Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
25. bře 2009
peda
25. bře 2009

Dádí,je krásná a pro kluka 😵 😵 je to supr kombinace
Jak říkám,ty pásy jsem nepochopila,jestli čím víc,tím líp 😀 😀 jako čím víc pruhů-tím vís adidas 😀 😀 jak říkají větve 😀

peda
25. bře 2009

Dádí a co si zavolat do babycentra,tam by ti to měli vysvětlit,ne?Nebo napiš tomu Michalovi do výbavy,taky by ti určo poradil

dadunka
25. bře 2009

😀 vtipný, čím víc tím líp, mně se líbí, jen přemýšlím, aby mi to pak někde nepřekáželo nebo to šlo na ten adaptér a tak víš, nejsem v tom vůbec žádnej profík (zatím 🙂 )

peda
25. bře 2009

Dádí a když budete mít tu bázi,nebo isofix,tak asi nebudeš poutat pásem,ne?Nebo to je myšleno pás na mimi,v tý sedačce??jsem trubka 😀 😀

peda
25. bře 2009

Adaptér ke kočárku?teutonia je bez adaptéru,ne?

peda
25. bře 2009

Dádi,Korupinka taky kupovala maxi cosi cabrio,tak by ti taky mohla poradit,mě teď napadlo.

dadunka
25. bře 2009

Pedi, nebudeme mít v autě ani základnu ani Isofix. Ten adaptér jsem obejdnala (Inna taky) na kočár, na ten podvozek,aby se tam tam autosedajda dala přicvaknout. Taky jste ho určitě objednali ne? Akorát na ten tvůj typ sedačky.

peda
25. bře 2009

Dádí,ježiši,to já vůbec nevím,já myslela,že je to bez adaptéru.Tak bez adaptéru je asi casual play,já váhala mezi těma dvěma.
Tak adaptéry jsme doufám objednali,to je děs,když ti nedají ani kopii objednávky,takovejch peněz a nemáš k tomu vůbec nic 😠 😠

inna12
25. bře 2009

Pětibodové - nevim, možná kravina, ale asi výhoda, pokud je dítě drobet čipernější... 😀 jinou bych v tom neviděla, určitě je stejně bezpečná, jako tříbodová, já chci tříbodovou, kvůli tý zavinovačce....ale podle mě je to jedno, až na to, že dítě je tam víc fixovaný...určitě to není na závadu. Ale nevím, to se jen domnívám

Pedí, adaptéry musí být k tomu, myslím, že je tam pak máš pořád, jen se sklopí jakoby do stran...
jo a zrovna dneska mi přišla kojící košile Pedí, je fajn, obyčejnej vzor, žádná úchvatná, ale ok...stála 340 kč, nevim už kde na netu jsem jí objednala, ted nemám čas, jen jsem ted mrkla na fakturu, je to velebil těhotenské oblečení, tak kdyžtak číhni...
a přišel mi snad po měsíci kojící polštář a to je obrovskej balík, se mi to jen tak tak vešlo do dvířek mýho pidi auta..už jsem to chtěla snad na parkovišti vybalit 😀 je pěknej, ale taky šustí, ale zdá se bytelnej...tak už v noci budu zařezávat na něm 😉

musím jít, jedu vyzvednout chlápka a pak jdeme se psem k veterináři a na procházku..papa 😉

holkly ještě něco--pamatujete někdo tu pohádku Ronja, dcera loupežníka????? Já to miluju,ale už snad 10 let to nedávali, tak sem si to dneska z nostalgie objednala a už se nemůžu dočkat 😵 ...ale budete to znát, ty skřítci tam byly ...potvůrky 😀 😀

tak pa

inna12
25. bře 2009

ne že ty pásy jsou kravina, ale to co já si myslim, že je možná kravina...to jen aby bylo jasno..zase píšu jak dement, jak chvátám.. 😀 😀 pááááááá

dadunka
25. bře 2009

Inno, díky. Vím, že jsme si o tom psaly, ale zavinovačka jde jen do 3 bodového zapínání? 😨

A jaký jsi koupila kojo polštář, mě kamarádka upozorňovala, aby neměl velký kuličky (snad to byly velký..)

Ronju si pamatuju 😉

peda
25. bře 2009

Inník je jistota informací 😵 😵

Tak s Ronjou jsem vedle jak ta jedle,vůbec nevím 😕

menny
25. bře 2009

Holčiny moc práce, ale musim vám napsat.
Písala mi Evča 🙂 🙂 🙂
Ahoj Peťo! Dneska určitě zajdu na koně.
Holky moje zlatý! Moc se na vás těšim! A děkuju
za podporu, já vás mám tááák ráda! Eva

Jupí!!! Se na ní těšim na maminu!! Jsem hrozně zvědavá na Elenku 😵 😵 😵

menny
25. bře 2009

Leni moc gratuluju ke kontrole. Super,
tak ať folíci pěkně rostou. Hlavně, ať jsi ok.
Tak OPU by bylo příští týden?
Budu držet co mám, ať to dopadne na výbornou !!!

Iníku, tak kójo polštář dorazil. To se ti dnes bude bájo
spinkat.
5-ti bodový pásy dle mě jsou co do bezpečnosti lepší,
ale 3-bodový ale postačí.
Ronja- něco mi to řiká, ale nevzpomenu si

Pedí tak malej se vychrněl, já nakojila, dala ho do kočárku
a šla pro Dádu do školky a skoro celou cestu prospal...a teď
chrní zas. No to sem zvědavá na tu noc.
Co Mája ve škole, co karate?

kroupinda
25. bře 2009

tak jsem doúčtovala cca 2 hodiny a musím jít chvíli od počítače...auto už máme spravený ale zase tady chumelí ☹ ...Pedíku já mám všechny ty kupony z DM do konce června platný...Jééé Evík je už doma s Elenkou 😉

kroupinda
25. bře 2009

Leni tak gratuluji k folíkům snad už se zadaří 🙂 😉 ...

peda
25. bře 2009

Petruš,o škole mi nemluv,dneska jsme dostali první pětku a víš z čeho????Z hudebky,z not,tele jedno,já myslela,že mě omejou.Tak se musíme učit noty 😠 😠 .Já je neumím,tak alespoň se je naučím.Jinak nosí jedničky,sem tam dvojka.Geniální asi nebude,ale docela to jde.Mají takovou uječenou učitelku,tak to taky není jednoduhý ho přesvědčit,že je škola prima.
Karate supr,máme tréninky v úterý a ve čtvrtek a v pátek plavání.Pojede od karate na tábor,už byl loni,ale jen na týden,Aby neměl pocit,že jsme se ho chtěli zbavit,když už bude malá na světě.
Matyášek je fakt zlatí,já si užila s Marečkem,byl hrozně nespokojenej a pořád plakal.Tak takovou šípkovou Růženku,co je Maty vůbec neznám.Je fakt zlatíčko,Petruš,máš ho za odměnu 😵 😵

inna12
25. bře 2009

Dadu, polštář tenhle, je super! mám ho kolem sebe a notas na něm 😀
...jsou v něm malinký kuličky http://detsky-svet.nej-ceny.cz/77466/kojici-pol...

Pedí, určitě ten film znáš, nechápu proč to nedávají!!! mně to utkvělo v hlavě snad od 13 let, pak už jsem to nikdy neviděla 😖 moc se na něj těším!
http://www.csfd.cz/film/37754-ronja-dcera-loupe...

a ty jednorázovky, hele já je včera zkoušela a teda mě přijde, že budou dobře držet, ale pak vám dám vědět, jestli teda udržely fošínku nebo ne 😀 😀

Leni!!! mám radost, že to konečně jde , tak jak má!! 😵 SUPER 🙂

Peťul, ten je hodnoušek, že takhle spinká, aspon si něco stihneš doma podělat 😉
na Elenku jsem taky zvědavec 😉

Kroupi, taky jsem nevěděla, že jsi to měla tak komplikovaný, ze slepáku tohle, to je hrozný 😖 ale už je dobře 😵

já sem to dnes přehnala s lítáním, jdu si lehnout...pa

inna12
25. bře 2009

Pedí, já měla pětek z hudebky 😀 jsem odmítala zpívat před třídou 😀 😝 jsem z toho měla normálně trauma, fakt jsem to nesnášela!!!!!!!!! bleeeee 😝

dobrou 😀

menny
25. bře 2009

Pedí máme Matouška, ale neva. Dost se to plete.
Tak dnes premiréra-první kule. To ale taky muselo jednou přijít.
A když je to z hudebky, tak to jde.
My na karate už nechodíme, trenér byl na nic, Dáda chodim domu
s brekem. Fakt to bylo hovado. Příští rok budem chodit jinam na karate

menny
25. bře 2009

Inuš hezký sny. Brou

inna12
25. bře 2009

...tak já nemůžu ani spát 😠 chlap si pozval návštěvu a já musím bdít, protože si ten kámoš přivede holku, tak prý se jí musím věnovat 😒 😖 jsem jí viděla jednou....ježiš a mě se tak zavíraj oči 😝 🙄

Dadu, hele, já už ti radši k těm sedajdám nic psát nebudu 😀 , koukala jsem vedle, tam se pak diví jakto, že tam nejde zavinka 😲 😲 tohle mi řekla ta paní v bejbycentru, když jsme tam byli snad poprvé a koukali na autosedačky! At vezmeme tu a tu, protože do tý a tý nejde nějaká ta zavinka 😖 je to tady i nějaký diskuzi přímo, že tam fakt některý nejdou! já bych na to sama nepřišla, když tomu prd rozumim a všechno vidim poprvý 😒 takže do některých sedaček asi některá (!) zavinka fakt nejde, jinak nevim, proč by nám to říkala a tady to někdo psal... 😉 😉 ale stejně asi tu zavinku nechceš, ne?? tak je to podle mě jedno to řešit 😉 🙂 stačí dát pod dítě plínu, když se třeba potí, když je chladněji, dát na něj dečku a je to to samý! Zavinovačka fakt bejt nemusí... 😉

a já jdu čekat na návštěvu 😠 taaaaaaaaak bych spala 😢

inna12
25. bře 2009

Dadun, číhej, třeba tady vyloženě píšou, že ta zavinka je do tříbodových, tak to tak asi fakt u nákých je
http://www.babylife.cz/oddeleni/20-zavinovacky-...
jinak kdyby mi to tam neřekli, tak by mě třeba tohle ani nenapadlo 😉 jako to je fakt věda o těch potřebách pro mimina!!! 😀 😀 až uvidí babička kojící polštář, to se zase podiví, co je dneska za vymoženosti 😀

Dadu, ty chceš do Krumlova až jet, jak si dneska psala? Do CB ne?? Já bych ráda sem kvůli péči, ale ten personál 😒 😠 ...jsem fakt zvědavá, kde skončíme 😀

inna12
25. bře 2009

😠 tak návštěva nikde 😠 měli tu být na pátou 😖 😝 a chlap se v klidu dívá na hokej 😠

Holky, kdy se začíná přidávat ke kojení čaj? Je to jedno?? Indi nevíš? 😉

peda
25. bře 2009

Taj jsem tu na skok 😉
Petruš,promiň to jméno,jsem blbec 😠 vždyť já vím,že je to Matoušek.Mája kamarádí s Matyášem 😀

Kule byla holky z not,tu já neumím ani jednu 😀 😀 dala jim takový diktát.Osminová,půlová,celá,třičtvrťová....tak se chudák ani jednou netrefil....tak jsme to teď procvičovali a už to umí 😎 😅

peda
25. bře 2009

Petruš,to je škoda,že už nechodíte na karate,ono je to supr 😀 ale když sežsnete jinýho trenéra,tak se mu třeba bude zase líbit 😵

peda
25. bře 2009

Inníku,čajík se asi může dávat hned,ne?já už si to nepamatuju 😨 tak taky nevím,holky maminky,nějakej od hippu na ty prdíky,ne?

peda
25. bře 2009

Korupy,já se dneska ptala,do kdy jsou ty kupony,tak prý jen do března,že pak budou nějaký zákaznický karty,tak se raději zeptej.A včera to tu říkala i Indi a Cipí.Ale vůbec nechci být za chytrou,jen aby ti to neprolítlo

peda
25. bře 2009

Inníku,já si ty gaťata teda koupím,ale jak jsi odhadla tu velikost??a to jsou takový ty jakoby papírový,nebo co to je za matroš,pak tam maj ještě látkový,bavlněná a ty stojí stovku.Jsem z toho volaaká zmetěná 😕