rvali a všelijak naklápěly a chápu, že pásy musej bejt nadoraz ale mě přišlo že tak cenťák dva chybí, protože nám to tam fakt nešlo dát..

kacena00
8. únor 2009

aha, tak se ptám tý pravý 😀 no já z toho včera málem zešedivěla a nakonec sem u toho Michala nechala samotnýho, mě to děsně unavovalo po tý půlhodině boje, taky se budeme muset zaučit od kámošů

helenko a že bych tě nechala svýmu osudu, abys mohla objednávat výbavičku? ještě že ten netik je

menny
8. únor 2009

Evi, když nám bude s Matýskem dobře, tak budu
strašně šťastná, kdybys přjela 😵 !!!!!!!
Seš tak moc hodná, mě to dojalo!!!
Přístup k netu mít budu. Doma píšu z telefonu
přes wifinu. Nevim jestli maj wifi připojení v nemocnici,
ale mám i nějajej tarif na data zdarma. Ptala jsem se manži
a když budu jen brouzdat po netu a nebudu stahovat, tak
mi ten tarif bude bohatě stačit.
Tak doma se vám to rýsuje. To je pěkný 🙂
Ještě popostrčit taťku s postýlkou 😉
Co návštěva?

Jájo to čuraní v noci je k vzteku. Většinou pak nemůžu zabrat.
Ono to fakt pak na chvíli ustoupí ale ke konci těhu to bude nejspíš zas.
U mě teda jo.
Jsem ráda, že ti je líp.

Tady holky taky chumelí 😖
To je vopruz. Potřebuju do porodky aby svítilo slunko

helik3
autor
8. únor 2009

a dali jste to tam nakonec?? Nebo ne?? A myslíš, že bys to tam dokázala dát sama??? Protože ty to budeš muset umět nandat sama nejčastěji!!

My teď řešíme jak deaktivovat airbag spolujezdce-když tam chci mít autosedajdu-to auto to má mít, ale ten prodejce ho nenašel 😀 😀 a my taky ne, tak musíme někam do servisu čico-jen se děsím, že to třeba nebude mít-i když je to napsané a já budu muset mimíse vozit vzadu 😖

helik3
autor
8. únor 2009

Ahoj Menny, tak jak před "bojem"??

menny
8. únor 2009

Jé Helča 🙂
Já tu zprávu měla už pěkně dlouho rozepsanou
a teď koukám, že seš tu 🙂
Nazdar ženská!!! Tebe v tý práci nenechaj v klidu.
Už si 31tt tý jo
Jak to jde?
Super, nový autíko, co máte?
Koukám, že se budeš muset vrhnout na pořádný nákupy
A co jména, máte vybráno?
Rodit budu v Táboře, doufám tedy, že je na to napsanej můj dr.
Se musim zítra ujistit
Poslední 2 dny 2v1, až je mi z toho smutno

Kačí, autosedačku jsme do auta nezkoušeli, snad problém nebude.
S Davídkem jsme vajíčko neměli..,nebylo auto

menny
8. únor 2009

Před bojem...no pocity všeljaký.
Hlavně strach. Už aby bylo po

kacena00
8. únor 2009

mě se ženský kousnul net....

aha, no já ještě vysonduju ve vedlejší diskuzi, protože včera sem z toho byla teda nadšená, ale michal to nakonec dokázal, no oni sou ty chlapy šikovný, jen mě právě děsí to, že to pak budu muset zvládat sama

jenže já nebudu mít ani auto, tak o co jde 😖

menny taky budeme posouvat hodinky s tebou, aby už bylo po 😉

helik3
autor
8. únor 2009

no Menny, jde to dře to! Práce moc, na nic čas.... No ale musíme se tomu postavit čelem, ne??? 😉

Jména nemáme-nejsme schopni se dohodnout 😠 Autíko jsme pořídili dvouletýho forda c-maxe a jsme pořádně od včerejška pyšní 😉 😉

Takže Tábor, jo?? Super, kdby bylo třeba a chtělas můžeme zajet, ale jenom jak se budeš cítit a jaká bude chuť 😉 Všechno bude dobrý, uvidíš, neboj, mysli pozitivně!!!! 😉

Kačko jakto že nebudeš mít auto?? Jakože s ním bude Míchal v práci??? Já myslela, že budeš mobilní...

mon73
8. únor 2009

ahojky 😉
Tak sem se sem dostala až dneska. Ale koukám, vše při starém, Meník pořád vcelku. Tak to je dobře.
Kačko, je mi jasný, že víte jak se to tam poutá, jen vám to nejde, ale třeba to pomůže. http://www.ibesip.cz/119_Nejmensi-deti
Já mám autosedačku s tou základnou, která je připoutaná, a sedačku do ní cvaknu a přehodim přes ní jen ten ramení pás.

kacena00
8. únor 2009

Mončo tak ta základna ten autofix by se mi taky líbil, páč sem zjistila že sem asi vemeno, dík za odkaz, pak to ukážu i Míšovi, snad se to nějak naučíme, dík moc.

Helí no já nevim, jak to s tím autem bude..jestli se toho Michalovi rozjede víc, tak ho bude potřebovat na nějaký služebky a může se stát že ho ze dne na den s něčím pošle šéf, ale to asi šéfovi cinknu, že když je to ze dne na den a já budu muset např. k doktorovi, ať mu půjčí svoje nebo mě odveze on 😀

mon73
8. únor 2009

Ahoj Heli 🙂 😉 zak konečně si dorazila. už sem se bála, že se objevíš až s fotkou mimča. 😀 A jinak všechno ok? Koukám, že s tou přípravou si na tom podobně jako já. A to ses mi pořád smála, že mám čas 😉 Hm, a nový autíčko, a dokonce i topí 😀 😀 😀 to je luxus 😀
A jaký jmena zatim přicházejí v úvahu? Napiš seznam. Vy to máte ještě o to těžší, že musíte vybírat pro kluka i holku.

mon73
8. únor 2009

Neboj Kačko, taky sme s tim poprvý trochu zápasili. pak to pude jak po másle. To chce cvik 😉

helik3
autor
8. únor 2009

nazdáárek Moni, ty budeš moje spása v nakupování a vybírání-ty už máš prcka zmáknutýho a hlavně se vyznáš 😉

Vše ok, díky za optávní, dofuám že u Vás taky, že malej roste jako z vody, co?? Musím Ti juknout do alba jeslti tam nemáš něo nového 😉

Jména holčičí: Karolína-moje vytoužené, manželovo zavrhnuté 😠 Magdalena, Veronika, Gabriela možná
Jména klučičí: Vojtěch, Matěj, Vít, Toník

No a eď si vyber 😀 😀 😀 Když se o tom začneme bavit, stejně skončíme u dohadů nad karolínou 😉 😀 Teď mi má známá, co dělá knihovnici. poslat eznam jmen a jejich význam apod. Tak jsem zvědavá, ještě chvilku vydržím bojovat za Karolínku, ale nevidím to dobře, znám manžu jako svý boty, takovejhe výraz a přístup přes to nejede-bohužel-vlak 😀 😠 😀

helik3
autor
8. únor 2009

Hehe Moni jeslti to takhle půjde dál-což tenhle týden tak taky vypadá, páce mám dost-dokonce musím něco připravit už na zítřek, takže odpoledne je vystaráno 😠 tak budu v poodnici v eráru 😀 😀 😀 jsem se Ti tlemila a nakonec budu v zelenym nebo v oranžovym já 😀 😀 😀 😀

helik3
autor
8. únor 2009

Moni ten je krááásnej 😵 😵 😵 nejlepší je ta fotka: už se na to nemůžu dívat 😀 😀 😀 😀 a v tom adidasu vypadá starší než je 😀 😀 ale je náádhernej 😉

mon73
8. únor 2009

No, Heli, oranžový košilky už u nás zrušili. Byly jen bílý 😉
No seš na tom s prací stejně. Já tam byla ještě v den co sem nastupovala do porodky. Holt se to bez nás neobejde, viď 😉
Veronika se mi taky líbí, ale máme ji už v příbuzenstvu a Gabča taky byla jeden čas na seznamu. Matěje taky máme, ten bude zrovna dneska vozit Tobiho.

helik3
autor
8. únor 2009

hehe, díky za uklidnění, tady v Táboře je to nový, tak třeba budu nakonec v bílém 😀 😀 😀

Jdu dodělat oběd, dělám rajsou a plněné papriky. Mějte se fajn, možná se k večeru ukážu, mám nějakou práci na PC 😉 😉

menny
8. únor 2009

Tu chvilku nejsem a tady je tak živo. Peru
už třetí pračku...aby kluci měli co na sebe až budu
ve špitálu. Taky jsem zjistila, že má Dáda bundu jak čuník,
tak aby u našich nedělal ostudu.

Helčo Matěje a Vojtu jsem chtěla já. Vojta mi byl manžou rezolutně
zamít ( taky přes to nejel vlak) a na Matěje mám termín (24.2.) i když teď
jdu rodit o 14 dní dřív, tak stejně nechci aby slavil svátek a narozky takhle po sobě.
A Veronika jsem měla bejt já, ale pak to naši změnili

Moni stále se držim a doufám, že do úterý vydržíme

menny
8. únor 2009

Myslim, že košilky tu jsou bílý 🙂

menny
8. únor 2009

Kačko, to je pěkně blbý, že budeš často bez auta,
s tebou počítám na to kočárkování

petreva
8. únor 2009

Tak návštěva je pryč...jdem se vyvětrat...
HELI, jéééé nazdar!!!! To jste na tom jako my...jméno nemáme a chuděrka ho dostane asi až cestou do porodnice. A kočárek máte teda MUTSY? A jaký, jsem děsně zvědavá!!! Hlavně, že je ti dobře.
BARU, to je portál, ze kterého byl jeden tvůj odkaz 😅 tak jsem popátrala a celkově to tam vyšlo finanč. asi nejlépe. Najdu objednávku a písnu, co jsme pořídili.
KACKO, tak já zatím se sedajdou neporadím...ještě ji doma nemáme...snad se vám to nějak podaří.
MONI, tebe samo taky moc zdravím!!! Jů jak bych už chtěla muchlat broučka v náručí jako ty 😵 jenještě nezbytnost- porodit 😅

Hele holky, mě se zdá půl litru maliníku moc!!! V diskusi jsem kdysi četla, že 1xdenně od 34týdne-ukončeného a od 36tt 2-3xdenně. No nevim...ty jo, tak mě se..to břicho!! Nevím jak si pomoct, lněný sem. nepomáhá, psylium po tom zvracim, acidof. mléka piju každý den, a navíc včera jsem měla i Lactulozu a nic...jen se mi to tam honí a bolí...už zase fňukám, což? Tak raděj jdu ven, třeba se hejbnou...no moc na to nevsázím, protože jsem už i cvičila a nic...

dadunka
8. únor 2009

Ahoj holky,
díky za info o utz ve 20tt, to jsem ráda, že se za něj neplatí, těším se na něj moc!
Peťo, mně je to opravdu jedno co to bude, přeju si jen zdravý štastný miminečko. Možná při dalších dítkách už budu mít přání o pohlaví míma. Děti bych chtěla 3 a z nich alespoň jednoho kluka a jednu holku. Už se ti to blíží co, budeš mít v nemocnici internet? Jinak je fajn, že jste to vydrželi až do 38 týdne!

Jéé Helča, nazdar ty světoběžnice, to jsem ráda, že jsi sem taky zabruslila a doufám, že teď tu budeš častěji!

jana.cb
8. únor 2009

Menníku ty hlavne koukej psat co a jak se deje at to vime jasny 😉 a kdy mame drzet palecky vsechny u nas a kdy gratulovat 😉

jana.cb
8. únor 2009

JInak zdravim Moncu Barcu Helcu Evíka a Petíka 😉

achalteke
8. únor 2009

Meníku, nevím jestli se ještě teď tady na koníkovy setkáme do tvého rozdvojení, páč si chci dát od něj trochu oraz, takže bych ti tímto chtěla popřát ať vše proběhne v tom nejlepším možném pořádku. Matoušek ať je krásný a co nejzdravější miminko a ty ať porod zvládneš a je ti dobře a moc tě to nebolí. Budu na vás moc moc moc myslet a strašně se těším až nám Matouška ukážeš. Meníku, ze srdce ti přeju obrovskou náruč štěstí a lásky 😵 !!!!!!

menny
8. únor 2009

Jáji, jestli tu ještě seš. IP

Holky mám toho dnes moc. Připravuju, poklízim
Neumim nechat neuklizeno, když budu dýl mimo domov.
Jinak depka dorazila naplno ☹
Je mi hrozně smutno a hrozně se bojim.
Modlim se za dobrý konec a pro Matouška, za dobrý začátek!!!!

petreva
8. únor 2009

Tak holky, jdu jen pozdravit....
MENNY nevím, jestli se ráno stavíš, ale možná ještě večer či v noci. Proto jsem ti chtěla popřát moc moc štěstí, a ta poslední věta, kterou jsi napsala je natolik výstižná, že nemám co dodat, je se pod ní podepsat. Budu na telefonu, tak klíďo napiš sms...posílám moře síly!! Teď ji trochu oželim, abys měla dost pro svůj boj, kterého se z pochopitelných důvodů bojíš...ale my všichni jsme s tebou, miminku jsem taky řekla, že se zachvíli narodí jedný moc hodný tetce krásnej klučina a že jí musíme držet palce!!!
Dobrou...

A všem ostatním taky přeju moc moc zdraví...holky fakt vám přeju, aby vám bylo dobře...mě není tak si říkám, jaké to musí být hezký a celé těhu natěšený, když nejsou žádné velké potíže nebo komplikace...tak se všichni drže a hladím miminka ať nechají maminy vychrupkat.

menny
9. únor 2009

Ahoj holky
Tak jako mazec!!!!!!
To, že jsem na dnešek spala 3h je naproti ostatnímu jen detail.
Ráno jsem začala špinit
Pak skoro hodinu jsem čekala u příjmu, na to mě po monitoru
doktorka vyšetřila s tim, že se nám to pomalu rozjíždí, tak jako,
že uvidíme jestli do zítřka vydržim ☹
Dyžtak by se to muselo provést dnes.
Pak mi bylo zděleno, že na porodnici neni místo, takže ležim
ve starý budově na gyndě a ke všemu na pooperačnim s jednou pani
po císaři a se dvěma starýma bábama.
Malýho mi sem budou nosit jen na kojení.
Nemám tu ani televizi a pokud někoho přivezou a bude tu na přístrojích,
budu muset vypnout telefon.
Sprchy samozřejmě společný.
Návštěvy asi na 15 min.
Takže totální mazec!!!!
Bulim tu a je mi z toho tady na nic!!!

Kačko si tu????
Návštěvy pak asi až jestli mě převezou na porodnici
nebo na normální pokoj! Tady to moc nejde a musim ležet aby sem
vydržela do zítra.
No ten stres mi nepřidá ☹

No jako je to tu mazec,

helik3
autor
9. únor 2009

ahojky,

teď jsem nakoukla. Menny to snad není pravda!!! Bože můj, ty si to fakt musíš "vyžrat" od začátku až do konce!!! Chjo, co napsat?? Snad jen, drž se!!

Snad se uvolní co nejdřív místo v té nové porodnici, tady to musí být vážně opruz, taky bych tam nechtěla být ani omylem, eště jak píšeš ty záchody, čtyři na pokoji, malýho Ti budou nosit....ach jo,brečim tu s tebou 😢

Musíš se zaměřit jenom na toho malýho, na nic jinýho, drž se!!!