Úspěšnost IVF. Na kolikátý pokus Vám vyšlo?

ivybee
25. čer 2020

Dobry den,
chtela bych se zeptat, na kolikaty pokus Vám vyšlo IVF? Vím, ze je to individuální, ale nejspis mě čeká první pokus a zajímají mě Vaše zkušenosti. Jsem z toho dost nervózní. Dekuji 🙂

xxx3d
26. čer 2020

@ivybee ahoj, byla jsem na klinice, když mi bylo 42, otěhotněla jsem na první "dobrou", a zrovna dneska má můj Cipísek 3 roky. Zásadní je kvalitní klinika a ty, myšleno tvoje rozpoložení, tedy klid a víra, myšleno pozitivní víra. Mysl je to nejmocnější, čím každá z nás (tady) disponuje. Nejde o to, na to nemyslet, to ani není možný, jde o způsob, jakým na to budeš myslet. Mám to vyzkoušený u sebe a mám to u sebe vyzkoušený i pro můj zcela ukázkový hladký přirozený porod. Vzala jsem si do hlavy, že vzhledem k mému věku v době těhotenství, budu rodit císařem. Tedy podle mého názoru - bezbolestně. A myslela jsem si to ještě i ve chvíli, kdy mě asistentka odváděla do porodního boxu, kde jsem během dvaceti minut porodila. Přála bych ti, aby ti to vyšlo jak si přeješ.

ivybee
autor
27. čer 2020

Moc vám všem dekuji za sdílení vašich příběhu a za vaše rady 🙂 ❤️ Jste úžasný a obdivuju vaši sílu!

handulkak
27. čer 2020

@ivybee mě první dcerka vyšla na čtvrtý pokus a druhá na sedmý 🥰

salenas
5. črc 2020

1. Ivf .. et nic,1. ket dvojčátka, ztráta obou, 2.ket jedni embryo, rozdvojilo se, jedno zůstalo a máme holčičku 🙂

sorboni30
14. lis 2021

@ivybee Ahoj. Ve 30 letech posledni a úspěšný pokus. 5 pokus. Dvojčata jednovajecna. Dnes je mi 37 let a otěhotněla jsem přirozeně..

hvezdicka18
14. lis 2021

@ivybee 1 cyklus IVF, podaril se az druhy KET (posledni zamrazene embryo).