Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
20. lis 2008

A holky, ještě dotaz k tomu mlezivu. Občas si ho lehce vymáčknu sama, a je spíš vodovej, než zbarvenej. Jak to máte vy? Sem tam se mi objeví lehce nažloutlá hustá tekutina.

kacena00
20. lis 2008

vymačkávat by se to prej nemělo, to mi řikala doktorka ale z jakýho důvodu nevim, taky sem to dřív zkoušela
mě teda teče taky spíš taková voda, ale na bílým triku to bylo zaschlý žlutý

cipisek007
20. lis 2008

Kačí, aha, tak to mě o tom nikdo neřekl ani slovo. Ale tak já tedy radši přestanu. Zkouším to mačkat jenom večer a ne moc násilně.

kacena00
20. lis 2008

spíš ty prsa jen tak masíruj, z boku, zespoda a mezi prsama do strany, kvůli tomu vazivu až se budeš natírat, je to celkem příjemný na ty svaly, mě teda bolej oprsa od začátku, tak to vnímám jako fakt uvolňující a protibolestný

cipisek007
20. lis 2008

Směrem k bradavkám?

cipisek007
20. lis 2008

Tož to já si jdu lehnout, jsem dneska fakt totálně grogy. Možná se tu k večeru ještě ukážu, všem hezký den!

straspytelka
20. lis 2008

Ahoj holky, z depky se vyklubala migrena jako prase..ale snažím se hodně pít, tak snad to bude ok.Volala jsem na gyndu, streptokok ve mě furt přebejvá 😠 takže si jdu zítra vyzvednout zase čípky, chjo...to je vopruz..
Vy máte mlezivo? Teda já ho měla chvilku okolo 20tt a teď zase nic 😕 dneska jsem přesně 25tt jupííííí, držím se, paráda.Asi kopím povlečení po netu dneska....nějak to nemůžu vydržet nenakupovat 😀
Cipísku, teda nezávidím to ty třísla a tak...moc dobře si to pamatuju, fakt je to záhul pro tělo, ale neboj čeká tě pak veeeeeeliká odměna a dvojitá 😀
Taky bych chodila na kurzy, ale nevím jestli tady vůbec někde něco je... 😲

petreva
20. lis 2008

Straspy, jestli bydlíš přímo v JH, tka tu je...teď už musím mazat, ale odpol napíšu přibližně kde...Čus

straspytelka
20. lis 2008

jj bydlím přímo v JH 😉 ale nikoho tu neznám ☹ jsem pořád sama, jako kůl v plotě 😒 snad se seznámím s někým třeba v porodnici...abych mohla pak chodit na procházky s někým a ne být pořád sama...Tak až budeš moct, tak mi písni, kde, za kolik... 😉

menny
20. lis 2008

Míšo, já měla snad o 3 čísla větší prsa..fakt děsný dudy
sem se bála, že ho tim prsem zadusim.
Myslim, že i Helča tu psala, že se toho obává
Ale i to sotva narozený miminko neni žádnej truhlík a poradí si s tim
naprosto skvěle...asi instinkt

Ty bláho ten opravář mě natáh.
Asi se dám na opravy praček.
Ještě teď mám spadlou bradu.

kacena00
20. lis 2008

ať mi moje pračka eliška vydrží...

jedna holka tady na konikovi taky řikala, že za to chtěj peněz jak želez...za celou tu dobu co jí mám ji nekrmim žádnejma přípRAVkama proti kamenum

chjo, no tak snad aspoň vydrží Menny

menny
20. lis 2008

já to mám Míšo jako ty. Je to bezvarvý někdy hustější nažloutlý.
Strašpy. Když jsem byla těhu s Dádou, bylo mi 19-20. Kamarádky
se na mě totálně vykašlaly. Tak vim, jak člověku je.
Máš tu nás a JH neni konec světa, klíďo v létě za tebou přijedu
drandit s kočárek. Budem dělat kočárkový dýchánky. Jednou v JH, jednou Ta, PI...
co vy na to?? 🙂 🙂
Vim, že do léta daleko, počasí na ho...
Vydrž kočko

kacena00
20. lis 2008

výbornej nápad 😉
od nás to taky není daleko a můžu se vypravit i vláčkem, když bude počásko, ale do léta fakt daleko, teď je to nejhorší počasí, kdy se člověku fakt nikam nechce, přesně tyhle pocity znám taky dobře a proto sem moc vděčná za koníka, protože co sme se přestěhovaly, nemám tu jedinou kamarádku poblíž, nějaký známý, ale .... no není to ono

menny
20. lis 2008

to se mi urvalo jen blbý zavírání.
Stálo 128kč. Zbytek je práce a to že sem dojel. Mě vodvezou
Ale má to jedno pozitivum. Jak mě nás*al, tak se mi zved tlak a je
mi ok.

menny
20. lis 2008

No jo budem dělat i dýchánky u tebe a Helči.
Napečete, navaříte...a uděláme srazy u vás na zahradě 😀 😀 😀
To je super nápad ne

menny
20. lis 2008

Sem zapoměla napsat, že mě ta oprava stála 800kč 😠

menny
20. lis 2008

kačko a kdes bydlela před tim?

straspytelka
20. lis 2008

Právě, já se sem taky přistěhovala...bydlíme v baráku samej důchodce...aspoň že za barákem máme hřiště a pískoviště 😉 Souhlasím se srazíkem 😉 pak můžeme dojet všechny přepadnout Artíky 😀 😀 aby viděli, co mají na svědomí 😀 😀 😀 Ty unavený ženský s kruhama pod očima 😀 😀
Menny 800 😕 😕 a co ti opravoval?Mě teda taky pračka zazlobila, prej tam máme tlumiče v háji a chtěl za ně 2500 tis., tak jsem řekla, že ne, že počkám až to rupne a koupíme si novou a ona jako na potvoru drží 😀

menny
20. lis 2008

Vyměnil jen ten ůchyt na dvířkách, kterym se otevírá pračka
No v artu by zírali 🙂 😀
U nás v týhle čtvrti taky nikoho nemám a děti skoro žádný...spíš ty starší.
Mám 2 hodně dobrý kamarádky, i když na druhý straně Tábora. Ještě že máme
auto. Máme ho teprv 3 roky, takže s Davídkem jsem byla jak kůl v plotě.
Jé holky ať už je aspoň jaro. Tohle počasí mě neba.
Zrovna tu leje a pěkně fouká 😖

kacena00
20. lis 2008

já sem nějaká taková všudezdejší, když počítám i střední, tak to sem bydlela na intru a tam si udělala nějkaý kamarády, ale logicky to nefunguje, protože sme se rozprchli, pak na vyšší sem už chodila do Prahy našla si tam první práci a začala tam bydlet, protože manžel byl uplně z jinýho kraje a tak sme se domluvily když sme se poznaly že budeme pracovat v Praze abysme se mohli potkávat. no a za ta léta, co sem tam byla tak mám kamarády co takhle přesně v Praze taky bydleli nebo aspoň pracovali, takže kamarádím s holkou z kroměříže, Mělníka, ale momentálně bydlej buď u Prahy dočasu a nebo mám kamarády pražáky, co sou buď stále ještě v praze a nebo se rozprchli a bydlej u Prahy

ty co tam jen bydlej ale sou odjinud se do budoucna navíc chystaj do svejch rodišť...no takže ani teď ani do budoucna není moc šance že se s nima člověk může nějak pravidelně potkávat, to je tak, když je člověk všudezdejší a přitom vlastně tak trochu bezdomovec 😝

kacena00
20. lis 2008

a ta cena je pěkně nechutná!!! práce a dojezd nejlíp tak kilák maximálně ňe 😠 😠

menny
20. lis 2008

ty jo, ty jsi cestovatelka. Já sem věrná Táboru.
Do tří let jsme bydleli na vesnici. Tam jsem se cítila asi
nejvíc doma. Trávila jsem tam víkendy, prázdniny. Tahle vesnička
znamenala moje dětství. No zamáčknu slzu.

Opravář je vydřiduch 😠 😠

Mažu pro Dádu do školky. Zatim páčko

helik3
autor
20. lis 2008

nazdárek 😉

tak koukám, že jsem Vás asi nestihla 😠 Dneska to tu stojí za vyliž 😠 😠 😠 Ještě to dopadne tak, že začnu počítat dny 😠 😠 😠 kolikrát ještě 😠 😠

No já mám poctivý, říkám POCTIVÝ čtyřky a plný, to bude ještě "legrace" to kojení 😀 nu co buď to půjde nebo ne 😉 Hele mlezivo nemám, kde bych ho taky vzala, že?? Když nemám ani ty pohyby 😀 😀 😀

jojo dýchánky a cestování s mimísema, jsem pro! Musíme po Novém roce koupit pořádné auto a vyrazím kamkoli 😉 TAkže až porodíme, uděláme harmonogram kdy kde u koho 😀 😀

Hele Moni to je docela palba od toho Aventu, když teda ani nevíš, jeslti budeš mít mlíko na kojení 😖

mon73
20. lis 2008

tak huš sem zase tu. Byla jsem v práci. 😉
Tak já teda mlezivo zatim nic, asi se mi to přes ty šestky prostě neproteče. U Lukáše se mi to tuši objevilo ten poslední měsíc. Kojila sem ho pět měsíců.
Menny magnesium beru, ale občas mně to chytne i tak. 😖

mon73
20. lis 2008

Kačko, tak ty kloboučky máme, a sou poměrně levný. Kolem 50,-http://www.malewo.cz/obchod/product1367.htm

mon73
20. lis 2008

Jó, už mám upečený dva druhy 🙂 - pracny a kokosový strojkový věnečky 🙂

kacena00
20. lis 2008

🙂 já to asi neumim popsat, tohle znám, to si taky segra zkusila pořídit a i tak se nevedlo, tohle už je na kojení, tamto je ale určený na dobu před porodem, už to můžu začít používat teď a mělo by to vyvolávat povytahování vaziva, který drží bradavky uněkoho zbytečně moc uvnitř, no až to pořídím tak to vyfotím, já vlastně ani nevim, jak se to pořádně jmenuje abych to vyfotila...

helčo vydrž...dokdy budeš ještě chodit do práce?

kacena00
20. lis 2008

http://mamimimi.cz/detail.php?zbozi=326797

trochu větší obrázek, no zatim si moc nedovedu představit, že to fakt pomůže ale co bych nezkusila, že

mon73
20. lis 2008

Jo, tak takhle, hm, to neznám. Díky Kačko. Zas sem o něco chytřejší. Holt se musíme pořád učit. 😉