Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
16. dub 2009

Ahojky, uff, dnes byl náročný den 😝 , jsem jak zmlácená.

Kacatko, to je dobrá fotka jak si rve Tobík ruce do pusy 😀. Lůca, jak má malou ručku, tak ji do pusy nacpe opravdu celou a pak se dáví a bleje, liška jedna 🙂 .

Koukám, že Sisa vedla monolog 😀 😀 . Jen zapomněla dodat, že na sraz nemůže dorazit, jelikož má velkou zakázku 😀 😀 .

mějte se kočandy, pa

dagina
16. dub 2009

http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=...

Nevíte prosím jaká ve zkutečnosti tato chobotnička, stála by za hřích 🙂 ???? Lamaze na krámě nemáme 😖 . Moc díky za info.
Ten páv co má Mikča je fakt moc hezký.

slunickooo
16. dub 2009

Sisa si pokecala 😀

slunickooo
16. dub 2009

se má te holky se srazíkem.. .taky bych vy raz ila a určo i D agi - ale máme to z r uky no ☹ ☹

vy p ořád nakupujete všechny nějaký hračky.... já toho mám tolik že m i přijde že kupovat něco novýho j e fakt zbytečný .. .ale je fakt , že takoový ty moderní hračky.. jako Lamaze fakt nemáme.. ..

jo dneska malá poprvý.. když jsem ji ukáza la ruce - jako jestli c hce v zít.. .tak natá hla ručičky.... 😉 😉

a le jinak spaní hrůz a.... po obědě mi us nula ve 12 a ve 1 2,30 byla vzhůru, houpala jsem ji v kočá ru do 13 a pak na 10 minut usnula... ahotovo.... a pak usnula ještě kokem 15 a 17hod... vždy na 30 minut.... t ak ....m it o přijde že spí hrozně má lo... a jak krásně sp ávala... no ale koupali jsme k olem 18,45 a v 19 jsme šli jíst už l do ložnice a hned usnula a spinká ..... tak hlavně že spí v noci no...

a mladá mi dn eska povídá - že jsem prý jak lunt 😀 😀 no jo pot ěší to i když maminka má jiný myšlení 😠

dagina
16. dub 2009

Sluni, když mi takhle spí naše malá, tak jsem štěstím bezsebe 😀 . Nepčítám prochajdy, tam si někdy pochrupe i déle jak půl hoďky.

Jj, na srazík bych šla hned... ach jo.

Žanetka šilkulka, ty děti dělají takové pokroky, ze dne na den je vše jinak, nestačím zírat.
Dnes byl manža na transfuzi, tam mu setry říkaly, že by holčičky neměly vůbec brzy sedat 😕 😕 , ale proč, to nevěděl...

dagina
16. dub 2009

Sluni, Lamaze ještě také nemáme 🙂 , ale malá by z toho byla paf, miluje vše, co má výrazné oči 😵 .

A teď už jdu fakt do hajan. Dobrou 🙂

slunickooo
16. dub 2009

ja kto????? a já se právě p tala už před měsícem mudry... a ona říkala, že když sama c hce tak jo.. .. já ji fakt nen utím.. a nejhorší že ona ted nějak přišla nato , že má nožičky.. .auž se mi staví nanohy.... fakt nekecám.... jak sedí azvedám ji .. tak se mi vzepře nohama.... ajde na nohy... a nebo i sama a vzteká se že ji na nohy nechci dát... takže to vidím -druhá Niki - ta v 9-ti měsíc sama chodila

co dělá manža na transfuzi?? Dává krev?? můj taky dáv al, ale te d nemá čas ta k už léta nebyl...

Dagi - víš ale že ta naše "soukromá" akce platí ju? Neb o aspon s těma našema Sanusačkama bysme se mohli sejít vid? 🙂 🙂

sisa32
16. dub 2009

No jo, jak jsem tu, tak nikde nikdo a zmizím a kecáte a ještě si ze mě děláte srandičky ? 😠 😀

Sluni to je Žanetka šikulka, ta poběží s Niki pro vysvědčení. 🙂

slunickooo
16. dub 2009

á jsem ještě tu

dagina
17. dub 2009

Ahojky, hned po ránu mě Sisa rozesmála 😀 , prý poběží Žanetka s Niki pro vysvědčení 😀 , To aby ji Sluni pořídila pořídila pořádné pohorky 😀 .

Jj, manža dává krev i plasmu. On se tam asi zmínil že se už malá přitahuje do sedu, a tohle mu na to řekly..., ale ji také nedáváme do sedu, jen lehce chytíme za ruce, aby posilovala ruce a krček.

Tak tu chobotničku nikdo neviděl v realu?? Třeba Masle s Kačátkem podají reference 😀 .

sisa32
17. dub 2009

Ahoj, tak jsem si myslela, že sem nikdo nechodí jen když je hezky. Dneska je to hnus, to počasí a tady ani noha.
Ráno nás vzbudila pěkná bouřka a pořád leje.

masle
17. dub 2009

ahojky 🙂 Já už jsem tu!!
Bylal jsem s Veru v tom Motole na kontrole-EEG a Ultrazvuk břicha tak vše dobré...to jsem ráda 😵 😵 Už jsme tam museli být v 8hod... takže si teď pujdu dáchnout bo jsem hotová.. 😝
sis tady taky po ránu hřmělo... 😕 😕 a pěkně se teda ochladilo.

Tak ten srazík spácháme třeba ve středu?? Taky myky říkala že přijde, tak aby se to všem hodilo... 🙂 😉

sisa32
17. dub 2009

mě se to hodí ve středu, moc se těším

kacatko03
17. dub 2009

masle: ahoj tak to je dobře že kontrola je ok.

jinak jsem šla do školky a pěkně jsme zmokli...tak snad to kluci ustojí.

jj já se středou bu zatím počítat, ještě uvi co myky.

masle
17. dub 2009

tak jo uvi co myky 🙂 😉 No my taky ráno zmokli u toho Motola... 😒
kačí ahoj - jak máš v albíčku tu foto z porodky tak když vidim ten pokoj, tak se tam úplně vidim...jak jsem tam ležela.. 😅 Co ségra? kdy je pustěj? Je Barča žlutá?

kacatko03
17. dub 2009

masle: no segra je už s malou doma, dneska je pustili. prej mají nával, ale žloutenku moc neměla.

masle
17. dub 2009

kačí - ahááá tak to je dobrý 🙂

kikina666
17. dub 2009

ahojte babenky, mozem sa pridat?

nieco o mne ... tak toto mam za sebou

09/2005 klasicky
10/2005 potrat
04/2006 biochemicke klasicky hcg 4.5
09/2006 clostylbegytova stimulka neuspesne
10/2006 IUI neuspesne
11/2006 clostylbegyt stimulka neuspesne
07/2007 laparoskopia
10/2007 IUI neuspesne
01/2008 IVF ET neuspesne
04/2008 KET neuspesne
05/2008 klasicke otehotnenie .....
06/2008 potrat
01/2009 IVF ET neuspesne
03/2009 clostilbegytovy cyklus neuspesne
04/2009 od 15.4.-19.4. uzivam clostilbegyt a 23.4. idem na utz na folikulomatriu

a popritom vybavujeme adopciu

kacatko03
17. dub 2009

masle: to jo dneska bude u mamky bo její manžel jde chlastat. tak tam za chvíli taky jedem 😀

kikina666
17. dub 2009

a zabudla som dodat 5.3. sme si dali ziadost na 3.IVF, ale zatial nam neprisla odpoved z poistovne tak cakame na schvalenie

masle
17. dub 2009

ahoj kikina - tak hooodně štěstí! 🙂 😉

kačí - no jo to se musí zapít.. 😀

sisa - koukala jsem jek do zoo, a když pojedeš metrem na Holešovické nádraží - stanice metra a odtud jezdí přímo zoo bus zdarma každých 10min. Já asi tak pojedu ale ze Smícháče..

sisa32
17. dub 2009

Ahoj,

Masle, dík za info o dopravě, to je super, tak to určitě využiju. 🙂

Kiki, teda máš toho za sebou opravdu dost. Držím palce, ať je to do třetice všeho dobrého. 🙂

Dagi, tak jsem jela do města pro nějakej návod a nic, všude jen na dospělý. Lítala jsem v tom dešti, koupila jsem bílou přízi a světlounce růžovou saténovou stuhu a zapoměla jsem jít do lékárny koupit Bebu. 😅 Vzpoměla jsem si na ní až když jsem zajížděla do garáže.

dagina
17. dub 2009

Sisa, tak to bude drahý, co?! 😀 😀

sisa32
17. dub 2009

Ale di ty brepto 😀 😀 😀

sisa32
17. dub 2009

Maslem, teď jsem koukala, že ten bus do ZOO jezdí jen o víkendech a svátcích 😅

masle
17. dub 2009

sis - jejky no jo 😅 ale linkový 112 tam taky jezdí z Holešovic akorát se platí.. 🙂

sisa32
17. dub 2009

No jo, ale když už budu mít lístek na metro, tak platí i do autobusu. Jen je to nějak omezený časově, ale to snad stihnu ne ?

masle
17. dub 2009

No pokud se to nezměnilo tak jo. Taky nevím jaké ty lístky tedˇ prodávaj...Kačí to bude vědět asi líp.. 🙂

sisa32
17. dub 2009

Já nevím, jak je to u nás s lístkama, natož v Praze. Ale kámoška, co tam bydlí říkala, že revizoři nekontrolujou matky s kočárkama. Tak nevím, 😨 ale je pravda, že jsem jednou kolem něj prošla s kočárem a nic, ani jsem si ho nevšimla. 😀

masle
17. dub 2009

joooo tak můžem jet načerno 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru